ÜCRETSİZ KARGO

On2 Armatür Lavabo Bataryası Çift Girişli 40'lık Pirinç

REKLAM

On2 Armatür Lavabo Bataryası Çift Girişli 40'lık Pirinç
(130)
171,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sardıcı Gerçek Su Tasarruflu 3 Fonksiyonlu Banyo Duş Başlığı
Sardıcı Gerçek Su Tasarruflu 3 Fonksiyonlu Banyo Duş Başlığı
(255)
54,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

On2 Armatür Garantili Lüx Banyo Bataryası - Çift Girişli
(57)
263,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

4'lü Mix Banyo Lavabo , Eviye Batarya Seti ve Duş seti
(20)
606,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mayaglory Duş Başlığı Turbo Basınçlı Ayarlanabilir Start Stop Tuş
(61)
98,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vitra 800-1868 V8 Asma Klozetler için Gömme Rezervuar Seti  8 Cm
Vitra 800-1868 V8 Asma Klozetler için Gömme Rezervuar Seti 8 Cm
(43)
2.012,09 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mix Lavabo Bataryası - Mix Eviye Bataryası

REKLAM

Mix Lavabo Bataryası - Mix Eviye Bataryası
(25)
171,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kare Sürgülü Duş Seti

REKLAM

Kare Sürgülü Duş Seti
(51)
90,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Grohe Eurocosmo Tek Kumandalı Lavabo Bataryası 23327000
Grohe Eurocosmo Tek Kumandalı Lavabo Bataryası 23327000
(9)
5.500,00 TL
1.469,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Artema Q-line A40778 Banyo Bataryası.Krom
Artema Q-line A40778 Banyo Bataryası.Krom
(7)
1.195,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elektrikli Sıcak Musluk Ani Su Isıtıcı Termal Şofben Musluk Asg-1B Beyaz
(44)
899,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Opak 3 Yollu Su Arıtma ve Şebeke Musluklu Evye Bataryası Krom
(78)
825,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Opak Su Arıtma ve Şebeke Musluklu Evye Bataryası 3 Yollu
Opak Su Arıtma ve Şebeke Musluklu Evye Bataryası 3 Yollu
(39)
675,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aqua Bagno Urban Yavaş Kapanan Klozet Kapağı

REKLAM

Aqua Bagno Urban Yavaş Kapanan Klozet Kapağı
(116)
282,00 TL
261,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Nkp İnci Amortisörlü Klozet Kapağı
(88)
299,99 TL
204,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vilas Denver Fonksiyonlu Robot Yağmurlama Tepe Duş Seti
(21)
1.900,00 TL
932,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gms Filtreli Taharet Ara Musluk 4 Adet Mk104. Ayna Dahil
Gms Filtreli Taharet Ara Musluk 4 Adet Mk104. Ayna Dahil
(21)
202,40 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Gpd Pedra Spiralli Eviye Bataryası -mes160

REKLAM

Gpd Pedra Spiralli Eviye Bataryası -mes160
(4)
3.633,90 TL
1.662,90 TL

Banyo ve Aksesuarları

Her evde bulunan ve evin önemli bölümlerinden birisi olan banyo ve tuvaletler bir evin şıklığını, dekorasyonunu ve lükslüğünü en çok etkileyen bölümler içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle banyolarınızda kullandığınız aksesuarların hem şık hem de işlevsel olması evinizin havasını tamamıyla değiştirebilmektedir. Banyo aksesuarları denilince akla pek çok kategori gelebilmektedir. Bu kadar küçük ve dar bir alan olmasına rağmen içerisinde pek çok aksesuar kullanılmakta, bazıları zorunlu bazıları ise tercihen banyolarda yerlerini almaktadır. Banyolarınızı öncelikle kullanışlı ve pratik daha sonra da şık bir alana dönüştürmek düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Musluklardan, havluluklara; havlu takımlarında duş başlıklarına kadar banyolarda kullanılan hemen her şey aksesuar olarak nitelendirilebilmektedir. Bu aksesuarlar arasında pek çok bütçeye hitap eden ürün bulmak oldukça kolay olacağından şık ve kullanışlı bir banyoya sahip olmak bir hayal olmaktan çıkmaktadır. Islak alanlar içerisinde sayılan banyo ve tuvaletlerin içerisinde kullanılan aksesuarların da bu kullanıma uygun olması hem uzun ömürlü hem de işlevsel olabilmeleri için oldukça önemlidir. Orjinal banyo aksesuarları, kaliteli malzemeler ve şık ürünler kullanarak hayalinizdeki banyolara kavuşabilir, pratik kullanımı şıklıkla harmanlayabilirsiniz. Küçük veya büyük fark etmeksizin her evin ihtiyacını karşılayabilecek ürünleri ürün skalasından bulmak oldukça kolaydır. Farklı renk ve modellerde farklı materyallerden elde edilen bu ürünleri kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile bir araya getiren tüm banyo ve ev gereçleri ile banyolarınızı göz alıcı bir hale getirmek sizin elinizde.

Banyo Aksesuarları ile Ergonomik ve Modern Kullanım

Banyo Aksesuarları ile Ergonomik ve Modern Kullanım

Banyo denince ilk göze çarpan ve istisnasız her banyoda kullanılan parçalardan birisi musluklardır. Aksesuardan çok banyoların temel bir eşyası gibi görünse de musluk modelleri birbirinden farklı ve özgün seçenekleri ile banyonun havasını değiştiren temel unsurlardandır. Lavabo muslukları ve lavabo bataryaları şıklığı sağlayan unsurlar içerisinde bulunmakla beraber kolay kullanımı ve fonksiyonellikleri ile de dikkat çekmektedir. Ellerinizi yıkarken kolayca açabileceğiniz pratik musluklar her daim daha çok tercih edilmekte ve kullanıcılar tarafından rağbet görmektedir. Eskiden kullanılan çevirmeli muslukların yerini alan yeni modeller sayesinde suyu açmak çok daha kolay bir hale gelmektedir. Yeni nesil banyo ve duş batarya modelleri sayesinde hem pratik bir kullanım hem de estetik bir görünümü banyolarınıza taşıyabilirsiniz. Diğer bir yandan çelik ve parlak malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünlerin paslanmaz olmaları ve su lekelerine karşı dirençli olmaları da oldukça önemlidir. Temizliklerinin kolay olması ve hijyenik görünmesi için parlak ve kolay temizlenebilen modeller tercih edilmektedir. Bataryalar ve musluklar tercih edilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de takılma yapmadan kolay bir şekilde hareket edebilmeleridir. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olması gereken bu ürünler hem lavaboda banyo muslukları olarak banyoda kullanılmaktadır. Duş alırken rahatça açıp kapatabileceğiniz, paslanma yapmayan ve banyonuzun şıklığına uyum sağlayacak özelliklere sahip ürünlerden tercih etmeniz önerilmektedir. Batarya seçenekleri arasında sıklıkla kullanılan ürünlerden bazıları spiralli bataryadır. Uzayabilen ve istediğiniz yöne rahatça çevrilen bu modellerin kullanımı oldukça işlevsel ve tasarımları da modern bir çizgidedir. Su kullanımından tasarruf ederek bütçenize katkı sağlamak için tasarruflu musluk modellerinden de tercih edebilirsiniz. Diğer bir yandan konforlu ve huzurlu bir duş deneyimi ile günün stresini üzerinizden atmak istiyorsanız masajlı ve çeşitli modlarda çalışan duş başlıklarını kullanmak oldukça çekici bir seçenektir. Lavaboları ve bataryaları tamamlayan diğer bir aksesuar ve olmazsa olmaz parça ise evyelerdir. İkili veya tekli olarak tercih edebileceğiniz evyelerin tasarımını banyonuza uydurabilir, aynı zamanda kullanışlı banyo setleri de tercih edebilirsiniz.

Banyo Aksesuarları ile Şık Banyolar

Banyo Aksesuarları ile Şık Banyolar

Banyolarınıza ilk girişte dahi dikkatleri çeken ve kullanımı önemli bir yere sahip olan diğer bir aksesuar ise banyo duşakabin modelleridir. Duşakabin kategorisi altında binlerce model ve seçenek sunulmakta bu sayede kullanıcılara kendi zevklerini banyolarına yansıtabilme olanağı tanınmaktadır. Duşakabin tercihi yaparken elbette ki banyonuzun dekorasyonuna uyum sağlamasına dikkat etmek gerekmektedir. Renkleri banyo duvarlarınızın ve diğer aksesuarlarınızın tamamlayıcısı olarak dikkat çekici şekilde olabileceği gibi ortamın havasını yumuşatacak açık ve soft renklerden de seçilebilir. Diğer bir yandan kullanım kolaylığı da duşakabin tercihinde oldukça önemlidir. Perdeli, kapılı, cam pek çok model ve materyallerden elde edilen duşakabinler ürünler içerisinde yer almaktadır. Dışarı su sızdırmaması, banyo yaparken etrafın ıslanmaması ve temizliğinin kolay olması duşakabinlerin dikkat edilmesi gereken özelliklerindendir. Cam modeller şık ve minimal bir dokunuş sağlamakta, perdeler kolay bir şekilde temizlenmekte ve kapılı modeller de etrafa su sıçratmama konusunda oldukça başarılı ürünler meydana getirmektedir. Teknesiz duşakabin modelleri günümüzde oldukça popüler hale gelmekte ve küvetlere modern bir seçenek oluşturmaktadır. Dar banyolarda da tercih edilen bu modeller kullanım ve temizlik açısından da oldukça pratiktir. Aldığınız ürünlerin kolay açılıp kapanması ve dayanıklı yapıya sahip olması önemli bir husustur. Bunun yanında banyonuzda keyif yapabilmek ve daha romantik bir hava oluşturabilmek için jakuzi veya küvet gibi aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Banyo aksesuarları siyah, beyaz, gri/inox veya çeşitli renklerde üretilebilmektedir. Renk tercihi yaparken dar alanlarda daha açık renkli seçenekleri kullanmak alanınızı daha geniş göstermektedir. Diğer bir yandan modern tasarımların son zamanlardaki gözde renkleri arasında siyah ve metal renkleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden bu yana sık kullanılan renklerden birisi de beyaz ve krem gibi açık renklerdir. Öte yandan hareketli ve enerjik banyolar için canlı, parlak renkleri de kullanabilirsiniz.

Banyo Aksesuarları ile Pratik Şıklık

Banyo Aksesuarları ile Pratik Şıklık

Banyo aksesuarları modelleri ile belirgin farklar yaratabileceğiniz, ortamın havasını baştan sona değiştirebileceğiniz ve küçük dokunuşlar ile etkili sonuçlar ortaya koyabileceğiniz ürünlerden bazıları da havluluk, tuvalet kağıtlık gibi hem kullanışlı hem de şık aksesuarlardır. Tuvalet kağıtlarınızı koymanız için üretilen ve her evde hemen hemen kullanılan ürünlerden birisi de bu aksesuarlardır. Özellikle klozetlerin yanına ve erişebileceğiniz yakınlıklara koyulan bu ürünlerin çeşitli modelleri olsa da genellikle duvara monte edilen ve çelik malzemelerden üretilen geçirmeli seçeneklerdir. Kullanım açısından pratik olan ve kolayca temizlenebilen bu ürünlere alternatif olarak farklı modeller de getirilmektedir. Örneğin ayaklı ve çoklu tuvalet kağıtlığı modelleri de bulunmaktadır. Alt kısmında yedek tuvalet kağıtlarını koyabileceğiniz üstte ise kullanım sağlayacağınız kağıtları koyabileceğiniz ürünler de son zamanların modası haline gelmektedir. Bunun yanı sıra banyo aksesuarları havluluk modelleri de banyolarınızın belirleyici ve şık aksesuarları arasında sayılmaktadır. Çoğunlukla ellerinizi yıkadıktan sonra rahatça erişebilmeniz için bu aksesuarlar lavaboların yanında monte edilmektedir. Monte edilen modeller içerisinde askı şeklinde olan aksesuarların yanı sıra yuvarlak seçenekler de ön plana çıkmaktadır. Yalnızca monte edilen veya asılan ürünler değil ayaklı olarak da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen modeller ürün skalası içerisinde bulunmaktadır. Çelik, ahşap, plastik olarak farklı materyallerde üretilebilen bu aksesuarlar hem lavabonun hem de duşunuzun yanında kullanmaya elverişlidir. Genellikle metal materyallerden üretilen bu ürünler ıslandıktan sonra kolay bir şekilde kurumakta ve üzerlerinde iz kalmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Plastik ve ahşap modeller de ıslak alan kullanımına uygun şekilde üretilerek banyolarınızda kullanılabilmektedir. Havluluklar içerisinde tek havlu veya birden fazla havlu koyabileceğiniz farklı seçenekler yer almaktadır. Ayaklı modellerden tercih ederken boyunuza uygun ve herkesin kolayca erişebileceği aynı zamanda çok da alçakta kalmayan seçeneklerden tercih etmeniz daha pratik bir kullanım sağlayabilmektedir. Monte edilen ürünleri ise ideal bir boyda monte etmek için önceden duvarınızı işaretleyebilirsiniz. Montajı ve kullanımı kolay ürünler tercih etmek size ergonomik ve pratik kullanım sağlamanın yanı sıra zaman tasarrufu yapmanıza da yardımcı olmaktadır.

Banyo Aksesuarları ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Banyo Aksesuarları ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Banyo set üstü aksesuarları her kullanıcının farklı zevklerine hitap edebilecek ve binbir çeşit üründen meydana gelen setler, tek ürünler sunmaktadır. Banyolarınızın lavabo, duş, klozet gibi temel elemanlarını seçtikten sonra dekorasyonuna katkı sağlamak ve tarzınızı yansıtmak için set üstü aksesuarları kullanmaya sıra gelmektedir. Çoğunlukla bir yere monte edilmeye gerek olmayan ve çeşitli işlevler için kullanılan set üstü aksesuarlar kimi zaman tek tek kimi zaman set halinde satılabilmektedir. Bu ürünler içerisinde diş fırçalık, sabunluk hatta bunlara takım olan çöp kovaları ve tuvalet fırçaları da bulunmaktadır. genellikle lavabolara yakın yerlerde bulunan raflara, lavabonuzun kenarlarına, dilediğiniz yere yerleştirebileceğiniz bu ürünler çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir. Plastik, seramik, akrilik, çelik, hatta cam gibi birbirinden farklı ürünü bulabilmek oldukça kolaydır. Kendi zevkinize ve kullanımınıza en uygun modeli tercih etmek için bin bir çeşit model sunulmaktadır. Hafif olmaları ve kolayca kırılmamalarını istiyorsanız akrilik, şık ve klasik bir hava yaratmak için seramik, minimal ve sade bir tasarım için cam gibi farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Çelik banyo aksesuarları tercih ettiğiniz bir banyo için yine çelik veya metal görünümlü malzemeden üretilen çöp kovası veya tuvalet fırçası gibi ürünlerle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Diğer bir yandan modern bir görünüm elde etmek ve kullanım kolaylığını ön plana çıkarmak için sensörlü sıvı sabunluk gibi işlevsel ürünlere de banyonuzda yer vermek mümkündür. Pompalı sıvı sabunluklara alternatif olan bu ürünler modern tasarımlara uyum sağlayacak dizaynlara sahip ve oldukça fonksiyoneldir. Elinizi yaklaştırdığınızda uygun miktarda sabunu elinize döken bu ürünleri monte ederek de kullanabilirsiniz. Diğer bir yandan klasik bir görünüm yaratan ve kullanımı asla terk edilmeyen ürünlerden biri de katı sabunlarınızı koyabileceğiniz tabak şeklindeki sabunluklardır. Banyonuzun temasına uygun renklerde ve modellerde seçebileceğiniz bu ürünler banyolarınızda istediğiniz havayı yaratmanıza yardımcı olmakta ve dekorasyonunuzu tamamlamaktadır. Set üstü ürünlerinize tamamlayıcı olan çöp kovaları ve tuvalet fırçaları da takım halinde veya tek tek kullanıcılarla buluşturulmaktadır.

Banyo Aksesuarları ile Dekoratif Dokunuşlar

Banyo Aksesuarları ile Dekoratif Dokunuşlar

Banyo klozet takımı banyonuz içerisinde en çok dikkat çeken ve dekorasyonunuzu belirleyen ürünler içerisinde yer almaktadır. Eskiden bu yana en sık kullanılan klozet takımları genellikle tekstil malzemelerinden tercih edilmektedir. Klozetinizin üzerine ve sifon yerine serebileceğiniz, geçirebileceğiniz ürünleri klozet önündeki ve banyo ortasındaki küçük halılarla tamamlayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Klozet takımları içerisinde tekstil malzemeleri dışında plastik veya süngerli ürünler de kullanılabilmektedir. Genellikle takım halinde satılan bu ürünler banyonuzdaki dekorasyonu hem tamamlamakta hem de tarzınızı yansıtmakta önemli bir rol oynamaktadır. Duvar ve yer fayanslarının renklerine uygun olarak tercih edeceğiniz bu takımları klozetlerinizin model ve şekline de uygun olarak satın almanız tavsiye edilmektedir. Duvardan asmalı, yere monteli gibi pek çok farklı klozet tipi banyolarda kullanılmaktadır. Klozet kapaklarında ve klozetlerde görülen bu çeşitlilik takımların da daha çeşitli modeller ortaya koymasına yardımcı olmaktadır. Hem kolay kullanabileceğiniz hem kolayca temizleyebileceğiniz hem de tasarımınıza uyan modellerden tercih ederek banyolarınıza yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Ürünlerinizin tasarımları kadar üretildikleri malzemeler ve kalitesi de uzun ömürlü bir banyo için oldukça önemli bir unsurdur. Banyo aksesuarları fiyatları da ürünlere göre farklılık gösterebilmektedir. Setleri takım halinde veya tek şekilde satın almanız fiyatlandırma üzerinde çeşitlilik yaratmaktadır. Sizler de modern ve kullanışlı bir banyoya sahip olmak için sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Klozetlerden duşa kabinlere, havluluklardan musluklara kadar pek çok ürün ve model ürün skalası içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Banyo Aksesuarları Nasıl Takılır?

Banyo lavabo aksesuarları takmak veya monte etmek sanıldığı kadar zor değildir; bu nedenle hemen herkesin evinin banyosuna bu aksesuarları takabilmektedir. Her aksesuarın ve modelin farklı takılma yöntemi olabilmektedir. Örneğin; bazı modellerin arkasında yapışkanlı bant bulunmaktadır, bazı modellerde ise geçirmeli bir sistem kullanılmaktadır. Genel olarak aksesuarların takılma yöntemi ise hem sağlam hem de kullanışlı olmasından dolayı duvara monte etmektir. Aksesuarınızı asacağınız alanı işaretleyerek işe başlamalı ardından da matkapla o işaretli noktayı delmelisiniz. Deldiğiniz yere dübeli yerleştirmeniz gerekmektedir. Ardından vidalama işlemini de gerçekleştirerek sağlam bir şekilde aksesuarınızı asabilirsiniz. Bunun dışında direkt olarak vidalama, çakma gibi işlemlerle de aksesuarlarınızı takabilirsiniz.

Banyo Aksesuarları Nasıl Yerleştirilir?

Banyoda kullanacağınız aksesuarları yerleştirebilmek için öncelikle nasıl takıldıklarını ve kullanıldıklarını belirleyerek en fonksiyonel şekilde kullanabileceğiniz şekilde yerleştirmeniz tavsiye edilmektedir. Örneğin duvara monte edeceğiniz ürünleri yerleştirmek için matkap ile duvara monte etmeniz gerekmektedir. Banyo tezgah üstü aksesuarları ise montaja gerek kalmadan herhangi bir tezgaha kendi zevkinize göre yerleştirilebilmektedir. Yerleştirirken aksesuarlarınızın kullanımınızı en pratik şekilde sağlamanıza yönelik olmalıdır. Buna ek olarak tüm bu aksesuarların düzgün ve sağlam şekilde monte edilmesi oldukça önemlidir, aksi takdirde sürekli çıkabilir veya kırılabilir. Aksesuarlarınızı yerleştirirken kullanım alanına da yakın olması çok önemlidir. Örneğin havluluklar mutlaka lavabonun yakınında olmalıdır. Tuvalet kağıdı aksesuarlığı ise klozetin yanında, kol mesafesinde yerleştirilmelidir.

Banyo Aksesuarları Ne Renk Olmalı?

Kapalı alanlar içerisinde genel olarak en küçük alana sahip yerler banyolardır. Bu nedenle banyonuzu ve aksesuarlarınızı en ferah hissiyatı uyandıracak ve alanı daha geniş gösterecek şekilde tercih etmeniz daha kullanışlıdır. Dar alanları daha geniş gösteren renkler arasında beyaz, krem gibi açık tonlu renkler yer almaktadır. Bu sayede dar olan banyonuzu bu renklerdeki aksesuarlarla döşeyerek daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Aksesuarlar içerisinde yer alan musluk, havluluk veya tuvalet kağıtlık gibi ürünleri ise lekeyi daha az gösteren, parlak renklerde tercih ederek daha hijyenik bir görünüm sağlanabilmektedir. Diğer bir yandan su damlalarının izinin kalmayacağı renkler ve dokularda kullanım sağlamak hem daha temiz hem de daha kullanışlı modeller sunmaktadır.

Banyo Aksesuarları Nasıl Olmalı?

Banyo aksesuarları seti içerisinde sayılabilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bazıları dekorasyonunuzu zenginleştirmeye yarayan ürünler bazıları ise genel olarak kullanılan ve her banyoda bulunan; askılık, musluk, tuvalet kağıtlık gibi ürünlerdir. Aksesuar tercih ederken öncelikle banyonuzun genişliğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Dar banyolarda daha küçük aksesuarlar kullanmak içerde daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Diğer bir yandan süs olarak kullanılan aksesuarların fonksiyonel kullanım alanlarının da olması sizlere pratik çözümler sunmaktadır. Kullanılan aksesuarların kalitesi, uzun ömürlü olması ve ıslak alan kullanımına elverişli olması oldukça önemlidir.