ÜCRETSİZ KARGO

Logitech G300S Kablolu Optik Oyuncu Mouse
(790)
483,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Logitech G203 Lightsync RGB Oyuncu Mouse
(93)
426,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Logitech MX Master 3S Kablosuz Optik Mouse
(18)
2.485,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M220 Silent Kablosuz Mouse
(393)
193,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech G300S Gaming Mouse + Gaming Mousepad
(448)
572,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M170 Kablosuz Wireless Mouse
(1001)
181,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech MX Master 3 Kablosuz Lazer Mouse
(93)
2.029,38 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Logitech G102 Lightsync Optik Kablolu Oyuncu Mouse
(325)
387,99 TL
387,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M720 Triathlon Mouse
(49)
926,80 TL
899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech MX Vertical (Dikey) Kablosuz Mouse
(28)
2.098,55 TL
1.956,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Logitech M90 Kablolu Optik Mouse
(240)
123,00 TL
118,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech G502 Hero 910-005471 Kablolu Optik Oyuncu Mouse
(4)
2.000,00 TL
1.296,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech Ergo M575 910-005872 Wireless & Bluetooth Optik Trackball Mouse
(20)
934,95 TL
849,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M238 Fan Collection Mouse France
(114)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M330S 910-006513 Kablosuz Optik Mouse
(21)
379,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech Signature M650 L 910-006236 Büyük Boy El İçin Sessiz Kablosuz Mouse
Logitech Signature M650 L 910-006236 Büyük Boy El İçin Sessiz Kablosuz Mouse
(11)
679,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech MX Anywhere 3 910-005989 Kablosuz Kompakt Lazer Mouse
(9)
1.399,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech B100 Optik Kablolu Mouse
(30)
143,48 TL

Logitech Mouse

Logitech her bir ürününü, kullanıcıların dijital dünyayla bağlantısı ve etkileşimine odaklanarak tasarlamış ve tasarım alanındaki uzmanlığıyla küresel erişimini her geçen gün daha da yukarı taşımayı başarmıştır. Her alanda tamamen özgün ve anlamlı deneyimler yaratmak için tasarımı üretimin merkezine koyan Logitech dünya çapında bir ün yakalamış, kalitesiyle globalleşerek başarı çıtasını her geçen gün bir yukarı taşımıştır. Sürdürülebilirlik konusuna da büyük önem veren Logitech için sürdürülebilirlik popüler bir kelime veya sonradan elde edilen bir düşünce değildir. Aksine, yaptıkları her şeye dahil ettiğimiz önemli bir ilkedir. Teknolojik alanda bilgisayar ve dijital platform parçaları üren bir marka olarak Logitech mousedenince akla ilk gelen markalar arasında yerini almayı başarıyor. Silikon Vadisi'nde kendi yerini bulmayı başaran Logitech, insanları kablosuz Kızılötesi fare, başparmak kontrollü trackball, lazer fare vb. gibi yenilikçi ve endüstri lideri bilgisayar çevre birimleriyle tanıştırmaya devam ediyor.

 Logitech Renkli Tasarımlarıyla Göz Alıcı Mouselar

Logitech Renkli Tasarımlarıyla Göz Alıcı Mouselar

Günümüzde pek çok işi bilgisayar üzerinden kolayca halletmek mümkün. Öyle ki artık yalnızca bilgisayar ve internetiniz varsa meslek sahibi dahi olabiliyorsunuz. Mouse da bir bilgisayarın en önemli parçalarından biridir. Bilgisayarı bir fare ile kullanmak size hız ve zaman kazandırır. İhtiyacınıza uygunsa, kazandığınız hız ve zaman artar, işinizi daha kolay ve daha eğlenceli hale getirebilir. İhtiyaçlarınızı karşılamayan fareler, hızınızı yavaşlatır ve eğlencenizi bozar. İhtiyaçlarınıza uygun olmalıdır. Piyasada fare türleri için birçok alternatif var. En yaygınları kablolu fareler, kablosuz fareler, mekanik fareler, lazer fareler, optik fareler, dokunsal fareler ve esnek farelerdir. Sizin için en iyi fare, kullanım gereksinimlerinizi en iyi karşılayan faredir. Oyuncu mouselarıyla dikkat çeken Logitech, klasik mouselarını zarif ve şık tasarımıyla da gündemde kalmayı başarıyor. Eğlenceli ve neşeli tasarımlarıyla da büyükleri olduğu kadar küçükleri etkilemeyi de başarıyor. Avuç içi anatomisine uygun mouselar ile daima el sağlığınızı düşünürken, tıklama sesini de oldukça azaltarak çevreye verilen gürültü kirliliğinin de önüne geçiyor. Hem ofis kullanımları için ince ve şık görünümlü mouseları hem de oyuncular için tam performans gösterirken ışıltılı ve rengarenk görünümleriyle oyuncuları da etkileyen mouse çeşitleri tasarlayan Logitech’in her iki tarafta da ortak olan özelliği kalitesi, dayanıklılığı ve müşterilerinin memnuniyetidir. Logitech mouse fiyat ve modelleri incelemek, özelliklere göz atarak kendinize en uygun fareyi bulmak için sayfamıza göz atabilir, kampanya ve fırsatları takip ederek dilediğiniz fareyi anında satın alabilirsiniz.

 İnç Başına Düşen Nokta ve Mouse İlişkisi

İnç Başına Düşen Nokta ve Mouse İlişkisi

Ofiste yalnızca Microsoft Office programları üzerinde çalışıyorsanız ve internette geziniyorsanız, çalışmanızı düşük hassasiyete sahip bir fare, yani düşük DPI değeri ile görebilirsiniz. Bununla birlikte, Adobe veya Autodesk gibi programlar kullanıyor ve çizim, tasarım, grafik gibi işlerle uğraşıyorsanız, yüksek dpi değerine sahip bir fare kullanmalısınız. Dpi, inç başına nokta anlamına gelir. Örneğin, bir fare satın almaya karar verdiniz ve dpi numaralarıyla sıkıştınız. Dpi değeri ne kadar yüksek olursa, fare noktaları o kadar iyi yakalayabilir ve okuyabilir. Örneğin, 6400 dpi, inç başına 6400 birim olduğunu bildirir. Bu, farenin çözünürlüğünü gösterir. Bildiğiniz gibi, farelerimiz alttaki yüzeyi içindeki lazerle tarayarak hareket eder. Çözünürlük ne kadar yüksek olursa, fare küçük bir hareket aralığında o kadar fazla hareket edebilir. Uygulama alanınıza karşılık gelen bir çözünürlüğe sahip bir fare seçebilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek dpi'nin her zaman yüksek kaliteli bir fare anlamına gelmediğini unutmayın. Alandaki değer, farenin yalnızca bu değer üzerinde çalıştığını da göstermez. Genellikle oyuncu farelerinde gördüğünüz DPI düğmeleriyle dpi'yi hemen artırabilir veya azaltabilirsiniz. Günlük ofis işleri için kullandığınız farenin dpi değeri 800 ila 1000 arasında sahip olmak yeterlidir. 4000 veya 5000 dpi gibi yüksek dpi değerine sahip bir fare kullanırsanız, imleci istenen konuma taşımakta zorluk çekebilirsiniz. Yüksek ekran çözünürlüğüne sahip bir bilgisayarda çalışıyorsanız, fareniz dpi değeri 2000’den daha az olmamalıdır. Daha yüksek çözünürlükler için ise dpi değeri 3000 ile 3500 arasında olan fareler daha pratik olacaktır. Grafik tasarımı gibi işler için kullandığınız farenin dpi değeri 4000 ile 5000 arasındaysa, bu çok kullanışlıdır. Bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız, yüksek dpi değerine sahip bir fare ile daha hızlı ve daha eğlenceli oynayabilirsiniz. Öte yandan, farelerin farklı işlevler için özel olarak tasarlanmış bazı düğmeleri vardır. Programlanabilir tuşlar olarak ifade edilen bu tuşlar, klavyede birkaç tuş ile tek bir tuş ile işlem yapmanıza izin verir. Özellikle çizim ve grafik çalışmalarında ve oyun oynarken de bu tuşlar ciddi kolaylık sağlar. Ancak, normal ofis işleri için kullandığınız bilgisayarda bu tür bir fare kullanmaktan kaçınmalısınız. Kullandığınız fare, gereksinimlerinizi tam olarak karşılamalı, kullanım sırasında karıştırılmamalı ve farkında olmadan yanlış işlemleri gerçekleştirmenize neden olmamalıdır. Mouse Logitech marka tüm farelerde aradığınız bilgilerin özelliklerine kolaylıkla ulaşabileceğinizden karar verme sürecini de bir hayli kısaltır.

 Kablolu ve Kablosuz Logitech Mouse Farkları

Kablolu ve Kablosuz Logitech Mouse Farkları

Kablolu ve kablosuz mouse seçimi de hala tereddütte bırakan seçimler arasındadır. Her ikisinin de kendine özgü avantajları vardır. Kablolu fareler daha dayanıklı ve uygundur. Aynı zamanda pil parası gibi ekstra ücretlere gerek kalmaz. Gecikme süresi 0’a yakındır ve daha yüksek tepki süresine sahiptir. Oyun oynarken de kablolu fareler sıklıkla tercih ediliyor. Kablolu mouse gaming modelleri hem tasarımı hem nefes kesici özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Modellere göre değişen özelliklerin yanı sıra maksimum konfor sağlayarak oyun esnasında rahat etmenizi sağlar. İşlevselliği ve konforu artırmak için yükseltmeler hafif malzemeleri ve elastik kulpları birleştirerek oyun deneyiminizi geliştirebileceğiniz fareler bulunmaktadır. Daha kolay oyun kontrolü için 4 farklı ayar bulundurur. Anında dört farklı dpi ayarları arasında geçiş yapar. Bir göz açıp kapayıncaya kadar 4000 dpi ile kaçmadan önce düşmanınızı hemen 250 dpi ile yenin. Daha hızlı ve daha rahat kullanımın yanında 1 ms'lik bir aktarım hızı ile, hareketleriniz rahatsız edici gecikmeler olmadan USB üzerinden yüksek hızda aktarılır. Kablosuz fareler çeşitliliği ve kolayca taşınabilmesi ile daha çok tercih edilir bir hal almıştır. Herhangi bir kablosu olmadığından daha konforlu bir şekilde hareket olanağı sağlar. Ortamda kablo kirliliğine neden olmaz. Kablosuz fareleri kullanmanız için pile ihtiyaç duyarsınız. Kablosuz farelerde özellikle ir yazılıma ihtiyaç duyulmadığından hepsine uyum sağlar. Böylece karışıklığa sebebiyet vermez. Küçük nano alıcıyı bilgisayarınıza bağlayın ve fareyi hemen kullanmaya başlayın. Pilden tasarruf sağlamak için her kullanım sonrasında farenizi açma kapa düğmesinden kapamak, farenizi metal zeminlerden, hoparlör ve telefonunuzdan uzak tutmak ve kaliteli pil kullanmak farenizin pil ömrünü uzatacaktır. Logitech kablosuz mouse modelleri farklı özellikleri ile size çeşitli seçenekler sunmaya devam ediyor.

 Logitech Optik, Lazer ve Bluetooth Fare Zengin Modelleri

Logitech Optik, Lazer ve Bluetooth Fare Zengin Modelleri

Mekanik fareler içerisindeki bir top aracılığıyla sinyalleri algılayan bir tür faredir. Eskiden sıklıkla kullanılırken günümüzde teknolojinin gelişmesiyle tercih edilmemektedir. Optik mouselarda, fotodiyotlar ve ışık yayan diyot kullanılmaktadır. Optik fareler genellikle yapılandırma gerektirmez ve tak / çalıştır mantığı ile çalışır. Bu nedenle, optik farelerin yazılım uyumluluğu sorunları yoktur. Optik farelerin en büyük avantajlarından biri, fare altlıklarına ihtiyaç duymamalarıdır. LED ışık tarafından kontrol edilen optik fareler 400 dpi'den 800 dpi'ye kadar çözünürlüklerde çalışır. Lazer fareler imleç hareketlerinde çok yüksek hassasiyet isteyenler için uygun bir seçenektir. Lazer farelerin duyarlılıkları 3000 dpi'ye ve daha fazlasına ulaşabilir. Bu tür fareler, altta yatan lazer ışık kaynağından yayılan ışıklarla hareketi algılar. Bu nedenle farenizi kullanmak için mouse pad gibi özel bir tabana ihtiyaç duyulmaz. Cam üzerinde dahi kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak, lazer farelerin optik farelerden önemli ölçüde daha yüksek dpi’ye sahip olduğu bilinmektedir. Lazer farenin 2000 ile 3400 arasında dpi’yi desteklediği, optik farenin ise 800'e kadar DPI gösterdiği bilinmektedir. Optik fareler, ofiste, evde ve okullarda kullanılan farelerdir. Kullanıcı daha büyük bir ekrana uyum sağlamak, grafikler üzerinde çalışmak veya üst düzey video oyunları oynamak istiyorsa, lazer fareyi kullanma olasılığı daha yüksektir. Lazer fareler ayrıca ayrı bir trackball da dahil olmak üzere farklı bir yüzey yapısı gibi çeşitli modifikasyonlara sahiptir. Bazı lazer fareler, kullanıcının sadece bir fare ile oynayabileceği bir oyun için özel olarak tasarlanmıştır. Lazer Logitech fare Üç yıla kadar pil ömrü, zamandan ve paradan tasarruf sağlar ve pillerin değiştirilmesi gerekmediğinden çevreyi korur. Pil seviyesi düşük olduğunda, gösterge ışığı yanar. Bluetooth fareler, çoğu zaman dizüstü bilgisayarlara entegre edilen Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanarak iletişim kurar. Standart bir protokol kullandığı için herhangi bir cihazla kullanılabilir. Bu nedenle bilgisayarımla uyumlu mudur gibi bir soruyla karşılaşmazsınız. Logitech Bluetooth mouse modelleri özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bir Bluetooth fare için olağanüstü pil ömrünü deneyimi sunuyor ve pili değiştirmeden bir yıla kadar çalışma imkânı sunuyor. Açma / kapama düğmesi enerji tasarrufu sağlarken, akıllı uyku modu pil ömrünü uzatır ve gösterge lambası asla şaşırmamanızı sağlar. Piyasada farklı tasarımlara sahip birçok fare var. Elinize sığmayan ve düzgün oturmayan fareler, kullanım sırasında bazı sorunlara neden olur. Bazı hastalıklar farenin elinize uygun olmaması ile yakından ilişkilidir. Ek olarak, birçok fare sadece sağ elle kullanım için tasarlanmıştır. Fareyi sol elinizle kullanırsanız, satın almak istediğiniz farenin solak kullanımı destekleyip desteklemediğini kesinlikle öğrenmelisiniz. Fare elinde iyi durmalı ve uzun süre kullanıldığında ağrıya neden olmamalıdır. Kullanım özellikleri iyi olmalı, parmaklarda rahatsızlığa neden olmamalıdır. Logitech fareler sağ ele ve sol ele göre özel seçenekler bulunurken hem sağ hem sol ele uygun mouse seçenekleri de bulunduruyor.

 Gaming Mouse Üstadı Logitech Mouselar

Gaming Mouse Üstadı Logitech Mouselar

Logitech gaming mouse gaming konusunda kült markalar arasına girmeyi başarmıştır. Her yeni modelde ekstra özellikleriyle oyunculara oyun oynamayı daha keyifli hale getirmeyi hedefleyen Logitech geniş seçenekleriyle her seviyedeki oyuncuya hitap ediyor. Her modelde farklı özellikleriyle öne çıkan Logitech gamer mouseların birkaç özelliğine göz attığınızda üstün özellikleriyle cazip hale geliyor. HERO 16K, hassas 1: 1 izleme ve dünya standartlarında enerji tasarrufu ile en gelişmiş oyun sensörünü içerir. Hero 16K ile, max. 16,000 DPI artı hiçbir yumuşatma, filtreleme veya hızlandırma fonksiyonlarına ulaşır. LIGHTSYNC tam spektrum ve tamamen özelleştirilebilir RGB, ses, oyun veya ekran renkleri ile akıllı bir şekilde etkileşime girer. Tüm Logitech g RGB cihazlarınızı birbirleriyle senkronize edebilirsiniz. Aydınlatmayı kendinize göre yaklaşık 16.8 milyon renkte uyarlayabilirsiniz. Kendi RGB animasyonlarınızı tamamen kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Logitech G HUB yazılımı ile RGB ve daha fazlası sizin kontrolünüz altında tutmak mümkün. Gamer Mouselarındaki 12’ye kadar çıkan tuşlarını kullanarak her birini dilediğiniz gibi programlayabilirsiniz. Bütün güç hareketlerinin tamamı parmaklarınızın ucunda. Uzun sayfaları hızlı bir şekilde kaydırmak adına sürekli yüksek hızlı kaydırma özelliğini kullanmak için kaydırma tekerleğinin kilidini açın veya tek bir tıklamayla hassas kaydırma için kilitleyin. Metal tekerlek, her iki modda da kusursuz, güvenli ve tatmin edici kontrol sağlar. Farenizin mükemmel denge ve hassasiyetini sağlamak için fareyle beraber verilen 5 tane 3.6 g ağırlığı, ön, arka, sağ, sol ve orta ağırlıklar ile çeşitli şekillerde yapılandırılabilir. Oyun performansınızı en üst düzeye çıkarmak için doğru yeri bulmak için yerleşiminizi ve dengenizi test etmenize olanak sağlar. Başka bir fare modelinde uçtan uca mühendislik ve tasarım yoluyla gecikme, kararlılık ve bağlantı sorunlarını çözmek için sağlam bir kablosuz çözüm geliştirilmiştir. Sonuç ise çoğu kablolu oyun faresinden daha hızlı olan profesyonel bir kablosuz çözüm olan LIGHTSPEED. Dikkatli prototipleme ve programlama sayesinde, her bileşen verileri her zamankinden daha hızlı işleyebilir, son derece sağlam bir bağlantı kurabilir ve en düşük güç tüketimini sağlayabilir. Performans ise her aşamada optimize edilmiştir. Maksimum performans elde etmek için en zorlu ve veri açısından zengin oyun ortamlarında bile, her devre yolundaki her değişikliğe, donanımdan yazılımına kadar her protokolü ve algoritmayı simüle eder ve test eder. Bu nedenle, LIGHTSPEED kablosuz oyunların performansı için bir ölçüttür. Tüm çevre birimleri ürünleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

 Logitech Mouse ile Bilgisayarınıza Eşleştirme Yolu

Logitech Mouse ile Bilgisayarınıza Eşleştirme Yolu

Logitech oyuncu mouse modellerinden gerekli özelliği bulunan farelerde Lightspeed ve Bluetooth ile çift bağlantı, platformlar arasında birden fazla cihazı bağlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanır. Bir düğmeye dokunarak cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Logitech silent mouse devrim niteliğinde farelerden biridir. Geceleri bilgisayar kullandığınızda fareden çıkan sesler çevrenizi rahatsız edebilir. Tüm işinizi tereddüt etmeden yapın ve çevrenizdeki insanları rahatsız etmeyin. Logitech silent mouselar %90'ın üzerinde gürültü azaltma özelliği sayesinde tıklama gürültüsü olmadan aynı tıklama hissini verir. Masaüstünüzde sessizce kayan uzun ömürlü, yüksek performanslı yumuşak kaydırma tekerleği bu huzurlu deneyimi tamamlar. Logitech silent fareler, gereksiz fare gürültüsünü ortadan kaldırarak herkesin sağlığını ve verimliliğini korur. Hemen şimdi tıklama seslerine son vermek için sayfamıza göz atarak siz de bir silent mouse alabilir, geceleri de çevrenize rahatsızlık vermeden keyifle bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Logitech mouse eşleştirme farklı modellerde değişiklik gösterebilir. Bazı kablosuz modellerde gerekli çipi bilgisayarınıza takarak direkt olarak farenizi kullanmaya başlarken bazı modellerde fareleri kurmanız gerekebilir. Bazı fareleri eşleştirmek için belli yazılım programları gerekir. Bilgisayarınızın işletim sistemiyle uyumlu yazılım programını indirdikten sonra programı açtığınızda karşınıza çıkan pencereden next’e tıklayın. Daha sonra alıcıyı bağlayarak tekrar next’e basın. Daha sonra eşleştirmek istediğiniz cihazı off modundan on moduna getirin. Cihazı tanıdıktan sonra karşınıza çıkan pencereye gerekli bilgileri girdikten sonra tekrar next demeniz halinde eşleştirme tamamlanmış olacaktır. Trackball mouse çeşidiyle de hayranlık uyandıran Logitech, bu opsiyonunda konforu da bolca gözetiyor. Elinizi destekleyen ve kolunuzu dinlendirmenizi sağlayan özel şekilli katı trackball sayesinde rahatça çalışın. Trackball ya da bir diğer adıyla iztopu bir noktada sabit kalır. Yani imleci hareket ettirmek için kolunuzu hareket ettirmenize gerek kalmaz. Özel şekli sayesinde, elinizi desteklediği için tüm gün rahatça çalışabilirsiniz. Trackball hareket etmediğinden harekete olanak sağlamayan çalışma alanları ve kalabalık masalar için idealdir. Trackball'u temizlemeniz gerekiyorsa topu kolayca çıkartabilirsiniz. Masanız, rahat koltuk, sert masalar, kanepeler ve yatak dahil trackball'u evde her yerde kullanabilirsiniz. Aslında, ters döndürdüğünüzde top yerinde kalır, böylece trackball'u kullanmak istediğiniz herhangi bir yerde imleci kontrol edebilirsiniz.