Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri & Fiyatları  için 32397 sonuç bulundu

32397 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Kaliteli bir uyku için birçok ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Bu ayrıntıların en önemlilerinden biri de doğru nevresim takımı seçimidir. Yatak odası tekstili kategorisinin en merak edilenlerinden olan çift kişilik nevresim takımlarını yakından tanıyın.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Nedir?

Çift Kişilik Nevresim Takımı Nedir?

Nevresim takımı, yataklara serilen ve kaliteli bir uykuyu garanti eden ev tekstil ürünleridir. Çift kişilik nevresim takımı ise çift kişilik yataklar ve iki kişinin uyuması için tasarlanmıştır. Standart çift kişilik bir nevresim takımında iki yastık kılıfı ve bir nevresim bulunmasını bekleyebilirsiniz. Bazı nevresim takımlarında çarşaf da olur ama genelde çarşafı ayrı almanız gerekir. Çift kişilik nevresim takımında dikkat etmeniz gereken şeylerden biri yatağınıza uygun ölçüleri almak. Yastıklar, tek kişilik nevresim takımlarında da olduğunu gibi sıklıkla 50 x 70 cm ölçülerindedir. Nevresim ise 200 x 220 cm, 200 x 200 cm gibi ebatlarda olabilir. Nevresim takımını yatak örtüsü olarak da kullanmak isterseniz yatağınızdan daha geniş ölçülerde nevresimleri tercih etmelisiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Kumaşları

Çift Kişilik Nevresim Takımı Kumaşları

Her nevresim takımında olduğu gibi çift kişilik nevresim takımlarında da kumaş seçimi çok önemli. Nevresim takımlarında o kadar çok kumaş seçeneği var ki hangisini seçeceğiniz konusunda kafanız karışabilir. En sık duyacağınız terimlerden biri ranforce nevresim takımı. Ranforce standart olarak dokunmuş pamuklu bir kumaştır. Bu kumaşta pamuğun hassaslığı ve dokumanın sağlamlığı bir araya gelir ve sizi yazın serin, kışın sıcak tutacak ürünler ortaya çıkar. Pamuk saten ve saten diğer popüler kumaş türlerindendir. Bunlar daha parlak bir yapıya sahiptir ve özellikle çeyizlik nevresim takımlarında kullanılır. Sıcaklığı sevenler flanel ve yün, doğallığı sevenler bambu, serinliği sevenler ise perkal ve keten kumaşlara bakabilir.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımı fiyatları kumaş, kalite ve ölçüler açısından hem kendi içinde çeşitlilik gösterir hem de tek kişilik nevresim takımlarının fiyatlarından daha farklıdır. Nevresim takımı seçerken ölçüler ve kumaş dışında dokuma kalitesi de önemli. Bilindik markaların güvenilir ürünlerine yönelerek kalite konusunda içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Çift kişilik nevresim takımında yatak odasının genel dekorasyonu da dikkate alınmalıdır. Çok çeşitli renkler ve desenlerden dekorasyona uygun olanları seçerseniz ahenkli bir görüntü yaratmanın yanı sıra yine kaliteli bir uykuya katkıda bulunabilirsiniz. Taç çift kişilik nevresim takımı başta olmak üzere, Altınbaşak, Clasy, Baysal, Best Class, Dantela, Eponj Home ve daha birçok markanın çift kişilik nevresim takımlarını burada inceleyebilirsiniz.