RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv 24 adet Özel Dikiş İğnesi Doğal Ahşap Pirinç Kutu
(2)
199,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aksoykirtasiye Şifreli Kasa Kumbara
Aksoykirtasiye Şifreli Kasa Kumbara
(0)
315,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

BÜYÜK BOY ÇÖMLEK TOPRAK TESTİ KÜP KUMBARA KIRILMADAN AÇILMAZ (DOĞ
BÜYÜK BOY ÇÖMLEK TOPRAK TESTİ KÜP KUMBARA KIRILMADAN AÇILMAZ (DOĞ
(0)
119,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ikea Korken Cam Küçük Şişe Seti 3 Adet 15 CL
(1)
159,00 TL
139,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şifreli Bankamatik Tasarımlı Kasa Kumbara
(0)
509,34 TL
385,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Berber Pamuk Kavanozu Kutusu Çanak 47129757
Omeniv Antika Berber Pamuk Kavanozu Kutusu Çanak 47129757
(0)
179,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Retro Masat Solingen Damgalı Kullanılır Dekoratif
(0)
249,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Osmanlı Kahve Fincanı Zarfı Damgalı Eşsiz Parça
(0)
549,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Mutfak Mektup Tartısı Terazi İngiltere'den
(0)
1.499,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Masif Ceviz Ahşap Kapaklı Baharatlık
(0)
399,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika İngiliz Gümüş Kaplama Bakır Sofra Servis Tabağı
(0)
399,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika İngiliz Gümüş Kaplama Tatlı Meze Kaşığı Monogramlı
(0)
149,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Osmanlı Çift Pirinç Berber Suluğu Kolonya Şişesi
(0)
399,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Osmanlı Bakraç Müzayede Parçası Masaüstü Obje
(0)
299,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Vintage Tasarım Bronz Ton Viktoryen Makas
Omeniv Antika Vintage Tasarım Bronz Ton Viktoryen Makas
(0)
189,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Bakır Üstü Kaplama Kapaklı Jardinyer Ayaklı Kase
(0)
269,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Omeniv Antika Tasarım Bronz Ton Viktoryen Makas
(0)
179,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

ORTA BOY ÇÖMLEK TOPRAK TESTİ KÜP KUMBARA KIRILMADAN AÇILMAZ (DOĞA
ORTA BOY ÇÖMLEK TOPRAK TESTİ KÜP KUMBARA KIRILMADAN AÇILMAZ (DOĞA
(0)
79,00 TL
69,00 TL

Antika Objeler

Antika ürünler geçmişe özlem duyanlar ve koleksiyoncular için vazgeçilmez olan ve nadir bulunan eski ürünlerdir. Dönemine göre günlük hayatta yeri olan ama günümüzde nadir ürünler sıfatına geçen ve nesillere aktarılan antika objeler her zaman değer görür. Antika porselen objeler çoğunlukla üzerinde bulunan göz alıcı motifleriyle sofraları ve vitrinleri süsler. Porselen ürünleri genellikle tabak gibi mutfak gereçleri içerisinde bulabilirsiniz. Gaz lambaları günümüzde elektrik kullanımından dolayı artık kullanıma gerek duyulmasa da vazgeçilmez cam objeler arasında yerini alır. Geçmişte yapılan ahşap oyuncaklar da bugün evlerinizde dekor amaçlı antika ahşap objeler olarak yer alır. Farklı meslek dallarının kullandığı çeşitli aksesuar kategorisindeki ürünler, mesleki objeler olarak koleksiyoncuların sıklıkla aradıkları ürünler arasında bulunur. Antika pirinç objeler koyu sarı rengiyle bulunduğu ortama renk ve asalet katar. Birçok dekorun tamamlayıcı parçası olurlar. Şıklık ve zenginlik göstergesi olan gösterişli antika opalin objeler, büyük salonların vazgeçilmezidir. Dönem savaşlardan kalan ve askerlerin kullanmış olduğu bir takım aksesuarlarda günümüz de antika askeri objeler olarak karşımıza çıkar. Sarı ve kahverengi tonlarında ki renkleriyle akıllara kazınan kehribar taşı uzun yıllar boyunca takı ve süs eşyası yapımında kullanılır. Teşbih ve takı aksesuarı olarak birçok çeşidine antika kehribar objeler arasından ulaşabilirsiniz. Osmanlı zamanında kalan çok çeşitli ürünlere sahip olmak isterseniz, Osmanlı objelerini inceleyebilirsiniz. 2. el antika koleksiyon ürünlerine siz de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Antika Objeler ile Evinize Nostaljik Hava Katın

Antika Objeler ile Evinize Nostaljik Hava Katın

Eskiye özlem duyanların gözlerinin hep aradığı, onları zamanda yolculuğa çıkaracak olan antika nesneler kimi zaman evlerinizin kıymetli köşelerinde kimi zaman da koleksiyonlarınızın arasındaki yerini alır. Kendisine sürekli bahsettiren işlemeleri ve oymalarıyla el sanatlarının zirvesinin yaşandığı günlere zihinsel seyahat etmemizi sağlayan bu parçalar, çok çeşitli malzeme yapılarıyla hayranlarını şaşırtmaya ve göz kamaştırmaya devam eder. Eşyanın kullanım alanı dikkate alınarak temelde; ahşap, porselen, cam, gümüş, bakır, bronz ve metal gibi malzeme cinsleri kullanılarak ürünler çeşitlendirilir. Antika gümüş objeler gri ve parlaktır. Takı olarak da kullanılabilirler. Çeşitli gümüş parlatma yöntemleri ile devamlı olarak yeni gibi görünmeleri sağlanabilir. Antika objelerin gümüş malzeme çeşitleri olduğu kadar bronz ve bakır gibi malzemelerden yapılan modeller de vardır. Sahip olduğu kahve tonu rengi sayesinde, sanki imal edildiği tarihten daha önce bir tarihte yapılmış havası veren antika bronz objeler, kullanıldığı malzeme gereği genellikle para ve çeşitli dekorasyon eşyaları için üretilir. Antika bakır objeler ise dönemsel bozuk paraları ve yemek pişirmeye yardımcı olan kepçe, maşa veya çatal, kaşık, gibi ürünleri kapsar. Çevirmeli ve kablolu olması ile yerleşik olarak kullanılan antika telefon modelleri, adeta eski filmlerdeki gibi evinize nostaljik bir hava katan başlıca ürünlerden biridir. Daha küçük alanlarda kullanmak veya duvar süsü olarak kullanmak isterseniz antika kilim çeşitlerinde göz atabilirsiniz. Sofralara ve konsollara zarafet katan, günümüzde hala kullanılsa da görüntüsü değişmiş olan şamdanlar, mum koymak amacıyla kullanılır ve nostaljik bir hava kattığından dolayı çok rağbet görür. Antika şamdan modelleri ile siz de sofralarınıza veya dekorlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Elektronik aletlerden radyolar da günümüzde kullanımı azalmış olsa da bu tarz ürün severler ve koleksiyoncular için aranan parçalardan birisidir. Sorunsuz bir şekilde çalışan ve şık görüntüsü ile antika radyo seçenekleri içerisinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ağacın bilek gücüyle oyularak ve el emeğiyle şekil verilerek hareketlendirildiği işlemeli antika dolap modelleri ile evinize daha otantik bir hava katabilirsiniz. Antika objeler fiyat olarak bütçe dostudur. İlgilendiğiniz ürünleri sayfamızdan inceleyebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Vintage Tarzınızı ve Koleksiyonlarınızı Antika Objeler ile Tamamlayın

Vintage Tarzınızı ve Koleksiyonlarınızı Antika Objeler ile Tamamlayın

En yaygın koleksiyon çeşitlerinden birisi de tarihi para koleksiyonudur. İçinde bulunduğumuz dönemde maddi olarak değer taşımasa da koleksiyoncular için antika paralar büyük önem taşır. İçinde bulunulan dönemi yansıtan çizgilerle renklenen porselen ürünler gerek vitrin aksesuarı gerek mutfak gereci olarak kullanıma uygundur. Konsol veya vitrin için tamamlayıcı aksesuarlar görevi gören biblolar evin dekorasyonu için sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Biblolar da geçmişten taşıdığı izler sayesinde şık köşeler elde etmenizi sağlar. Antika denildiğinde hemen hemen herkesin aklına ilk gelen ve büyük beğeni alan gramofonlar her tarzda döşenmiş ortama uyum sağlar. Zarafeti simgeleyen görüntüsüyle pikap hoş müzik dinletileriyle sizi adeta zamanda bir yolculuğa çıkarabilir. Pikabınızın içerisine yerleştirip kolayca dinlemeye başlayacağınız plak çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Çeşitli sanatçı ve albümlere kolayca erişebilirsiniz. Genellikle gümüş ve altın sarısı gibi ihtişamı temsil eden renklerle buluşan dekoratif, boy ve masa üzeri aynalar konumlandırıldığı ortama genişlik ve şıklık katar. Dayanıklı mekanizmasıyla birçok son teknoloji tasarım saati bile geride bırakabilecek olan antika saat çeşitleri kol saati, cep saati, duvar saati ve masa üstü saat olmak üzere dört farklı şekilde karşınıza çıkar. Giyilen kıyafete uygun olarak tercih edilen bir kol saati kombininizi tamamlar. Aksesuar olarak çeşitli renk ve farklı doğal taş modelleriyle antika yüzük çeşitleri kullanarak daha rahat bir görünüş yakalayabilirsiniz. Günümüzde her ne kadar teknolojinin gelişmesiyle çok daha kolay ve pratik bir şekilde dikiş dikmeyi sağlayan makineler raflarda yerini alsa da; eski tip dikiş makinelerine alışmışlar için hala öncüdür. Ayrica kullanıcının istediği bir alanda dekoratif amaçlı olarak yer alan dikiş makinesi, günümüzde popüler bir detay olmuştur. Metal alaşımlar ile çoğunlukla hafif malzemeler olarak üretilen tepsiler, kullanıma uygunluğunun yanı sıra desenli tasarımlarıyla adeta birer tablo gibi vitrinlerinizi süsler. Kullanımı oldukça hassasiyet isteyen antika cam objeleri temizlerken dikkatli olmalısınız.

Antika Objeler ile Eskiye Dönüş

Antika Objeler ile Eskiye Dönüş

Antikalar çok nadide eşyalar olmasıyla birlikte, insanlarda anımsattığı hisler bambaşkadır. Antikalar sadece süs eşyası veya koleksiyon amaçlı değildir. Aynı zamanda tarihe tutulan bir aynadır. Antikalar tarihimizde olan olayları, gündelik yaşamla ilgili detayları ve zamanın notlarını aktarır. Eski medeniyetlerden bu zamana kadar gelebilen eşyalar, tarihi bir döngüyü anlattığı gibi; o zamanın hayat tarzını ve yaşayış şeklini de gözler önüne sermektedir. İsterseniz siz de meraklı olduğunuz döneme ait antika sehpa ile sunumlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Ağaç oyması ile işlenmiş ağır ve bir hayli gösterişli olanantika masaile aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Antika sandalye çeşitleri farklı tiplerde karşınıza çıkar. Çok kıymetli olan antika vazolar seçerek ortamda asil bir görüntü yakalayabilirsiniz. Duvarınıza asacağınız antika tabloevinize şıklık katar. Bahçe kapısı veya daire kapısı olarak klasikleşmiş kapılar yerine antika kapılar tercih ederek daha nostaljik bir hava yakalayabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırladığınız zaman hoş bir vintage havasıyla ağırlamak isterseniz antika konsol ve bu salon parçasının devamı niteliğinde olan antika vitrin ile bu ambiyansı yakalayabilmeniz mümkündür. Antika halı kilimçeşitlerini dilerseniz bir koleksiyon olarak saklayabileceğiniz gibi duvara asarak dekorasyon amaçlı kendi zevkinizi konuşturabilirsiniz. Klasikleşmiş modern görüntünün aksine ihtişamlı bir aydınlatma isterseniz, avizeleri değerlendirebilirsiniz. Çalışma masanızda antika objeler bulunmasını isterseniz, daktilo doğru bir tercih olur. Geçmişte yapılan tartma işlemlerini de anlamamıza yardımcı olan teraziler günümüzde hala kaba ölçümler için uygundur. Gri ve parlak yapısıyla gümüş süs eşyalarını da beğenebilirsiniz. Özellikle koleksiyonunu yaptığınız ürünler varsa bu kategorideki çeşitleri sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Antika objeler çok titiz kullanılmalıdır. Eğer vintage tarzını seviyorsanız, bu stile uygun objeleri seçmek koleksiyonunuzu tamamlamak için harikulade olacaktır.