ÜCRETSİZ KARGO

TP-Link Tapo C200 Wi-Fi Full HD 1080P Pan/Tilt Ev Güvenlik Kamerası
(140)
745,98 TL
649,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Smart Camera C300 360° 1296P 2K - 2023 Versiyon Akıllı Kamera
(51)
909,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Camlook 100 Mt 2+1 0.50 Cctv Kamera Kablosu
(134)
298,43 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi Home Kamera 360 Derece Full Hd 1080P - Versiyon 2021 Xi
(32)
782,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tektra Tk-2365R 2Mp Ahd Bullet Kamera
(24)
235,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cata Ct-4050 Ayarlanabilir Wifi Akıllı Kamera
(34)
461,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Guv Cam Hikvision Ds-2Ce16D0T-Exıpf 2Mp 2.8Mm Plastık Bullet
(24)
305,97 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5 MP Sony Lensli 4 Kameralı Full HD Güvenlik Kamera Seti
(19)
1.699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5Mp Sony Lens -1080P Fullhd Ahd - Dış Mekan - Su Geçirmez
(31)
224,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

8 Kanal Xmeye Ahd Kayıt Cihazı H265
(42)
990,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4 Kameralı Yüz Tanımalı 5 Mp Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Seti
4 Kameralı Yüz Tanımalı 5 Mp Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Seti
(226)
2.699,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

12V 10A Metal Kasa Adaptör
(8)
155,00 TL
124,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cctv Kablo . Güvenlik Kamera Kablosu 2+1 0.22Mm 100M Metre
(407)
210,90 TL
202,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gece Renkli 5mp Lens 1080p Fullhd Ahd Güvenlik Kamerası 2xultra W
(9)
277,62 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kablo 100 Metre 2+1 (0.22) Cctv Kablo
(27)
207,35 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Adaptör 12V 10A Metal Kasa Şerit Led Ve Güvenlik Adaptörü
(110)
159,90 TL
Sonex Manyetik Anahtarlık 30 Adet - Göstergeç Proximity Anahtarlık
(15)
204,99 TL
69,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Glrtech Ec101 Speed Dome Ip Kamera Hareketli Dış Mekan Kamerası
(21)
744,90 TL
694,90 TL

Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için birçok teknolojik alet yer almaktadır. Ürünler belirli bir sistem sayesinde hizmetlerini sunmaktadır. Güvenlik kameraları ve alarm mekanizmaları birbiri ile eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Alarm sistemleri herhangi bir risk durumunda çalmaktadır. Sinyallerini kullanıcılara ileten alarm sistemleri, güvenlik personellerine de eş zamanlı bir şekilde iletilmektedir. Kameralar alarm sistemlerinin en önemli unsuru olarak yer almaktadır. Kullanıcı tercihi doğrultusunda istenilen alana, tercih edilen adette koyulabilmektedir. Kamera açısının yönü, tipi, şekli ise modellere göre değişiklik göstermektedir. 360 derece dönebilen kameralar, son teknoloji özelliklerini sergilemektedir. Gece görüşü, hareket algılaması gibi özellikleri kameranın güvenilirliğini arttırmaktadır. Akıllı telefonlara bağlanabilen uydu sistemi ise kullanıcılar evde olmadığında dahi izlenebilmektedir. Kameralar bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden anlık ve geriye dönük görüntüleri göstermektedir. Kameraların aktifliği gibi durumları kullanıcı kendisi belirlemektedir. Kullanıcı ev ve iş yerlerinin de dahil olduğu yaşam alanlarında kişisel güvenlik sistemini kurabilmektedir. Aynı zamanda kameralarda yer alan sessiz motor özelliği gece görüşünde hareket algılamayı kolaylaştırmaktadır. Kameralar set halinde veya tekli olarak temin edilebilmektedir. Kamera set paketlerinde birçok kamera aparatı, alarm sistemi, sinyal algılama aparatları, uzaktan kumanda ve benzeri aksesuarları bulundurmaktadır. Kamera kabloları maksimum 100 metre boyutunda ve 0,50 cm genişliğinde yer almaktadır. Gizli saklanabilen aparatları sayesinde duvarda kötü bir görüntü oluşturmamaktadır. Kamera set paketlerinin içerisinde model ve marka çeşidine göre farklı ürünler yer almaktadır. Setin içerisinde 30 metreye kadar gece görüşü, 10 günlük görüntü stoklamayı sağlayan hard disk, 0,22 mm kalınlığında kablo, yıldız vida sistemi, adaptör, kamera aparatları ve benzeri ekipmanlar bulunmaktadır. Güvenlik kameralarında fbs ve kare hızı oranı bulunmaktadır. Dolayısıyla fbs oranı düştükçe görüntülerin akıcılığı azalmaktadır. İdeal fbs ve kare hızı düzeyi ise 12 ile 25 arasıdır. Güvenlik sistemleri ev, iş yeri ve benzeri alanlarda kullanılabilmektedir.

 Yaşam Alanları için Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Yaşam Alanları için Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Farklı modeldeki alarm mekanizmaları sayesinde yaşam alanlarının güvenliği sağlanmaktadır. Ev güvenlik sistemleri güvenlik kamerası, alarm sinyal cihazı, uzaktan kumanda ve benzeri ekipmanlardan oluşmaktadır. Güvenlik sistemi, farklı boyutlarda hard disk oluşturmaktadır. Kullanım sıklığına göre hard disklerin boyutları da değişebilmektedir. Şifreli kapı kilidi ise ev için yer alan güvenlik ekipmanlarından biridir. 20 adet manyetik anahtarlık seti ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kartlı geçiş – kontrol göstergeç sistemi yüksek hassasiyete sahiptir. Hızlı geri dönüş sağlamasının yanı sıra kullanıcılara konforlu bir deneyim sunmaktadır. Kopyalanamaz anahtar özelliği sayesinde sadece şifre ile sisteme tanınma özelliği sağlamaktadır. Işıklı ve sesli onay sağlayan kilit mekanizması ekstra zil butonu da bulundurmaktadır. Şifreli kapı kilidini devre açma ve devre kapatma özellikleri ile aktifleştirmek mümkündür. Kart numarasını girerek veya okutarak kayıt yaptırmak mümkündür. Ev ve ofis için kullanılabilir özelliktedir. Ev alarm sistemleri birçok kategori ve alt kategori adı altında yer almaktadır. Elektronik, bilgisayar, ofis elektroniği, güvenlik & alarm mekanizmaları olmak üzere çeşitli bölümlerde yer almaktadır. Tüm yaşam alanlarında tercih edilebilen özellikteki alarm ekipmanları kullanıcılara güvenli bir ortam sağlamaktadır. Herhangi bir risk durumunda aktifleştirilebilen sistem gelişmiş teknoloji imkânı sunmaktadır. Kameraların lens boyutları farklı boyutlarda ve dönebilme boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle yatay ve dikey yönde, 180 derece mesafe ile veya 360 derece dönebilen yuvarlak kamera mekanizması ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanılacak alana göre kameraların dönebilirlik özelliği değişiklik göstermektedir. ofis elektroniği sayfamız üzerinde birçok alarm ve güvenlik mekanizması ekipmanları bulunmaktadır. Her türlü risk durumunun önüne geçmek için birçok modelde güvenlik ekipmanı yer almaktadır.

 Farklı Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Farklı Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Kullanıcıların güvenliğini arttırmaya odaklı alarm mekanizmaları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli yangın, hırsızlık, su baskını veya gaz kaçağı gibi durumların önüne geçebilmek için ikaz butonları veya alarm mekanizmaları yer almaktadır. Kolay kurulumu sağlanabilen sistemler, güvenliğinizi arttırmakta ve her türlü risk durumlarının önüne geçmeye çalışmaktadır. Güvenlik sistemleri fiyatları model ve marka kategorisine göre çeşitlilik göstermektedir. Alarm ve güvenlik mekanizmaları fonksiyonel kullanımları ile yer almaktadır. Alarm mekanizması her türlü risk durumunda veya acil durumlarda çalışmaktadır. Kolluk kuvvetleri ile bağlantısı bulunan sistemler ise ekstra güvenlik sağlamaktadır. Tüm kullanıcılar tercihleri doğrultusunda istedikleri alanlara uygulama yapabilmektedir. Güvenlik mekanizmalarının içeriğinde kamera sistemleri, ikaz butonları ve gerekli teknik ekipmanlar yer almaktadır. Alarm mekanizmaları ise güvenlik mekanizmalarını kapsamaktadır. Aynı zamanda alarm mekanizmaları tehlike oluşabilecek durumlarda aktif olmaktadır. Her türlü risk durumunda veya güvenlik kamerası üzerinden gözlemlenmesi sonucunda aktif olabilmektedir. Çalan siren veya ikaz bildirimi kullanıcının bağlı olduğu akıllı telefonuna veya bilgisayar, tablet gibi elektronik eşyalarına ulaşmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar evde veya sistemin kurulduğu alanda olmadığı halde de uygulanabilmektedir. Sinyalleri alan kullanıcılar gerekli teknik personele veya kolluk kuvvetlerine bildirim gönderebilmektedir. Alarm mekanizmalarının çalışması için herhangi bir risk durumunun olması gerekmektedir. Ancak güvenlik mekanizmalarının çalışabilmesi için herhangi bir koşul gerekmektedir. Söz konusu güvenlik kameraları 7/24 çalışma modunda görüntüleri kayıt altına tutmaktadır. Kullanıcılar istekleri doğrultusunda kameraları pasif durumuna getirebilmektedir. Kamera ve güvenlik ekipmanlarının çalışıp duraklatılması kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. 4 kameralı güvenlik sistemleri birçok ekipmanı sayesinde ekstra güvenlik oluşturmaktadır. 4 farklı alanda bulunan kameralar uygulanacak alanı farklı bölümlerden kayıt altına almaktadır. Tam donanımlı bir kullanım oluşturan dörtlü kamera sistemi kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Avenir güvenlik ve alarm sistemleri de çeşitli alternatifleri ile sayfamızda yerini almaktadır.

 Güvenlik ve Alarm Sistemleri ile Konforlu Yaşam Alanları

Güvenlik ve Alarm Sistemleri ile Konforlu Yaşam Alanları

Toplu kullanım gerektiren ortak yaşam alanlarında güvenliğin sağlanması önemli bir kriter olarak yer almaktadır. Kullanıcıların ve iş yeri gibi sık sık müşterilerin gelebileceği alanlarda güvenliği ve işleyişi kayıt altına tutmak gerekmektedir. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda birçok ekipman yer almaktadır. Gelişen tasarımlar ve teknolojik gelişmeler de kullanıcılara konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Söz konusu alarm sistemlerinin kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Alarm mekanizmaları uygulanacak alan önceden bilir kişi tarafından ziyaret edilmeli ve gözlemlenmelidir. Bu sayede uygulanması gereken ve görüş boyutunun fazla olduğu alanlar tercih edilmektedir. Uygulanacak olan alanın genişliği ve bölümlere ayrılması gibi kriterler ise güvenlik kamerası adetini etkilemektedir. Oldukça geniş ve birkaç kattan oluşan iş yerleri veya ofislerde farklı güvenlik alanları oluşturulmaktadır. Bu sayede güvenlik kamerası ile tüm alanların bağlantısı sağlanmaktadır. Güvenlik ekipmanlarının birbiri ile bağlantılı olması hem güvenliği yüksek oranda arttıracaktır hem de kullanıcılar için görüntü kopukluğunu önlemektedir. Güvenlik ve alarm mekanizmaları herhangi bir elektrik kesintisi gibi durumlarda alanda buluna jeneratöre bağlanmaktadır. Elektrik kesikliği görüntülerin kaybolmasına veya kayıt altına alınamamasına engel oluşturmamaktadır. Maksimum 5 dakika içerisinde güvenlik kamerasına bağlantı sinyali oluşmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için alanlarda jeneratör bulunması tavsiye edilmektedir. Güvenlik mekanizmaları her türlü kötü niyetli girişimi önlemek için oluşturulmaktadır. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Kablosuz güvenlik kameraları kullanıcılara ekstra kablo görüntüsü oluşturmamaktadır. Aynı zamanda bluetooth özelliği ile bağlanan sistem, kullanıcıların telefonlarına veya bilgisayarlarına da bağlanabilmektedir. Kablolu güvenlik mekanizmaları ise kullanıcılara elektrik kablo desteği sunmaktadır. Uzaktan kumanda aparatı veya alarm cihaz kiti bulundurmaktadır. Güvenlik sistemleri ve cihazları kullanıcılara konforlu ve güvenli ortamlar oluşturmak için yenilenmektedir.