ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss Köşe Termostatik Radyatör Vanası
(84)
180,18 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eca TRV3 Termostatik Radyatör Vanası
(14)
228,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eca Trv3 Köşe Termostatik Vana
(12)
230,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Honeywell Zon Kontrol Vana Seti 3 Yollu 1''+ Motor 220V + Kablo
(5)
1.639,44 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Eca Termostatik Vana Kafası 5 Kademeli Trv3 602120530
(7)
225,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss 1/2" Köşe Tip Termostatik Radyatör Vana Takımı N11.14
(38)
198,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Honeywell T9001W0 Termostatik Radyatör Vanası
(10)
200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss Uzun Tip Radyatör Çekirdeği İçten Contalı Ürün Kodu: 013g
(1)
130,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hcy-2020 - Hexa Controls Motorlu Küresel Zon Kontrol Vanası
(4)
817,43 TL
20 LİK PPRC KÜRESEL VANA
(6)
19,00 TL
Radyatör Musluk Vanası Başlığı Küçük Boy 5Mm Plastik Kafa Petek M
(15)
9,75 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eca Termostatik Radyatör Vanasi Köşe Tipi 1/2 Trv3 - 5 Adet
(1)
1.050,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss Uk Yatay Beyaz Termostatik Radyatör Vanası
(33)
249,00 TL
229,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss 2 Yollu Kontrol Vanası Dn 20 Ve Termal Vana Motoru
(0)
678,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Demirdöküm 1/2 Termostatik Vana - 5 Adet
(1)
990,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Reglajlı Ön Ayarlı Sağ Dik Köşe Termostatik Vana Gövde 013G0233
(13)
275,26 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Danfoss Termostatik Radyatör Vanası 1/2'' Köşe Tip Sıvı Sensörlü
(113)
202,42 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Honeywell VCZZ6000/U 3 Yollu Vana Kartuşu İç Takımı
(2)
493,86 TL

Isıtma Sistem Vanaları

İster ev ortamlarımız olsun, ister iş ortamlarımız olsun, isterse de içerisine giriş yaptığımız herhangi bir yapı olsun, her yerde artık görebilmekte olduğumuz ısıtma sistemleri, yaşantımızı uygun koşullarda sürdürebilmemiz doğrultusunda hayatımızda çok önemli bir yer tutmaktadır. Apartmanlardan hastane binalarına, AVM ortamlarından daha birçok çeşitli iş merkezlerine kadar farklı alanlarda kullanım sağladığımız panel radyatörlerin de uygun şartlarda çalışabilmesine olanak sunan ısıtma sistem vanaları gelişen teknoloji ile birlikte hem tasarruf sunabilme özellikleri hem de çeşitli güvenlik olanakları sayesinde yaşamımızda sanılandan çok daha fazla yer etmektedir. Radyatör vanası fiyatları birbirinden üstün niteliklere sahip olan çeşitli modeller arasında farklılıklar göstermekte olup, bütçenize uygun olan kalitelisini kolayca bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

En İmtiyazlı Konforu Sunacak Olan Termostatik Radyatör Vanası Ürünleri

En İmtiyazlı Konforu Sunacak Olan Termostatik Radyatör Vanası Ürünleri

Sizler de radyatör panelleriniz için ihtiyaç duymakta olduğunuz veya daha karlı çıkabileceğinizi düşünerek edinmek istediğiniz yeni vana imkanları arıyorsanız, gelişmiş niteliklere sahip ürünlerimizi keşfetmek istediğiniz takdirde dilediğiniz an sayfamızdan detaylı incelemelerinizi sağlayabilirsiniz. Sadece vanalardan oluşan çeşitli ürün yelpazemizde yer almakta olan en önemli vana modellerinden birisi olarak söz etmek gerekirse, öncelikle termostatik özellikleri bulunan vana modellerinden başlamak gerekecektir. Hem fonksiyon olarak hem de fiziksel olarak farklı biçimlerde üretilerek beğeninize sunulan bütün bu ürünlerin her biri, detaylı incelikleri ile kapsamlı bir şekilde düşünülerek en üst derecede fayda sağlanabilmesi göz önünde bulundurularak tasarlanmış modellerdir. Köşe radyatörler için uyumlu olan modellerden, havlupanlara özel tasarlanmış havlupan termostatik vana modellerine kadar tam olarak neye gereksinim duymaktaysanız, gereksiniminize göre üretilmiş olan bu ürünler arasından kolaylıkla aradığınızı bulabileceksiniz. Her şeyden önce, radyatör panelleriniz için tam da yapmanız gereken önemli yenilikler arasında en başta gelen işlemlerden biri de bu termostatik radyatör vanası ürünlerinden edinmeniz olacaktır. Beyaz ızgaralı bir tasarımı bulunan etkili bir görsele sahip nitelikteki termostatik radyatör vana modelleri, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra fiziksel yapısıyla da sizleri kendisine hayran bırakacak estetiğe sahip bir çeşittir. Bu termostatik radyatör vanası ürünleri ile TRV gövdesinin birleşimleri, ısıtma yüzeyinin içerisine doğru uzanan ısıtıcı suyun akışını düzenlemek suretiyle odanızın veya kullanımını deneyimlemekte olduğunuz mahallin sıcaklık derecesini kontrol edebilmektedir. Bu gibi kaliteli termostat özellikli ürünler, belli başlı TRV gövdeleri ile birlikte kullanımı sağlandığında, bir Avrupa Standardı olan EN 215 için de uygunluk sağlamış olurlar. Bu termostatlar M 30 x 1.5 bağlantılı ürünlerdir. Tüm vana gövdeleri için uygunluk gösteren karakteristik bazı tip bağlantı özelliğine sahip olmakta olan termostat ürünleri de bulabilmeniz mümkündür.

Her Tarzda Arzunuza Uygun Tasarımda Bulabileceğiniz Termostatik Kalorifer Vanası

Her Tarzda Arzunuza Uygun Tasarımda Bulabileceğiniz Termostatik Kalorifer Vanası

Su ısıtma sistemlerinin termostatik radyatör vana gövdeleri, ya da kompakt radyatör vana girişlerine uygun olan karakteristik vanalardan bahsedecek olursak, kullanımları gayet anlaşılır bir düzeyde olan ürünlerdir. Üstün nitelikli bu tarz ürünlerin sınırlandırıcı tapaları da bulunmaktadır. Bu modeller, ayrıca modern ve ergonomik bir tasarıda olan ürünler olmakla beraber, sıvı veya balmumu dolu algılama elemanları da bulunmaktadır. Ayar bloklama özelliği de bulunmakta olan bu termostatik vanalar, ayar limitleme özellikleri ile sizlere hem tasarruflu hem de maksimum faydada ekonomik bir kullanım deneyimi de sunacaklardır. Bu üstün performans sergileyen ürün dışında daha basit ama estetik düzeyde vanaları da tercih etmek isteyebilirsiniz. Bunun için uygun vanaları; köşe tipi vana, purjör vanası veya havlupan vanası modellerini edinebilirsiniz. Bu çeşitler, hafif tip ürünler olmaktadırlar ve ayrıca üretim noktalarının yüzde yüz orijinal ürünleridirler. Bir başka mükemmel performans sergileyeceğinden emin olacağınız ve tanımaktan büyük keyif duyacağınız termostatik vana da sınıfında eşsiz ürünlerden birisi olan rdy 23 özellikli 1/2" termostatik radyatör vanalardır. Kilitlenebilmesiyle kullanıcılarına özel bir imtiyaz da sunmakta olan ürünün bu değişik niteliklere sahip termostatik başlığı, iki çeşit değer arasında kilitlenme özelliği sergilemektedir. Bu fonksiyonu sayesinde ürün, ayarlanan bu iki değer arasında çalışacaktır. Genellikle kullanıcıları, mevcut enerji yasası doğrultusunda 15 °C ‘nin altına inmeyecek bir oranda ayarlama yapmaktadırlar. Yüksek bir değer üzerinde kilitleme fonksiyonu gösterebilmektedir ve asla ayarladığınız değerin üzerine çıkmamaktadır. Karizmatik bir yapıda üretilmiş olan bu lüks vanalar, uygulanmakta olduğu mekanın ortam sıcaklığını bağımsız bir şekilde düzenleyebilmenize olanak sağlar. Bu termostatik vanalar, bulunduğu ortamın sıcaklığını belli periyodlarda otomatik olarak ölçmek suretiyle ayarlamış olduğunuz derecenin değişip değişmediğini kontrol eder ve duruma göre ısısını yeniden düzenler, bu sayede ayarlamış olduğunuz değeri sürekli sabit tutabilmektedir. Bu termostatik özelliği siz kullanıcılarına etkili bir biçimde enerji tasarrufu imkanı da tanımış olacaktır. Sızdırmazlık o-ringi kolay bir biçimde değişebilmektedir. Salmastra üzerinde yer alan o-ringini, ürünü yerinden hiç çıkarmanıza gerek kalmadan zahmetsiz bir biçimde değiştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca alternatif manuel başlık kullanımı imkanı da tanır.

Hayalinizin Ötesinde İmkânları ile Radyatör Vanası Ürünleri

Hayalinizin Ötesinde İmkânları ile Radyatör Vanası Ürünleri

Sadece petek tipleri için değil, ayrıca yerden ısıtma tarzı sistemler için dahi özel olarak tasarlanmış olan yerden ısıtma sistemi vanaları bulabilmeniz gayet mümkündür. Bu tarz ürünler hakkında da eğer teknik bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız sayfamızdan kolay bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Yukarıda detaylıca sözünü etmekte olduğumuz Bu rdy 23 özellikli 1/2" termostatik radyatör vanalar hakkında başka önemli bilgilerden de kısaca bahsedecek olursak, bu akıllı vana modeli, don olaylarına karşı gayet kolay bir şekilde ayarlanabilecek konumdadır ve TS EN 215 Standardına da uygun modellerdir. Bu ürünlerin çalışma basınçları ise maksimum olarak 10 bar şeklinde olup, çalışma sıcaklıkları ise maksimum 120 °C olmaktadır. Kullanım sıcak aralıkları da 6°C - 29°C 1/2' çıkışlıdır. Evinize konfor ve estetik kazandıracak olan bu modeller, ayrıca ekonomik düzeyde bir fayda sağlamayı da amaçlamaktadırlar. Bu kapsamda yukarıda kendilerinden detaylarıyla söz etmiş olduğumuz termostatik kalorifer vanası ürünlerinden dilediğinizi güvenilir bir şekilde edinebilirsiniz. Vana konusunda, alanında en göz alıcı ve teknolojik sisteme sahip olan bir başka model de yine eşsiz niteliklere sahip olarak üretilmiş olan elektronik termostatik radyatör vana ürünleridir. Bu muhteşem ürünler, haftanın her bir günü için farklı bir ısıtma değeri ayarlayabilme-çalıştırma programı imkânı tanımasıyla, sizlere eşsiz bir kullanım deneyimi sunmakta olup, konforu en üst düzeye çıkarmaktadır. Gün içerisinde ise 6 farklı ısı seviyesi ayarlama olanağı sunabilmektedir. Kullanıcı kilidi de bulunmakta olan bu cihazlar ile tatiller, çeşitli partiler ve özel günler için parametre fonksiyonları bulunmaktadır. Pencere sensörleri ile de entegre çalışabilmekte olup, vanadan da ayrılabilen kullanımı çok basit kontrolör gövdesi bulunmaktadır. Aydınlatmalı geniş ekranı sayesinde zorlanmadan kullanım elde edeceksiniz. Program kopyalama özelliği de bulunmakta olan bu vana görevi gören cihazlar, sizlere en pratik, en teknolojik ve en zevkli vana kullanma deneyimini sunmaktadır. Daha başka çeşitli kullanım yerleri için tasarlanmış olan, şaşırtıcı fonksiyonlardaki radyatör vanası ürünleri hakkında teknik bilgiyi merak edebilirsiniz. Bunun için dilediğiniz zaman ısıtma ve soğutma ürünleri sayfamızdan bilgi edinebilmeniz mümkündür.