ÜCRETSİZ KARGO

Antikyağ Kuyruk Yağı Kremi 100 ML
Antikyağ Kuyruk Yağı Kremi 100 ML
(37)
200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

La Roche Posay Cıcaplast Baume B5 Vücüt Bakım Kremi 40 ML
La Roche Posay Cıcaplast Baume B5 Vücüt Bakım Kremi 40 ML
(10)
309,90 TL
256,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

İnova Cosmetics Hemp Cream Kenevir Yağlı Ağrı ve Masaj Kremi 50 ML
İnova Cosmetics Hemp Cream Kenevir Yağlı Ağrı ve Masaj Kremi 50 ML
(2)
129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250 ML x 2
(15)
104,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Soft Nemlendirici Bakım Kremi 2 x 300 ML
(12)
104,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 G

REKLAM

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 G
(20)
69,83 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bepanthol Derma Temel Nemlendiricili Günlük Vücut Losyonu 400 ML
Bepanthol Derma Temel Nemlendiricili Günlük Vücut Losyonu 400 ML
(11)
196,50 TL
186,68 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Meditech Arnica Krem  75 G

REKLAM

Meditech Arnica Krem 75 G
(20)
63,90 TL
60,71 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Dermodicos Plus Krem 30 ML
Dermodicos Plus Krem 30 ML
(5)
165,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Repair & Care Vücut Losyonu 2 x 400 ML
(3)
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pharmet Jetex Krem 15 G
Pharmet Jetex Krem 15 G
(5)
115,00 TL
109,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı  Giderici Krem 50 G
Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 G
(5)
132,90 TL
126,26 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bio-Oil Natural Çatlak ve Leke için Cilt Bakım Yağı 125 ML
Bio-Oil Natural Çatlak ve Leke için Cilt Bakım Yağı 125 ML
(1)
129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Antikyağ Kuyruk Yağı Kremi Özel 100  ML
Antikyağ Kuyruk Yağı Kremi Özel 100 ML
(3)
200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Perceive Vücut Losyonu 150 ML
Avon Perceive Vücut Losyonu 150 ML
(2)
72,00 TL
29,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bebak Acı Badem Sütü 2 x 215 G
(43)
91,90 TL
81,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ersağ Cleanball Clean Ball Masaj Kremi 200 ML
Ersağ Cleanball Clean Ball Masaj Kremi 200 ML
(29)
139,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fortem Köpek Balığı Kıkırdağı Vücut Masaj Kremi 100 ML
Fortem Köpek Balığı Kıkırdağı Vücut Masaj Kremi 100 ML
(42)
99,00 TL

Vücut Bakım Ürünleri

Vücut bakımı bireylerin rutinlerine ve ihtiyaç duydukları ürünlere göre şekillenmektedir . Özellikle son dönemlerde hem kadın hem de erkek bireylerin ihtiyaç duydukları vücut bakım ürünlerinin varlığından bahsedilebilmektedir. Vücut bakımının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlık açısından da son derece önem teşkil etmektedir. Duş sonrasında yapılan vücut bakımları hem teninizi nemlendirmeye olanak sağlar hem de duş etkisinin kalıcı olmasına destek olmaktadır. Her cilt tipi ve cildin ihtiyaç duyduğu ürünler farklı olabilmektedir. Bu anlamda kuru, yağlı ya da karma cilt tiplerine uygun içerikli ürünler sizlerin beklentilerini karşılayabilecektir. Kuru cilt tipine sahip olan vücutlarda kaşıntı ya da çatlaklar gözlemlenebilmektedir. Tam da bu esnada yüz ve vücut bakımı için kullanılan nemlendirici kremler sizlere destek olacaktır. Cildinize yaptığınız düzenli ve sağlıklı bakımlar sonucunda cildiniz olduğundan daha yumuşak ve nemlenmiş bir görünüme kavuşmaya yardımcı olacaktır. Vücut gün içerisinde birçok toksik maddeye ya da kire maruz kalabilmektedir. Özellikle hayatın yoğun ve hızlı akışında cilt bakımlara ihtiyaç duyabilmektedir. Vücudu korumak düzenli bir şekilde bakımını gerçekleştirmek ve kirlerden arındırmak aynı zamanda sizleri iyi hissettirmeye destek olacaktır. Bu anlamda vücut için tercih edilen bakım ürünlerinden belki de ilki vücut spreyi olarak bilinmektedir. Parfümlerden daha hafif olan kokularıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Vücut üzerinde ağırlık yapmadan sizlere hoş bir koku deneyimini sunmaya yardımcı olmaktadır. Bu tür vücut spreyleri duş ya da banyo sonrasında temiz bir cilt üzerine uygulanırsa istenilen kokunun yakalanmasına ve uzun süre kalıcı olmasına destek olmaktadır. İçerisindeki esanslara göre vücut spreyleri ferahlık dahi sağlayabilmeye yardımcı olmaktadırlar. Gün boyu vücut spreylerinin tazeliğini teninizde hissedebilmeniz olanak kazanır. Vücut spreyleri kadınların ve hatta erkeklerin hayatında önemli bir yere sahiptir. Özellikle yoğun koku sevmeyen bireylerin vücut spreyine yönelmeleri tavsiye edilir. Her bir vücut spreyi farklı esanslara, farklı notalara ya da farklı kokulara sahiptir. Vücut spreyleri bakım ve güzellik dünyasının vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle yoğun koku sevmeyenler daha hafif içeriklere sahip ürünleri deneyebilir. Aynı zamanda vücut spreylerinin tercih edilme sebeplerinden biri de kolay taşınabilir olmalarıdır. Bu spreyler vücudun genellikle her bölümünde kullanılabilen ürün olma özelliği taşımaktadırlar. Ayrıca vücut spreylerinin bilinen ışıltılı ya da simli seçenekleri de bulunmaktadır. Bu spreyleri saçlarınıza da sıkarak gün içerisinde ışıldamalarına ortak olabilirsiniz.

 Bakım ve Fresh Koku İçin Vücut Losyonu

Bakım ve Fresh Koku İçin Vücut Losyonu

Vücut losyonu vücuda hem güzel koku hem de ferahlık vermektedir. Aynı zamanda bakım konusunda da yardımcı olmaktadır. Bu noktada vücudun nem dengesinin sağlanması konusunda destek olmaktadır. Vücudun kaybetmiş olduğu nemin geri kazandırılmasına yardımcı olacak içeriğe sahiptir. Vücut losyonlarının en önemli özelliklerinden biri de nem düzeyini dengelemeye fayda sağlamasıdır. Bu tür ürünler vücudun nemli kalmasını sağlayarak aynı zamanda parlaklık kazandırılmasında etki sağlamaya destektir. Vücudu rahatlatma konusunda son derece etki sağlayan ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Vücut tipine göre nem oranı değişim göstermektedir. Kuru, karma ya da yağlı ciltteki vücut tipleri için çeşitlendirilmiş ürün içerikleri bulunmaktadır. Vücut losyonu önerileri arasından tercih edeceğiniz ürünler cilt tipinize uygun olmalı ve nem değerinizi korumaya yardımcı olmalıdır. Vücut losyonları geliştirilmiş içerikleri sayesinde güzel bir hissiyatın yanı sıra sağladığı ferahlık ile günün yorgunluğunun hafifletilmesine olanak sağlamaktadır. Vücut nemlendirici de aynı losyonlar kadar önemli ürünler arasında yer alır. Yağlı vücutlar dahi nemlendirmeye ihtiyaç duymaktadır. El ve yüzü nemlendirmenin yanı sıra vücuda da aynı bakımın yapılması tavsiye edilmektedir. Vücut bakımı ve ihtiyaç duyulan ürünler kişisel ve değişken bir alandır ve bireyler için farklılık gösterebilmektedir. Kendinizi iyi tanımanız beklentilerinize cevap veren ürünü bulmanız ve cilt sorunlarını tespit etmeniz son derece önemli bir konudur. Bu tür nemlendiriciler cilt tabakasını güçlendirerek özellikle çok kuru olan cilt tipleri ile mücadele etme konusunda başarı sağlamaktadır. Vücut nemlendirici krem, kuruyan cildinizin dengeli nem aralığına ulaşmasını sağlamaya yardımcı ürünlerdir. Temizlediğiniz cildinizin üzerine masaj yaparak kolayca uygulayabilirsiniz. İçeriği doğal aromalarla zenginleştirilen ürünler, bakım yaparken aynı zamanda hoş kokulara da sahip olabilir. Bunlar genellikle hafif ve fresh kokulara olduğundan her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle yağlı his bırakmayan hoş kokulu nemlendiriciler, soğuk kış günlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bahar geçişlerinde ya da soğuk kış günlerinde cilt daha fazla hassaslaşıp kuruyabilmektedir. İyi bir vücut nemlendiricisi kolay uygulanabilir, hızlı emilim sağlayan ve etkisi uzun süre korunabilen özelliklere sahip olmalıdır. Vücut nemlendiricileri, nem özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda besleyicidirler. Bakım deneyiminizi hoş bir biçimde gerçekleştirmeye yarayan kaliteli ürün çeşitliliği ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

 Duşta Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ürünler

Duşta Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ürünler

Vücut şampuanı, duş sırasında tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Duş bireyin hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle hayatın koşuşturması içerisinde insan vücudu terleyebilir ya da kirlenebilir. Bu sebeple duş süresi, birey için tam bir arınma olarak ifade edilmektedir. Duş almak kişiyi bedenen rahatlatacağı gibi aynı zamanda manen de rahatlatmaya yardımcı olur. Temizlenmek için yalnızca suya değil kirlerden arınmayı destekleyici ürünlere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Su ile birlikte sizleri rahatlatmaya destek olacak aynı zamanda güzel kokuların yayılmasını sağlayacak vücut şampuanları geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu tür ürünler vücudunuzun tazelenmesine destek olmaktadır. Değişen ve gelişen ürün çeşitliliği ile saçlarınız ve vücudunuz için geliştirilmiş içerikler sizlere sunulmaktadır. Çeşit çeşit kokuları ile vücut yapıları teninizden hoş bir koku yayılmasına olanak sağlayacaktır. Vücut şampuanları, akışkan formda oluşları ile bilinmektedir. Su ile temas ettirildiğinde köpürebilen bir yapıya sahiptir. Vücudun temizlenmesi işlevlerinin yanı sıra cilde bakım yapmayı vadeden çeşitleri de bulunmaktadır. Çoğu vücut sabunları vücudun kurutulmasına sebebiyet verir. Aksine vücut şampuanları cildinizin nemlendirilmesine olanak tanır. Yüzünüze verdiğiniz değer ve bakım kadar cildinize verdiğiniz değer de önem teşkil etmektedir. Cildinize gerekli bakımların yapılmasına katkıda bulunan vücut şampuanları bu esnada sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Vücut şampuanları işlevselliği ile bakım yapar ve nemlendirmeye yardımcı olur. Bu tür şampuanlar duş esnasında ya da duştan çıkınca teninizde hoş bir hissiyatın sağlanmasında aktif bir rol oynamaktadır. Uyandıktan sonra vücut şampuanı ile yapmış olduğunuz keyifli bir duş, güne enerjik başlamanızı sağlarken aynı zamanda vücudunuzun tazelenmesine ve hoş kokmasına yardımcı olacaktır. Sabundan daha zahmetsiz kullanımı sayesinde pratik kullanım sunan ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Avuç içinize yeteri miktarda aldığınız vücut şampuanını nazik ve dairesel hareketlerle vücudunuza uyguladıktan sonra arındırmak için bol su ile durulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri banyo lifine ya da banyo süngerine sıkarak daha köpüklü ve etkili bir temizlenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vücut şampuanı seçerken dikkat etmeniz gereken iki önemli ayrıntı bulunmaktadır. İlk olarak şampuanların kokusu, ikinci olarak da cilt tipinizin nasıl olduğudur. Bazı şampuanların kokusu baskın, baharatlı ya da daha keskin olabilmektedir. Bazıları ise hafif, bahar esintili ya da kokusuz olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu ürünlerden bazıları peeling etkili özellikleriyle dikkat çekmektedir. Peeling etkinin yanı sıra vitamin içerikli nemlendirici ya da bakım etkili vücut şampuanları da bulunmaktadır.

 Vücut İçin Gerekli Olan Bakım Ürünleri

Vücut İçin Gerekli Olan Bakım Ürünleri

Vücut yağı, kurumuş cildinize iyi gelecek ürünler arasında yerini almaktadır. Vücut yağlarının yağlı cilde uygulanmaması gerektiği bilinen çok yanlış bir düşüncedir. Her cilt tipine sahip olan bireyin vücudunun beslenmeye ve bakıma ihtiyacı vardır. Sunulan seçenekler arasında kuru, karma ya da yağlı cilt tipleri için ayrıştırılmış ürün içerikleri mevcuttur. Güneş, toz, ölü dokular, rüzgar ya da temizlik ürünleri zamanla cildin yıpranmasına sebebiyet verir. Tam bu esnada ihtiyacınız olan şey cildin sağlıklı bir şekilde yağlanması olabilmektedir. Yaş ilerledikçe cilt üzerindeki hücre yenilenmesi de azalacağından cilt daha yüksek seviyede beslenmeye ihtiyaç duyacaktır. Vücut yağları içerikleri sayesinde cildin nem ve yağ değerlerinin korunmasına ve besleyici bir bakım takviyesi uygulamasına imkan tanıyacaktır. Vücut yağları ürün çeşitliliklerine göre farklılaşmakla birlikte genel anlamda cildi beslemek, rahatlatmak ve yumuşatmak amacıyla kullanım sağlamaktadır. Ciltteki kuruluğun yanı sıra çatlaklarla da mücadele etme yardımcıdır. Vücut çatlak kremi özellikle ani kilo değişimi yaşayan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çatlak kremleri hamile ve doğum yapmak üzere olan bireylerin yoğunlukla kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Sık sık kilo alıp kaybeden kişiler ya da gebeler için oluşturulmuş vücut bakım ürünüdür. Sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünün desteklenmesine yardımcı olmaktadır. Kilo alımı ya da verimi sonrasında vücutta istenmeyen çatlak görünümü oluşabilmektedir. Deri üzerinde gözlemlenen bu deformasyonlar hem görünüm hem de kalıcılık sebebi ile ortadan kaldırılma esnasında vücut yağları ya da vücut çatlak kremleri gibi ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Nemli bir cilt yapısına sahipseniz bu durum daha kolay atlatılabilmektedir. Ancak kuru cilt yapısına sahip bireyler mutlaka koruyucu ve destekleyici ürünlere ihtiyaç duyabilmektedirler. Esnek olmayan derinin gerinmesi ile çatlak oluşumu gerçekleştirilmektedir. Çatlak kremleri bu süreci en iyi şekilde yönetebilmeyi ve çatlak oluşumunu en aza indirgemeyi hedeflemektedir. Vücut çatlak kremleri sayesinde çatlak görünüme sahip cildinizi nemlendirmek suretiyle cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırabilirsiniz. Bu esnada en önemli ve bilinmesi gereken şey çatlaklar oluşmadan önce vücut çatlak kremini kullanmaya başlamanızdır. Çatlak kremlerinin asıl görevi oluşmuş çatlakları tedavi etmek değil yeniden oluşabilecek çatlakların oluşmasına engel olmaya yardımcı olmaktır. Ayrıca, Lierac çatlak önleyici ürünleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Vücut Bakımında Kullanılabilecek Ürün Çeşitliliği

Vücut Bakımında Kullanılabilecek Ürün Çeşitliliği

Vücut fırçası ürünlerinin çok farklı faydalarından söz edilebilmektedir. Vücut fırçaların ölü derinin atılmasını desteklemektedir. Vücut için uygulandığında kan dolaşımını hızlandırarak daha canlı bir cilt görünümünün kazandırılmasında etkilidir. Vücutta birikmiş toksinler, ölü deri, ödem ve yağların uzaklaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Keseleme işleminden daha etkili olan vücut fırçası ucundaki kılların çeşitliliğine göre teninize zarar vermeyen yapıda oluşturulmuştur. Bu fırçaların bilinen en önemli özellikleri selülit oluşumunun azaltmasına destek olmasıdır. Düzenli ve uzun vadeli kullanımda vücut üzerinde gözle görülür bir etki bıraktığından söz edilebilmektedir. Daha pürüzsüz ve canlı bir vücut görünümü için bakım ürünleriniz arasına girebilecek ürünlerden bazılarıdır. Vücudun tüm bölgesinde kullanılabilir olması ürünün konforunu da beraberinde getirmektedir. Deneyenlerin kullanıp memnun kaldığı ve tavsiye ettiği son dönemin popüler ürünleri arasına girmeyi başarmıştır. Duştan önce ya da duştan sonra bu ürünler kullanılabilmektedir. Duş sonrası nemli cilde uygulandığı takdirde vücutta fazlalaşan yağ oranının atılmasına destek olmaktadır. Aynı zamanda fırçalama işleminin ardından uygulayacağınız vücut losyonu ya da nemlendirici krem sayesinde vücudunuzun daha sıkılaşmış görünüme kavuşmasına olanak sağlayabilirsiniz. Birçok markanın üretmiş olduğu vücut fırçası modelleri dayanıklılık, uzun süreli kullanım ve kıl fırçasının kalitesi gibi seçenekleri sizlere sunmaktadır. Vücut temizliği dış etkenlere karşı kirlenen bedeninizin arındırılması anlamına gelmektedir. Vücut temizliği devamlılık isteyen bir eylemdir. Bu temizliğin sık sık ve belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Temiz insan her anlamda mutludur. Özellikle vücudun temiz olması ruhun da temiz olmasını beraberinde getirmeye destektir. Kişisel bakım insanın hayatı için vazgeçilmez bir aktivitedir. Vücut temizliği için ilk olarak bireyin gereksinim duyacağı şey duş almaktır. Bunun yanı sıra vücudun temizliğinin uzun süreli kalması için gerekli vücut losyonları, bakım yağları ve nemlendiriciler de destekleyici ürünler arasındadır. Duştan sonra terlemeye karşı koruyucu deodorantları tercih ederek vücut temizliğinize katkıda bulunabilirsiniz. Bir diğer vücut bakım alanı tırnakların kontrol edilmesidir. Duşun ardından yumuşamış tırnak etlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Duş esnasında vücudunuzdaki ölü derilerden kurtulmak vücut için peeling yapmakla mümkündür. Peeling sayesinde özellikle sırt, omuz ve ensede oluşan siyah noktaları ve sivilceleri önleyebilirsiniz. Tüm bu ürünlere vücut bakım seti ile sahip olabilirsiniz.

 Ultraviyole Işınlardan Korunmak İçin Güneş Kremleri

Ultraviyole Işınlardan Korunmak İçin Güneş Kremleri

Vücut güneş kremi, yaz ve kış aylarında cilt bariyerini korumaya yardımcı olması ile bilinir. Cildine ve vücuduna önem veren bireylerin vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Yılın her günü kullanılması gerekmektedir. Cildin korunması, canlılık kazanması ve leke oluşumunun önlenebilmesi açısından oldukça gerekli olan ürünler arasında bulunmaktadır. Güneş kremleri birçok markanın ürettiği geniş ürün yelpazesine sahip modeller arasında yerini almaktadır. Havanın kapalı ya da yağmurlu olduğu bir günde dahi güneşin etkileri devam edebilmektedir. Düzenli cilt bakımı yaptırıyor olmanıza rağmen cilt yüzeyinde güneşle meydana gelmiş istenmeyen görünümler oluşabilmektedir. Cildin güneşten maksimum seviyede korunması için seçtiğiniz ürünün cilt tipinize uyumu ve faktör sınırı yeteri seviyede koruyuculuk sağlayan içeriğe sahip olması beklenmektedir. Tam ve etkili bir korumanın sağlanabilmesi açısından güneş kremini güneşe çıkmadan 15-30 dakika öncesinde temiz cildinize uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca güneş kreminden maksimum verimin alınabilmesi için cildin açık bölgelerine ince bir tabaka halinde sürülmesi gerekmektedir. Yaz aylarında güneş yanıklarının önlenebilmesi kırmızılık görünümünü en aza indirgemek amacıyla vücut güneş kremlerine son derece ihtiyaç duyulabilmektedir. Güneş kreminin yoğunluk seviyesine göre gün içerisinde vücut üzerinde tazelenmelidir. Güneş kremleri vücut bakımlarının hemen ardından, son aşamada kullanılması gerekmektedir. Güneşin ilettiği ve vücuda zararlı olan etkileri güneş kremleri sayesinde önlenebilmektedir. Özellikle yazın sıcaklarında güneşlenirken güneş kreminin kullanımı son derece önemlidir. UVA ışınları cilt üzerinde olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Bu nedenle güzelliğin yanı sıra uzmanlar tarafından güneş kreminin kullanımı sağlık için de tavsiye edilmektedir. Bu ürünler, vücut üzerinde oluşabilecek güneş kaynaklı kırışıklıkların da önlenmesine yardımcı olmaktadır. Vücuttaki leke oluşumu güneş kremi sayesinde gözle görülür biçimde azalmaya yardımcı olmaktadır. Düzenli güneş kremi kullanımı vücutta yer alan melanin seviyesinin artması ile meydana gelen leke oluşumunun önüne geçmektedir. Güneşlenirken cilde doğrudan etki eden güneş ışınları cilt hastalıklarını da beraberinde getirebilecektir. Güneş kremi sayesinde yanık, şişlik ve soyulma gibi problemler önlenmeye destek olmaktadır. Güneş kreminin bilinen en önemli özelliği nemin cilde hapsolmasını sağlamaktır. Vücudun aydınlık bir görünüme kavuşmasına olanak sağlarken aynı zamanda cildin elastikiyetinin de korunarak güçlendirilmesine destek olmaktadır. Güneşin ya da diğer faktörlerin neden olduğu vücutta yer edinmiş lekelervücut leke kremi ile kontrol altına alınabilmektedir. Cilt lekelerindeki asıl sebep cildin güneşe fazlaca maruz kalması ya da akneler aracılığıyla kişinin hormonlarında birtakım değişikliklerin türemesidir. Bu durum için özel olarak üretilmiş cilt bakım ürünleri ile ciltteki leke ve gözeneklerin kaybolmasına destek olabilirsiniz.