ÜCRETSİZ KARGO

Verve 15 Metre Spiral Hortum Seti Bahçe Balkon Sulama Seti (550303414)
Verve 15 Metre Spiral Hortum Seti Bahçe Balkon Sulama Seti (550303414)
(37)
408,00 TL
369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat New Garden 1/2 Örgülü Bahçe Hortumu (Metre Seçiniz)
(643)
415,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat New Garden 1/2Örgülü Bahçe Hortumu (Metreseçiniz) Newgarden
(170)
59,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat Araç Ve Bahçe Hortumu 1/2 Yarım Parmak 20 Metre
(53)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sertsan Market Tipi Termo Kauçuk Hortum 20 Metre
Sertsan Market Tipi Termo Kauçuk Hortum 20 Metre
(17)
480,57 TL
264,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çelik Naturel Silikonlu Bahçe Hortumu 1/2" 20 Metre Mavi
Çelik Naturel Silikonlu Bahçe Hortumu 1/2" 20 Metre Mavi
(14)
179,09 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat Araç Ve Bahçe Hortumu 1/2 Yarım Parmak 30 Metre
(25)
319,98 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sertsan Market Tipi Ultra Yat Marine Hortum 25 Metre
Sertsan Market Tipi Ultra Yat Marine Hortum 25 Metre
(3)
696,82 TL
383,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çelik Naturel Silikonlu Bahçe Hortumu 1/2" 30 Metre Kırmızı
Çelik Naturel Silikonlu Bahçe Hortumu 1/2" 30 Metre Kırmızı
(5)
268,69 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat Araç Ve Bahçe Hortumu 1/2 Yarım Parmak (Metre Seçiniz)
(70)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat New Garden 1/2 Örgülü Bahçe Hortumu (Metre Seçiniz
(195)
87,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fırat Thermo Kauçuk Bezli Sulama Hortumu 1/2 Metre Seçmeli..
(86)
595,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Uzayan Hortum Tabancalı Expandable Hose 7.5 Metre
Uzayan Hortum Tabancalı Expandable Hose 7.5 Metre
(3)
173,14 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sel Hava Hortumu 8Mm 100 Metre Kırmızı
Sel Hava Hortumu 8Mm 100 Metre Kırmızı
(3)
1.230,00 TL
Örgülü Bahçe Hortumu Yarım Parmak 1/2”Inç Normal Musluklara Uygun
(274)
85,60 TL
82,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sertsan Market Tipi Termo Kauçuk Hortum 25 Metre
Sertsan Market Tipi Termo Kauçuk Hortum 25 Metre
(2)
564,08 TL
310,24 TL
Şeffaf Terazi Hortumu Termosifon Otomobil Kapı Fitili
(18)
37,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sertsan 50 Metre Termo Kauçuk Hortum
Sertsan 50 Metre Termo Kauçuk Hortum
(4)
995,71 TL
547,64 TL

Bahçe Hortumu ve Toplama Ürünleri

Evinizin her yeri için gereken ayrı ayrı eşyalar olabiliyor. Gereksiniminize göre ürünleri satın alarak evde yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışırsınız. Bahçe de evinizin bir mekanıdır. Hatta, bahçeyi çok seven bireyler için bir yaşam alanıdır. Bahçelerine titizlikle bakan ve çeşitli bitkiler eken bireyler, bahçelerini yaşanabilir hale dönüştürebiliyorlar. Tabi bu dikilen veya ekilen ürünler aynı zamanda sulama işlemi de isteyecektir. Bunun için de evinizin içinden su taşımak size yorucu bir şey gibi gelebilir. Bu sebeple, bahçe sulama hortumları üretilmektedir. Bu üründen satın alarak gerek evinizin bahçesini gerekse apartman bahçesi veya tarla gibi mekanlarınızdaki ürünleri sulayabilirsiniz. Aynı zamanda, evinizin bahçesinin toprak olmayan beton gibi yerleri de varsa ve buralar kirleniyorsa; buralardaki temizlik işlemini de hortum sayesinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu açıdan da bahçe sulama hortumu birçok konuda işinize yarayacaktır. Bununla birlikte, bahçe hortumunun yardımcıları olan ürünler de mevcuttur. Hortum sarma aparatı bu ürünlerden biridir. Yorulmadan hortumu sarabileceğiniz ürünlerle işlerinizi hemen halledebilirsiniz. Bahçe hortumu satın alırken de bazı maddeler konusunda etraflıca düşünerek doğru seçilen bir hortum sahibi olabilecekseniz. Ayrıca, farklı pek çok türde bahçe hortum modelleri vardır. İstediğiniz hortuma, kalınlık ve incelik açısından, üretildiği materyal açısından bakabilirsiniz. Size hangi ürün en uygun olacaksa, bunu seçtikten sonra da geriye bir tek renk seçimi kalabilir. Renkli şeyleri seviyorsanız, renkli Claber hortum ve toplama ürünlerinden birini satın alarak bahçenize renk de katabileceksiniz.

Bahçe Hortumu Ve Toplama Ürünlerinin Avantajlarından Faydalanın

Bahçe Hortumu Ve Toplama Ürünlerinin Avantajlarından Faydalanın

Bahçeniz önemli kullanım alanlarınızdan biridir. Ekeceğiniz ağaç veya çiçek gibi bitkiler size doğanın bir parçasını sunmakla birlikte, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak rahatlayabileceğiniz bir ortam da oluşturabilir. Bahçenizde olan bitkileri sulamak ise onların yaşamaları için gereklidir. Aynı zamanda, bahçenizin beton gibi yerlerinin tozdan ve kirden de arıtılması lazım. Aksi taktirde, hem sağlığınızı tehdit edecek tozlu, kirli bir yerde vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz hem de görüntü olarak hoş bir görünüm oluşmayacaktır. Bu sebeple zaman zaman yıkama işlemini gerçekleştirmek önemlidir. Ve burada devreye bahçe hortum ve toplama aletleri girmektedir. Hortum sayesinde rahat bir şekilde bitkilerinizi sulayabilir ve çevrenizin yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kovalarla su taşımak sizi bir hayli yoran işlem olacaktır. Fakat bahçe hortumu sayesinde yorulma ihtimaliniz de en düşük seviyelere inecektir. Ayrıca, hortum ile sulama işlemi kovada su taşıma ile karşılaştırıldığında vakit kazanımı sağlar. Çünkü, kovadaki su bittiğinde tekrar tekrar içlerini doldurmanız gerekebilir. Bahçe sulama hortumu sayesinde, kesintisiz bir şekilde ve hızlıca sulamayı yaparak ya da bulunduğunuz mekanı yıkayarak zamandan kazanabilirsiniz. Sulama hortumlarının yardımcılarından olan hortum toplama makarası ile de hortumunuzu kolaylıkla sararak yerine kaldırabilirsiniz. Bu şekilde en başta görünüm açısından bir avantaj elde edeceksiniz. Çünkü hortumlar öylece bırakıldığında şekli itibari ile hoş bir görünüme neden olmaz. Hatta, hortumu kendiniz sarıp bir köşeye koysanız bile yine dağınık bir görüntü ortaya çıkabilir. Fakat hortum makarası ile saracağınız hortumlar dağınıklığı ortadan kaldırarak derli toplu bir görünüm sağlayarak sizi de huzursuz etmeyecektir. Bunlara ilaveten, bahçe sulama hortumu çeşitlerinden olan uzayan hortumlar sayesinde de hortumunuz sizin istediğiniz kadar uzayacaktır. Bundan dolayı da özellikle dar yerlerde kullanırken ya da kıyafetlerinizi ıslatmamak adına daha geriden sulama işlemi yapmak istediğiniz zaman size yardımcı olacaktır.

Bahçe Hortumu Çeşitleri

Bahçe Hortumu Çeşitleri

Hortum, kullandığınız en önemli alanlardan biri olma niteliğine sahip olabilecek bahçeleriniz için çok gerekli bir üründür. Eğer bahçeniz yoksa bile, apartmanda bulunan bahçeniz adına da yine önemli bir ürün olmaya devam edecektir. Hortumlar markalarına göre, üretildiği materyale ve özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. İlk olarak uzayan hortum çeşitleri, genişletilme ve uzatılma özelliğine sahip. Bu hortum çeşidi ile, sulama yapılan alan geniş ise sürekli hareket halinde olmadan ve hortumu istediğiniz kadar uzatarak sulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada, hortumun uzatılırken zedelenip zedelenmeyeceği konusunda şüpheleriniz olabilir. Fakat, sayfamızda bulunan ürünlere baktığınızda da uzayan hortum çeşitlerinin bu özelliğe uygun bir şekilde üretildiğini göreceksiniz. Son derece dayanıklı yapıları ile size sulama kolaylığı ve konforu sağlayabilir. Aynı zamanda, esnek yapısı ile de uzatırken herhangi bir problem yaşamayacaksınız ve şeklinin bozulması ya da yırtıklar oluşma gibi şeyler görülmez. Plastik hortum çeşidine bakıldığı zaman ise genel anlamda şeffaf ürünler dikkat çeker. Basit özelliklere sahip bu hortum çeşidi günlük hayattaki sulama ihtiyacınızı karşılayabilir. Fakat daha fazla özelliği olan ürünleri arıyorsanız farklı ürünlerin özelliklerine göz atarak ihtiyacınıza daha uygun olan hortumu seçebilirsiniz. Plastik hortum çeşidinin yırtılma veya şeklinin bozulması gibi bazı sorunları olabilir. Aynı zamanda, bildiğiniz veya kaliteli bir markadan ürün alışverişi yaparak da alacağınız plastik hortumun daha kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Silikonlu hortum ise bir diğer bahçe sulama hortum çeşididir. Bu hortum başka hortumlara kıyasla gayet dayanıklı bir çeşittir. Özellikle hortumun bulunduğu yerde fazla nem ya da yüksek ısılar varsa, bu ürün direnç göstererek herhangi bir yıpranma ya da bozulma gibi sorunlara sebep olmayacaktır. Esnek yapısı ile de sizi zorlamaz ve sulama işleminizde size kolaylık sağlar. Son zamanlarda tercih edilen ürünlerden biri olan silikonlu hortum çeşidine de bakabilirsiniz. Yine spiral hortum diğer bir hortum çeşidi arasındadır. İstediğiniz markanın ürünlerini inceleyerek ve ürünleri birbirleri ile kıyaslayarak da doğru seçiminizi yapabilirsiniz. Sayfamızdan su pompası çeşitlerine de mutlaka göz atabilirsiniz.

Bahçe Hortum Konusunda Tavsiyelerle Doğru Hortumu Seçin

Bahçe Hortum Konusunda Tavsiyelerle Doğru Hortumu Seçin

Bahsedildiği üzere, bahçe sulama hortumları ve toplama ürünleri bahçenizi en iyi hale getirmek ve sizin işinizi kolaylaştırarak size rahatlık ve zaman tasarrufu yapmak üzere size sunulan ürünlerdir. Bu nedenle doğru bir tercihle güzel sonuçlara da ulaşabilirsiniz. İlk olarak, kullanacağınız alanın büyüklüğü ve genişliği su hortumu seçimi işleminde göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Çünkü, çok büyük yerler veya bahçeler için küçük hortumlar almak işinize yaramayacaktır. Bu sebeple hortumu kullanacağınız alanın boyut ve genişliğine de bakarak bir seçim yapmanız gerekir. Ve hortum seçerken ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Çok kısa olan hortumlar size zorluk çıkarabilir. Ürün özelliklerine bakarken hortumun kaç metre olduğuna da bakmanız iyi olacaktır. Hatta düşündüğünüzden biraz daha uzun olan hortumu satın almakla birlikte ürünün size daha faydalı olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uzayan hortum gibi hortum çeşitlerini de göz önüne alarak bir tercih yapmanız özellikle geniş yerlerdeki hortum kullanımı için yararınıza olacaktır. Bir diğer önemli nokta ise hortumların yapısı ve üretildiği maddelerdir. Bazı hortumlar çok sert bir yapıya sahipken diğer hortumlar ise tam tersine çok yumuşak bir yapıya sahip olabilir. Bu yüzden hangi ürünü kullanırken rahat edecekseniz o ürünü satın almalısınız. Çok sert hortumlar belki hortumu hareket ettirmenizi zorlaştıracaktır. Çok yumuşak hortumlar da taş gibi cisimlere denk geldiğinde kolay bir biçimde deforme olabilir. Alacağınız ürünün işlevi bu yüzden gerçekten önemli. Bundan dolayı, ürünleri incelerken hangi materyallerden üretildiğini bilirseniz daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Ek olarak, kullanım alanınızı da düşünerek hangi yapıda olan hortumun size faydalı olacağını düşünürseniz ona göre alım işleminizi yapın. Bunların dışında, hortum kalınlığı veya inceliği de düşünülmesi gereken ayrı bir konudur. İnce hortum ve kalın hortum çeşitleri de iyi alternatifler olabilir. Vakit kaybetmemek için ve kısa bir sürede sulama yapmak amacıyla daha kalın hortumları alabilirsiniz. Bu çeşitteki bahçe hortumları daha fazla suyun ulaşmasını toprağa ya da yere ulaşmasını sağlayacaktır. Özellikle çok geniş alanların sulandığı yerlerde bu hortum çeşidi çok işinize yarayabilir. Bu gibi bazı nüanslara dikkat verdiğinizde hortum seçmenin o kadar da zor olmadığını göreceksiniz ve bahçenizi sulama işlemini keyifle devam ettirebileceksiniz.

Değişen Fiyat Aralıkları İle Bütçenize En Uygun Bahçe Hortum ve Toplama Ürünleri

Değişen Fiyat Aralıkları İle Bütçenize En Uygun Bahçe Hortum ve Toplama Ürünleri

Bahçe hortumu fiyatları konusunda merakınız olabilir. Ücret konusunda fikir sahibi olmak için en iyi yöntem sayfamızdaki modelleri incelerken fiyatlarına da bakmak olacaktır. Bahçe sulama hortum fiyatları farklı öğelere göre değişiyor. Marka, ücreti etkileyen ilk öğe arasındadır. Çünkü markaların kullandıkları malzeme, işçilik ve ürünler farklı olduğundan dolayı fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Aldığınız ürünün malzemesi de bu konuda azımsanmayacak bir öneme sahiptir. Malzemeler firmalarca tedarik edilirken farklı fiyatlara satın alınmış olabilir. Farklı malzemelerden üretilen hortumlarda değişik fiyatlara sahip olacaktır. Aynı zamanda, hortumunuzun ölçüsü de burada rol oynamakta. Hortumu, tarla gibi geniş araziler için satın almak istiyorsanız uzunluğu da fazla olacaktır. Bu sebeple de hortum için fazla malzeme gitmiş olur. Bu detay da fiyatlara yansır. Kalite de yine göz ardı etmemeniz gereken bir konudur. Eğer bildiğiniz markalar varsa ya da bahçe hortumu kullanan tanıdıklarınız varsa onlara danışarak kaliteli bir hortum satın alabilirsiniz. Eğer marka konusunda bir fikriniz yoksa ve tanıdığınız da yoksa, o zaman sayfada bulunan ürün özelliklerine ve ürün yorumları kısımlarına bakarak da ürün kalitesi hakkında bir yorum yapabilirsiniz. Bahçe hortumu ile beraber hortum sarma makarası da satın almak isterseniz, bu ürününün de farklılaşan fiyatlarını görebilirsiniz. Hortum için söylenilen şeyler makara için de geçerli olacaktır. Yine marka, malzeme ve kalite gibi detaylar hortum makarası fiyatlarına da değiştiriyor. Kendinize önceden bir fiyat aralığı belirlemiş olabilirsiniz. Ama şunu da unutmamalısınız ki; hortum bahçe ürünlerine bakımdaki en önemli aparatlardan bir tanesidir. Bu sebep karar verirken kendinize uygun ve kaliteli bir ürün almaya çalışmalısınız. Fiyatlara bakarken bunu da hatırlamanız doğru hortum seçmeye yardımcı olabilir. Bahçe sulama hortum fiyatları ve hortum makarası fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için sayfamıza bakabilir ve değişen fiyat aralıkları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanları İle Bahçe Hortum Ürünleri

Geniş Kullanım Alanları İle Bahçe Hortum Ürünleri

Bahçe sulama hortumu her ne kadar ismi dolayısı ile bahçede kullanıyor gibi düşünülse de aslında pek çok kullanım alanı vardır. Yani size tek bir yerde değil, pek çok yerde yardımcı olmayı sağlayacak bir üründür. Öncelikle, tarla, bahçe gibi alanlar bu hortumun kullanım alanlarının başında gelmektedir. Ekili ve dikili ürünler belirli aralıklarla sulanmaya ihtiyaç duyduğundan, verimli ürün elde etmeniz için sulama yapmanız gerekecektir. Bir yerden su taşıyarak bu işlemi gerçekleştirmek özellikle çok büyük araziler söz konusu olduğunda mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, bir bahçe sulama hortumu ve bahçe hortum makarası gibi ek ürünler kullanmak işinizi büyük ölçüde görecektir. Diğer bir kullanım alanı ise evlerinizde bulunan balkonlardır. Balkonlar kirlendiğinde ya da tozlandığında balkonu silerek temizlemeye çalışmak çok vaktinizi alabilir. Fakat hortum kullanarak temizleyebileceğiniz balkonlarınız pırıl pırıl olacaktır. Bu alana ek olarak, banyo gibi kullanım alanında da bazen temizlik amacı ile hortum kullanılmakta. Bunlardan başka, arabaların temizliği söz konusu olduğunda da hortum devreye girmektedir. Arabayı kendiniz temizlemek istiyorsanız yine her yerini bezle silmek sizi uğraştırabilir. Arabayı yıkadıktan sonra hortum yardımı ile aracınızı durulamak da için de hortumlar oldukça iş görecekir. Bireysel kullanımın yanı sıra işyerleri için de hortumlar yine kullanışlı olabiliyor. Oto yıkama işyerlerinde özellikle çok avantajlı bir ürün olacaktır. Aynı zamanda, işyerlerinde yıkanacak ürünlerin gerektiği durumlarda veya mekan temizliği konusunda da hortumlar önemli bir yere sahiptir. Sonuç olarak, hortumlar hem sulama hem de temizlik amacı ile kullanılıyor. Bireysel kullanımının yanı sıra işyerlerinde kullanım ile de ne kadar işlevsel bir ürün olduğunu gözler önüne seriyor. Kullanım ihtiyacınıza uygun olarak da seçeceğiniz katlanır hortum ya da toplanan hortum gibi ürünlerle sulama ve yıkama konusunda kolaylığa kavuşacaksınız.

Bahçe Hortumu Nasıl Takılır?

Kullanım alanınıza ve amacınıza uygun hortuma karar verip satın aldıktan sonra sıra hortumu takmaya geliyor. Hortumun takılacağı musluk hortumunuzun ucu ile uyumlu ise direk hortumu musluğa takabilirsiniz. Örneğin, ince bir hortum ince uçlu bir musluk başı ile uyumlu olabilir. Fakat bazen uyumlu bile olsa, hortumlar katıldıkları yerden çıkabilirler ve sürekli yeniden takmak sizi uğraştırabilir. Bundan dolayı araştırdığınızda görebileceğiniz üzere bu konuda size yardımcı olacak musluk adaptörü ürünü vardır. Bu ürünü musluğa takarak sonrasında hortumu musluğa takabilir ve böylece ürünü kullanma aşamasına geçebilirsiniz.

Hortum Uzunluğu Ne Kadar Olmalı?

Bahçe sulama hortumu uzunluğu için kesin bir uzunluk belirtmek doğru olmayacaktır. Çünkü bu konu sizin hortumu kullanacağınız yere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Eğer sulama yapacağınız alanın büyük olduğunu düşünüyorsanız daha uzun hortum satın almalısınız. Aksi taktirde, kısa hortumlar sizi fazlası ile uğraştırabilir. Hatta, uzak yerlere yetişemeyeceğinden dolayı sulama işleminizi yapamayabilirsiniz. Bu da hortumun kullanışsız olmasına neden olur. Ayrıca hortum ürünleri incelerken hortum uzunluğunun kaç metre olduğunu merak ederseniz, ürün tanıtımında özellikler kısmında yazan bilgilere göz atarak bilgi alabilirsiniz. Yine de kısa hortum almak yerine uzun hortum almak size avantaj sağlayacaktır.

Sulama Hortumu Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe sulama hortumu bazen basit bir kullanım eşyası olarak düşünülse bile aslında farklı yerler için farklı özellikler gerektirir. Bu sebeple de bir tane değil, birden fazla hortum çeşidi vardır. Kişilerin hortum kısalığı konusu endişe ettikleri zaman almak istedikleri uzayabilen hortumlar bunların başında geliyor. İstediğiniz zaman uzatabileceğiniz hortumlar işlevleri ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kalınlık ve inceliklerine bağlı olarak da kalın hortum ve ince hortum çeşitleri bulunmakta. Bu tür hortumlar da ne kadar sulama yapabileceğinize bağlı olarak tercih konusunda değişim gösterebiliyor. Plastik, çelik, bez gibi hortumlar da diğer çeşitler arasındadır. Özelliklerine iyice bakarak bir hortum satın almanız ürününüzü uzun bir süre kullanmakta size yardımcı olacaktır.

Hortum Makarası Nasıl Kullanılır?

Bahçe sulama hortumunu kullandıktan sonra sıra hortumu yerine kaldırmaya gelecektir. Hortumunuz uzunluğuna göre zor sarılıyor olabilir. Çok uzun hortumları kendi başınıza sarmak zamanınızdan alacak ve sizi yoracaktır. Bu sebep hortum makarası adlı alet üretilmiştir. Hortumu kendi başına saracak bu alet epey işinize yarayacaktır. Bu aleti alıp kurduktan sonra hortumun bir ucunu bu makineye verebilirsiniz; sonrasında kendisi ürünü sarmaya başlayacaktır.