ÜCRETSİZ KARGO

Tiens Airiz Hijyenik Kadın Ped 6'lı Set
(55)
348,75 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet
(51)
120,77 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Uzun Avantajlı Mega Fırsat Paketi 72 Adet
(11)
120,64 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Sleepy Natural Slim Ekstra İnce Mega Fırsat Paketi 126'lı
(5)
239,99 TL
227,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Günlük Pedi Swli 120 Adet
(22)
104,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Hijyenik Ped Normal Süper Mega Paket 138 Adet
(44)
180,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure & Soft Hijyenik Ped Gece Süper Mega Paket 90 Adet
(49)
180,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

MOLPED EXTRA HİJYEN HİJYENİK PED NORMAL SÜPER AVANTAJ PAKETİ 72
(12)
123,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Super Night Hijyenik Ped Gece 32 Adet
(26)
82,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Gece Avantajlı Mega Fırsat Paketi 60 Adet
(24)
120,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Orkid Günlük Ped Uzun Extra Koruma Dev Ekonomi 2 x 52'li
Orkid Günlük Ped Uzun Extra Koruma Dev Ekonomi 2 x 52'li
(30)
116,76 TL
111,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure&Soft Hijyenik Ped Uzun Süper Mega Paket 108 Adet
(12)
180,49 TL
SQUARE
Sleepy Natural Süper Ekonomik Günlük Ped Normal 40'lı
(4)
47,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Orkid Ultra Gece ve Gündüz Milli Takım Cesaret Paketi 2 x 40'lı
Orkid Ultra Gece ve Gündüz Milli Takım Cesaret Paketi 2 x 40'lı
(30)
177,56 TL

ÜCRETSİZ KARGO

O.B Tampon Normal 16'lı x3
(0)
139,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Molped Pure & Soft Hijyenik Ped Süper Mega Paket 112 Adet
(17)
180,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tiens Hijyenik Günlük 30lu 4adet Set
(4)
320,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Orkid Ultra Extra Normal Milli Takım Cesaret Paketi Boy 1 Hijyenik Ped 2 x 28'li
(11)
102,51 TL

Genital Ürünler

Genital bölge ürün çeşitleri amaca göre ayrılmaktadır. Regl için geliştirilmiş ürünler olduğu gibi genital temizlik için de geliştirilen ürünler bulunmaktadır. Genital bölge temizliği göz ardı edilmemelidir. Eğer bu bölge için hijyen düzgünce sağlanmazsa ilk olarak bazı şikayetler görülür. Daha sonra ise birçok sağlık problemi ile karşılaşılabilir. Başta basit olan bu problemler zaman geçtikçe kritik rahatsızlıklara yol açmaktadır. Bu yüzden genital temizliğe gereken önem verilmeli ve bu temizlik için gerekli olan ürünler temin edilmelidir. Bu ürünler temin edilmezse hassas bir dokuya sahip olan genital bölge başta tahriş, kaşıntı gibi sorunlar yaşayabilmektedir. Bu gibi sorunlar daha kritik hastalıkların başlangıcı olmaktadır. Bu tarz sorunların olmaması için gerekli önlemler alınmalı ve genital bölge için gerekli hijyen sağlanmalıdır. Bu hijyen her ürün ile sağlanmamaktadır. Hassas bir bölge olduğundan temizliği için de bu bölgeye özel ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bunun yanında bazı kişiler genital bölgelerini beyazlatmak için ürünler arayabilirler. Bu nedenle beyazlatıcı ürünler üretilmektedir. Bir başka ürün ise genital bölgelerde olan tüylerin alınması için üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerinde çeşitleri mevcut olup satın almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Genital bölge temizliği için olan ürünler ve ped, tampon gibi regl için geliştirilmiş seçenekleri de kadın bakım ürünleri sayfamızdaki ürünler arasında bulabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Genital Ürünlerin Özellikleri

Genital Ürünlerin Özellikleri

Genital bölge hassas ve enfeksiyon kapma anlamında hassas bir bölge olduğundan bu bölgenin hijyeninin sağlanması oldukça önemli bir konudur. Bu hijyenin sağlanması için genital bölge için özel üretilen ürünler kullanılmaktadır. Genital ürünler pek çok amaca hizmet etmektedir. Bu yüzden de ürünler amaca yönelik çeşitlilik göstermektedir. Her bir ürün kullanan kişilerin sağlığı ve rahatı için üretilmektedir. Genital bölge temizliği için üretilen ürünler kendi aralarında çeşitlilik göstermekle beraber ana amaçları bu bölgenin hijyeninin sağlanmasıdır. Hijyenin sağlanması ile oluşabilecek ciddi rahatsızlıkların meydana gelme riski ortadan kalkacaktır. Böylelikle kişi daha sağlıklı yaşam sürebilecektir. Bu ürünler hem basit rahatsızlıklardan hem de bu basit rahatsızlıkların oluşturacağı daha ciddi rahatsızlıklardan genital bölgeyi korumuş olacaktır. Bu temizlik vücut için kullanılan sabunlarla genelde yapılmamaktadır. Genital bölge hassas olduğundan bu bölge için özel ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Genital ürünler yalnızca temizlik ürünlerinden oluşmamaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra ped ve tampon gibi kadınların regl döneminde kullanabilecekleri ürünler de üretilmektedir. Bu ürünler regl döneminin en önemli ürünleridir. Kadınların hem daha rahat etmesi hem de hijyenleri için bu ürünleri kullanması gerekmektedir. Kullanılan pedlerin de çeşitleri vardır. Kadınların rahat etmeleri adına gündüz, gece, normal, uzun gibi çeşitler ile ayrılmaktadırlar. Kadınlar regl dönemlerinde kendi istediklerine göre ped seçimi yapmaktadırlar. Bu pedler sayesinde regl dönemlerini daha rahat geçiren kadınlar için ped kullanımı zorunlu bir ihtiyaç haline gelmektedir. Ped kullanılan dönemde sık sık pedin değiştirilmesi genital bölgenin temizliği açısından oldukça önemli bir konudur.

 Genital Ürünü Çeşitleri

Genital Ürünü Çeşitleri

Genital bölge oldukça hassas bir dokuya sahiptir. Bundan dolayı sabun gibi ürünlerin kullanılması önerilmemektedir. Çünkü bu ürünler hassas dokuya zarar vermektedir. Hassas dokunun zarar görmesiyle rahatsızlar oluşmakta ve bu rahatsızlıklar daha ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bunun olmaması için genital bölge temizliğinde bu bölge için özel olarak üretilen ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bu ürünlerin kullanımı ile mantar veya bakteri oluşumunun da önüne geçilmektedir. Basit rahatsızlıklardan ciddi boyutlu rahatsızlıklara kadar ilerleyebilen genital bölge sorunlarının oluşmaması adına kullanılan temizlik ürünleri çeşitlilik göstermektedir. Bu ürünlerin içerisinde genital bölge temizleme mendili olduğu gibi genital bölge şampuanı da mevcuttur. Vücut veya yüz için kullanılan sabunları genital bölgeye sürmek yerine bu bölge için özel olarak üretilen şampuanları kullanılmalıdır. Ya da gene bu bölge için özel olarak üretilen yıkama jelleri veya yıkama losyonları da tercih edilebilir. Her ürünün ve her markanın kendine göre özellikleri farklı olup bu ürünlerin ortak amacı hassas olan bu bölgenin temizlenmesidir. Bunun sayesinde bu ürünleri kullanan kişiler daha sağlıklı ve temiz bir hayat sürebileceklerdir. Bu temizlik ürünlerin kullanımı ile bakteri oluşumunun önüne geçilebilecektir. Genital bölgenin ph değerinin bozulması sonucu ortaya çıkabilen sorunlar temizleme ürünleri ile engellenebilecektir. Bu ürünlerin doğru kullanımı için alınan ürünlerin kullanım önerisine mutlaka bakılmalıdır. Farklı genital bölge ürünlerini kapsayan birçok marka ve ürüne ulaşabilirsiniz. Bu markalar ve ürünler içerisinden kendinize uygun olanı bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ped ve Diğer Genital Bölge Ürünleri

Ped ve Diğer Genital Bölge Ürünleri

Genital bölge ürünleri oldukça çeşitlidir. Ped çeşitleri, tampon, tüy için geliştirilmiş ürünler, genital bölge beyazlatıcı ürünler gibi birçok farklı ürün yer almaktadır. Kadınların regl dönemleri için üretilen tamponlar ve pedler kadınlar için önemli ürünlerdir. Pedler kendi içlerinde çeşitlilik göstermektir. Gündüz-gece, uzun- normal gibi ped çeşitleri mevcuttur. Bu pedler özel olarak tasarlanmaktadırlar. Giyilen iç çamaşırına kolayca yapıştırılan bu ürünler sıvıyı yapıştırıldıkları kumaşa geçirmeme özelliğine sahiptirler. Birden fazla markanın ürettiği pedler; emme kalitesi, çeşitlilik, konfor gibi konularda farklılaşmaktadırlar. Ped almak isteyen kişiler, isteklerine göre bu çeşitlilik arasından kendilerine uygun pedi seçmektedirler. Bu pedlerin yanında ped kilot şeklinde de tasarlanan ürünler mevcuttur. Daha çok hasta bireyler için tercih edilen ve iç çamaşırı şeklinde giyilebilen bu pedler hasta kişiler ve onlara bakanlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu tarz iç çamaşırı şeklinde olan pedlerin farklı bedenleri de mevcuttur. Geceleri ve gündüzleri için ayrı ayrı tasarlanan pedler özellikle geceleri rahat hareket etme açısından oldukça iyidir. Farklı amaçlara yönelik üretilen pedler kişilerin hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de regl dönemlerinin en vazgeçilmez ürünüdür. Pedlerin bir başka versiyonu da günlük peddir. Günlük koruma sağlayan bu ürünler regl dönemi için üretilen pedler kadar emici özelliğe sahip değildir. Ama günlük koruma için ideal ürünlerdendir. İç çamaşırların korunmasını sağlamakla beraber regl olma durumunda da kısa süreli bir çözüm sağlamaktadır. Ped fiyatları markadan markaya ve üründen ürüne değişmektedir. Çeşitliliği fazla olan pedlerin fiyatları da değişmektedir. Bir diğer genital bölge ürünleri epilasyon için de üretilmektedir. Kişinin isteğine bağlı olarak ağda, epilasyon aletleri, tüy dökücü kremler gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulabilir, tercihinizi yapabilirsiniz.