Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Motor Temizleme & Koruma Ürünleri ve Fiyatları  için 5450 sonuç bulundu

5450 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Otomobillerin motoru, araçların düzgün ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için büyük rol oynuyor. Ancak motorun sıcaklığı, yağ buharı ve dışarıdaki tozların motorun içine girmesi kirlenmesine sebep oluyor. Bu da motorun çalışmasını olumsuz şekilde etkileyerek bazı problemler yaratıyor. Bu nedenle motor temizleme ve koruma ürünleri büyük önem taşıyor.

Parlaklık Sağlayan Motor Temizleme & Koruma Ürünleri

Parlaklık Sağlayan Motor Temizleme & Koruma Ürünleri

Aracın motor bölümü, dışarıdan sürekli toz, yağ, çeşitli katkı ve kimyasal atıklarına maruz kaldığı için kolaylıkla kirleniyor. Bu kirlenme sonucunda da motor ve motor bloğu, radyatör, lastik yüzeyler, hortum ve diğer plastik aksamlar yağ, kir ve ziftle kaplanıyor. Motor yüzeyindeki bu kirlenme ise motorun çalışma düzenini aksatıyor. Motor temizleme ve koruma ürünleri ise bu sorunları kolaylıkla çözebiliyor. Bu sayede motor eski görünümüne kavuşuyor ve koruma altına alınıyor. Motor boşluğu, lastik ve hortum gibi birçok aksam, kirlenmeyi geciktirici temizleme ürünleri ile korunabiliyor. Aynı zamanda motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı ürün püskürtülerek bu bölgelerin su geçirmezliğini sağlanıyor. Motor temizleme işlemi ile aracın kaput içi ve motor odasındaki tüm aksamlar mükemmel bir şekilde temizleniyor. Motor odası temizlendikten sonra durulanıyor ve kuruması bekleniyor. Daha sonra ise oldukça parlak ve temiz bir görünüm kazanıyor. Motor temizliğinde en çok ihtiyaç duyulan motor temizleme fırçaları da motor temizleme ve koruma konusunda öne çıkıyor. Son derece esnek ve kıvrılabilir olan bu fırçalar, motorun ara bölmelerine ve alt kısımlarına girerek kusursuz bir temizlik sağlıyor.

Motor Temizleme & Koruma ile Mükemmel Bakım

Motor Temizleme & Koruma ile Mükemmel Bakım

Motor ısındığı zaman aracın içine kötü kokular veren motor üzerindeki kir ve birikimler de araç motor koruma ürünleri ile temizlenebiliyor. Bu kir ve birikimler aşınmaya neden olduğu için arabanın parça ömrünü azaltıyor. Aynı zamanda motorun soğutma performansını da etkiliyor. Motor iç temizleyici ürünler; motordaki lastik, kauçuk, conta ve diğer malzemelere kimyasal zarar vermiyor. Aksine, yüksek etkili deterjan ve dağıtıcı katıkları sayesinde yağ kalıntılarını ve kirleri temizliyor. Bu sayede arabaya yeni konulan yağın tam verimle çalışmasına yardımcı oluyor. Motor temizleme spreyleri de benzersiz bir motor koruma sağlıyor. Geliştirilmiş formülleri ile motor üzerine yapışan zorlu kirlerin, yağın ve tozun kolaylıkla temizlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca motorunuzu inanılmaz bir parlaklık veriyor. Anti statik özelliği sayesinde de uzun süre toz yapışmasını engelliyor. Bunun yanı sıra motorun ateşleme sistemindeki iletişimi kolaylaştırıyor ve lastiklerdeki sesi keserek sessiz bir sürüş keyfi yaşatıyor. Elinizin ulaşamayacağı noktalara rahatlıkla ulaşan motor temizleme spreyleri, araç sahipleri tarafından oldukça tercih ediliyor.

Motor Temizleme & Koruma ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Motor Temizleme & Koruma ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Oto motor temizleme ve koruma ürünleri, içerisindeki birçok madde sayesinde araçların motor bloğunda bulunan elektronik aksamları diğer elektronik kapalı bölgelerin oksitlenmesine karşı koruyor. Aynı zamanda su geçirmezlik sağlayarak şiddetli yağmurların meydana geldiği havalarda aşınmayı engelliyor. Araç motor temizleme ürünleri içinde yer alan motor boğaz kelebeği temizleyiciler de oldukça etkili bir koruma sağlıyor. Bu ürünler motorun en zor yerlerine dahi kolaylıkla erişebiliyor ve mükemmel temizleme performansı gösteriyor. Aynı zamanda otomobilin karbüratör performansını optimize ediyor. Bu sayede güvenli bir sürüş için son derece önemli olan boğaz kelebeğinin çalışmasını kusursuz hale geliyor. Dizel araçlar için özel olarak tasarlanan partikül katalizör katkıları da araç motor temizleme ve koruma ürünleri arasında öne çıkıyor. Bu ürünler çevreye herhangi bir zarar vermiyor. Otomobilin dizel partikül filtresini temizliyor ve rejenerasyonu hızlandırıyor. Bu sayede arabanın performansı ve ivmelenmeyi de artıyor. Aynı zamanda filtredeki kurumun tutuşma sıcaklığını düşürüyor. Normal çalışma sıcaklığında dahi mükemmel bir yanma sağlıyor. Böylece tıkanan partikül filtresinden kaynaklanan performans düşüklüğünü de engelliyor. Tüm oto bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi inceleyebilirsiniz.