ÜCRETSİZ KARGO

Orient 2 Litre Yüksek Basınçlı İlaçlama Pompası Makinası
(33)
110,00 TL
89,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hızar Teknik Portatif Hızar Kızağı Tomruk Kereste Biçme Aparatı
(25)
949,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Koruyucu Güneş Panelli Elektrikli Çit Sistemi Domuz Ayı Kovucu
(6)
2.099,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çelik Bıçaklı Tekli Çapa Makinası Pulluğu
(10)
444,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Husqvarna Ls 2T Ölçekli İki Zamanlı Motor Yağı 1 Litre
(86)
187,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mrt Oil Turbo İki Zamanlı 2T Motor Yağı Ölçekli Yağ 1 Litre
(18)
80,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çift Yönlü Çapa Makinası Pulluğu
(7)
402,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Motorlu Testere Yağ Seti Maksi Motor ve Zincir Yağı
(2)
210,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch Ekstra Güçlü Misina Kesme Çubuğu - F016800431
(29)
305,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Echo Yağ Pro Up İki Zamanlı Ölçekli Dumansız 2T Yağ 1Lt
(18)
180,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

İtal Dolma Patlamaz Çapa Makinası Aks Teker Takımı 400/8 27 Mm
(5)
1.288,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Veta Akü Şarj Cihazı 12V Tüm Akü Modellerine Uygun
(6)
771,75 TL

ÜCRETSİZ KARGO

İlaçlama Pompası Tetik Ve Hortum Komple
(10)
114,00 TL
102,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oleo-Mac Prosint2 Benzin Karışım Yağı İki Zamanlı 1 Litre Ölçe...
(7)
185,00 TL
166,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Handwerker Avuç Taşlama Makinası İçin Zincirli Testere 35 CM 10-14-16 MM
(35)
387,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elektrikli Çit Makinesi İzolatörü 100 Adet
(3)
345,00 TL
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Einhell GC-CS 235 E Zincir Bileme Makinası
Einhell GC-CS 235 E Zincir Bileme Makinası
(1)
2.339,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Einhell Ge-Lc 36-35 Li Akülü Testere Uyumlu Zincir 26 Diş-90
(9)
323,00 TL
290,70 TL

Bahçe Makine Aksesuarları

Bahçe içerisinde bakım sağlamak, bahçe temizliğini yapmak gibi amaçlarla bahçe makineleri kullanılmaktadır. Bahçe makineleri aksesuarları ise farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanılmaktadır. Koyun kırma makinası, bahçe ilaçlama makinesi, zincirli tırpan başlığı, ot ilaçlama pompası, elektrikli çit ipi ve daha fazlası bahçe ihtiyaçları için gerekli aksesuarlardır. Durgun sudan su çekme kiti, akülü bahçe ilaçlama pompası, yüksek basınçlı hortum, zincirli tırpan başlık ve daha pek çok ürün bahçe makine aksesuarları arasında yer almaktadır. Bahçe otu çitleri, bahçede veya geniş arsa alanlarında yer alan hayvanları koruma amacıyla kullanılmaktadır. Elektrikli çitler domuz gibi yırtıcı hayvanlara karşı kendi hayvanlarınızı koruyabilmenizi sağlar. Güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip elektrikli çitler aynı zamanda hayvanlarınızın kaçmamasını sağlar. Kontrol gerekmeksizin hayvanlarınızı koruyabilir, dışarıdan gelecek çeşitli zararlara karşı güçlü bir koruma sağlayabilirsiniz. Her bahçe için farklı modele sahip çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Yedek parçalar ve bahçe makine aksesuarları modellerini kullanarak bahçe bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Özel motor yağları, dizel motorlu çalışan makinelerde tercih edilmektedir. Şarjlı makine tercihlerinde ise şarj aleti alternatifleri mevcuttur. Koyun kırkma makineleri özel kesme biçimleri ile uzun tüyleri bile kolaylıkla kesmeyi sağlar. Tırpanlarda kullanılan özel bıçaklar ve diğer yünlü hayvanların tüylerini kesmeyi sağlayan bıçaklar bahçe makinelerinde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bahçe, tarla gibi çeşitli alanlarda sondaj kuyusu açmak için sondaj kuyu açma aletleri bulunmaktadır. Tırpan motoru çalıştıranlar için profesyonel maske bulunur. İş güvenliği malzemeleri bahçe işleriyle uğraşanların güvenliğini sağlar. Yüz koruma maskesi, tırpan motoru, çapa aparatı ekim dekim işlemleriyle uğraşanların tercihi olmaktadır. Toprak burgu makinesi, çim biçme makinesi, benzinli akülü ve dizel makineler, ilaçlama makinesi, bahçe hidroforu ve daha fazla ürünü, ürün sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 Bahçe Makine Aksesuarları Özellikleri

Bahçe Makine Aksesuarları Özellikleri

Bahçe içerisinde ekme ve biçme işlerini yapmak, düzenli bakımı sağlamak için makine aksesuarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bahçe makineleri benzinli veya dizel olarak çalışma mekanizmasına sahiptir. Koyun kırkma makinesi koyun yetiştiricilerinin kullandığı yün kırkma amacıyla çalıştırılan cihazlardır. Kürklü hayvan sahipleri yün elde etmek için koyun kırma makinesi kullanmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan koyun kırma makineleri, farklı keskinlikte bıçaklarla güçlü kesme verimliliği sağlar. Güvenilir bir kesme kolaylığına sahip cihazlar hayvanları kesme sırasında cilt hastalığı gibi olumsuz durumlara karşı korur. Havalandırma sistemine sahip makineler, basit bir kesme mekanizmasına sahiptir. Güçlü ve uzun bıçaklara sahip makineler, farklı tipte yünleri kesmeyi olanaklı kılmaktadır. Vantilatör ve çok etkili bıçaklara sahip cihazlar, koyunları kırkarken rahatlıkla kullanılabilecek ağırlıkta tasarlanmaktadır. İşlemin en kısa sürede tamamlanması için hafif ve kompakt bir tasarımda üretime devam edilir. Profesyonel veya acemi kullanıcılar için birbirinden farklı modeller bulunur. Profesyonel kırma ve koyun kırpma, devir ayarlı keçi ve koyun kırpma makine modelleri bulunmaktadır. Kırkma makinesi yedek parçaları kullanılarak yünlü hayvanların kırkma işlemleri gerçekleştirilebilir. Koyun kırkması amacıyla kırkma makasları da bulunmaktadır. Metal şanzıman koyun kırkma makinesi kullanıcıların tercih ettiği alternatiflerdendir. Bahçe içerisinde tırpan kullananlar için pek çok tırpan makinesi ve aksesuarı bulunmaktadır. Ayrıca motorlu tırpan testeresi, uzatmalı manuel toprak burgusu, su kuyusu açma sondaj aleti, zincirli tırpan başlığı canavar başlık, motorlu tırpan kıyı temizleme fırçası gibi ürünler bahçe makine aksesuarlarındandır. Çapa aparatları farklı dişlerden oluşmaktadır. Tarla, bahçe gibi alanlarda tarımla uğraşanlar oldukça sık ihtiyaç duymaktadır. Çim biçme makinesi, elektrikli sensörlü çit makinesi, elmas uçlu ot tırpan testeresi bahçe içerisinde kullanılan aksesuarlardır. Paslanmaz zeytin ceviz, fındık silme aparatları; hasat zamanı ağaçtan toplama yapmaya yardımcı olur. Vişne, ahududu, Antep fıstığı, ceviz hasadında kullanılmakta ve sağlam gövdesi, çatal sistemiyle kısa sürede pratik bir şekilde toplama işlemi sağlamaktadır.

 Bahçe Makine Aksesuarları Nelerdir?

Bahçe Makine Aksesuarları Nelerdir?

Koyun kırkma makineleri koyun, keçi gibi yünlü hayvanlara sahip kullanıcılar için pek çok avantaj sağlamaktadır. Hem hız hem de verimlilik sağlayan cihazlar, enerji tasarrufu sağlarken titreşimli bıçak basıncı ayarlarıyla en verimli şekilde çalışır. Koyun kırkma makinası fiyatları makinenin devir sayısına, yapıldığı malzemeye, enerji tasarrufu sağlamasına ve diğer teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bahçe ilaçlama pompası bahçede yer alan bitkilerin zararlı böceklerden korunması amacıyla kullanılır. Bahçe içerisinde ilaçlama işlemlerini yaparken elektrikli, şarjlı, basınçlı ve benzinli ilaçlama pompalarını kullanabilirsiniz. İlaçlama pompaları farklı depo hacimlerinden oluşur. 2 L’den 25 L’ye kadar depo hacmi seçenekleri bulunmaktadır. Cihazlar 120 cm ve 150 cm hortum uzunluklarına sahiptir. Püskürtme etki mesafesi 3 metreden 14 metreye kadar değişiklik gösteren makineler; akülü, şarjlı, benzinli ürün tiplerine sahiptir. Farklı ağırlık ve ürün miktarı seçeneklerine sahip ürünler profesyonel kullanımlar için de alternatif modellere sahiptir. Akülü ilaçlama motoru, kalın piston dezenfekte pompası, ilaçlama tabancası ve diğer yedek parçalar bahçe ilaçlamasında kullanılır. Bahçe ilaçlama makineleri edinmeden önce ihtiyacınız olan ilaçlama miktarına, alanın genişliğine ve kullanım sıklığınıza dikkat etmelisiniz. Ürünler ayrıca tekne, yat, karavan gibi farklı yerlerde de endüstriyel kullanıma sahiptir. Bahçe ve evlerinizde ilaçlama işlemlerini yapabilmeniz için çeşitli ilaçlama makineleri, ilaçlama pompaları kullanılmaktadır. Basınçlı ilaçlama pompaları, benzinli ve mekanik ilaçlama pompaları talep edilen özelliklere göre farklı şekillerde çalıştırılabilir. Böceklenmeyi önleme amacıyla kullanılan ürünler farklı püskürtme gücü, işlevi ve genişliğine sahiptir. Geniş çapta ilaçlama yapabilmeniz için ideal ilaçlama pompaları kullanabilirsiniz. Ağaç ve bağ ilaçlama tabancaları uzak mesafeleri bile pratik bir şekilde ilaçlayabilmenizi sağlar. Bağ ilaçlamalarında tercih edilen tabancalar, açık alanda etkili sonuçlar vermektedir. İdeal ilaçlama pompası modellerini kullanarak böceklenmenin giderilmesi sağlanabilir. Bahçede kullanılan motorlu tırpan misinaları kolay aşınma yapmayan kuvvetli yapıya sahip olup aşınmaya karşı dirençlidir. Yüksek çalışma performansına sahip tırpan uçları, tırpan motorlarının çalışma hızını maksimum seviyeye çıkartmaktadır. Daha az titreşimle verimli bir kullanım sağlar. 6 dişli, 9 dişli pek çok alternatifte çapa ve tırpan aparatı bulunmaktadır. Toprağı havalandırmak, bitkilerin hava almasını amacıyla kullanılan toprak burguları; ekme, dikme işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Manuel kullanım sağlayan toprak burguları, bağlantı elemanlarıyla kullanılarak toprağın daha verimli hale gelmesini sağlar. Toprak yapısına uygun ölçülerde burgular tercih edilerek çukur açılabilir.

 Bahçe Makine Aksesuar Modelleri ve Yedek Parça Çeşitleri

Bahçe Makine Aksesuarları ve Yedek Parça Çeşitleri

Zincirli tırpan başlığı canavar başlık benzinli tırpanlar ağır çalışma şartlarına uygun şekilde üretilir. Kullanım amacı çalı ve diken gibi yerlerde kesim yapmak olan başlıklar, değiştirilebilen zincirleriyle kullanım kolaylığı sağlar. Motorlu, benzin, çeşitli tırpan başlıkları bulunmaktadır. Metal ve dayanıklı gövdeye sahip aksesuarlar uzun süre çalışmaya uygun şekilde tasarlanır. Çalı, diken gibi sert otları kesme işlemlerine uygun bir mekanizmaya sahiptir. Çalışma özelliği gereği siperliksiz kullanımı tavsiye edilmemektedir. Tırpan motorlarında kullanılan tırpan başlıkları, pek çok markadaki motora göre uyumlu hale getirilebilir. Yapı, market ve bahçe işlemlerinde kullanılan hortumlar, yüksek ve alçak basınç hortumu olmak üzere ikiye ayrılır. 12 metreye kadar uzanan hortum seçenekleri ve 22 bardan 225 bara kadar uzanan basınç özellikleriyle verimli bir kullanım sağlar. Pek çok güç ayarında çalışmaya uygun olan ürünler ilaçlama sırasında ayarlanabilen su debisine sahiptir. Farklı su debisi, kablo uzunluğu, voltaj değeri gibi özellikleri inceleyerek kullanımınıza uygun olan hortumları satın alabilirsiniz. Yüksek basınç hortumu hidrolik sistemleri bağlama amacıyla kullanılan uzun kullanım ömrüne sahip basmalı süzgeç tahliyesi yapabilen tasarımlardır. Harici katmana sahip hortum seçenekleri alçak ve yüksek basınçlı modellere sahiptir. Basınçlı havayı iletmek amacıyla kullanılan hortumlar bahçe ilaçlamasında, ilaçlama makinelerinde kullanılır. Ürün sayfamızda yer alan bahçe ilaçlama pompası fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olarak ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Koyun kırkma makinelerinin soğutmalı sisteme sahip modelleri incelenerek ideal bir makine modeli tercihinde bulunulabilir. Soğutmalı sisteme sahip devir ayarlı makine modelleri bahçe işlemlerinde işlevsel kullanımlar sağlar. İlaçlama makineleri, çim biçme makineleri ve diğer tetikli ilaçlamalar bahçede yer alan bitkilerin korunması amacıyla kullanılmaktadır. 4 başlıklı hilal tip ilaçlama makinesi aparatı, düz tip ilaçlama makine aparatları, elmas uçlu tırpan testereleri, karık açma aparatı ve diğer ürünler kullanıcıların bahçe ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla satışa sunulmaktadır. Bahçenizde yer alan çimlere şekil vermek, hava almasını ve daha sağlıklı büyümelerini sağlamak için çim biçme makineleri kullanmanız gerekir. Makineler çeşitli aparatlarla çimlere zarar vermeden biçme işlemini gerçekleştirmektedir. Farklı tipte motorlu, benzinli ve şarjlı ot çalı tırpanı çim biçme makinelerini değerlendirebilirsiniz. Ergonomik tasarımlara sahip yüksek performanslı bahçe makinesi ürünleri, performansın arttırılması amacıyla çeşitli aksesuarlarla desteklenebilir.

 Her Bahçeye Uygun Bahçe Makine Aksesuarı Modelleri

Her Bahçeye Uygun Bahçe Makine Aksesuarı Modelleri

Ot ilaçlama pompası bahçede yer alan otların zararlı böceklere karşı korunmasını sağlar. Cihazlar el tipi basınçlı dezenfektan modelleriyle kullanıcılara kolay kullanımlar sağlamaktadır. Akülü, benzinli ve şarjlı ürün tiplerine sahip pompalar arasından kullanımınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri ürün sayfamızdan değerlendirebilirsiniz. Elektrikli çit ipi elektrikli çit sistemlerinde kullanılan bir aksesuardır. Hayvanların otlatılması sırasında dışarı çıkmalarını önlemek amacıyla kullanılan çit ipleri, ayrıca dışarıdan gelecek tehlikelere karşı da hayvanları korur. Tarladaki mahsullerin korunması, zarar görmeye karşı dış etkenlerden uzak tutulması amacıyla elektrikli çit ipleri kullanılmaktadır. Bahçe, tarla, arsa gibi hayvanların bulunduğu pek çok yerde elektrikli çit ipi kullanılır. Taşınabilir yapıya sahip modeller, hayvanların kontrolünü sağlamaya yardımcı olur. Bariyer görevine sahip olan çitler sayesinde farklı bir güç uygulamadan hayvanlarınızı koruyabilirsiniz. Bahçenizin alanına göre ölçüm yaparak kullanacağınız ip uzunluğunu belirleyebilirsiniz. 500 metre krom çift sarım, domuz ayı kovucu elektrikli çit tel, hayvan kovucu çit ipi, çapraz sarım çit ipi gibi alternatifler bulunmaktadır. 200 metre ve 500 metre gibi farklı uzunluklara sahip çit ipleri, tehlikeli hayvanlara karşı psikolojik bir güç bariyeri oluşturur. Sıcaklık ve soğukluk gibi çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Elektrikli çit ipi fiyatları ipin uzunluğuna, yapıldığı malzemenin dayanıklılığına göre farklılık göstermektedir. Bahçenizde gerek duyacağınız çapa makinesi, çim biçme makinesi, ilaçlama makinesi, toprak burgu makinesi gibi ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Toprak bakımını sağlamak ve toprağın ihtiyacı olan ekim dikim işlemlerini gerçekleştirmek için diğer bütün bahçe makinelerini değerlendirebilirsiniz. Aksesuarların ve yedek parçaların doğru şekilde takılması, ideal bir kullanım sağlanması amacıyla yetkili kişilerden yardım alınabilir. Bahçe makinelerinin daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için yedek parçalar kullanılabilir. Durgun sudan su çekme kiti tek yöne su akışı sağlayan bir filtreden oluşur. Makine aracılığıyla çalışan su çekme kitleri basınçlı yıkama aksesuarlarıyla tamamlanmaktadır. Yeni nesil endüksiyonlu motora sahip makineler araba, bisiklet, teras temizliği gibi pek çok alana uygun kullanım sağlar.

 Uygun Fiyatlı Bahçe İlaçlama Makinesi Modelleri

Uygun Fiyatlı Bahçe İlaçlama Makinesi Modelleri

Bahçe ilaçlama sırt pompası modelleri ilaçlamayı doğru ve kolay şekilde yapabilmek için çeşitli şekillerde üretilmektedir. Böcek bulunan alanlarda böcekleri uzaklaştırmak amacıyla kullanılan pompalar, böceklerin bitkilere vereceği zararı önler. Bitkilerin gelişimini sağlamak, zararlı böceklerden uzak tutmak amacıyla basınçlı hortumlar kullanılmaktadır. Sırt pompaları ilaçlama sırasında ağırlığı elinize veya kolunuza değil, sırtınıza verdiği için işlemleri daha kolay hale getirmenize yardımcı olur. Elektrikli modeller, elektrik yardımıyla çalıştığı için priz kullanımına ihtiyaç duyulur. Şarjlı ilaçlama aletleri belli bir süre şarj edildikten sonra prizin olmadığı pek çok alanda kullanıma uygun hale gelir. Bu sayede rahatlıkla istediğiniz yere götürebilir ve kullanıma devam edebilirsiniz. Çeşitli akülü modeller de ilaçlama kullanılmaktadır. Basınçlı ilaçlama pompaları yüksek basınçta ilacı püskürtme amacıyla kullanılmaktadır. Alçak ve yüksek basınç boru seçenekleri bulunur. Kullanım alanınıza uygun, bitki çeşitliliği ve böcek yoğunluğu göz önüne alınarak ideal bir tercihte bulunulabilir. Yüksek basınçlı hortumlar, ilaçlama için oldukça fazla tercih edilen modellerdir. Yüksek basınçlı hortum fiyatları hortumun uzunluğuna, dayanıklılığına göre farklılık göstermektedir. Benzinli modeldeki ilaçlama çantaları, etkili bir ilaçlama sağlamak amacıyla farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Ürünleri satın almadan önce makine özelliklerini incelemeli, markalara ait bilinir markaların dayanıklı ürünlerini gözden geçirmelisiniz. Güvenli kullanım sağlayan farklı modelleri inceleyerek bahçe tipinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri satın almalısınız. Motor gücü, basınç, su debisi, ağırlık gibi teknik özellikler dikkate alınarak bahçe makine aksesuarı tercihinde bulunulabilir. Plastik kapak, hortum gibi çeşitli aksesuarlar kullanılarak bahçe makineleri işlevsel hale getirilebilir. Tırpanlar, toprak burgu makinaları, yaprak toplama ve üfleme makinaları, zeytin ve hasat makinaları gibi işlevsel ürünler de bulunmaktadır. Enerji ve güç tasarrufu sağlayan ilaçlama makinesi, su pompaları, dal budama makineleri, çit kesme makineleri ve diğer motorlu makineler güvenle kullanılabilir. Çevre dostu, kaliteli pek çok ürün kullanıcıların beğenisine sunulmakta ve uzun kullanım ömrüyle tasarruf sağlamaktadır. Çim kesme bıçakları, misinalı makara setleri, bahçe uzatma kabloları makine aksesuarları içerisinde yer almaktadır. Makineye bağlı kabloların uzatılması ve farklı alanlarda da temizliğin sağlanması amacıyla ek kablolar kullanılabilir. Görüldüğü gibi pek çok bahçe makinesi aksesuarı bulunmaktadır. Ürünler bahçe alanlarında bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesi, bahçe düzeninin sağlanması, hayvanların kontrol altına alınması gibi pek çok amaçla tercih edilmektedir. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan bahçe makine aksesuarlarını inceleyebilir, ürünlere dair kullanıcı yorumlarını değerlendirerek ihtiyaç duyduğunuz modelleri satın alabilirsiniz.