Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Gardrop Modelleri  için 2988 sonuç bulundu

2988 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Gardrop Modelleri

Gardırop her türlü kıyafetinizi koyabileceğiniz kullanışlı bir giysi dolabıdır. Gardırop modelleri çeşitli ihtiyaçlara göre farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden imal edilir. Ahmur Mobilya, Prado, 3A Mobilya ve diğer markaların ürünlerini burada bulabilir ve gardırop fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Kapaklı Gardırop

Kapaklı Gardırop

Kapaklı gardırop modelleri en klasik gardırop modelleri arasında yer alır. 2 kapılı gardırop, 3 kapılı gardırop, 4 kapılı gardırop, 5 kapılı gardırop veya 6 kapılı gardıroplar ile hem yazlık hem kışlık, hem üst hem de alt kıyafetlerinizi derli toplu bir şekilde muhafaza edebilir ve gerektiğinde onlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Kapaklı gardırop malzemelerinin arasında suntalam, ahşap, yonga levha, MDF, metal, plastik ve daha birçok malzeme bulunur. Gardırop seçiminde malzemenin yanı sıra gardırop ölçüleri büyük önem taşır. Gardırobun yatak odanıza sığmasının yanı sıra dekorasyona karışıp onun bir parçası haline gelmesi, bir yandan da bütün kapaklarının rahatlıkla açılması gerekir.

Sürgülü Gardırop

Sürgülü Gardırop

Bir kapaklı gardırop modeli olan sürgülü gardırop, menteşelere bağlı öne doğru açılan kapaklara değil sağa sola kaydırılabilen sürgülü kapaklara sahiptir. Sürgülü gardıroplar şık ve modern görünmekle birlikte, size pratik açma kapama imkanı da sunar. Yine kapaklı gardıroplardaki gibi 2 kapılı, 3 kapılı ve daha çok kapılı modeller bulmanız mümkün. Bu gardıroplar da suntalam, yonga levha, ahşap ve MDF gibi malzemelerden yapılır. Sürgülü kapılar da en az menteşeli kapılar kadar dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım konusunda endişe etmenize gerek yok. Dilerseniz aynalı modeller de mevcut. Sürgülü gardıroplar ve diğer gardıroplar oldukça kullanışlı bölmelere sahiptir ama raflarınızı daha da derli toplu tutmak isterseniz gardırop düzenleyici ve raf düzenleyici çeşitlerine göz atmayı da ihmal etmeyin.

Bez Dolap

Bez Dolap

Bez dolap oldukça pratik bir gardırop modelidir. Hafifliği ve ekonomikliği sayesinde özellikle öğrenciler, küçük dairelerde yaşayanlar ve sık taşınanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bez dolap demir bir iskeletten ve onun üstüne geçirilen fermuarlı bir bezden meydana gelir. Estetik açıdan kapaklı ve sürgülü gardıroplar kadar şık olmasa da her bütçeye uygun olması ve gerektiğinde katlanıp kaldırılabilecek kadar mobil olmasından dolayı cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Kıyafetleriniz de yine bir çeşit kumaştan oluşacağı için bez gardırop tarafından rahatlıkla taşınabilecektir. Dikkat etmeniz gereken en temel şey, demir iskeleti zorlayacak kadar ağır veya bez kılıfı delecek kadar sivri eşyaları gardıroba koymamanız. Bunun dışında bez gardırobunuzu gönül rahatlığıyla ve uzun süre kullanabilirsiniz.