Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bavul & Valiz Seti Modelleri  için 3638 sonuç bulundu

3638 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bavul & Valiz Seti Modelleri

Tatile giderken tüm eşyalarınızı kolayca yanınızda taşıyabilmek için valiz setlerinden yararlanabilirsiniz. Valiz setlerinin içerisinde küçük boydan büyük boya kadar tüm valiz boyları yer almaktadır. Böylece kısa süreli seyahatlerinizde kabin boy valiz tipini, uzun süreli seyahatlerinizde de büyük boy valiz tipini kullanabilirsiniz. Kabin boy valiz tipi, bilinen en küçük valiz tipidir ve çok az yer kaplar. Tekerlekli ve çekçekli yapısı ile kolayca taşınabilme imkanı sunar. Özellikle birkaç günlük seyahate çıkarken kabin boy valizinizden yararlanabilirsiniz. Kabin boy valizler arasında tekstil kumaştan üretilenler ve plastikten üretilenler bulunmaktadır. Plastik kaplı küçük bavullar, eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Sert yapıda olduğu için bavul içerisindeki eşyalarınızın darbe almasını ve ıslanmasını engeller. Minik yapısı ile uçak veya tren yolculuğunda sizi zorlamaz. Aracınızla çıktığınız seyahatlerinizde bagajınıza kolayca sığar. Kabin boy valizler aynı zamanda tek kişilik bavullar olarak bilinmektedir.

Daha uzun süreli seyahate çıkacaksanız, orta boy bavullardan yararlanabilirsiniz. Orta boy bavul, kabin boy bavula göre daha geniştir ve daha çok eşyanızı bir arada taşımanıza imkan sağlamaktadır. Günlerce ya da haftalarca süren bir seyahate çıkacaksanız, yanınızda daha fazla eşya götürmeniz gerekebilir. Bu durumda iki bavul hazırlamak yerine büyük boy bavul modellerinden yararlanabilirsiniz. Bavul setlerinin içerisinde tüm boy bavullar yer aldığı için istediğiniz zaman birini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen valiz seti modellerini inceleyerek, valiz seti fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kalabalık bir aileniz varsa, tüm ailenizin eşyalarını yanınızda taşıyabilmek için valiz setlerini kullanabilirsiniz. Valiz setlerinin içerisinde yer alan bavullar tekerlekli ve çekçekli yapıda olduğu için kolay taşınabilme imkanı sunmaktadır. 3'lü valiz seti modelleri ve renkleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. En çok tercih edilen renkler arasında; kırmızı, lacivert ve siyah yer almaktadır. Tüm aile bireylerinizle birlikte kullanacaksanız düz renklerde olanları tercih edebileceğiniz gibi, kişisel kullanımınız için de renkli olanları tercih edebilirsiniz. Tıpkı kol çantanızın modeli gibi valizinizin modeli de tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtacağı için, valiz seti tercihinizi de oldukça fazla önemseniz gerekecektir.