Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Çoklayıcı & Dağıtıcı Modelleri ve Fiyatları  için 1728 sonuç bulundu

1728 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Televizyonlarınızın arkasına bakarsanız birçok giriş görebilirsiniz. Bu girişleri TV kabloları ile başka cihazların girişlerine bağlamanız gerekir. Ama bazen sadece kabloyla bağlantı yeterli olmaz ve fiş olarak çoklayıcılarile dağıtıcılara ihtiyaç duyarsınız.

Dağıtıcı Nedir?

Dağıtıcı Nedir?

Dağıtıcı, bir bağlantıyı çoklu bağlantılara ayıran bir kablo veya fiştir. Dağıtıcılar sadece televizyonlarda değil birçok elektronik cihazda kullanılan faydalı bir parçadır. Dağıtıcının üstünde bağlantı kapısı olarak giriş ve çıkışların yanı sıra içinde girişlerden çıkışlara sinyali azaltan rezistanslar da bulunur. Dağıtıcılar en yaygın olarak bir İnternet bağlantısını iki veya daha fazla bilgisayara dağıtmak için kullanılır. Dağıtıcıların kabloları birbirine bağlamak için yapılmadığını unutmayın. Televizyon için de dağıtıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Wi-Fi dağıtıcıların yanı sıra HDMI dağıtıcı ve çoklayıcılar da televizyonlarla beraber sıklıkla kullanılır. Dağıtıcı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey sinyal gücüdür. Sinyal günü her bir bağlantı kapısında bölünerek azalır. Özellikle ofis için bir dağıtıcı bakıyorsanız bu sinyal konusu sizin için oldukça önemli. İyi markaların dağıtıcılarına göz atabilirsiniz.

Çoklayıcı Nedir?

Çoklayıcı Nedir?

Çoklayıcı, birçok analog veya dijital giriş sinyalleri arasından birini seçerek seçilen girişi tek bir hatta yönlendiren bir cihazdır. Çoklayıcılar çoğunlukla, belli bir zaman aralığı ve bant genişliği dahilinde bir ağ üzerinden gönderilebilecek veriyi artırmakta kullanılır. Çok sayıda ve farklı türlerde elektronik cihaz kullanıyorsanız çoklayıcılara da her an ihtiyacınız olabilir demektir. Televizyonlar söz konusu olduğunda en fazla rastlayacağınız çoklayıcı türü HDMI çoklayıcıdır. Aynı anda modemler, televizyonlar, Blu-Ray oynatıcılar ve diğer cihazlar arasında sıkıştırılmamış ses ve video akışı sağlamak isterseniz HDMI giriş çıkışlarını artırmak için HDMI çoklayıcı almanız gerekir. HDMI kablosu ile sadece iki cihazı, örneğin bilgisayarla televizyonu birbirine bağlayabilirsiniz.

Çoklayıcı ve Dağıtıcı Fiyatları Ne Kadar?

Çoklayıcı ve Dağıtıcı Fiyatları Ne Kadar?

Çoklayıcı ve dağıtıcı fiyatları ürünlerin markasına, modeline ve kalitesine göre değişir. Çoklayıcı ve dağıtıcıların giriş çıkış sayısı ne kadar artarsa fiyatı da ona bağlı olarak yükselecektir ama burada düşünmeniz gereken alacağınız ürünün sizin ihtiyaçlarınıza uzun soluklu ve pratik bir çözüm sunmasıdır. HDMI çoklayıcı dağıtıcı gibi ürünler aynı anda birkaç işi birden yaptıkları için ekonomik bir seçenek olarak dikkat çeker. Çoklayıcı ve dağıtıcıda iyi bir ürün seçmek önemli. Achill, HQ, Bandridge, Elektromer, Profigold, Valueline, Hafea, König dahil olmak üzere birçok markanın çoklayıcı ve dağıtıcılarını web sitemizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Çoklayıcı ve dağıtıcılarla birlikte kullanacağınız TV kablolarını da sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer TV aksesuarları için tek yapmanız gereken Televizyon Akseusarları kategorisini ziyaret etmek.