Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan
4575 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Ağız bakımı ve diş bakımı yalnızca estetik nedenlerden dolayı değil, aynı zamanda genel sağlığınızı korumak açısından da özenle ele almanız gereken bir meseledir. Ağız sağlığı ve diş sağlığını mümkün olduğunca korumak demek, genel vücut sağlığınızı da o ölçüde koruyabilmenizin önünü açar. Dolayısıyla, ağız ve diş bakımı konusunda, kullandığınız ürünlerin kalitesi ve işlevselliği oldukça önemlidir. Kategorimiz üzerinden, Banat, Oral-B, Colgate, Rocs, Paradontax, Humble Brush ve Curaprox gibi bilinen ağız ve diş sağlığı markalarının en yeni, en dayanıklı ve sağlıklı ürünlerini en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Diş ve Arayüz Fırçası

Diş ve Arayüz Fırçası

Diş fırçalamak her yaştan insanın günde en az 3 kere olmak üzere alışkanlık haline getirmesi gereken bir diş bakımı rutinidir. Diş sağlığı için kullandığımız ürünlerin başında diş fırçası gelir. Diş arayüz fırçası ise klasik tasarıma sahip diş fırçalarının ulaşamadığı noktalara ulaşarak mükemmel bir ağız ve diş temizliğini garantiler. Kategorimizi inceleyerek pek çok diş fırçası çeşidine ulaşmanız mümkün. Özellikle şarjlı diş fırçası ve elektrikli diş fırçası modelleri çıkarıp takılabilen, oynar başlıklara sahiptir ve dişlerinizin aralarında kalan yemek artıklarını, plakları ve lekeleri temizlemede gayet etkilidir. Her ihtiyaca uygun diş fırçası ürünlerine en avantajlı diş fırçası fiyatları ile sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elektrikli Diş Fırçası

Elektrikli Diş Fırçası

Elektrikli diş fırçası, normal diş fırçasında manuel olarak yaptığınız fırçalama işlemini elektrik kaynağından aldığı güç ile sizin yerinize ve daha da yetkin bir biçimde gerçekleştiren diş fırçası çeşitlerine verilen addır. Pilli diş fırçası ya da şarjlı diş fırçası olarak da adlandırılan elektrikli diş fırçası modelleri, bir gövde ve bir başlıktan oluşur. Bu dış fırçası başlığı belirli aralıklarla değiştirilmelidir. Tavsiye edilen en uzun kullanım süresi 3 aydır. Elektrikli diş fırçası dişlerinizin aralarını ve yüzeylerini doğru fırçalama hareketlerini taklit ederek temizler. Sizin yalnızca fırçanızı dişlerinizin tüm yüzeylerine temas edecek şekilde gezdirmeniz yeterlidir.

Ağız Duşu

Ağız Duşu

Kişisel bakım rutininizde ağız duşu da mutlaka yer almalı. Ağız duşu, ağız duşu cihazı yardımıyla diş fırçası ve diş ipinin ulaşamadığı noktalara ulaşmak ve derinlemesine bir ağız ve diş temizliği sağlamak için yapılan bir ağız bakım rutinidir. Özellikle plak oluşumunu yüksek oranda engelleyen bir uygulama olan ağız duşu için özel olarak üretilen ağız duşu cihazları, su ve basınçlı havayı bir araya getirir ve baloncuklar oluşturarak hem dişlerin hem de diş etlerinin temizliğini sağlar. Daha etkili bir ürün olduğu uzmanlarca ifade edilen ağız duşu fiyatları açısından da normal ve elektrikli diş fırçalarına kıyasla daha fazla bütçe gerektirir. Fakat ağız sağlığı ihmale gelmez diyorsanız, bütçenizi bu ürünler için daha geniş tutmakta fayda var.