Çok Amaçlı Setler 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Rico 2 Ayaklı Mini Çektirme Çeşitleri - Parça Rulman Çektirme 60X50
(6)
144,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bhd 6Lı Kovan Anahtar Seti-Uzun Lokma Anahtar Seti
(36)
105,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bahco 8071 Kurbağacık 8" Ve 6224D Fort Pense 250 MM
(3)
600,00 TL
5165 Pimli Parlatma Cila Polisaj Keçe Seti 5 Parça
(21)
83,78 TL
67,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jaws 150Mm Uzun Torx Alyan Seti 9 Parça
(6)
114,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ingco 15 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Pense Hfmft0115
(1)
538,46 TL
336,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rico Ters Kılavuz Kırılmış Vida Civata Sökme Seti M3-M25
(1)
138,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tel Fırça Döküm Yüzey Mangal Izgara Tost Temizleme Fırçası
(54)
50,00 TL
45,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Bhd 2Li Çok Amaçlı Akıllı Anahtar Ingiliz Anahtarı Kurbağacık Se
(8)
135,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rico 3 Ayaklı Yağ Filtre Sökme Takma Anahtarı Düz Ayaklı
(8)
199,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ingco 10 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Çakı Hmfk8108
(3)
180,77 TL
116,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bölmeli Organizer Ve Alet Çantası Seti Balık Malzemesi Hobi Boncu
(2)
200,00 TL
159,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Yapıtaşı 6'lı Kovan Uzun Lokma Anahtar Seti
Yapıtaşı 6'lı Kovan Uzun Lokma Anahtar Seti
(3)
125,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nite Ize Doohickey 6X Çok Amaçlı Anahtarlık
(18)
111,51 TL
107,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nite Ize Doohickey Çok Amaçlı Anahtarlık
(52)
129,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rico 013-Kk1213 1/2" Tas Tipi Yağ Filtre Anahtarı 65/14
(5)
104,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Proskit Pd-398 14 Parça Neşter Takımı
(17)
419,35 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rico 013-Kk1120 Benzinli Motor Kompresyon Test Kiti Cihazı
(2)
512,90 TL

Çok Amaçlı Setler

Çok amaçlı setler günümüzde yaygınlıkla kullanılmaya başlamaktadır. Aletleri teker teker alma derdi olmadan set halinde eksiksiz almak mümkün. Tek tek alınan aletlerde eksiklik veya unutulma gibi durumları söz konusu olabilir. İhtiyaç halinde elinizin altında bulunduramama durumunda sorunlar yaşanabilir. Çok amaçlı setler herhangi bir eksiklik bulundurmadan tam bir şekilde bütün aletlerin elinizin altında olmasını sağlamaktadır. Bunlar için en güzel setler Çok amaçlı takım çantası seti olup, bütün aletlerin düzenli ve yerli yerinde gelmesini sağlar. Günlük yaşamda, iş yerinde veya kullanmak istediğiniz herhangi bir alanda rahatlıkla aletlere ulaşmanıza yardımcı olur. Her alanda kullanma mecburiyetinde bulunabilen çok amaçlı setler, sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde sizlere büyük konfor sağlar. Yapılan işlerde veya tamir gibi durumlarda aletler en büyük yardımcıdır. Bir çivi çakılması durumunda, bir ev aletlerinin bozulmasında veya bir eşya kurulumunda sıklıkla başvurulan setlerdir. Her türlü onarım ve bakım gibi işleri Çok amaçlı el aletleri seti sayesinde yapabilirsiniz. En basiti, günlük ev ihtiyaçlarında bile yardımını alabileceğiniz birçok küçük el aletleri vardır. Bir çivi çakmada veya tornavidası genişlemiş bir eşya bakımında, daha kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmesi için setler içinde birçok alet vardır. Çekiç, tornavida, pense gibi aletler bu işlemleri kolaylıkla görebilmektedir. Herhangi bir elektrik güç gerektirmez. Tamamen el gücüne ve mekanik güce dayalı aletlerdir. Bu sebeple el altında olmaları işi yapma sırasında daha da pratik hale getirir. Set halinde olmalarının bir diğer avantajı ise, daha uygun fiyat miktarından olmalarıdır. Tek tek set haline getirilmesinden ziyade bir bütün olarak alınması daha çok tavsiye edilmektedir. Ayrıca tek tek alımlarda eksik veya yanlış aletler de elde edebilme ihtimali bulunmaktadır. Daha ekonomik olup, tasarruf yapma imkanı da sunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Temiz ve doğru kullanımı ile uzun ömürlü aletlerdir. İhtiyacınıza uygun, farklı alanlarda kullanılmaya hazır çok amaçlı setler için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çok Amaçlı Setler Nelerdir?

Çok Amaçlı Setler Nelerdir?

Her türlü alet seti bulunmaktadır. İlk olarak Çok amaçlı tornavida seti en çok tercih edilenler arasındadır. Tek tek kullanımlık yerine toplu ve tüm parçalarıyla beraber set halinde bulunmaktadır. Birçok tipte çivi veya civata bulunmaktadır. Tornavida setleri sayesinde her an istediğiniz tipe uygun tornavidayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Çeşitli ölçüleri ile işi bitirmede büyük kolaylık sağlar. Birçok vidalama işlemleri için uygundur. Set içerisinde en yaygın kullanılan tornavida uçları bulunur. Toplu ve kaybolmaması için bez muhafaza çantaları içindedir. Kauçuk kaplı sapı vardır. Altıgen şaftlı lokma uçları ile adaptörsüz kullanım sunar. 55 adet en yaygın kullanılan vidalama uçları bulunmaktadır. Setler içerinde Çok amaçlı matkap seti de bulunmaktadır. İçerisinde birçok farklı ölçüde matkap ucu seti vardır. Delme gibi işlemlerde en çok başvurulan aletlerden olan matkap için çeşitli uçlarla birlikte el altında olunduğunda, işlevsellik açısında çok fazla yardımcı olmaktadır. Birçok ihtiyacı pratik bir şekilde karşılayabilmektedir. Farklı boyutları sayesinde istediğiniz ölçülerde delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ambalajlanma şekli, askı delikli ve baskılı karton eklentili şeffaf pakette sunulmaktadır. Çok amaçlı anahtar seti kolay kullanımı ile her alanda kullanma imkanı sunmaktadır. Dayanıklı ve sağlam oluşuyla uzun ömürlü kullanma imkanı sunmaktadır. Farklı boyut ve ebatlardan oluşan set, kolay taşınabilir durumdadır. Lokma anahtar setleri de bulunmaktadır. Aynı durumlarda kullanılmaktadır.

Çok Amaçlı Bıçak Setleri

Çok Amaçlı Bıçak Setleri

Ahşap oyma veya kesici alt kullanma zorunluluğu olan işlerde en çok pratiklik sağlayan alet Çok amaçlı bıçak seti olup, keskinliği ve sağlamlığı sayesinde çalışmaları daha düzenli uygulamanıza yardımcı olmaktadır. Hobi ahşap oyma maket bıçak setleri de bulunmaktadır. Ahşap oyma uygulamalarından kullanılan hobi bıçak setleri, mükkemmel keskin yapıdadırlar. Daha fazla kesim yapması ile verimliliği fazlasıyla arttırmaktadır. Hobi bıçaklarını kullanabilmek için; kesici kısmı sap kısmındaki boşluğa yerleştirin ve sıkın. Çevrilen kısmın yönü ile bıçağın yönü aynı olmalıdır. Bıçağın keskinliğini korumak ve ömrünü uzatmak için, işlem yaparken bir kağıt parçasının altına konmalıdır. Sadece ahşap oymalar için tavsiye edilmektedir. Onun yanı sıra metal uygulamalar için bıçaklar da bulunmaktadır. Ve en çok kullanım yapılan, tercih edilen Çok amaçlı tamir seti , her alanda rahat kullanımı ve çok çeşitli olması yönüyle sıklıkla başvurulan setlerdir. İçerisinde birçok alet bulunduran setin, günlük ve iş kullanıma çok uygun olmaktadır. En ufak tamirat işini kolaylıkla görebilmektedir. Alet çokluğu ile tek tek alımdan kurtarıp pratiklik sağlamaktadır. Ayrıca Çok amaçlı vidalama seti de bulunmaktadır. İş sırasında malzemeyi rahat kavrayabilecek Çok amaçlı pense seti, dayanıklı ve sağlam olması bakımından çok tercih edilenler arasındadır. Pensenin birçok kullanım alanı vardır. Malzemeyi sıkmaktan tutup kesmeye kadar çoğu alanda iş görmektedir. Çalışma mantığı oldukça basittir. İki taraflı bulunan sap kısmını sıkıp gevşetme için kullanılır. Sap kısmını bastırıldığında ağız kısmının açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Malzemenin aradan kayamaması için ağız kısmında tırtıklar bulunmaktadır. Yine ağız kısmında bulunan bıçaklar sayesinde malzemeyi kolaylıkla kesme imkanı sunmaktadır.

Çok Amaçlı Setleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çok Amaçlı Setleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu aletleri kullanırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. İşi yapmadan önce mutlaka ele koruyucu olacak şekilde bir eldiven geçirilmesi gerekir. Yapılan işten iyi anlamak ve daha önce de yapmak önemlidir. Eğer daha önce yapılmamışsa, bir talimat okunmalı veya araştırma yapılmalıdır. Aletlere düzenli olarak bakım yaptırılması gerekmektedir. Temiz ve uygun bir yerde muhafaza edilmelidir. Çalışılan bir aleti kesinlikle durdurmadan müdahale edilmemelidir. Çekiçlerin görünüş durumlarına dikkat edilmeli. Aşınmış veya ezilmiş bir çekiç çok da fayda sağlayamaz. Sapları kontrol edilmeli, gevşek saplar iş sırasında kazaya sebebiyet verebilir. Çekicin kenarları ile iş yapılmamasına dikkat edilmelidir. Ağız kısmına paralel olacak şekilde işlem yapılmalıdır. Bu sayede elinize herhangi bir zarar vermeden işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aletlerin bakımlarını düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir işlem sırasında hasar alan aletin bir dahaki işlemde kazaya sebebiyet verme ihtimali olabilmektedir. İşlem bittikten sonra aletin durumunu ve sağlamlığını kontrol ettikten sonra yerine yerleştirip, bir dahaki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Her aletin kullanım alanı mevcuttur. Yapacağınız işleme göre alet seçmelisiniz. Farklı bir alet kullanmak hem yapacağınız işi düzgün yapamamanıza sebebiyet veririr, hem de ufak kazaların oluşmasını sağlayabilir. Yapılan tamirat veya bakımın daha önceden planlanması gerekmektedir. Neyi ve hangi aletleri önceden kullanacağınızı seçmeniz tavsiye edilir. Böylelikle daha iyi bir düzen içinde hareket edebilirsiniz. Aletleri kullanımda hızlı ve sert hareketler yapmamanız sizler için daha iyi sonuçlar verecektir. Kaza ve zarara sebebiyet verilmemesi için yavaş ve sakin dokunuşlar yapılması tavsiye edilmektedir. Bir çivi çakma da sert şekilde yapmanız durumunda, elinize gelme ihtimali vardır. Sert hareketlerle uygulanınca elinize değme şiddeti de o kadar sert olacaktır. Yavaş ve temkinli hareketler daha düzgün sonuçlar verir.