Everest SM-804 Kablosuz Mouse
(278)
59,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M220 Silent Kablosuz Mouse
(292)
137,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse
(371)
286,99 TL
284,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SPT6501BB Kablosuz Klavye Mouse Set
Philips SPT6501BB Kablosuz Klavye Mouse Set
(31)
237,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Razer Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 Optik Oyuncu Mouse
(227)
374,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Razer DeathAdder V2 Mini Kablolu Optik Sensör Oyun Mouse (Grip Tapeleri  Bulunmamaktadır)
Razer DeathAdder V2 Mini Kablolu Optik Sensör Oyun Mouse (Grip Tapeleri Bulunmamaktadır)
(9)
288,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gametech Vortex Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse
Gametech Vortex Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse
(40)
249,00 TL
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech M185 Kablosuz Optik Mouse
(711)
153,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech MX Keys 920-010087 Aydınlatmalı Kablosuz Türkçe Klavye
Logitech MX Keys 920-010087 Aydınlatmalı Kablosuz Türkçe Klavye
(124)
2.049,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Steelseries Rival 3 RGB Kablolu Oyuncu Mouse
(386)
389,84 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gamenote KB487L Kablolu RGB Oyuncu Klavye
(47)
200,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

A4 Tech XL-750BH Oyuncu Mouse Bronz-Siyah
(105)
373,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gomax K3 Kablosuz Q Klavye Mouse Set
(111)
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Steelseries Rival 3 Wireless ve Bluetooth Optik Oyuncu Mouse
(97)
511,00 TL
496,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Concord C-1573 USB Kablolu Türkçe Q Klavye Mouse Set
(18)
100,90 TL
94,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech MK330 Multimedya Kablosuz Q Klavye Mouse Set
(397)
419,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech G203 Lightsync RGB Oyuncu Mouse
(66)
270,00 TL
261,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Logitech G300S Gaming Mouse + Gaming Mousepad
(435)
399,99 TL

Klavye ve Mouse

Klavye ve Mouse , bilgisayarınız için en gerekli iki parçadır. Bu parçaları bilgisayarı alırken ayrıca satın alabiliyorsunuz. İlk başlarda memnun kalarak kullandığınız bu ürünlerden zamanla şikâyetçi olabilir ve daha özgürlük alanı vadeden yeni, son teknoloji trendlerini kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için çevre birimleri sayfamızda yer alan klavye ve mouse modellerini inceleyerek sizin için ve bilgisayarınız için en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Klavyenizin diğer işletimlerle uyumlu olması oldukça önemlidir. Klavye seçimi yaparken bu faktörü göz önünde bulundurmalısınız. Klavyenin tuşlarının hassasiyeti de oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Rahat bir kullanıma sahip klavyelerde oyun oynama keyfi de katlanmaktadır. Klavye seçeneklerinde son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden biri olan mekanik klavye oldukça keyifli bir kullanıma sahiptir. Mekanik klavyeler daha çok bilgisayar oyunları için uygun bilgisayarlarla daha uyumlu çalışmaktadır. Kullanım aşamasında klavye ayarları için ürününüzün kullanım talimatında yer alan bilgilerden faydalanabilir ya da teknoloji alanında uzman videoları izleyerek de gerçekleştirebilirsiniz. Klavyenin yanı sıra mouse gaming seçenekleri de bulunmaktadır. Sayfamızda birbiriyle tamamen uyumlu mouse klavye set seçeneklerini bulabilir sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Klavye Çeşitleri

Klavye Çeşitleri

Klavye günümüzde, komut ve veri girmek için kullanılan bilgisayarların en önemli parçalarından biridir. Bir mektup yazarken, bir işle ilgili projelerinizi hazırlarken veya bir arkadaşınızla sohbet ederken, en sık da oyun oynarken neredeyse her an klavyeyi kullanıyorsunuz. Günümüzde en yaygın olarak iki tür klavye kullanılmaktadır. Bunlar Q klavye ve F klavyedir. F klavye fiyatları tercih ettiğiniz modele göre değişkenlik göstermesiyle birlikte her bütçeye uygun seçenekleri bulmanız mümkün. Sayfamızda birçok modelde ve farklı tasarımlarda klavye çeşitleri bulunuyor. Çok rahat 10 parmak klavye kullanımı için alıştığınız ve en rahat kullanıma sahip klavye modellerini tercih etmelisiniz. Klavye tuşları bilgisayar kullanımındaki motivasyonu oldukça etkilemektedir. Tuşların yapısı ve kullanılırken çıkan klavye sesi oldukça etkili olabilmektedir. Ayrıca tuşların üzerinde yer alan klavye sembolleri zamanla aşınmayacak kalitede olmalıdır. O sembollerin yok olması klavyenin kullanımını olumsuz yönde oldukça etkileyecektir. Bir klavyeyi uzun süre, keyifle kullanmak istiyorsanız öncelikle son moda teknolojik ürünlere uyum sağlayabiliyor olması ve kaliteli markalar tarafından üretildiğinden emin olmalısınız. Özellikle gamerlar için klavyenin sık kullanımlarda da ilk baştaki performansı belli bir zaman sonra da verebiliyor olması oldukça önemlidir. Klavye oyuncu için oldukça önemlidir. Bilgisayar oyunu tutkunları için özellikle en çok tercih edilen klavye ışıklı seçeneklerle oyun oynama keyfiniz katlayacaksınız. İstediğiniz renkte ayarlayabildiğiniz ışıklı tuşların kullanımı bilgisayarınızda hangi işi yapıyor olursanız olun size oldukça keyif verecektir. Klavye rgb özelliklerini önceden araştırarak tercih yapmalısınız. Böylece seçmiş olduğunuz klavyenin tuş ışıklandırması ve hassasiyeti ile ilgili önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar kullanımında masa başında durmak zorunda kalmadan daha özgür bir hareket alanı oluşturmak için klavye kablosuz seçeneklerinde de göz atabilirsiniz. Klavye şekilleri farklı tarzlarda ve renklerde olabiliyor. Bu üretilen markanın farklılığına göre çeşitlilik gösterebilir. İster beyaz ister siyah renklerde ve farklı birçok tasarımda klavye modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Klavye önerisi ve daha detaylı bilgilendirme için sayfamıza göz atabilirsiniz. Piranha klavye ve mouse sayfamızdan çeşitli ürünlere göz atabilirsiniz.

 En Trend Mouse Seçenekleri

En Trend Mouse Seçenekleri

Mouse bilgisayar kullanımında olmazsa olmaz parçalardan biridir. Mouse’un işlevi elle gerçekleştirilen fare hareketi - gerekirse fare altlığı gibi uygun bir yüzeyde - faredeki bir sensör tarafından kaydedilir, sayısallaştırılır ve bir ara yüz aracılığıyla bağlı bilgisayara iletilir. Mouse kablosuz seçeneklerde oldukça şık modeller yer almaktadır. Klavyede olduğu gibi farede de mouse ışıklı modelleri bulunuyor. Sizin için en uygun mouse önerisi için sayfamızda yer alan ve bütün özellikleri ayrıntılı bir şekilde belirtilen mouse seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Mouse kablolu her klavye ve bilgisayar için uyumlu olabilecek ürün seçenekleri yer alıyor. Gelişen teknolojiyle ve bununla birlikte yaratılan avantajlardan biri bilgisayarda bir işimizi hallederken masa başına tutsak kalmamız olmuştur. Hareket alanımızın genişlemesi kablosuz teknolojik ürünlerin üretilmesiyle sağlanmıştır. Mouse kablosuz seçeneği ile rahat, daha özgür bir bilgisayar kullanımına kavuşabilirsiniz. Mouse modelleri arasında seçim yaparken mouse DPI değerlerine de dikkat etmelisiniz. Mouse seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken teknik özelliklerde en önemlisi DPI değeri olmaktadır. Fare ile gerçekleştirdiğiniz hareketlerin, komutların çok hızlı bir şekilde algılanıyor olması oldukça önemlidir. Mouse DPI ayarlama için bu işi profesyonelce yapan uzaman teknoloji kanallarındaki videoları izleyerek gerçekleştirebilir ya da en yakın teknik servisten yardım alabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarıyla ilgilene herkes için klavye mouse oldukça önemlidir. Yüksek kalitede teknolojik ekipmanlarla oyun zevkini gittikçe daha fazla katlayabilirsiniz. Özellikle mouse oyuncu için oldukça hızlı olması, kullanım rahatlığı ve uzun ömürlü bir kullanım vadetmesi açısından oldukça önemlidir.

 Klavye ve Mouse Fiyatları

Klavye ve Mouse Fiyatları

Sayfamızda bulunan birçok klavye ve mouse seçenekleri arasından sizin için en uygun fiyat aralıklarındaki modelleri bulabilmeniz mümkün. Teknoloji trendlerini takip ederek sizin için en uygun ürün seçenekleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Tuşları dökülen bir klavyede yazı yazmak ve oldukça yavaş çalışan bir fare ile bir iş yürütmek çoğu zaman oldukça zorlayıcı olabilmektedir Zamanın çok değerli olduğu, günümüz teknoloji çağında, teknolojiye ayak uydurmaya çalışarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de işlerinizi daha az stresle ve daha keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Gündelik hayatın neredeyse her yerinde işlerinizi bilgisayar ve telefon ile hallediyorsunuz. Hem işte hem evde hayatımızın neredeyse tamamını kaplayan bilgisayarları doğru ekipmanlarla kullanıyor olduğunuzdan emin olun. Mükemmel çalışan bir klavye ve mouse ile işlerinizi hızlıca halledebilir ve size kalan zamanın tadını dinlenerek çıkarabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınıza en uygun teknolojik ürünleri keşfetmeli ve zaman kaybetmeden sizin için en uygun seçenekleri tercih etmelisiniz. Bilgisayarınıza birebir uyumlu klavye ve mouse seçenekleriyle bilgisayarda yaptığınız her işi oldukça keyifli hale getirebilirsiniz. Klavye fiyatları , kablolu, kablosuz, mekanik olması ve diğer farklı özelliklere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bilgisayarınıza uyumlu klavye mouse set seçeneklerinden birini tercih ederek daha hesaplı bir alışveriş de gerçekleştirebilirsiniz. Mouse fiyatları da modellere ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Sayfanın üst kısmında yer alan fiyat filtreleme seçeneği ile arzu ettiğiniz fiyat aralığındaki seçeneklere kolayca ulaşabileceksiniz. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte teknolojik ürünlerde oldukça hızlı gelişim göstermektedir. Neredeyse her gün yeni bir teknolojik ürünler tanışmaktayız. Teknolojik trendleri takip etmek ve sizin için en uygun seçenekleri keşfedebilmek için Motospeed klavye ve mouse sayfamıza göz atabilirsiniz.