Haşere ve Fare Kovucular 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Telli Yuvarlak Fare Kapanı
(46)
99,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Dualpest AN-319 Ultrasonik Fare Haşere Sinek Böcek Kovucu
(142)
289,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Repel Cat Stopper Kedi Uzaklaştırıcı Sprey 400 ML
(0)
345,00 TL
295,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Repel eXen 3D Fare Sıçan Haşere Örümcek Kovucu
(3)
655,00 TL
602,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Penguen PNG 4000 Elektrikli 6 W Sinek Öldürücü Sinek Cız Cihazı
(124)
285,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Repel EB 1500 Elektrobird Kuş Kovucu Cihaz
(4)
1.390,00 TL
1.278,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

A.T. Kovucu Fare ve Haşere Kovucu 120 M²
(38)
120,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asonic AS-A28 4 W 2000 V İki Ledli Sinek Öldürücü Siyah
(1)
291,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pest Repeller Genel Haşere Böcek Fare Kovucu Cihaz
(7)
129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kurtbomsan Mekanik Kuş Domuz ve Yabani Hayvan Kovucu Makine
(15)
975,00 TL
950,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kurtbomsan KBS M1 Mekanik Kuş Kaçırıcı Cihaz
(46)
975,00 TL
950,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

MouseTrap Kontrol Gücü Yapışkan Tahta Güçlü Fare Kapanı
(0)
122,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Dualpest AN-B119 Ultrasonik Fare Haşere Sinek Böcek Kovucu
(67)
616,34 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Dualpest AGTZ08 Solar Enerjili Köstebek - Fare - Yılan Kovucu
(0)
286,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu 1500 M2
(3)
1.390,00 TL
1.278,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Leaven LS-927M Duo Pro-Pestrepeller Fare Ve Haşere Kovucu 545 m2
(2)
605,00 TL
574,75 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Canhiper 500 gr Bit, Kene, Pire, Kırmızı Örümcek, Haşere Ilacı
(0)
350,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Penguen PNG 4000 Elektrikli 6 W Sinek Öldürücü Sinek Cız Cihazı
(124)
359,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Repel END 700 Endüstriyel Ultrasonik Fare Sıçan Yarasa Kovucu
(0)
1.190,00 TL

Haşere ve Fare Kovucular

Sadece bahçelerde ya da tarımsal alanlarda değil, yaşam alanlarının birçoğunda haşere veya farelerle karşılaşılabilir. Genellikle sebze, meyve veya diğer bitkiler açısından büyük olumsuzluk olarak görülen haşereler, birtakım cihazlar ile kurtulabileceğiniz böcek türleridir. Aynı şekilde farelerden de ultrasonik ve elektrikli kovucular yardımıyla kurtulmak mümkündür. Fare kovucu ve haşere kovucu ürünler sayesinde çeşitli ilaçlara gerek duyulmadan zararlı olan bu canlılardan kurtulabilirsiniz. Bahçenizdeki mahsullerden süs bitkilerine kadar tüm alanlarda karşınıza çıkabilecek haşereler, kurtulmak isteyeceğiniz türden canlılardır. Buna yönelik çözüm sunan cihazlar yardımıyla sinek, böcek, fare gibi zararlı canlıları mevcut alandan uzaklaştırmak kolaylaşır. Kullanmak üzere temin ettiğiniz haşere kovucu cihaz çeşitlerinden bazıları köpek ve domuz gibi dört ayaklı olan canlılara karşı da etkisini gösterebilir. Bir kere fare ve haşerelerin bahçenize girmeleri, önlem almadığınız takdirde uzun vadede sorunlar yaratmalarına ve kurtulma konusunda zorlanmanıza yol açabilir. Özellikle de gözle görülmeleri güç olabilen küçük zararlı haşerelerin, çoğalma hızları da farkında olmadan gerçekleşir. Dolayısıyla yetiştiriyor olduğunuz bitkilerin bakımını ve korumasını kontrol altına almanız, gözlemlemeniz gerekir. Zirai ilaçlar, bilindikleri üzere oldukça etkili çözümler getiriyor olsalar da kimyasal madde içermeleri nedeniyle sadece bitkiler üzerinde değil hayvan ve insanlar üzerinde de sağlıksız sonuçlar doğurabilirler. Buna istinaden elektrik yardımıyla çalışan ultrasonik kovucular çok daha idealdirler. Havaya yayılan ultrasonik dalgalar ile çalışan cihazlar, yaydıkları bu dalgalar sayesinde varsa haşereleri alandan doğrudan uzaklaştırırlar. Canlıları öldürmeden bahçeden veyahut evlerden uzaklaştıran cihazların düzenli ve sık kullanımı ile durum her zaman kontrol altında tutulur. Böylece her seferinde sil baştan bu canlılarla uğraşmak yerine kalıcı ve kesin çözüm elde edilmiş olur. Bu şekilde yaşam alanlarınız başta olmak üzere bahçeleriniz, ekinleriniz daima korunur.

Bahçenizi Zararlı Olan Canlılardan Haşere ve Fare Kovucular ile Koruyun

Bahçenizi Zararlı Olan Canlılardan Haşere ve Fare Kovucular ile Koruyun

Bahsi geçen haşere ve fare kovucu cihazların kullanımı son derece kolaydır. Ancak doğru noktalara yerleştirerek alınan verimi artırmak da oldukça önemlidir. Fare kovucu cihazlar, ultrasonik olarak dalga yayarlar. Haşerelerin veya farelerin bulunduğu noktaya yakın bir yerde fişe direkt olarak takılabilen cihazlar, elektrik yardımıyla devreye girerler. Yayılan dalgalar da bulunan kımıl zararlılar tarafından hissedilir. Sonrasında ise bölgeyi doğrudan terk etmeleri sağlanır. Tüm bu haşere ve farelerin ölmeden sadece ortamdan uzaklaştırılması dikkate alındığı zaman, insan sağlığı başta olmak üzere hiçbir canlı için sağlığı olumsuz etkileyecek faktörleri olmadığı anlaşılır. Ancak haşerelerin, farelerin kovulmasında etkili olmaları tamamen doğru noktalarda konumlandırılmasıyla mümkün olur. Buna bağlı olarak fare kovucu ses dalgalarının yeterli alana yayılması için, cihazlar önünde herhangi bir nesnenin bulmaması gerekir. Dalga yayılmasını kesebilecek bir cismin bulunması, farelere ve haşerelere bu dalgaların ulaşmasını engelleyerek, etkilenmelerini tamamen devre dışı bırakacaktır. Aynı zamanda bu zararlı canlıların alana giriş ve çıkış yaptıkları alanı tespit etmek, buna göre bir nokta belirlemek de önemlidir. Aksi takdirde cihazın konumlandırıldığı yerden başlayan dalga yayılımı, fareleri ve haşereleri es geçebilir. Bu da istenmeyen sorunların hızla büyümesine sebebiyet verebilir. Bunun haricinde ürün kalitesi, boyutları gibi faktörlerden kaynaklı olarak kovucuların fiyatlarında değişkenlik gözlemlenebilir. Büyüklüğü aşırı olmayan, etkisi ve kalitesi net bir şekilde hissedilen modellerden yana tercihte bulunmak bütçeyi sarsmayacaktır. Bu ürünler arasında bir tercihte bulunarak, haşerelerin ve farelerin giriş yaptıkları hatlara konumlandırmak, sonuç alma hızınızı artırır. Stratejik olarak hesaplanan noktalara yerleştirilen cihazların elektrik ile çalışması sayesinde uzatma kablolarından yardım alarak istenen bölgeye kadar konumlandırma yapılabilir. Çeşitli markalar tarafından üretimi yapılan kovucular, tek başlarına bitkileri koruma konusunda yeterli olmadığı zaman fare kovucu ilaç çeşitlerinden de ek olarak yararlanılabilir. Test edilmiş ve onaylanmış ürünler ile mücadele etmek daha kesin sonuçlar elde etmenize yardımcı olurlar.

Haşere ve Fare Kovucular ile Yaşam Alanlarınızı Koruma Altına Alın

Haşere ve Fare Kovucular ile Yaşam Alanlarınızı Koruma Altına Alın

Evlerinizde, iş yerlerinizde ya da sadece dönemsel, mevsimlik olarak kullandığınız yaşam alanlarınızda hemen her sene belirli haşereler ile karşılamanız son derece olasıdır. Tahtakurusundan fareye, sinekten yılana kadar pek çok zararlı olarak nitelendirilen canlıların konfor ve yaşam alanlarınıza girmeleri rahatınızı bozabilmekle beraber eşyalarınıza da zarar verebilirler. Bu nedenle geniş bir skalada sunulan ultrasonik haşere kovucu ürünlerinden edinerek evlerinizi, kendinizi ve ailenizi bu zararlı canlılardan koruyabilirsiniz. Bu ürünlerin temel görevleri ve amaçları, haşereleri ve fareleri öldürmeden mevcut alandan uzaklaştırmak. Buna ek olarak mevcut olarak yaşadığınız alanda bu canlılar varsa onları temizlemek amacıyla kullanılırlar. Tek seferde çözüme ulaştırmayan bu işlem düzenli ve sık olarak tekrar edildiği sürece kalıcı ve kesin sonuçlar sunar. Haşere türüne göre de edinilen sonuçlarda değişiklik olabilir. Büyükten küçüğe kadar tüm haşere türlerine göre farklı ürünler kullanmak, bu ürünlerin kullanım alanına ve sıklığına bağlı olarak da seçilmesi alınan sonuçların daha kesin ve verimli olmasına katkı sağlar. Haşere sinek kovucu kullanırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar elbette ki bulunur. Bunlardan ilki, sorunu belirlemektir. Mekâna ve haşerelerin türüne bağlı olarak nasıl bir girişimde bulunulacağı konusunda sorunu belirlemek önemli bir rol oynar. Bunun yanı sıra ortamın küçüklüğü ve büyüklüğü de bu anlamda söz sahibidir. Haşerelerin ne yoğunlukta olduğu da birtakım fikirlerin sahibi olmanızı sağlar. Yazlıklarda sivrisineklere karşı önlem almak suretiyle geliştirilen sinek kovucular, düşük voltlu olanları ile oldukça yeterli bir performansa tanıklık etmenizi sağlarlar. Ancak kuru gıdaların saklandığı, depolandığı alanlarda uzun süreli çözümler edinmek daha sağlıklı olur. Buna karşı da haşere kovucu ses dalgası yayan ultrasonik cihazlardan yana seçim yapmak gerekir. Düzenli kullanımlar sayesinde de hem sağlık hem de maddi açıdan alabileceğiniz zararları ortadan kaldırmış olursunuz. Ek olarak ağaç kesme makinesi modellerimize de bakabilirsiniz.

Haşere ve Fare Kovucu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Haşere ve Fare Kovucu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Gözle görülmesi güç olan canlılar ve kemirgen gibi haşereler, eşyaları olduğu kadar sizin ve sevdiklerinizin sağlığını da olumsuz yönde etkilerler. Buna ortam hazırlamamak adına da gereken önlemlerin yeterli oranda alınması gerekir. Böylelikle hem yaşam kalitenizden ödün vermemiş olursunuz hem de bu canlılardan tam anlamıyla kurtulmuş olursunuz. Küçük bir sivrisineğin yarattığı huzursuzluk dahi hesaba katıldığında, farelerin eşyaları kemirmesi veya haşerelerin yaşam alanlarına ele geçirmesi oldukça rahatsızlık verici bir durumdur. Bunlar olmadan önce önlem almak da oldukça kolaydır. Yaşanması her zaman ihtimal dâhilinde olan bu durumlara karşı fare kovucu sprey ya da haşere kovucu cihazlar kullanılabilir. Haşere kovucular, kendi içlerinde iki farklı kategoriye ayrılırlar. İlaç ve elektrikli olarak karşınıza çıkan ürünler, mekânların genişliğine göre alternatif olarak seçilebilir. Az miktarda haşere bulunan yerler için elektrikli olan modellerden yana seçim yapmak, çözüme ulaşmanızda yeterli olacaktır. Büyük alanlar ve haşere yoğunluğu fazla olan ortamlar için ise düzenli bir şekilde ilaçlama yapmak daha pratik ve faydalı bir çözümdür. Fare kovucu yorum kısmı incelendiğinde de bu ürünlerin etkisinin ideal noktada değerlendirildiği de görülebilir. Buna istinaden yorumlardan fikir edinerek, sizin için doğru ürüne ulaşmak daha kolay olacaktır. Haşere ve fare kovucular arasında bir seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunur. Bunların başında da ihtiyacınızın temel olarak ne olduğunu belirlemek gelir. Sorunlar ile karşılaşmadan önce önlem almak, olay esnasında müdahaleyi ve çözülme hızını artırır. Böylece vakit ve ekonomik anlamda tasarruf sağlamakla birlikte sağlık ve konfor açısından da buna dikkat edilmesi önemlidir. Bu nedenle koruma ve tedbir amacıyla haşere temizleme ürünlerinden edinmek gerekir. Mevcut alanın büyüklüğü, haşerelerin türü ve sorunun ne çapta olduğu hesaba katılması gereken faktörlerdir. Buna karşılık olarak da kullanım talimatına dikkat ederek elektrikli kovucuları kullanmak son derece fayda sağlar. Haşere kovucu yorumları da bu anlamda yeterli oranda bilgi verir.

Haşere ve Fare Kovucuların Faydaları

Haşere ve Fare Kovucuların Faydaları

Haşere ve fare kovucular, sizlere sağlıklı olmanızın yanında avantajlı olmanıza da yardımcı olur. Öncelik olarak, alınan ürünün kullanılacağı bölgelerin doğru tespiti kısa sürede bu zararlı canlılardan kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda eğer gıda deposu olan ir işletmeniz varsa ve kesin çözüm için haşere kovucu ilaçlar kullanacaksanız, kullanım açısından daha dikkatli olmanız gerekir. Buna ek olarak, ürünlerin kullanımındaki avantajı tam anlamıyla yaşayabilmek için ilaç yerine elektronik kovuculardan yana tercih yapabilir ve gerekli önlemi bu şekilde alabilirsiniz. Hem sizin hem de sevdiklerinizin, yaşam alanlarınızda daha sağlıklı ve endişe altında olmadan yaşayabilmeniz için büyük oranda katkı sağlayan fare kovucu elektrikli cihazlar, çalışma şekilleri ve performansları sayesinde kısa süre içerisinde haşere ve fareleri öldürmeden ortamdan uzaklaştırırlar. Tek sefer değil, düzenli bir kullanım ile kesin çözüm alınır. Kötü kokulu ve tehlikeli ilaçlardan uzak kalarak yaşam kalitesi olarak da yüksek oranda etkili ürünler olan manyetik haşere kovucu çeşitleri, işletmelerde maddi yönden zarar almamanız ve sermayenizin harap olmaması için son derece ideal ve yeterli cihazlardır. Sadece mevsimsel olarak kullandığınız bir yazlığınız veya eviniz varsa, bu alanların da siz orada bulunmadığınız zamanlarda korunmaya ihtiyaçları olur. Çünkü daha çok bu gibi durumlarda çoğalan ve tüm alana yayılan haşereler ve fareler, mevsim değişikliğiyle uğradığınız evinizi ele geçirmiş olabilir. Bu gibi problemlerden uzaklaşmak ve avantaj elde etmek için de rahatınızı ve sağlığınızı koruyan ürünlerden yana seçim yapabilirsiniz. Tüm bu avantajlar da düşünüldüğü zaman fare kovucu cihaz fiyatları oldukça uygun ve ekonomik aralıklarla piyasadalar. Bütçeyi sarsmadan edinilen cihazlar ile hem sağlığınızı hem de huzurunuzu daimi kılmak mümkündür. Bu arada çapa makinesi modellerine bakmanızı öneririz.

Haşere ve Fare Kovucularla Huzurlu Bir Şekilde Yaşamınızı Sürdürün

Haşere ve Fare Kovucularla Huzurlu Bir Şekilde Yaşamınızı Sürdürün

Kullanım sonrasında ardında kötü koku ve duman bırakmayan doğal fare kovucu çeşitleri, çocuklarınız ve varsa evcil hayvanlarınız için zararsız bir şekilde çalışırlar. Haşere ve farelerin istila edebildiği duvar içi tesisatları başta olmak üzere olası her noktada konumlandırılan, ultrasonik dalgalar yayarak çalışan cihazlar, bu canlıları yaşam alanlarınızdan uzaklaştırma konusunda oldukça profesyoneldirler. Hem siz hem de aileniz kimyasal seviyesi yüksek ve zararlı ilaçlarla olumsuz yönde etkilenmeden haşerelerden kurtulabilirsiniz. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızı zararlı olan pek çok faktörden korumak için son derece güvenli ürünler olarak bilinirler. Yalnızca odalarda çalışan sonar ünitelerin ve mobilyalar tarafından bloke olan ürünlerin tam tersi şekilde, elektrikle çalışan cihazlar, haşerelerin çoğaldıkları yerlere doğrudan etki ederler. Sadece fişe takarak devreye sokulan ürünler sayesinde dijital yolla canlıları öldürmeden alanlardan uzaklaştırmada yeterli olurlar. Fare kovucu tavsiye listelerinde de karşılaşılan cihazlar, görünmez dijital kalkan yaratarak, tüm haşereleri ve fareleri yaşam alanlarından uzaklaştırırlar. Yapıları gereği hiçbir şekilde kimyasal barındırmayan ve kanserojen etki bırakmayan kovucular, insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeden güvenli bir şekilde kullanılırlar.25 ile 150 metrekarelik alanlarda aktif olarak etkilerini gösterirler. Bu orandan daha geniş alanlar için de birden fazla cihaz kullanmak daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Elektrik tüketimi olarak son derece tasarruflu olan ürünler, sürekli kullanımlarda yıllık enerji tüketim maliyetini oldukça düşük aralıklarda seyrettirirler. Haşere kovucu sprey çeşitleri kadar etkili olan cihazlar, haşereleri ve fareleri zehirlemeden mevcut konumlardan uzak tutarlar. Fareden akrebe, danaburnundan hamamböceğine, örümcekten yılana kadar her türlü zararlı canlıyı elektronik ses dalgaları ile uzaklaştırırlar. Tüm geniş alanlarda kullanıma uygun olan ürünler, insanlar ya da evcil hayvanlar üzerinde zehirlenme riski barındırmadan, kimyasal bulundurmamaları ile çevreye de zarar vermeden profesyonelce çalışırlar. Düzenli kullanılmaları ile bu canlılardan uzaklaşmak için ideal çözümler sunarlar. Fare kovucu fiyatları, ürün modeline ve kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre belirlenirken, oldukça uygun aralıklarda yer alırlar. Bütçe dostu fiyatlar ile satın alınan ürünler elektrik tüketimini de tasarruflu bir şekilde gerçekleştirmesi sayesinde maddi yönden sarsmazlar.

Fare Kovucu Nasıl Çalışır?

Fare kovucular, kullanım açısından son derece kolaylık sağlarlar. Yaklaşık olarak 220 Voltluk prizlere takılarak kullanılabilen cihazlar, yüksek oranda verim sağlayabilmek açısından priz merkezinin tek noktada olmasına ve karşısında önünü kesebilecek sert yüzlerin bulunmamasına dikkat edilmesi gerekir. Herhangi bir mobilyanın cihazın önüne geçmesi, alınacak etkiyi düşürür. Bu nedenle 1 ile 1.5 metre yükseklikte konumlanmasına dikkat edilerek kullanılmalıdır. Ultrasonik dalgalar yayarak çalışan kovucular, etkisini tüm evin genelinde gösterirler.

Haşere Kovucu Nasıl Çalışır?

Öncelikli olarak, haşere kovucuların etkili bir şekilde çalışabilmeleri ve frekanslarını yayabilmeleri için önlerinde bu dalgaları yaymayı engelleyebilecek cisimlerin olmamasına özen gösterilmelidir. Mikro işlemci kontrollü gezer frekansları bulunan haşere kovucular, hayvanlar üzerinde bağışıklık sağlamazlar. Kimyasal barındırmamaları ile insanlar üzerinde zararlı etkilerde bulunmadan çalışırlar. Bir yıl boyunca kesintisiz çalışırlar ve tam etki için 24 saat boyunca prize takılı olmaları gerekir. 220 Volt – 50 Hz düzeyindeki normal prizlere takılarak kolaylıkla kullanılabilen cihazlar, 19KHz – 50 KHz çalışma frekansıyla aktif olarak çalışırlar.

Fare Kovucular Ne Kadar Etkili?

Satın alacağınız ya da almayı düşündüğünüz profesyonel fare kovucular ve haşere kovucular, farklı özelliklere ve niteliklere sahip olurlar. Fare kovucuların haşere kovma özellikli olan cihazları da bulunur. Ancak sadece fareler üzerinde etkili olan kovucular da vardır. Tamamen sizin inisiyatifinize bağlı olarak karar vereceğiniz ürünler, 50 metrekare ile 1000 metrekarelik alanlarda etkisini gösteren cihazlardır. Kullanım alanı çok daha geniş ise birden fazla cihaz kullanmak alınan verimi ve etkiyi daha üst noktaya taşır.

Fare Kovucu Nasıl Kullanılır?

Fare ve haşere kovucular sonik ve ultrasonik dalgalar sayesinde fareleri, böcekleri ve zararlı haşereleri bulundukları noktalardan doğrudan uzaklaştırırlar. Kullanım olarak oldukça kolaylık sunan cihazlar, fişe takılarak tüm gün çalıştırılarak kullanılırlar. Etkili ve ticari olarak da kaliteli olmalarıyla öne çıkan ürünler, ofislerden endüstriyel iş yerlerine, bahçelerden evlerin içlerine kadar her noktada kullanıma uygundurlar. Sadece uygun konumu tespit ederek, prize takılarak aktif hale getirilen kovucular, elektrik ile çalışarak kolayca kullanılırlar. Kullanım kolaylığı sayesinde ideal çözümler üreten ürünler, her anlamda kullanıcıların istediği sonuçları doğururlar. Kullanım alanı fark etmeksizin her noktada aynı şekilde kullanılmaları da cihazları öne çıkaran bir özelliktir.