Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Nevresim Takımları & Modelleri  için 53172 sonuç bulundu

53172 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Kaliteli bir uykunun anahtarı olan nevresim takımları yatak odası tekstilinin en rağbet gören parçaları arasında yer alıyor. Cotton Boz ve Taç nevresim takımları başta olmak üzere Belenay, Best Class, Clasy, Eccocoton, Karaca Home, Pierre Cardin ve daha birçok markanın nevresim takımı modelleri ile nevresim takımı fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Tek kişilik nevresim takımı bir adet yastık, bir adet tek kişilik nevresim ve bazen bir adet tek kişilik çarşaf içerir. Yastıklar genelde standart ölçüler olan 50 x 70 cm ve nevresim ise yaklaşık 160 x 200 cn ebatlarındadır. Tek kişilik nevresim takımları çocuk odalarının vazgeçilmezlerindendir. Hem kız hem de erkek çocuklara hitap edebilecek çizgi film karakterlerinden lisanslı takım ürünlerine kadar birçok seçeneğin yanı sıra capcanlı renkler ve desenler arasından seçim yapabilirsiniz. Yetişkinler için de düz renkler ve sade desenler bulmak mümkün.

Tek Kişilik Dört Mevsim

Tek Kişilik Dört Mevsim

Her mevsim nevresim takımı, komple nevresim takımı veya kapitoneli nevresim takımı diye de adlandırılan dört mevsim nevresim takımı yılın her zamanında hem nevresim takımı hem de yatak örtüsü olarak kullanılabilir. Tek kişilik dört mevsim takımı, özellikle çocuk odalarında, yastık kılıfı, nevresim ve çarşaf ile birlikte oldukça pratik bir seçenektir. Yaza uygun olan pike takımı ya da kışa uygun olan uyku seti yerine tek kişilik dört mevsim takımını tercih edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Çift kişilik nevresim takımı iki adet 50 x 70 cm’lik standart boy yastık ve bir de çift kişilik nevresim içeren bir takımdır; çarşaf genelde ayrı olarak satılır. Nevresimin boyutları markalara ve modellere göre değişiklik gösterir ama genelde en de boy da en az 200 cm olur. Çift kişilik nevresim takımının kumaş türü de uyku kalitesine etki eder. En yaygın kumaşlar pamuklu olanlardır. Özellikle rainforce nevresim takımı pamuk hassasiyetini ve sıkı dokumasıyla dayanıklılığı içermesinden dolayı oldukça popülerdir.

Çift Kişilik Dört Mevsim

Çift Kişilik Dört Mevsim

Çift kişilik dört mevsim takımı, dört mevsim takımlarının çift kişilik yataklara uygun şekilde üretilmiş olan halidir. İki standart boy yastığın yanı sıra yatak örtüsü olarak kullanılabilecek geniş bir nevresimi ve bir de çift kişilik çarşafı içerir. Çift kişilik dört mevsim nevresim takımı seçilirken yatak odasının genel tasarımı göz önünde bulundurulmalıdır. Modern bir tasarım için düz renkler ve sade desenler, daha klasik bir tasarım için çiçek desenleri ve dantelli modeller daha uygun olacaktır.