SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Ks Game Metropol Emlak Ticaret Oyunu Monopoly Monopoli Yeni Model
(223)
218,41 TL
SEPETTE
208,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Monopoly T ürkiye
(7)
436,91 TL
SEPETTE
426,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Monopoly Ödüllü Bankacılık
(4)
607,05 TL
SEPETTE
597,05 TL
Denge Oyunu 54 Parça Jenga Tarzı
(42)
54,90 TL
52,16 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Buz Küpleri Zeka Mantık ve Strateji Oyunu Buz Kırma Oyunu
(6)
85,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vox -8'Li 3D Metal Puzzle Zeka Oyunu Eğitici Puzzle 3Dmp-1
(17)
168,00 TL
103,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eser Renkli Ahşap Kule Denge Oyunu
(14)
77,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

54 Parça Cezalı Jenga Oyunu Denge Oyunu A Kalite
(1)
83,41 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Curious & Genius Küre Akıl ve Zeka Oyunu
(26)
339,00 TL
SEPETTE
329,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brawl Stars Level 1 Güncel Oyun Kartları Tüm Karakterler Tek Kutu
(3)
94,91 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Hasbro C1009 Monopoly
(28)
529,90 TL
SEPETTE
519,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Redka /Kumtoys Mimari Bloklar Ahşap Akıl Zeka Eğitici Oyuncak
(1)
239,90 TL
SEPETTE
229,90 TL
SQUARERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Monopoly Türkiye 01610 Hasbro Monopoly Türkiye 1610
(5)
503,12 TL
SEPETTE
493,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çantalı Domino Oyunu Orta
(43)
69,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metropol Emlak Ticareti Oyunu Monopoly Klasik Oyunun Yerli Versi
(1)
149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

32713 Sunman. Skaterz Patenli Bebek 80 Cm / +3 Yaş
(0)
1.146,17 TL
SEPETTE
1.136,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Redka Dedektif Zeka Oyunu
(1)
135,84 TL

Kutu Oyunları

Yetişkinler ve çocuklar için hobi ve oyun aktivitesi olan pek çok kutu oyunu bulunmaktadır. 2 yaştan başlayarak çocuk ve yetişkin pek çok bireye hitap eden kutu oyunları üretilmektedir. Kutu oyunları çeşitli stratejiler geliştirilerek oynanan ve zeka gelişimini olumlu yönde etkileyen oyunlardır. Yetişkinler bir araya geldikleri zaman vakitlerini verimli ve düşündüren çeşitli oyunlarla geçirebilir ve bir arada olarak toplu oyunları oynayabilirler. Yetişkin hobi oyunları, iki kişilikten başlayarak 8-10 kişiye kadar uzanan çeşitlere sahiptir. Ailece veya arkadaş çevresiyle birlikte oynanabilen bu oyunlar farklı parçalardan ve oyun setlerinden oluşur. Oyunlar hem eğlence hem de zeka açıcı özelliklere sahip olduğu için oynayanlara farklı düşünme teknikleri de kazandırır. Oyun sırasında kelime anlatımının ve düşünme becerisinin önemli olduğu Tabu gibi pek çok oyun bulunmaktadır. Kimi oyunlarda bedensel hareketlerin hızlı olması önemliyken, kiminde ise düşünme becerisi veya matematiksel zeka önemlidir. Oyunları tercih etmeden önce ürün sayfamızda oyunlar ve oynanış şekilleri hakkında bilgi alabilir ve beğendiğiniz kutu oyunu çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Uygun Kutu Oyunu Çeşitleri

Farklı Yaş Gruplarına Uygun Kutu Oyunu Çeşitleri

Yetişkinlerin toplu oyunlar oynadıkları, bir araya geldikleri zaman eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek amacıyla kullandıkları kutu oyunları çeşitleri bulunmaktadır. Kimi kutu oyunları matematiksel zekayı kullanmayı gerektirirken, kimisi de düşünme ve hayal etme becerilerini kullanarak ilerlemeyi gerektirmektedir. Her oyun farklı stratejilerle oynanarak parçadan bütüne gidilen şekillerden oluşmaktadır. Bilgiyi beyinde daha çabuk değerlendirip hızlı hareket etmek kutu oyunlarının en önemli özelliklerindendir. Hızlı olan takımlar kazanarak galibiyeti elde edebilirler. Tabu ve Scrabble gibi toplu olarak oynanan oyunların yanı sıra iki kişilik satranç, dama, tavla gibi oyunlar da bulunmaktadır. Ev içerisinde kişi sayısına ve eğer varsa misafirlerinize göre oyun tercihi yapabilir ve bu şekilde vakit geçirmenin yollarını bulabilirsiniz. Oyun sırasında arkadaşlarınızın veya ailenizdeki bireylerin özelliklerini daha iyi tanıyabilir, sosyal becerilerinizi bu sayede arttırabilirsiniz. Rakibinizin hamlelerini tahmin etmek ve hızlı hareket etmek düzenli oyun oynandığı zaman becerilerinizin gelişmesini sağlayabilir. 2-4 yaş, 5-7 yaş, 8-13 yaş, 14 ve üzeri yaş olmak üzere kategorilere ayrılan oyunlar çocuklara da hitap edecek ve zeka geliştirici seçenekler sunmaktadır. Çocukların anlama seviyeleri dikkate alarak tasarlanan oyunlar, yaş aralıklarına göre gruplandırılarak işlevsel hale getirilmektedir. Küçük yaştaki çocukların motor becerisini geliştirebilecek ve hızlı düşünmelerini sağlayacak oyun modelleri bulunmaktadır. 2 kişilik kutu oyunları içerisinde yer alan satranç, dama, tavla gibi pek çok oyun 10 yaş ve üstü çocuklara hitap etmektedir. Okula başlayan 7 yaş ve üzeri çocuklar için ise matematik becerisini güçlendirici sayıların yer aldığı oyunlar, öğrenmeyi daha pratik hale getirmeye yardımcı olur. Çocukların sayılarla arasının daha iyi olması amacıyla pek çok zeka açıcı kutu oyunu seçeneği satışa sunulmaktadır. Problem çözme ve olaylara yaklaşma becerisi gibi 5 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden oyunları edinerek çocukların dikkat eksikliği gibi pek çok problemle baş etmesini sağlayabilirsiniz.

Zeka Geliştirici Kutu Oyunu Önerileri

Zeka Geliştirici Kutu Oyunu Önerileri

Her yaştan kullanıcının oynayabileceği kutu oyunu seçenekleri, kişi sayısına göre farklılaşmakta ve farklı yönlerden zeka geliştirici özellikler taşımaktadır. Bil Bakalım Kim oyunu oyunculardan birinin karakterlerden birini rakip takıma anlatmaya çalışması ve sorularla karakterin tahmin edilmesi şeklinde oynanmaktadır. Oyun tahmin ve düşünme becerisini geliştirmeye yardımcı olarak karakter tayini sırasında hızlı düşünmeyi gerektirdiği için oyuncuların pratik hareketlerle sonuca ulaşmaya çalışmasına sebep olur. Zeka geliştirici oyun seçenekleri parçalarla bir bütüne ulaşarak tahmin becerinizi arttırıcı ve görsel zekanızı kuvvetlendirici etkiler sağlar. Yeni nesil yetişkin hobilerini zenginleştirici pek çok içerikte oyun üretilmekte ve kullanıcılara pek çok seçenek sunulmaktadır. Kutu oyunları Monopoly seçeneği, para hesabı yapılarak oynanan bir ticaret oyunu olduğu için hem yetişkin hem de çocuklar tarafından da oynanabilir. Monopoly oyunu uygun fiyatlarla sayfamızda yer almaktadır. Oyun çocuklarda finansal zekayı geliştirme ve odaklanma becerisini artırma gibi olumlu etkiler sağlamaya yardımcı olur. Hem eğlence hem de zeka geliştirme amacıyla tercih edilebilecek pek çok oyun bulunmaktadır. Okul öncesi çocukların oynamaları için Legolar, zeka açıcı bulmacalar ve yapbozlar bulunmaktadır. 3-6 yaş arası çocukların parçalarla ilişki kurma ve bütünü oluşturmasını sağlamak amacıyla büyük parçalardan oluşan yapbozlar kullanılabilir. 6 yaş kutu oyunları çocukların okul yaşamına adım atmadan önce belli becerilerinin geliştirilmesi amacıyla edinilen kartlı ve şekilli oyunlardan oluşmaktadır. Tahmin ve düşünme becerilerini geliştirmek ve sayılarla arasını güçlendirmek amacıyla pek çok kutu oyunu seçeneği edinebilirsiniz. 3-5 yaş arası çocukların boyama ve resim çizme yeteneklerinin gelişmesi amacıyla taş boyama ve kağıt boyama oyunları tercih edilebilir. 8 yaş ve üstü çocuklar için mesleklerin yer aldığı kartlı oyunlar oynanabilir. Ayrıca bu yaş grubunun anlatma ve konuşma becerilerinin gelişmesi amacıyla pek çok oyun bulunmaktadır.

Çocuk ve Yetişkin Kutu Oyunu Önerileri

Çocuk ve Yetişkin Kutu Oyunu Önerileri

Oyunlar hem hobi hem de zaman geçirme amaçlı insanları bir araya getiren aktivitelerdir. Kutu oyunları kendinizi geliştirme ve becerilerinizi kuvvetlendirme amacıyla çeşitli içeriklere sahip seçenekler sunmaktadır. İngilizce kartların bulunduğu kutu oyunları, dil seviyenizi geliştirme ve becerilerinizi güçlendirme amacıyla tercih edilebilirken; satranç ve koridor gibi oyunlar rakibinizin hareketlerini tahmin etme ve hızlı hareket etme gibi pratikler sağmanıza yardımcı olur. Her bir strateji oyunu kendi içerisinde mantıklı kararlar vermeyi ve kriz anını yönetmeyi gerektirmektedir. Baskı altındayken bile doğru kararlar verebilmek oyun sırasında sizin kendinizle ilgili karakteristik özelliklerinizi görebilmenizi sağlar. Bu sayede günlük yaşantınızda da kriz anlarında başarılı olma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Twister oyunu hakem seçilen bir oyuncunun çarktaki çeşitli talimatları oyunculara iletmesi ve oyuncuların hızlı hareket ederek renklerle temasını sağlamaya çalışmasını konu alan bir oyundur. Oyun içerisinde el çabukluğu ve pratik hareketler oldukça önemlidir. Aile içerisinde veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun, çocukların da motor becerilerini geliştirerek kabiliyetlerini artırmasına yardımcı olur. Kutu oyunları zeka küpleri taşınabilir yapısıyla her yere götürebileceğiniz ve tek başınıza vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyundur. Zeka küpleri seyahat sırasında, hastanede sıra beklerken veya evde canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz, oynarken de renklerin bir araya gelmesi için zihninizi çalıştıracağınız bir oyun çeşididir. Görsel zekanızda gelişme sağlarken tek başınıza vakit geçirmenin yollarını da bulabileceğiniz ürünler, farklı boyutlardan oluşmaktadır. Siz de ürün sayfamızı inceleyebilir kutu oyunları fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.