ÜCRETSİZ KARGO

Kaput Içi Yalıtım Malzemesi Yapışkanlı Yanmaz Kauçuk 50X100 6Mm D
(69)
59,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Araç Ses Yalıtımı Kauçuk Yanmaz Bantlı 6 Mm 50X100Cm 0,50M2
(25)
55,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oto Araç Kaput Ses Yalıtım Süngeri Yapışkanlı 6Mm Alev Almaz
(34)
49,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Türkeli Ses Yalıtım Süngeri Bondex 180 Dns Kalınlık Seçenekli
(58)
28,43 TL
27,82 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Türkeli Ses Yalıtım Süngeri Bondex 180 Dns Kalınlık Seçenekli Bantlı
(62)
38,97 TL
38,13 TL

REKLAM

Türkeli Ses Yalıtım Bondex Bariyerli (Pro-33) 33 Mm 180 Dns %90 Ses Keser
(23)
76,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

9Mm*50Cm*100Cm (0,50M2) Yapışkanlı Folyolu Araç Oto Ses Akustik (496628714)
(11)
89,16 TL
89,15 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Türkeli Oto Araç Kaput Ses Yalıtım Süngeri Yapışkanlı yanmaz 9mm100x150
(4)
174,00 TL
Dbbond (Bondex) Ses Yalıtım Süngeri 50X50 CM
(148)
27,44 TL
26,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Araç Ses Yalıtımı Kauçuk Yanmaz Bantlı 6 Mm 50X50Cm 0,25M2
(13)
49,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kaput Yalıtım Folyolu Yapışkanlı Izolasyon Kauçuk Le...
(68)
109,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Oto Ses Yalıtımı 3mm 20cm 5mt
(2)
79,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ses Yalıtım Bariyer Çift Tarafı Keçeli (100Cmx100Cm) 2,5Mm Kalın (413497262)
(8)
89,00 TL
75,95 TL
Espol 3+3 Cm Piramit Sünger 50X50 Cm Akustik Ve Ses Yalıtımı
(98)
82,60 TL

REKLAM

Türkeli Yumurta Süngeri Akustik 40Mm Ses Yalıtımı 60Dns 50X50
(11)
44,20 TL
43,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yapışkanlı Eva Oto Ses Yalıtım Malzemesi 50X100 Cm (525351850)
(13)
58,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gcs Kaput Altı Alüminyum Folyolu Kendinden Yapışkanlı Ses Ve Isı
(3)
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

ELASTOMERİK YAPIŞKANLI KAUÇUK KÖPÜK-9MM(100X120CM)
(2)
197,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Türkeli Oto Araç Kaput Ses Yalıtım Süngeri Yapışkanlı yanmaz 9mm100x150
(4)
175,00 TL

Ses Yalıtımı

Evlerinizin her bir kısmına; duvar veya tavan gibi farklı alanlarında kullanım sağlanabilecek modellerinden, ofis tarzı çalışma alanlarınız, hatta çeşitli arabalarınız için dahi uygun farklı modellerine kadar bulabileceğiniz birçok ses izolasyonu ürünleri bulunmaktadır. Rutin yaşantımızda odaklanmamız gereken işlerden bizi kolaylıkla alıkoyabilen ve dikkatimizi, motivasyonumuzu anında bozabilen birçok ses unsuruna maruz kalabilmekteyiz. Sokaklardan yayılan çeşitli insan seslerinden veya caddelerde gezinen araçların korna sesleri ve trafiğin genel yoğun gürültüsüne karşı artık tahammül sınırlarımızı zorluyor olabiliyoruz ve işlerimizde çoğunlukla huzuru, neticesinde de başarılarımızı basit bir şekilde kaçırabiliyoruz. Ancak sizlere önereceğimiz birbirinden üstün performanslar ile üretiliş amaçlarını en iyi biçimde yerine getiren ses yalıtım malzemeleri ile buna bir son verebilmeniz artık mümkün. Tasarımlarının her biri kendine özgü bir karakteristik özellik gösteren bu ses izole ürünleri, ayrıca çeşitli iş makinelerinden tutun, birçok inşaat işçiliğinde duyabileceğiniz rahatsız edici gürültüleri bile kolaylıkla engelleyecek olup, sizleri odaklanmanız gereken kariyerinize ve hobilerinize adapte olmaya yönlendirecek, kısacası amaçlarınız doğrultusunda en pürüzsüz ilerleyişinizi sağlamınızda mükemmel katkılarda bulunmuş olacaktır. Sünger içerikli, bantlı modellerde, yanmaz özelliklere sahip çeşitli renklerde elde edebileceğiniz bu ses yalıtma ürünleri, dilediğiniz kalınlıklarda, rulo biçiminde veya tabaka biçimlerinde beğeninize sunulmaktadırlar. Bu birbirinden estetik çeşitli modellerden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan dilediğiniz ürünü saptamanızın ardından konforlu bir kullanım deneyimi yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

En Nitelikli Araç Ses Yalıtımı Ürünleri

En Nitelikli Araç Ses Yalıtımı Ürünleri

Araçlarınız için en uygun nitelikleriyle etkili bir kullanım elde etmenizi sağlayacak olan araç ses yalıtımı ürünlerinden biri olan flexi yanmaz oto ses yalıtım süngerleri, yapışkanlı özellikleri ile aracınıza hiçbir zarar vermeden uygulanabilmekte olan estetik ürünlerdir. 1 adedi 100 x 500 cm ebatlarında (5 m2) olan bu ürünler, 10 veya 20 mm kalınlıklarda hizmetinize sunulabilmektedirler. Düz model, akustik özellikli sünger içerikleri ile yumuşak ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bantlı fonksiyonu ile pratik bir uygulama olanağı sunan bu çeşitler, genel itibariyle sıradan araçlara nazaran daha büyük modellerde uygulanmak üzere tercih edilmektedirler. Panelvan araçların kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılan bu modeller, aynı zamanda profesyonel ses kayıt işlemleri yapılan odaların ses yalıtma işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Çok daha başka bir kullanım alanı olarak bu ürünler, tekne ve çeşitli su taşıtlarının motor odalarının da ses izolasyonu işlemlerinde fayda gösteren çeşitlerdir. Siyah renkte üretilerek beğeninize sunulmakta olan bu estetik ürünler, a sınıfı kalitede modeller olmakta olup, rulo biçiminde, 100 cm rulo genişliğinde sipariş edilebilmektedir. Yoğunluğu 50/m3 olan bu ürünler, akrilik esaslı 80 gr bantlarıyla mükemmel üretimlerdir. Bir diğer araçlar için izolasyon işlemlerinde kullanılabilen türlerden olan yalıtım ürünü ise, lüks araç, yat ve karavanlar için mükemmel tavan ses yalıtımı sağlayan ürün çeşitleridir. Özellikle araç tavan yalıtımlarında en nitelikli ürünlerden biri olan bu çeşitler, su geçirmez fonksiyonları ile de sizleri kendisine çekeceklerdir. Kesinlikle yanmaz özellikte olan bu tasarımların 1 adedi 50 cm x 40 cm ebatlarındaki yapışma özellikli üretimlerdir. Bu ürünler ayrıca 16 mm kalınlıklara sahip modeller olmakla beraber, düşük ağırlıklarda olup, açık ve küçük hücreli gözenek yapıları bulunmaktadır. Yüksek bir yanma direnci göstermeleri ile endüstride en çok tercih edilen yanmaz özellikli izolasyon ürünlerinden biri olduklarını kanıtlamıştır. Isı iletim katsayıları ise mevcut açık hücreli ürünlere kıyasla çok daha fazla bir başarı sergilemektedir. Bundan dolayı üst sınıf araç ve teknelerin izolasyonlarında, özellikle motor bölgesi, tavan ve yan duvarlarında yalıtım ürünü olarak kullanılmaktadır.

Ses Yalıtımı Konusunda En Büyük Söz Hakkı Olan Ürünleri Tanıyın

Ses Yalıtımı Konusunda En Büyük Söz Hakkı Olan Ürünleri Tanıyın

Size lüks bir konfor sunacak olan bu araç ses yalıtımı modelleri, yüksek ses sönümleme, ısı ve ses izolesi kapasitesiyle uygulandığı alanlarda gelen sesleri dramatik bir şekilde kesmesi için üretilmişlerdir. Suyu kesinlikle geçirmemekte olan yapıları ve ısı yalıtımındaki performanslarıyla yalnızca ses izolesinde değil, kullanım sağladığınız araçlarınızın motor ve tavan bölümlerinde ısı yalıtım olanağı da sağlamaktadır. Bu bakımdan, kapı bölgelerinde su bulunmasından dolayı kullanım açısından en uygun ürün olacaklardır. Mini ve hatchback tarzı taşıtlarınız için small olan yalıtım paketlerini, orta ve büyük Sedan tarzı araçlarınız için medium olan yalıtım paketlerini ve Van ve SUV model tarzlardaki araçlarınız için de large boy yalıtım paketlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu durum, aracınızın markasına, modeli veya sınıfına göre farklılık gösterebilmekte olup, bununla ilgili olarak paket tercihinizi aracınıza göre kendiniz de yapabilirsiniz. Bu ürünlerin motor odası için yalıtım paketi olan türleri, kaput bölgeleri ve davlumbaz alanlarında uygulanmaktadır. Ses sitemi yalıtım paketi olarak hizmetinize sunulan modeller ise kapılarda kullanılmaktadır. Ayrıca taban, bagaj ve tavan alanları için pratik bir şekilde uygulama olanağı sağlayacağınız bu çeşitlerden ihtiyaç duyduğunuz bölgeye kaç kat levha uygulayacağınız ile ilgiyi detaylı bilgiyi sayfamızdan edinebilirsiniz. Bir başka ses izolasyonu sağlayan modellerden olan ürün ise, çift tarafı keçeli olan ses yalıtma bariyer ürünleridir. Ağır katman PVC ses izole bariyeri olan bu çeşitler, ses yalıtma malzemelerinde laminasyon olarak kullanılmaktadırlar. Günümüzde kendi alanında en sıralarda yer edinmiş olan bu ürünler, performans olarak sizleri kolayca etkileyecek fonksiyonlara sahiptir. Aynı zamanda sağlık açısından da diğer sıradan emsallerine göre çok daha güvenli olan bu modeller, her ne kadar görünüm olarak önem arz etmiyor olsalar da, gri renkteki üretimleriyle şık bir tasarıma sahiptirler. 100 cm x 100 cm plakalar halinde hizmetinize sunulmakta olan bu çeşitleri, çok estetik ve lüks bir görünüme sahiptir. Bütün bu ses yalıtımı malzemesi çeşitlerinin her biri sadece sesi uzak tutmakla kalmayıp, aynı zamanda hayat akışınızda sizlere üstün konfor ve kusursuz bir düzen de sunmaktadırlar.

Çeşitli Opsiyonlardaki Rengârenk Ses Yalıtımı Süngeri Ürünleri

Çeşitli Opsiyonlardaki Rengârenk Ses Yalıtımı Süngeri Ürünleri

Sizlere en nitelikli hizmeti sunmaları için bütün incelikleri ile düşünülerek üretilen bir çeşit olan ses yalıtımı süngeri ürünleri, farklı kalınlıklarda sizlerin beğenisine sunulmakta olup, 120 DNS desipan ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşitleri, başlıca 20 mm 50 cm x 50 cm bantsız tarz, 20 mm 50 cm x 50 cm bantlı tarz ve 10 mm 50 cm x 50 cm bantsız tarz çeşitlerdir. Ayrıca talebiniz doğrultusunda 10 mm 50 cm x 50 cm bantlı tarz olanları, 30 mm 50 cm x 50 cm bantsız tarz olanları ve 30 mm 50 cm x 50 cm bantlı tarz olanları da elde etmeniz mümkündür. Bu rengârenk çeşitlerden gereksinim duymakta olduğunuz kalınlıktaki ürünlerden bantlı veya bantsız olan üretimlerden dilediğinizi kolayca talep edebilirsiniz. Bu mevcut yüksek yoğunluklu yapısı ile boşluklu yapıları sayesinde ses yalıtımında kullanabileceğiniz en uygun, eşsiz ürünlerden bir tanesidir. Bu modellerin ağır bariyerli uygulamaları sayesinde yüksek desibel içeren muhitlerde ses yalıtma uygulaması için en çok tercih edilen başarılı ürünlerdir. Ev ve stüdyo uygulamalarında bu ürünleri kullananların memnuniyetlerini, yapmış oldukları yorumlarından inceleyebilir, bu ürünlerin kalitesi ve başarısı hakkında teyit sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu nitelikli ürünler, yoğunlukları sayesinde araçlarda da dolgu malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Akustik özellik sunan bir başka izolasyon süngeri olan 60 DNS yoğunluğa sahip ses yalıtma ürünleri de 50 cm x 50 cm ebatlarda üretilen benzer potansiyele sahip malzemelerdir. Bu ürünleri ise, 3 cm kalınlıklarda, 4 cm kalınlıklarda, 5 cm kalınlıklarda veyahut da 6 cm kalınlıklarda elde edebilmeniz mümkündür. Daha farklı bir tasarımda üretilmiş olan sünger içerikli yalıtım ürünü ise, piramit biçimindeki şık tasarımları bulunan sünger yalıtıcılardır. Açık gri renkte üretimi yapılan bu malzemelerin zamanla renklerinin daha da açılma olasılığı bulunmalarının aksine, fonksiyonlarında daima maksimum fayda gösterebilmektedirler. Özel CNC kesim olan bu modeller, akustik ve ses yalıtımı konusunda sizleri fazlasıyla memnun edecek ürünlerdir. 100 x 100 cm ebatlarında hizmetinize sunulan bu ürünlerin kalınlıkları ise, piramit uçları ile beraber 2 + 2 cm’dir.

Akustik Ses Yalıtımı Konusunda İşinin Uzmanı Ürünler

Akustik Ses Yalıtımı Konusunda İşinin Uzmanı Ürünler

Uygulama alanında en kusursuz ürünlerden birisi de çok değerli bir yapıya sahip olan akustik mineral yünlerdir. Bu taş yünü içerikli modeller, hem ısı ve hem de ses yalıtma hususunda en kusursuz faydayı sizlere sunacaklardır. 1 paketi, tam olarak 60 cm x 120 cm olmak üzere 6,48 m2 genişlikte alanı kaplamakta olan bu ürünler, 5 cm kalınlığa sahip malzemeler olmakta olup, bu 1 paketinin içerisinde toplamda 9 adet tabaka mevcut olmaktadır. Bu ürünler rahatlıkla tavan alanlarına, duvar bölgelerine ve zeminlerde akustik amaçlı yalıtım işlemlerinde kullanım sağlamaktadır. Kumaş kaplı akustik panel yapımlarında dolgu ürünü olarak kolaylıkla kullanım gösterebilirsiniz. Çok yüksek oranlarda ses yalıtım değeri bulunmaktadır. Hiçbir türlü sağlığınızı riske atacak içerik bünyesinde bulunmamaktadır. Leed sertifikası olan bir ürün çeşidi olmakta olup, kesinlikle tozuma yapmamaktadır. Düşük bir lambda değeri ile sadece akustik ses yalıtımı konusunda verimli faaliyet göstermemekte olup, ayrıca maksimum derecede bir ısı yalıtım faydası da sunabilmektedir. Özellikle ev ses yalıtımı konusunda eşsiz bir performansı bulunan bu kaliteli üretimler, bass sesler gibi düşük frekanslı seslerin düzenlenmesinde üstün bir hizmet sunabilmektedirler. Yangın durumlarına karşı A 1 tepki sınıfında ürünler olmaları ile birlikte, sizlere pek çok konfor dolu imkân kazandırmaktadırlar. Yanmaz, esnek lif yapıları sayesinde bu kaliteli tasarımlar, kolay bir şekilde kesilebilmektedirler ve çok daha da kolay bir biçimde, kısa bir sürede uygulanabilmektedirler. Sıkıştırılmış paketlerde sevk edilen bu ürünler, paketleri bozulmadıkları sürece iç ortamlarda veya dış ortamlarda olması fark etmeksizin muhafazası sağlanabilmektedir. Ecose teknolojisi ile üretilmiş olan bu mükemmel nitelikli yalıtım modellerinin bağlayıcı içeriklerinde fenol ile formaldehit yer almaktadır. Ürünlerin hizmetinize sunulmakta oldukları haliyle yoğunluk oranları 50 olmaktadır. Uygulama şekillerinden biri de, alçıpen tarzı bölme veya giydirme yapılmış duvarlarda ses izole malzemesi olarak işlev görebilmeleridir. Ambalaj içerikleri naylon ambalaj olmakta olup, güvenli bir şekilde hizmetiniz için paketlenmektedirler. Renovasyon, yeni bina kamu projeleri üzerinde, çeşitli konutlar üzerinde, sanayilerde ve her türlü otel yapılarında rahatlıkla kullanım deneyimi sağlanabilir.

Stüdyolarınız İçin En İdeal Duvar Ses Yalıtımı

Stüdyolarınız İçin En İdeal Duvar Ses Yalıtımı

Ses yayını yapılan her türlü alanlarda, home sinemalardan tutun, her çeşit stüdyolarda uyguladığınız takdirde muazzam etkilerinden en verimli şekilde fayda göreceğiniz bir başka sünger model olan akustik özellikli sünger yalıtıcılar, bantlı veya bantsız tasarımlarıyla ve 26 DNS yoğunluğa sahip yapılarıyla mükemmel köşe süngeri görevi görebilmektedirler. Bu ürünler, 12,5 cm x 12,5 cm x 70 cm ölçülerindeki modelleri ile beraber, ayrıca 25 cm x 25 cm x 70 cm ve 20 cm x 20 cm x 100 cm boyutlarında da hizmetinize sunulabilmektedirler. Alçak frekanslı ses problemlerinin yaşandığı durumları neredeyse tamamıyla yok edebilmekte olan bu ürünler, alanında en etkili başarı sergileyen ürünlerden birisidir. Bu şekilde ses dalgalarının kontrolünü sağlamak için kullanılan son derece etkili olan bu ürünler, böylece sizlere çok ekonomik çözümler de sunmuş olacaklardır. Bu ürünler, köşeli yapıları sayesinde kullanım sağlayacağınız ortamın bütün köşe bölgeleri ve hatta tavan bölgelerinde de kolaylıkla uygulanabilir niteliktelerdir. Bu malzemeler, özellikle de köşe alanlarda yoğunlaşmakta olan, istenmeyen bütün bass seslerini kontrol altına alacaklardır. Duvar ses yalıtımı hususunda mükemmel etkide içerikleri bulunan bu ürünler, oldukça şık tasarımları ve koyu tondaki karizmatik yapıları ile kullanım göstereceğiniz ortama mükemmel bir hava da katacaktır. Ayrıca özelliklerini öğrenmekten memnuniyet duyacağınız mikrofon ses yalıtma panelleri, yanında standı ve kablo seti ile beraber bir bütün olarak hizmetinize sunulan faydalı ürünlerdendir. Bu yalıtma panel ürünlerinin ebatları ise 42 cm x 30 cm olmak üzere hizmetinize sunulmaktadırlar. Ayrıca kabloları da 3 metre uzunlukta ürünlerdir. Araçlar için ayrı, evler ve stüdyolar için ayrı bütün bu üstün fonksiyonlu yalıtım ürünlerinin birbirinden etkili modelleri, hayatlarınıza etkili dokunuşlar yapmak üzere ince bir zekâ ürünü olarak detaylıca tasarlanarak üretilmiş malzemelerdir. Şık birer aksesuardan farksız olarak da önemli bir görsel oluşturacak olan bu ürünler, sizleri her açıdan kazançlı konuma taşımakta olan vizyonel modellerdir. Vizyon sahibi insanların öncelikli tercihi olan stüdyolar için nitelikli verimler sunan bu ürünler ile uzun ömürlü ve başarılı çalışma deneyimlerinizin keyfini süreceksiniz.

Basit Kullanıma Sahip Sade ve Üstün Etkideki Ses Yalıtımı Bandı ve Dahası

Basit Kullanıma Sahip Sade ve Üstün Etkideki Ses Yalıtımı Bandı ve Dahası

Ev-stüdyo ortamları için verimli modellerden kısaca bahsetmemiz üzerine tekrardan araç tipi yalıtım ürünlerine dönecek olursak, bambaşka bir tasarıda olan, araçlar için pratik bir uygulaması bulunan bir diğer ürün çeşidini de tanıtmaktan onur duyarız. Bu ürün çeşidi, 3 mm ile 4 mm kalınlıklarda imal edilmekte olan oto ses yalıtım görevi gören sünger içerikli ürünlerdir. 20 cm x 15 m ebatlarda tasarlanmış olan bu pratik modeller, oto yalıtımı için bulunan pek çok ürün arasından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tasarımlardan birisidir. Birinci derslik kalitedeki malzemeler ile uzman şahıslar tarafından aracınıza uygulamanız, sizlere en sağlıklı ve verimli yalıtım deneyimini yaşatacaktır. Bir çeşit ses yalıtımı bandı olan kauçuk yapıdaki bu kaliteli içeriklere sahip ürünler, uygulama sağladığınız aracınızın içerisine seslerin girmesini engellemelerinin yanı sıra, aracınız hareket halindeyken meydana gelen vibrasyonları da engellemektedirler. Kendiliğinden yapıştırıcı özelliği bulunan bu ürünler her türlü araca kolaylıkla uygulanabilecek yapıda malzemelerdir. 1 adedi 1 top olarak satılmakta olan bu her bir ürünün kapladığı bölge, 3 m2 alan etmektedir. Yapışkanlı özelliğe sahip bu pratik tasarımlar, kesinlikle koku meydana getirmemektedir ve çürümemektedir. Kanserojen madde içermemeleri sebebiyle ilk tercih edilen oto yalıtım ürünleri arasındadır. Elastiki yapıya sahip olmakta olan bu çeşitler, üzeri alüminyum kaplı ürünler olmaktadırlar ve kesinlikle yanmaz nitelikte malzemelerdir. Ayrıca incelemekten memnun olacağınız bir başka model olan alüminyum içerikli, 6 mm kalınlıkta üretilen ve kendinden yapışkanlı olan oto yalıtım ürünleri de sizlere benzer avantajlar sağlayacaklardır. Bu ürünler, rahatlıkla aracınızın her bölgesi için uygulanabilmektedirler. Birbirinden farklı biçimlerde üretilen benzer fonksiyonlardaki bu her bir ürün, mali açıdan pek çok fiyat farklılıkları göstermektedirler. Her türlü kullanıcının bütçesine hitap eden çeşitlilikteki bu ürünleri ile ister ekonomik bulduğunuz kaliteli bir modeli, isterseniz de daha yüksek fiyatlı olan lüks tasarımları tercih edebilirsiniz. Her biri de üstün niteliklerde konfor sunacak olan bu ürünler hakkında daha fazlasıyla detaylı bilgiler edinmeyi arzu edecek olursanız da dilediğiniz zaman yapı malzemeleri sayfamızdan erişim sağlayarak incelemede bulunabilirsiniz.