ÜCRETSİZ KARGO

Sardıcı Gerçek Su Tasarruflu 3 Fonksiyonlu Banyo Duş Başlığı
Sardıcı Gerçek Su Tasarruflu 3 Fonksiyonlu Banyo Duş Başlığı
(255)
54,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

4'lü Mix Banyo Lavabo , Eviye Batarya Seti ve Duş seti
(20)
606,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mayaglory Duş Başlığı Turbo Basınçlı Ayarlanabilir Start Stop Tuş
(61)
98,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kare Sürgülü Duş Seti

REKLAM

Kare Sürgülü Duş Seti
(51)
90,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vilas Denver Fonksiyonlu Robot Yağmurlama Tepe Duş Seti
(21)
1.900,00 TL
932,80 TL
Varbifırsat Su Tasarruflu 3 Fon Stop Duş Başlığı 150 CM Çelik Örme Spiral
Varbifırsat Su Tasarruflu 3 Fon Stop Duş Başlığı 150 CM Çelik Örme Spiral
(203)
104,90 TL
94,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vilas Florida Fonksiyonlu Pirinç Ağır Borulu Robot Tepe Duş Seti
(21)
1.900,00 TL
1.029,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Bianco Banyo Tepe Duş Başlığı Başlık Kireç Kırıcılı Sistem
(73)
145,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Relax Shower Multy Üç Fonksiyon.aç-kapa.nano Filtreli Duş Başlığı
Relax Shower Multy Üç Fonksiyon.aç-kapa.nano Filtreli Duş Başlığı
(35)
184,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahlez Maxima Siyah Turbo Fan 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı
Ahlez Maxima Siyah Turbo Fan 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı
(15)
59,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Punto Plus 3c Duş Kolonu
Punto Plus 3c Duş Kolonu
(2)
1.369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tema Rain Quadro Tepe Duş Takımı Seti 53240
Tema Rain Quadro Tepe Duş Takımı Seti 53240
(221)
750,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Turbo Pervaneli 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı 150 Cm Siyah Duş Hortumu Ve Mafsal
(8)
170,00 TL
155,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Punto Plus 3s Duş Kolonu - Krom A45739
(5)
1.740,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Duş Seti | Çiftli Yağmurlama Robot Duş Sistemi

REKLAM

Duş Seti | Çiftli Yağmurlama Robot Duş Sistemi
(13)
400,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fause Ayarlanabilir Duş Başlığı Boru Gezeri Mafsal Sürgü Askısı Ky101
(41)
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

On2 Armatür Lüx Krom Yağmurlama Tepe Robot Duş Seti Pirinç
(2)
449,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Teska Amos Ankastre Duş Seti As3400
Teska Amos Ankastre Duş Seti As3400
(0)
2.990,00 TL

Duş Takımları

Temizlik, insanlık tarihinin her döneminde oldukça önemli kişisel bakımların başında gelmektedir. Kişisel bakımlar temel bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içlerinde birçok farklı alt başlığa ayrılmaktadır. Duş, kişisel bakım rutinlerinin başında gelen ve insanların genellikle gün aşırı gerçekleştirdiği bir eylem olarak bilinmektedir. Duş almak, fiziksel hijyeni ve kişisel bakımı sağlaması kadar ruh sağlığın ve gün içerisindeki aktivasyon enerjisini de arttıran unsurlardan biri olarak bilinmektedir. Banyo dekorasyonu, her ev tasarımı ve kişisel zevklere, taleplere göre çeşitlilik gösterebilen birçok ekipman ve aksesuar barındıran geniş bir yelpazedir. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak üzerine tasarlanmış olan birçok farklı ve seçenekli duş takımları gözlemlemek mümkündür. Duş takımları kendi içlerinde kullanım amacı, kullanım alanı, tasarım, ürün malzemesi, set kombinasyonuna sahip olması gibi birbirinden farklı birçok etken unsur ile değişkenliğe sebep olmaktadır. Banyoların vazgeçilmez ve hayat kurtarıcı parçalarından biri olarak bilinen duş takımları; kullanıcının gereksinim ve istekleri başta olmak üzere, banyo iç dizaynına ve estetik tasarımına uyumlu bir seçim yapıldığı takdirde kullanıcıların hayatını kolaylaştırdığı gibi banyolarda da eşsiz bir tasarım inceliği olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Duş takımları her ne kadar temel bir başlık altında toplanıyor olsa da birçok temel ekipman ve kullanım amacına uygun olarak tasarlanmış olan mekanizmaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Banyo duş seti temel olarak; duş hortumu ve duş başlığı sistemlerinin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Özelliklerde son dönemlerde günlük hayat temposunun, koşturmanın, stresin oldukça yüksek seviyelere çıkması beraberinde kullanıcılar tarafından yeni gereksinim ve isteklerin doğmasına neden olmuştur. Bu amaca hizmet etmesi doğrultusunda titizlikle hazırlanan fonksiyonel duş başlığı ve duş seti modelleri ayarlanabilir sistemleri sayesinde istenilen hızda, istenilen şekilde ve güçte su akıtma işlemi yaparak sıradan duş işlemlerini profesyonel bir masaj terapisine ve banyoları eşsiz bir bakım ritüeline dönüştürmeyi hedeflemektedir.

 Duş Takımlarını Oluşturan Parçalar Nelerdir?

Duş Takımlarını Oluşturan Parçalar Nelerdir?

Duş hortumu ve duş başlık sisteminin birleşmesinden oluşan bir duş başlığı seti de standart bir banyo kullanımı için oldukça yeterli ve gerekli işlevleri görebileceği gibi kullanıcının talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda birçok ekstra ekipman ile çeşitlendirilebilir ve kullanıcılara alternatif sistemler sunulabilmektedir. Duş başlıkları; musluk sisteminden gelen arıtılmış suyun dış ortama aktarılmasını sağlayan sistemlerdir. Duş hortumu ise bu aktarılma işlemi sırasında duş başlığı ile musluk sisteminin arasında ki köprü görevini üstlenen mekanizma olarak bilinmektedir. Duş başlıkları suyu dış ortama aktarma sistemleri olarak birçok farklı ürün seçeneği ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Suyu püskürtme gücü, tazyik kuvveti, püskürtme şekli gibi birçok unsur ile alternatif seçenekler sunulmasına olanak sağlamaktadır. Duş fıskiyesi olarak da bilinen duş başlıkları kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda seçilen duş takımı içerisinde birden fazla seçenek ile de bulunabileceği gibi birbirinden farklı başlık modelleri ile de alternatif ürün seçenekleri sunulmasını sağlamaktadır. Duş takımları temel özellik olarak üretiminde kullanılan malzeme türü ile alt başlıklara ayrılmaktadır. Günlük hayatta kullanımına sıklıkla rastlanan üretim malzemeleri ise; paslanmaz çelik, çelik, demir, metal, alüminyum, plastik ve ahşap gibi birçok ham madde ile üretilerek her ortama ve kullanıma uygun bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Krom kullanımı da banyo ve duş takımlarında oldukça fazla gözlemlenen bir kullanım türü olarak bilinmektedir. Duş seti krom ürün seçenekleri dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımı, mekanik özellikleri ve kullanım seçenekleri ile özellikle kullanımı her geçen gün artış gösteren seçeneklerden biri olarak bilinmektedir. Duş takımı içerisinde bulunan parçalar kişinin istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilir ve istenilen şekilde dizayn edilebilmektedir. Banyonuz için en uygun ve kullanışlı duş takımını, duş başlığı setlerini seçmeden önce banyo tasarımınız, beklentiniz olan ekipman kullanımı ve sayısı, üretim malzemesi gibi belirli kriterleri seçmeniz; banyo ve aksesuarları tercihi yapmanızı kolaylaştıracak unsurların başında gelmektedir.

 Eşsiz Banyo Tasarımlarının Vazgeçilmez Parçası Duş Takımları

Eşsiz Banyo Tasarımlarının Vazgeçilmez Parçası Duş Takımları

Duş takımları her ne kadar belirli bir amaca hizmet eden ekipmanlar olarak bilinse ve kullanılsa da banyo tasarımlarına uyumluluk göstermesi duş takımı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında gelmektedir. Kullanılan genel tasarım, renk ve temaya eşsiz bir uyum göstermesi banyo içerisinde oldukça estetik bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Duş seti modelleri kullanım şekli ve çalışma prensiplerine göre oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle ev dekorasyonunda ve banyolarında şıklık kadar lüksü ve konforu da tercih eden kullanıcılar son dönemlerde de sıklıkla dikey jakuzi adıyla da bilinen duş başlığı modellerini tercih etmektedir. Jakuzi kullanmak isteyen fakat banyo alanının bu kullanıma uygunluk göstermeyecek kadar küçük veya dar olduğu kullanıcılar bir çözüm yöntemi olarak dikey jakuzi modelli duş başlıklarına başvurmaktadır. Dikey jakuzi modelleri duş seti kare olan ve ayarlanabilir su püskürtme fonksiyonları ile birçok fıskiye seçeneği sunan duş başlıklarından oluşan ürün seçenekleridir. Kare duş başlığı haricinde dikey jakuzi olarak kullanılan duş başlığı modelleri içerisinde sabit ve günlük kullanıma uygun olarak kullanılması sebebiyle standart bir duş başlığı da kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede jakuzi fonksiyonunu kullanmak istemedikleri süre zarfı boyunca dikey jakuzi adıyla anılsa da mevcut sistemi standart duş takımı ve duş başlığı sistemlerinden farksız olarak kolaylıkla kullanabilmektedirler. Duş başlığı seçenekleri de birbirinden farklı ve seçenekli yüzlerce çalışma sistemi ile kullanıcılara birçok alternatif kullanım şekli ile hizmet vermektedir. Başlıca su püskürtme hızları diğer bir adıyla tazyik, su püskürtme şekilleri, ayarlanabilir hız ve şekil sistemleri gibi birçok özellik ile tek bir duş başlığı birçok başlık görünümüne ve kullanımına erişmektedir. Standart duş takımlarının kullanıcıya sunduğu binlerce ürün seçeneği, pratik ve kolay kurulum, montaj işlemleri sebebiyle banyoların olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelmiştir.

 Duş Takımları Nasıl Takılır? Duş Başlığı Montajı Nasıl Yapılır?

Duş Takımları Nasıl Takılır? Duş Başlığı Montajı Nasıl Yapılır?

Kusursuz ve sorunsuz bir banyo ekipman kullanımı hedefleyen kullanıcılar ilk olarak duş takımlarını titizlikle incelemektedir. İstekleri ve kriterleri doğrultusunda kişisel banyo tasarımına ve dekorasyonuna en uygun duş başlığı seti tercihi yaptıktan sonra kullanıcıların aklına elbette ilk sırada duş seti kurulumu nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Duş seti kurulumu her ne kadar kompleks ve karmaşık, uzun uğraş gerektiren bir işlemmiş gibi gözükse de tam aksine oldukça kolay, pratik bir işlem olarak bilinmekte ve kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Duş takımı montaj işlemi öncesinde yapılması gereken ilk uygulama adımlarından biri elbette ürün talimatlarının da içerisinde bulunduğu kılavuz veya kitapçığın detayla incelenmesidir. Bu inceleme işleminde mevcut kullanım rehberinde duş başlığı seti içerisinde bulunan tüm parçalar görseller eşliğinde detayla anlatılmakta olup her birinin işlevinden bahsedilmektedir. Hangi parçaların birbiriyle birleştirileceğini ve o şekilde montaj işlemi yapılacağı da ürün talimatları arasında yer alan bilgiler içerisinde bulunmaktadır. Duş başlığı montaj işlemini kullanıcı kendisi de kolaylıkla yapabileceği gibi eğer dışardan destek almak isterse tesisatçı yardımı ile de montaj ve kurulum işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Duş takımı montajı yapılmadan önce gerçekleşecek işlemler için belirleyici unsurlardan biri duş takımı modeli olarak bilinmektedir. Duş takımı modelleri kurulum şekilleri itibariyle birçok farklı seçenek ile hizmet vermektedir. Sürgülü duş takımı seçenekleri, askılı duş takımı seçenekleri, kolonlu duş takımı seçenekleri, dikey jakuzi modelleri gibi kurulumu da birbirine göre farklılık gösteren birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Özellikle günümüzde banyolar içinde kullanımına sıklıkla rastlanan ürün seçeneği ise askılı duş takım modelleri olarak bilinmektedir. Askılı duş takım modelleri diğer seçeneklere oranla çok daha kolay bir kurulum işlemine sahip olması sebebiyle kullanımına da sıklıkla rastlanılmaktadır. Tek bir askı sistemi üzerinde kurulu olan; duş seti bağlantısı, duş seti batarya sistemi ve duş seti başlığı ile kolaylıkla kurulabilir ve bu askı üzerinde durarak dekoratif bir görünüm ile hizmet vermektedir. Sürgülü duş takımı modelleri iki ayak bulunduran ürün seçenekleridir.

 Duş Takımları Modellerinde Eşsiz Tasarım Seçenekleri

Duş Takımları Modellerinde Eşsiz Tasarım Seçenekleri

Duş takımları üretim malzemesi, kullanım amacı, kurulum şekli gibi birçok etken unsur sebebiyle geniş bir ürün seçeneği ile kullanıcılara alternatif seçenekler sunmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde kullanıcıların seçim yapması da bir hayli zorlu bir süreç olarak bilinmektedir. Banyo dekorasyonuna, banyo içerisinde kullanılan mobilya ve fayans tasarımlarına uyumluluk gösterecek; kullanılan temayı ve iç dizaynı bozmayacak bir duş takım modeli tercih etmek oldukça önemli seçim kriterlerinden biridir. Duş takımı tasarımları arasında bir tercih yapılacağı sırada banyo dekorasyonu, istenilen duş takım setinin rengi, üretim malzemesi, tasarım şekli oldukça önemli püf noktalardan bazılarıdır. Her ne kadar aynı kullanım amacı doğrultusunda hizmet veriyor olsa da kare duş başlığı, yuvarlak duş başlığı gibi birçok farklı seçenek farklı tasarım kombinasyonları oluşmasına olanak sağlamaktadır. Duş takımları modelleri tercih edilirken en çok dikkat edilen noktalardan biri de elbette renk seçimidir. Kullanılan renk seçeneği banyonun aktif dekorasyonuna ve bulundurduğu temaya uyumluluk göstererek eşsiz bir tasarım oluşmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle son dönemlerde banyo ve ev içi dekorasyonda koyu renklerin, mat tasarımların kullanılmasıyla duş seti siyah renk seçenekleri büyük bir ilgi görmektedir. Standart görünümden vazgeçmeyenler için krom duş seti, gümüş duş seti modelleri gibi renk seçenekleri de risksiz bir şıklık ile hizmet vermektedir. Kullanıcının belirlediği kişisel zevkleri, istek ve talepleri doğrultusunda birçok ürün seçeneği arasından banyo dekorasyonuna en uygun duş takım modelini tercih edebilir; dayanıklı mekanizmaları, sorunsuz çalışma prensipleri ile güvenle kullanmaya başlayabilmektedir. Sayfamızdan Newarc duş takımları ve çeşitlerine bakabilirsiniz.

 Duş Takımlarının Fiyatları Nelerdir?

Duş Takımlarının Fiyatları Nelerdir?

Ev dekorasyonu oldukça geniş bir alandır. Ev içerisinde bulunan her bir kullanım alanı kendi içlerinde birçok ekipman, ürün ve mekanizma bulundurmaktadır. Bu kullanım alanlarından biri olan banyolar da ev içi dekorasyonun olmazsa olmaz unsurlarından biri olarak bilinmektedir. Banyo içerisinde kullanılan malzemeler temel gereksinimler ve ekstra aksesuarlar olarak iki alt başlığa ayrılabilmektedir. Duş takım modelleri banyo ekipmanları içerisinde bulunan temel gereksinimler başlığı altında yer alan sistemlerden biri olarak adlandırılabilmektedir. Duş takımlarının kullanımının hayati bir geçerlilik sunması bu noktada etkili bir unsur olmaktadır. Sahip olduğu ayak sistemleri sayesinde duş seti sürgülü modelleri duvara kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankastre duş takımı olarak bilinen ürün seçenekleri kullanımı nadir gözüken ve kurulum işlemi standart duş takımları seçeneklerine göre daha kompleks olan ürünler arasında yer almaktadır. Standart olarak bilinen duş takımı setleri kullanıcının isteği doğrultusunda kolaylıkla sökülüp takılabilir ve yer değişikliği yapılabilir olmasına karşın ankastre duş takım setleri kullanıcıya yer değiştirme, sökülme imkanı sunmamaktadır. Kullanıcıya sunduğu kolaylık ve pratiklik sebebiyle de duş takımları ve duş başlıkları neredeyse her banyoda güvenle tercih edilmektedir. Duş takımları fiyatları birçok etken unsur sebebiyle değişkenlik göstermekte olup kullanıcıya çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Duş seti fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol oynayan ilk madde elbette üretim malzemesidir. Üretim malzemesinin türü, sınıfı ve kalitesi duş takımlarının fiyat aralığının belirlenmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Sonrasında çalışma prensipleri, duş seti içerisinde bulunan ekipman ve başlık sayısı gibi birçok unsur ile duş takım fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Yerli üretim ve ithal duş takım modelleri de üretim yeri ve menşei sebebiyle fiyatta farklılığa sebep olan maddelerden biri olarak bilinmektedir. Birçok bütçe, ekonomik sınıf ve duruma uygun kullanışlı duş takım modeli bulmak mümkündür. Bütçenize ve banyo dekorasyonunuza en uygun ECA duş takımları ve seçeneklerini tercih ederek güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Duş Seti Nasıl Takılır?

Duş setleri ve duş takımları oldukça pratik bir işlem sonrasında montajı ve kurulumu kolaylıkla gerçekleşen ev dekorasyonu ürün seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Set içerisinde bulunan ürün talimatları ve kurulum kılavuzu tüm parçalar için görselli ve detaylı bir anlatım ile kullanıcıları bilgilendirmektedir. Eğer bir tesisatçı yardımı almadan duş takımı kurulumunu kişi kendisi yapacaksa kullanım ve kurulum talimatları belgesinden yardım alması önerilmektedir. Duş takımı seti içerisinde bulunan tüm ekipmanların eksiksiz olduğu kurulum öncesinde mutlaka kontrol edilmelidir. Kurulum ve montaj aşamasında seçilen duş seti tipi de oldukça önemlidir. Standart askılı bir duş takım sistemi için öncelikle duş takımı borusu ve duş başlığı birleştirilmelidir. Sonrasında birleştirilen bu sistem musluk mekanizması ile birleştirilmelidir. Su tesisatının hali hazırda mevcut olduğu ve duş takımının kurulması hedeflenen bölgeye elektrikli veya şarjlı bir matkap yardımıyla monte edilmelidir. Askılı sistemler de bulunan askı sistemi de mekanizma ile birlikte kurulmakta ve monte edilmektedir. Standart ürün seçeneği dışında bulunan iki ayaklı duş başlıkları, sürgülü duş takımları, dikey jakuzi duş takımları gibi farklı ürün seçenekleri de farklı kurulum ve montaj işlemleri gerektirmektedir. Her bir ürün seçeneği içerisinde bulunan kurulum talimatları yönergesi ile oldukça kısa sürede sorunsuz bir şekilde kurulabilmektedir. Banyo dekorasyonunda herhangi bir değişiklik yapılması, tadilat gerçekleştirilmesi veya yer değişikliği talep edilmesi sonucunda duş takım sistemleri oldukça kolay bir işlem sonrasında sökülebilir ve tesisat alt yapısının mevcut olduğu hedeflenen yeni yerine kolaylıkla monte edilebilmektedir. Duş takım modelleri; uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım seçenekleri, her tasarıma uygun renk ve model seçenekleri ve kolay kurulabilir, taşınabilir olması sebebiyle her ev ve banyo dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelmiştir.