ÜCRETSİZ KARGO

Bosch Professional GAS 18V-1 Akülü El Süpürgesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir)
(41)
1.245,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher T7/1 Classic 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(50)
2.304,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch AdvancedVac 20 1200W Islak Kuru Elektrikli Süpürge - 06033D1200
(6)
2.672,10 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Flora FL 375 3600 W Islak - Kuru Vakumlu Elektrikli Süpürge 75 L
(4)
3.600,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac E 3501 Elektrikli Sert Zemin Temizleme Makinesi
Cleanvac E 3501 Elektrikli Sert Zemin Temizleme Makinesi
(9)
16.882,43 TL
16.078,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac B 3501 Akülü Zemin Temizleme Makinesi
Cleanvac B 3501 Akülü Zemin Temizleme Makinesi
(1)
29.630,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elci Seramik Çift Katlı Ozon Jeneratörü 10 G/h
(80)
445,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch UniversalVac 15 Islak Kuru Elektrikli Süpürge - 06033D1100
(15)
2.024,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WV 1 Premium Şarjlı Cam Temizleme Makinesi
(3)
849,00 TL
SEPETTE
764,10 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Retsa KPT90 Isıtıcılı Petek Temizleme Makinesi
(0)
5.500,00 TL
3.750,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac ESC 42 Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi
Cleanvac ESC 42 Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi
(7)
14.965,40 TL
14.252,76 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac BSC 42 Akülü Dar Alan Temizleme Otomatı
Cleanvac BSC 42 Akülü Dar Alan Temizleme Otomatı
(0)
26.875,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac C 90 220 V Buharlı & Sıcak Sulu Halı ve Koltuk Temizleme Makinesi
Cleanvac C 90 220 V Buharlı & Sıcak Sulu Halı ve Koltuk Temizleme Makinesi
(1)
15.780,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac EWD 602 2400 W Halı Koltuk Yıkamalı Sanayi Tipi Süpürge
(1)
7.168,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Safran DWC 723 Üç Motorlu Islak-Kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi
(8)
4.750,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WV 5 Plus N Black Edition Cam Temizleme Makinesi
(13)
1.499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac RL 600 1400 W Cami Tipi Elektrik Süpürgesi
Cleanvac RL 600 1400 W Cami Tipi Elektrik Süpürgesi
(1)
11.981,18 TL
11.410,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cleanvac WD 803 3600 W Sanayi Tipi Süpürge
(1)
5.975,40 TL

Endüstriyel Temizleme Makineleri

Endüstriyel temizlik ekipmanları artık iş yeri temizliğinin vazgeçilmezi olmuştur. Temizlik ve hijyen ise toplumun ve üretimin var olduğu bütün alanlarda gereklidir. Bununla birlikte, temizliğin insan ve çevreye zararlı olmayacak biçimde yapılması önemli bir detaydır. Bir endüstriyel tesis ya da hastane gibi mekanların da temiz tutulması toplum sağlığı açısından düşünüldüğünde büyük önem arz eder. Buna göre, farklı ölçek ve nitelikte makinelere ve yenilikçi teknolojilere gereksinim vardır. Bazı ekipmanlar sayesinde çevreyi korumak ve insan sağlığını tehlikeye atmayacak düzeyde hijyen yaratmak mümkündür. Endüstriyel temizleme ekipmanları tam olarak bu amaca hizmet eder. Ozon atmosferde doğal olarak oluşur ve güneşten gelen zararlı UV ışınlarının emilmesine yardımcı olur. Bitkileri ve hayvanları korumaya yardımcı olan ve hayatta kalmak için gerekli olan şey ozon tabakasıdır. Bununla birlikte ozon; atık suyun oksidasyonu ve detoksifikasyonu, elektronik bileşenlerin temizlenmesi, mutfakların sanitasyonu ve gıda işleme dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerdeki uygulamalar için üretilebilir. Ozon jeneratörü gibi popüler, yenilikçi ve etkili temizlik makineleri için elektrikli aletler ve yapı market sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Isı Kaybını Azaltan Endüstriyel Petek Temizleme Makinesi

Isı Kaybını Azaltan Endüstriyel Petek Temizleme Makinesi

Endüstriyel temizlik ekipmanlarından biri olan petek temizleme makinası, kombi ve kalorifer temizliğinin insana ve çevreye zararlı olmadan profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Ev ve işyerlerinde güvenle kullanılabilir. Kalorifer petek temizliğinin yapılmasının en büyük önemi ısı kaybının olmamasını sağlamak ve verimliliği artırmaktır. Bu sayede de tasarruf da elde edilmektedir. Kombinin ve peteklerin su akışının sağlandığı boruların içerisinde uzun süreler kullanılması sonucunda meydana gelen tıkanıklıklar ısı kaybı oluşumunu tetiklemektedir. Tazyikli su ile birlikte bu tıkanıklıklar açılarak boruların ve peteklerin temizliği yapılmaktadır. Birçok farklı yöntemi bulunan temizleme işleminin düzenli aralıklarla yapılması kullanılan ürünün ömrünü artırmaktadır. Kombi petek temizleme makinası ısı kaybını onarmayı sağlamaktadır. Petek temizleme makinası fiyatları da ürün sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Birçok çeşitli petek temizleme makinesi vardır. İhtiyaçlara yönelik olarak üretilen ilaçlı, ilaçsız, ısıtıcılı ve çift yönlü çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan endüstriyel petek temizleme makinesi çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Temizliğin En Etkilisi: Birbirinden Çeşitli Ozon Jeneratörü Modelleri

Temizliğin En Etkilisi: Birbirinden Çeşitli Ozon Jeneratörü Modelleri

Ozon jeneratörü makineleri, çeşitli endüstriyel ve kamu hizmet uygulamalarında hava ve suyu arıtmak için eksiksiz bir son teknoloji ozon ve oksidasyon ürünleri, çözümler ve sistemler yelpazesidir. Ozon jeneratörü faydaları oldukça fazladır. Bu nedenle endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilen makineler arasında yer alır. Ayrıca ozon jeneratörü ev tipi ürünler de bulunmaktadır. Yıllar içinde yiyecek ve içecek, sağlık ve diş hekimliği gibi çeşitli sektörlerdeki üreticiler, ürün ve hizmet kalitesini standartlarda tutmada su kalitesinin önemini fark ettiler. Bununla birlikte mikroplar ve bakterilerin yeniden kirlenmesi, müşterilerin kirli sudan korunmasında karşılaştıkları en büyük zorluklardan bazılarıdır. Ozonlanmış suyun dezenfeksiyon ve sanitasyon için en etkili, en güvenli ve uygun maliyetli çözümlerden biri olduğu kanıtlanmıştır. Elektrolitik ozon üretiminde kullanılan elektroliz ekipmanı basit ve kullanımı kolaydır. Bu nedenle bu endüstrilerde paha biçilmez bir sterilizasyon aracı olarak benimsenmektedir. Elektrolitik ozon, oksijen moleküllerini oksijen atomlarına ayırmak için sudan elektrik akımı geçirilerek oluşturulur. Serbest oksijen atomları daha sonra oksijen molekülleri ile birleşerek O3 oluşturabilir. Bu şekilde yapılan O3, bir dizi farklı uygulama için kullanışlıdır ve su, su sistemleri ve diğer makinelerin temizlenmesi için güçlü bir sanitasyon maddesidir. Bu yöntem çok basit, verimli ve etkilidir. Elektrolitik ozon; özellikle temiz, mikrop içermeyen su oluşturmak için su sistemlerini sterilize etmek amacıyla kullanışlıdır. Ozon su sistemi içinde oluşturulabildiğinden, kirlilik minimumda tutulur. Bu sebeple iyi şekilde yönetilebilir ve kontrol edilebilir. Bir işletmeyi düzenli olarak dezenfekte etmek için dezenfeksiyon ekiplerinin veya uzmanlardan oluşan bir ekibin işe alınması, özellikle işçilik maliyetleri dikkate alındığında, zaman içinde yüksek fiyatlı olabilir. Ozon jeneratörü kullanımı, insan hatası eğilimini ortadan kaldırırken dezenfeksiyon işini otomatikleştirebilir. Böylece maliyetlerden tasarruf etmenize de izin verir. Ozon jeneratörü fiyatları ürünlerin markasına ve büyüklüğüne göre değişir.

İç Mekanlarda Kusursuz Temizlik Sağlayan Ozon Jeneratörü Çeşitleri

İç Mekanlarda Kusursuz Temizlik Sağlayan Ozon Jeneratörü Çeşitleri

Ozon kelimesini duyduğunuzda muhtemelen güneşten gelen ultraviyole radyasyonu filtrelemeye yardımcı olan gökyüzündeki katmanı düşünürsünüz. Fakat aynı zamanda bazı hava temizleyicilerinde kullanılan bir moleküldür. Çünkü güçlü kokularla ve havada asılı kimyasallarla etkili bir şekilde reaksiyona girer ve bunları ortadan kaldırır. Kötü bir kokuyu doğal olarak iyi bir kokuya dönüştürebilir. Gelişmiş özellikli ya da portatif ozon jeneratörü hem iş yerleri hem de ev ortamı için harika bir temizlik ekipmanı olarak öne çıkar. Ozon kararsız bir moleküldür, çarptığı her şeyle reaksiyona girer. Kimyasal, temas ettiği her şeyle reaksiyona girip parçalayabileceği için kokuları ve bakterileri etkili bir şekilde giderir, küf ve mikrop oluşumunu önler. Bu temizleyiciler, küften evcil hayvan tüylerine ve polene kadar her türlü partikülü iç mekandan temizlemenin harika bir yoludur. Hava temizleyici tercih edecekseniz, her zaman HEPA filtre kullanan bir ürün aramalısınız. HEPA filtreleri havadan en küçük parçacıkları alır ve çoğalmalarını engeller. Yüksek performanslı bir temizleyici, sizin, aileniz ve evcil hayvanlarınız için evinizdeki hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bir ozon jeneratörü veya ozon makinesi, oksijeni ortam havası, kuru hava veya konsantre oksijen gibi çeşitli kaynaklardan ozona dönüştüren bir cihazdır. Ozon jeneratörleri, oksijen moleküllerine enerji ekleyerek ozon üretir. Oksijen atomlarının yollarını ayırmasına ve diğer oksijen molekülleri ile geçici olarak yeniden birleşmesine neden olur. Ozon daha sonra su dezenfeksiyonu ve hava arıtma için kullanılır. Ozon jeneratörleri, her saat birkaç yüz gram ozon üretebilen büyük ölçekli endüstriyel modellere kadar küçük elde taşınan boyutlarda olabilir. Ozon jeneratörleri, içinden geçen havaya bir elektrik yükü uygular. Bu, bazı normal oksijen atomlarını, ozon oluşturmak için diğer oksijen molekülleriyle bağlanan kararsız tek atomlara ayırır. Ozon üretildikten sonra bir kirletici, bakteri, virüs veya küf ile reaksiyona girer ve oksidasyon adı verilen bir işlemle onu daha az karmaşık moleküllere ayırır. Diğer moleküllerle reaksiyona girmeyen ozon, zamanla oksijene ayrışacaktır. Ozonlama kokuları yok eder ve havayı, suyu ve diğer malzemeleri dezenfekte eder. Bu makineler ayrıca havuz temizliğinde de kullanılır. Havuz ozon jeneratörü fiyatları ürün modeline göre değişir.

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi ile Etkili Temizlik İmkanı

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi ile Etkili Temizlik İmkanı

Ticari ortamlarda halı bakımı, iyi bir temizlik rejiminin önemli bir parçasıdır ve temizlik işleri listesinde üst sıralarda yer almalıdır. Daha uzun süre dayanmasının yanı sıra, halınıza bakmak hem çalışan hem de ziyaretçi açısından daha iyi görünmesini sağlayarak profesyonel bir imaj yaratır. Mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını ve görünümünü korumasını sağlamak için uygun ve düzenli halı temizliği gereklidir. Halının türü ve nasıl kullanıldığı, en iyi nasıl temizleneceğini belirleyecektir ve işi kolay ve verimli bir şekilde yapmak için birçok farklı halı temizleme makinesi mevcuttur. İyi bir elektrikli süpürge hem ev içi hem de ticari kullanım için temel bir halı temizleme makinesidir. Kırıntılar ve düşen yiyecekler gibi yüzeysel kuru kirleri emer. Piyasada çok çeşitli elektrikli süpürge türleri vardır. Islak kuru elektrik süpürgesi evler ve iş yerlerinde kullanılabildiği gibi araçlar için de benzersiz bir temizlik vadeder. Bir evde veya ticari bir yerde yüzeyleri temiz tutmak, refahınız için önemlidir. Ayrıca misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için iyi bir izlenim yaratır. Uygun temizlik yapıldığında, mikropların ve hastalığa neden olan diğer organizmaların hiç şansı yoktur. Çakmaklıklı araç süpürgesi gibi ürünlere sahip olmak, yerleri temiz tutmak için faydalıdır. Farklı modeller, değişen emiş gücüne sahip olma eğilimindedir. İsteyeceğiniz son şey, evinizin huzurunu bozacak bir şey satın almaktır. Makine çalışırken ürettiği gürültünün boyutu çok önemlidir. Gürültü, bir elektrikli süpürgenin çalışmasında kritik bir faktördür. Bu nedenle daha düşük desibel aralığı içeren bir temizleyici seçmelisiniz. Mini süpürge satın almadan evvel güç tüketimine ve çalışma prensibine de bakmak gerekir. Diğerlerine göre nispeten daha uzun süre hizmet etme kabiliyetine sahip ürünler daha avantajlıdır. Bu tür seçenekler, şarj etme sıklığını azaltmanızı sağlar. Bu durum elektrik faturası harcamalarını en aza indirmenizi mümkün kılar. Bu açıdan akülü araç süpürgesi modelleri oldukça etkilidir. Aynı şekilde araç süpürgesi şarjlı modeller de harika bir seçim olabilir. Islak kuru elektrik süpürgesi fiyatları ürünlerin modeline ve markasına göre farklılık gösterir. En kaliteli endüstriyel temizlik makineleri, ozon jeneratörleri ve araç süpürgeleri için Powerwash endüstriyel temizleme sayfamızı inceleyebilirsiniz.