ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Expert Precision Clean Pilli Diş Fırçası
(1602)
223,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Uyumlu Yedek Başlık 1 Paket 4 Adet
Oral-B Uyumlu Yedek Başlık 1 Paket 4 Adet
(54)
56,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Vitality 100 Cross Action White Elektrikli Diş Fırçası
(276)
358,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Cross Action Clean&Maximiser Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlığı 4'lü
Oral-B Cross Action Clean&Maximiser Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlığı 4'lü
(27)
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Cross Action Clean Maximizer 3+1 Yedek Fırça Başlığı Siyah
Oral-B Cross Action Clean Maximizer 3+1 Yedek Fırça Başlığı Siyah
(63)
237,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Cross Action Clean Maximizer 3+1 Yedek Fırça Başlığı Beyaz
Oral-B Cross Action Clean Maximizer 3+1 Yedek Fırça Başlığı Beyaz
(19)
237,41 TL
Diş Fırçası Oral-B Uyumlu Yedek Başlığı 4'lü
Diş Fırçası Oral-B Uyumlu Yedek Başlığı 4'lü
(280)
47,43 TL
46,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral B Braun ile Uyumlu Elektrikli Yedek Diş Fırçası Başlıkları 8
(42)
105,73 TL
103,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Genius 10000N Orchid Purple Şarj Edilebilir Diş Fırçası
Oral-B Genius 10000N Orchid Purple Şarj Edilebilir Diş Fırçası
(45)
1.599,53 TL
1.566,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Pro 750 Black Edition CrossAction Elektrikli Diş Fırçası
(478)
560,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Cross Action 4'lü 4 Adet Kapak
(10)
87,20 TL
85,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tepe Interdental Arayüz Fırçası 8'li 0.4 MM

REKLAM

Tepe Interdental Arayüz Fırçası 8'li 0.4 MM
(177)
75,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Tepe Angle Arayüz Fırçası 6'lı 0.5 MM
(194)
70,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Tepe Angle Arayüz Fırçası 6'lı 0.4 MM
(180)
69,26 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B DB04 Pilli Diş Fırçası Expert Precision Clean 2 Adet
Oral-B DB04 Pilli Diş Fırçası Expert Precision Clean 2 Adet
(9)
408,49 TL
Difaş Pro-Clinic Slim Soft Diş Fırçası + Dil Temizleyici + Diş Fırçası Saklama Kabı
Difaş Pro-Clinic Slim Soft Diş Fırçası + Dil Temizleyici + Diş Fırçası Saklama Kabı
(2)
28,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oral-B CrossAction Elektrikli Diş Fırçası Yedek Başlığı 4'lü
(4254)
274,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tepe Interdental Arayüz Fırçası 8'li 0.5 MM

REKLAM

Tepe Interdental Arayüz Fırçası 8'li 0.5 MM
(126)
75,76 TL

Diş Fırçası & Ağız Bakım Cihazları

Ağız bakımı, kişisel temizlik ve bakımın en önemli detaylarından birisidir. İnsanlarla kurduğunuz iletişim esnasında beden diliniz ve fikirlerinizi aktarma biçiminiz kadar kişisel bakım ve temizliğiniz de karşınızdaki kişi için önem arz etmektedir. İnsanlarla iletişim kurarken ağız ve diş sağlığınız karşınızdaki kişinin hakkınızda olumlu ya da olumsuz bir fikir edinmesine sebep olur. Çevrenizde insanlara karşı olumlu imaj çizmek kadar gün içerisinde kendinizi iyi ve özgüvenli hissetmek için de ağız ve diş sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Yanlış yapılan veya ihmal edilen ağız bakımı, kötü ağız kokusu, sararmış ve çürük dişleri gibi istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bu sebeple ağız ve diş bakımınıza dikkat etmenin yanı sıra ağız, diş ve diş etinize uygun ağız bakım ürünleri kullanarak ağız bakımınızı kendiniz için en doğru şekilde tamamlamanız faydanıza bir davranış olacaktır. Cilt bakımı gibi ağız bakımı da kişiseldir. Farklı markaların birçok farklı özellik, nitelik ve çeşitte ağız bakım ürününü kişilerin tercihine sunması bu durumdan kaynaklıdır. Doğru ağız bakım ürünleri ile sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Sağlıklı dişler hem uzun yıllar boyunca ağız ve diş rahatsızlıklarından uzak kalmanıza hem de toplum içerisinde özgüvenle konuşabilmenizi ve gülebilmenizi sağlayacaktır. Burada önemli ve dikkat edilmesi gereken nokta ağız bakımının doğru yapılmasının yanı sıra sürekli yapılması ve bir alışkanlık haline getirilmesidir. Aksi takdirde olumsuz ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu noktada değişen ve gelişen teknoloji sayesinde tercihlerinize sunulan farklı ağız bakım cihazları manuel ürünlerin aksine ağız içerisinde daha fazla yere temas ederek ağız bakımınızı tam bir şekilde yapmanızı ve tamamlamanızı sağlamaktadır. Manuel fırçalar ve diğer farklı ürünler ile yaptığınız ağız bakımında ürünler genellikle aynı noktalara temas eder. Ağız içerisinde bazı noktalara ulaşılması bu ürünler için zordur. Bu durum göz önünde bulundurularak, kullanıcıların geri dönüş ve talepleri de dikkate alınarak daha ergonomik kullanıma sahip ağız bakım cihazları üretilmiş ve tercihlere sunulmuştur. Ağız ve diş yapısına uygun şekil ve yapıları ile hem rahat hem de güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Bahsedilen şarjlı ya da pilli olarak çalışan diş fırçaları ve ağız duşu gibi ürünler farklı ağız ve dış bakımı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Diş Fırçası ve Ağız Bakım Cihazı Modelleri

Diş Fırçası ve Ağız Bakım Cihazı Modelleri

Ağız bakım ürünleri, cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi kişiye özel olarak değerlendirilmelidir. Hem yaş hem ağız ve diş yapısı ağız bakım ürünü seçiminde önemlidir. Daha küçük yaştaki çocuklar için yumuşak kıllara sahip ve küçük boyutlardaki fırça seçimi uygundur. Hem ağız boşluklarının hem de dişlerinin genel itibarıyla küçük olması sebebiyle çocuklar için bu şekilde yapılacak tercihlerin daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra çocuklar için ister elektronik ister manuel olsun, diş fırçası seçiminde onları diş fırçalamaya ve ağız bakımına teşvik edici modellerde ürünler seçmek çocukların motivasyonunu artıracaktır. Kız ve erkek çocukları için farklı ve dikkat çekici şekillerde tasarlanan diş fırçaları çocuklarınızı diş fırçalama noktasında motive edici olacaktır. Çocuklar için diş fırçası seçimlerinde, fırça ucunun son derece yumuşak ve yuvarlak yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Daha küçük yaşlardaki bebekleriniz için de diş fırçası gibi seçimlerinizde ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Bir bebek diş çıkarma sürecini ortalama olarak 3 yaşında tamamlamaktadır. Ancak bundan önce 7 – 8. Aylarında diş çıkarmaya başlayan bebekler için ağız bakım ve diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmaya başlanmalıdır. Bu yaşlardaki çocuklarımız, çevrelerinden görerek ve izleyerek öğrendikleri için öncelikle anne ve babaların diş fırçalama alışkanlığı kazanmış olması son derece önemlidir. Daha sonra kendi gözetiminizde çocuklarınıza diş fırçalamayı ve diş fırçalama amacını öğretmekle başlayabilir ve çocuklarınızın ilerleyen yaşlarında sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuklar 2 yaşlarında diş çıkarma sürecini büyük ölçüde tamamlamış olurlar. Bu yaşlarda çocuklara diş fırçalamanın önemi aktarılmalı ve alıştırmalar yapılmalıdır. Çocuklarınız için edineceğiniz 2 yaş diş fırçası çocuklarınızın kullanımına uygun küçük boyutlarda, yumuşak ve yuvarlak yapıda kıllara sahiptir. Çocuklarınızın hassas dişlerine uygun bu diş fırçaları, çocukların dikkatlerini çekecek tasarımları ile de diş fırçalama aktivitesini keyifli bir hale getirecektir. Küçük yaşlarda diş fırçalama alışkanlığı edinen küçük bireyler, ilerleyen süreçlerde de bu alışkanlıklarını devam ettirdikleri sürece sağlıklı dişlere ve sağlıklı bir ağız yapısına sahip olacaklardır. Bu noktada çocuklarınızın severek kullanabilecekleri renk ve tasarımlara sahip ürünlere yönelerek bu eğitim süreci daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sayfamızdan Oral-B diş fırçası ve ağız bakım cihazları hakkında bilgi alabilir, tek tıkla satin alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Fırçaları Nasıl Seçilmeli?

Diş Fırçaları Nasıl Seçilmeli?

Ağız bakımı dendiğinde akla gelen ilk ürünlerden biri diş fırçalarıdır. Diş fırçaları, genellikle bir diş macunu eşliğinde ağızda kalan yemek kalıntılarını temizlemek üzere kullanılır. Burada diş macunu beyazlatıcı, diş yüzeyini temizleyici etki görmektedir diş fırçalama işlemi esnasında diş fırçasının rolü ise ince kılları ile diş aralarına, dişlerin arka yüzeylerine ulaşarak temizlik işlemini gerçekleştirmektir. Diş fırçası aynı zamanda diş etlerinin ve diş üzerinde kalması olası olan yemek artıklarının temizlenmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Diş fırçası seçimi esnasında diş ve diş eti yapınıza uygun ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Bu noktada bir diğerinin kullanıp memnun kaldığı ürünler siz kullandığınızda aynı sonucu vermeyebilir. Hassas ve çabuk kanayabilen diş etleriniz varsa yumuşak kıllara sahip fırçalar sizler için daha kullanışlı ürünler olacaktır. Buna benzer örnekleri çoğaltabileceğiniz gibi diş fırçası seçimlerinizde ağız ve diş yapınızı tanımanız alışveriş sürecinizi daha kolay ve daha hızlı tamamlamanız noktasında fayda sağlayacaktır. Düzenli olarak diş kontrollerinizi yaptırmanız ağız ve diş bakımınızda işinizi kolaylaştıracaktır. Diş kontrolleri sırasında ayrıca diş ve ağız yapınızı öğrenme ve kendinize uygun ürün ve ürünlere yönelme imkanı da bulmuş olacaksınız. Diş fırçası seçimi hem çocuklar hem yetişkinler için son derece önemlidir. Bu noktada diş fırçası seçici basit bir seçim gibi gözükse de araştırıldığında diş ve diş eti sağlığı için diş fırçası seçimi hayati önem taşımaktadır. Hassas dişler ve diş etlerini sahip bireyler için sert ve düz kıllara sahip fırçalar yoğun diş eti kanamalarına yol açabilmektedir. Aynı şekilde çocuklar için diş fırçası seçimleri de özen gösterilmesi gereken konulardır. Son derece hassas bir ağza, dişlere ve diş etlerine sahip çocuklar için aynı ölçüde yumuşak kıllı fırçalar tercih edilmelidir. Aynı zamanda yuvarlak görünümde fırçalar çocukların diş şekilleri ile daha rahat uyum sağlamakta ve kolay bir kullanım sunmaktadır. Çocuklar için yapılan diş fırçası alışverişlerinde sert kıllara sahip fırçalar çocuklarınızın diş gelişimini olumsuz yönde etkileyecektir. Aynı zamanda çocuklar için istenmeyen bir deneyim olduğu için diş fırçalama ve ağız bakımı alışkanlıklarına karşı çocuklarınızın mesafeli davranmasına sebebiyet verebilecektir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda her yaşta kullanıcı için doğru formda diş fırçası seçimi son derece önemlidir.

Elektronik Diş Fırçaları

Elektronik Diş Fırçaları

Gelişen teknoloji hayatınızı birçok yönden etkilemektedir. Bu değişim sizlere hem zaman tasarrufu hem de günlük yaşantınızda büyük bir kolaylık sağlayabilmektedir. Gelişen teknoloji, kişisel bakımın en önemli adımlarından biri olan ağız bakımını da etkilemiştir. Geçmişten günümüze kadar görmeye alışkın olduğunuz manuel diş fırçaları yerine yavaş yavaş elektronik diş fırçalarına bırakmaya başlamıştır. Elektronik diş fırçaları hem tasarım hem kullanım kolaylığı gibi birçok yönden kullanıcılarını memnun etmekte ve ağız bakım rutinini daha eğlenceli bir hale getirebilmektedir. Elektronik diş fırçaları da özellik bakımından farklılaşmaktadır. Ürünler arası farklılık fiyat değişiminin önemli sebeplerinden biridir. Elektronik diş fırçaları, şarjlı veya pilli olarak karşımıza çıkmaktadır. Şarjlı diş fırçası modellerini, paket içerisinden çıkan şarj etme standına yerleştirerek ihtiyaç duyduğunuz anda cihazınızı şarj edebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Diş fırçası pilli seçeneklerinde ise yeterli miktarda pili cihazınızın pil yerleştirme kısmına yerleştirerek cihazınızı kullanabilirsiniz. Pil bittiğinde uygun ve dolu piller ile değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım yönünden oldukça kolay olan elektronik diş fırçaları titreşim yolu ile dişlerinizin temizlenmesini sağlar. Diş şekline uygun olarak şekillendirilmiş diş fırçası kılları dişlerinizin aralarına da girerek donanımlı bir temizlik sağlamaktadır. Elektronik diş fırçaları çocuklara uygun yapıları ve çocukların dikkatini çekecek tasarımları ile anne ve babaları memnun etmektedir. Çocuklarınız için de elektronik diş fırçası modellerinden çocuğunuzun kullanımına uygun olanı seçebilirsiniz. Böylece çocuğunuzu diş fırçalama konusunda motive edebilirsiniz. Manuel olarak kullanabildiğiniz diş fırçalarınızı düzenli aralıklarla değiştirerek fırçamızda biriken bakterilerden kendimiz korumuş olursunuz. Farklı markalara ait diş fırçası yedek başlığı bu konuda imdadınıza yetişecek ürünlerdir. Diş hekimleri tarafından diş fırçasının değiştirilme aralığı üç ayda bir olarak söylenmektedir. Siz de elektronik diş fırçalarınızı belirli bir süre kullandıktan sonra kullandığınız elektronik diş fırçası markasının yedek başlıklarından edinebilir ve diş fırçanızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Diş ve ağız yapınıza uygun olduğunu düşündüğünüz diş fırçasına sahip olabilir ve dilediğiniz ürüne farklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ağız Duşu Cihazları Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ağız Duşu Cihazları Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ağız duşu cihazları, su ile diş fırçalarının ulaşamadığı yerleri temizlemeyi amaçlayan ve son derece güçlü etki ve performansa sahip cihazlardır. Farklı markalara ait ağız duşları, birtakım farklılıklar barındırsa da genel itibariyle kullanım amacı diş fırçasının ulaşamadığı ve diş ipinin yetersiz kaldığı yerlerde tam bir temizlik sağlaması amacıyla kullanılmaktadır. Esasında, diş ipine bir alternatif olarak gösterilmektedir. Ancak hem diş aralarını su ile temizleyebilmesi hem de güçlü ve etkili performansı ile ağız bakım rutinlerine mutlaka eklenmesi gereken bir adım olarak gösterilmektedir. Ağız duşu cihazlarının paketi içerisinde farklı başlıklar yer almaktadır. Bu başlıklardan o an kullanımınıza uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak başlığı tercih edebilirsiniz. Ağız duşu cihazlarında su ekleyebileceğiniz bir hazne bulunmaktadır. Bu hazneye ılık su ya da tercihinize bağlı olarak ağız bakım suyu ekleyebilirsiniz. Daha sonra cihazınızı çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Ağız duşu cihazı, hava ile bu hazneye eklediğiniz su veya ağız bakım suyunu karıştırarak yüksek bir basınç eşliğinde püskürtecektir. Yüksek basınç ile doğrusal veya kullandığınız başlığın özelliğine göre farklı bir şekilde püskürtülen hava ve su karışımı diş ara yüzlerinize etki ederek ağzınızda tam bir bakım sağlayacaktır. Ağız duşu, ağız bakımı için etkili ancak tek başına yeterli bir adım değildir. Bu sebeple ağız bakım rutininizi düzenli ve tam bir şekilde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Diş fırçalama ağız bakımının asla ihmal edilmemesi gereken bir adımıdır. İster manuel ister elektronik diş fırçaları ile dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız gerekmektedir. Ağız duşu, diş ipi, ağız bakım suyu gibi ürün ve cihazlar diş fırçalama işleminizi takip eden ve onu destekleyici adımlar olarak yapılması gereken işlemlerdir. Ağız duşu ortodontik tedavisine devam eden kişileri diş hekimleri tarafından tavsiye edilen bir adım olarak da değerlendirilmektedir. Ortodontik tedavi sırasında diş teli bakımınız ağız ve diş sağlığınızı doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple ağız duşunun sağladığı basınçlı hava ve su hem diş ara yüzlerinizi hem de diş telinizi yemek kalıntılarından temizleyerek tam bir bakım sağlayacaktır. Ortodontik tedavi görenler için kurtarıcı bir adım olacak olan ağız duşu belirli aralıklara tüm kullanıcılar için de rahatlıkla uygulanabilecek bir adımdır.

Diş Fırçası ve Ağız Bakım Cihazları Fiyatları

Diş Fırçası ve Ağız Bakım Cihazları Fiyatları

Kişisel bakımın belki de en önemli adımlarından biri ağız bakımıdır. Ağız bakımımız için tercih edeceğimiz ürünlerin ağız ve diş yapımıza uygun olması son derece önemlidir. Bu sebeple alışverişleriniz esnasında kendi ağız ve diş yapınızı göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza uygun üründe karar kılabilirsiniz. Ağız bakımının en önemli adımlarından biri diş fırçalamaktır. Ağız bakım rutini kişiden kişiye değişkenlik gösterse de herkesin rutininin de mutlaka diş fırçalama bulunmalıdır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra tercih ve ihtiyacınıza göre diş ipi, ağız duşu, ağız bakım suyu gibi adımları ekleyebilirsiniz. Ağız bakımının olmazsa olmaz ürünlerinin başında ise diş macunu gelmektedir. Diş macunları içerikleri ve düzenli kullanım sonucunda vaat ettikleri yönünden farklılık göstermektedir. Bu noktada beklentilerinizi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizin için en doğru diş macununu seçmekte fayda vardır. Diş macunu fiyatları değişkendir. Markaya, içeriğine ve özelliklerine göre fiyat değişimi söz konusu olabilmektedir. Diş macunları beyazlatıcı, ferahlatıcı özellikleri gün içerisinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Temiz ve bakımlı dişler özgüveninizi artıracak ve insanlar ile olan iletişimlerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Bu sebeple düzenli ve doğru ağız bakımı hem kendimiz hem de toplumla olan iletişimimiz ve etkileşimimiz açısından son derece önemlidir. Ağız bakım rutini esnasında tercih ettiğiniz diş fırçası tipi ister manuel ister elektronik olsun ağız ve diş sağlığınız için dişlerinizi düzenli bir şekilde fırçalamayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Sayfamızda farklı özelliklerde hem manuel hem de elektronik olmak üzere birçok diş fırçası çeşidi bulunmaktadır. Kullanımınıza ve tercihinize uygun diş fırçasını seçerek ağız bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Birçok marka ve özellikteki çeşitleri bulunan diş fırçası fiyatları son derece değişken ve çeşitlidir. Dişlerinizin ihtiyacına ve yapısına uygun özellikte diş fırçası çeşidine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Elektronik diş fırçalarından dilerseniz şarjlı dilerseniz de pilli modellerine göz atabilir ve inceleyebilirsiniz. Tercihinize uygun ağız bakım ürünü ve cihazlarından dilediğinize sayfamızdan ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.