Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bavul & Valiz Modelleri  için 9536 sonuç bulundu

9536 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bavul & Valiz Modelleri

Bavul ve valiz çeşitleri arasında, büyüklüklerine ve küçüklüklerine göre adlandırılmış birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Bavul satın alırken, öncelikle nerede kullanacağınızı ve yanınızda ne kadar eşya taşıyacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise size uygun olan modellerden bir tanesini satın alarak seyahatlerinizde son derece rahat edebilirsiniz. Kısa süreli bir tatile ya da iş seyahatine gidiyorsanız, kabin boy bavul sizin için yeterli olacaktır. Kabin boy valiz çeşitleri, bilinen en küçük bavul modelleri arasında yer almaktadır. Bazılarının üzeri tekstil maddesi ile kaplıyken, bazılarının da plastik malzeme ile kaplıdır. Plastik kaplı bavullar, pratik kullanım ve taşıma imkanı sunduğu için oldukça fazla rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Üstelik kabin boy bavulların son derece ilgi çekici tasarımları bulunmaktadır. Bazı plastik kaplı bavullar neon renkli üretilirken, bazıları ise çiçek baskılı ya da grafik baskılı olarak üretilmektedir. Özellikle kadınların en çok tercih ettiği kabin boy modelleri arasında, neon pembe ve neon yeşil renkleri bulunmaktadır.

Sık sık seyahate gidiyorsanız, en az kol çantanız kadar bavulunuz da son derece önemlidir. Bu nedenle bavul seçimizi yaparken de son derece özenli ve titiz olmanız gerekmektedir. Tatile giderken yanınızda biraz daha fazla eşya taşımanız gerekecekse, orta boy valiz modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Orta boy valizler, kabin boy valizlerden daha büyük olduğu için daha fazla eşya alır. Uzun seyahatlere gidiyorsanız ve yanınızda daha çok eşya taşımanız gerekiyorsa, büyük boy bavul modelleri işinizi görebilir. Battal boy bavul olarak bilinin bu ürünlerin geniş iç hacmi oldukça fazla eşya taşımaya imkan sağlamaktadır. Bavul modelleri ve bavul fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Benetton bavul, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Ailenizle birlikte seyahate çıkacaksanız, tüm ailenizin ihtiyacı olan eşyaları rahat bir şekilde yanınızda taşımak için aile boy valiz modellerini inceleyebilir ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Valiz seti olarak bilinen ürünlerin içerisinde, büyük boydan küçük boya kadar tüm valiz modelleri yer almaktadır. Valiz setlerini muhafaza etmek son derece kolay ve pratiktir. Küçük bavulları, büyük bavulların içine koyarak evinizin boş bir alanında rahatça muhafaza edebilirsiniz. Çok kısa süreli bir seyahate çıkacaksanız, el bavulu olarak bilinen mini bavullardan ya da spor çantalarından yararlanabilirsiniz. Seyahat çantası olarak bilinen bu ürünler, hem spora giderken hem de tatile giderken çok işinize yarayacak.