Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Çiçek & Bitki Modelleri ve Fiyatları  için 59254 sonuç bulundu

59254 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Kategorimizde yer alan ürünler arasında canlı çiçek ve bitki çeşitlerini bulabilirsiniz. Çiçeklerle ve bitkilerle bahçenizi güzelleştirerek kendinize doğa ile iç içe bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz. Çiçekler, hem bahçelerin hem de balkonların en sevilen dekorasyon ürünlerinden. Özellikle rengarenk açarak baharı müjdeleyen çiçekler oldukça fazla seviliyor. Bahçenizi ve balkonunuzu güzelleştirmek için siz de çiçek çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Çiçek yetiştirmek için öncelikle çiçek tohumu satın almanız gerekecek. Dilerseniz gül fidesi alarak da çiçeklerin büyüme işlemini hızlandırabilirsiniz. Yazlığı ya da balkonu olanlar, yazın neşesini rengarenk çiçekler ile buralara taşıyabilirler. Ev bitkisi çeşitleri ve süs çiçeği gibi birçok seçenek arasından evinizin dekorasyonuna uyanı kolayca satın alabilirsiniz.

Büyükçe bir bahçeniz varsa, bahçenizde ağaç yetiştirebilirsiniz. Dilerseniz bahçenizde meyve ağaçları yetiştirerek en güzel meyveleri dalından yiyebilirsiniz. Bunun için de meyve fidanı satın almanız gerekiyor. Satın aldığınız meyve fidanlarını aşı mevsiminde aşılamanız gerekebilir. Aşılama işleri ile uğraşmak istemezseniz aşılı meyve fidanlarından satın alabilirsiniz. Aşılama işlemi neden yapılır diye soracak olursanız, ağaçlardan daha iyi meyve alabilmek ve meyve çeşitliliğini arttırmak için olduğunu söyleyebiliriz. Aşılı meyve fidanları arasında en sevdiğiniz meyve türünü satın alma şansına sahipsiniz. Bahçenizi güzelleştirmek için yetiştirebileceğiniz birçok bitki çeşidi bulunuyor. Açmayan bitkilerin bakımı daha kolay olduğu için genellikle bu bitkiler daha çok tercih ediliyor. Saksıda sebze fidesi ya da çiçek gibi çeşitli bitkiler yetiştirmek isterseniz öncelikle saksı ve toprak satın almanız gerekecek. Daha sonra sebze fidelerinin besin ihtiyacını karşılayabilmesi için gübre ya da bitki besini gibi ek ürünlere ihtiyacı olacak. Bu ürünleri de yine kategorimizde bulabilirsiniz. Saksıda çilek ya da saksıda domates yetiştirerek kendi mahsullerinizin tadına varabilirsiniz. Bahçede sebze nasıl yetiştirilir diye merak ediyorsanız, blog11'de yer alan bahçede sebze nasıl yetiştirilir adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bonsai bitkisi de dekorasyon maksatlı kullanılan ürünlerden. Ofisinizde ya da evinizde ağaç yetiştirmek istemez miydiniz? Bonsai bitkileri de dilediğiniz yerde ağaç yetiştirmenize imkan sağlıyor. Bitkilerin minyatür hali anlamına gelen bonsai çeşitlerini kategorimizde kolayca bulabilirsiniz. Kaktüs çeşitleri, ev bitkileri ve süs çiçeği çeşitleri, dekorasyon amaçlı fazlasıyla tercih edilenler arasında. Balkonunuzu ya da bahçenizi güzelleştirmek için siz de ev bitkisi ya da kaktüs çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Yazlık evinizi güzelleştirmek için de yapay süs çiçeklerini değerlendirebilirsiniz. Duvarlarınızı güzelleştirmek ve renklendirmek isterseniz, yapay sarmaşıklar bu görev için uygundur.