RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Nexo Akıllı Saat
Amazfit Nexo Akıllı Saat
(4)
1.999 TL
SEPETTE
1.939 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTS 2E 42 MM Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(19)
1.832,54 TL
SEPETTE
1.676,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Amazfit Neo Retro Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(379)
539 TL
495 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTR 3 Pro Akıllı Saat ( Distribütör Garantili)
(16)
4.899 TL
SEPETTE
4.809 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTR 3 Akıllı Saat (Distribütör Garantili)
(4)
3.405 TL
SEPETTE
3.315 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTR 2E 47 MM Akıllı Saat
(66)
3.499 TL
SEPETTE
3.286,53 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit A1914 GTS Akıllı Saat
(123)
2.279 TL
SEPETTE
2.189 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTS 3 Akıllı Saat (Distribütör Garantili)
(12)
3.499 TL
SEPETTE
3.409 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit T-Rex Akıllı Saat (Distribütör Garantili)
(11)
3.099 TL
SEPETTE
3.009 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTR 2 47 MM 3GB Klasik Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(23)
3.599 TL
SEPETTE
3.509 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Bip 3 Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(6)
1.198 TL
SEPETTE
1.168 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTS 2 42 MM Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(50)
6.799 TL
SEPETTE
6.709 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Bip 3 Pro Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(6)
1.449 TL
SEPETTE
1.419 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit A1902 GTR 47 MM Amoled Retina Ekran Akıllı Saat (Distribütör Garantili)
(43)
2.799 TL
SEPETTE
2.709 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit GTR 2 Sport 47 MM Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(23)
4.499,90 TL
SEPETTE
4.409,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Bip U Pro 40 MM Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
(39)
1.582,59 TL
SEPETTE
1.522,59 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Bip A1608 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili)
(13)
1.499 TL
SEPETTE
1.469 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Amazfit Bip A1608 Akıllı Saat (Distribütör Garantili)
(100)
1.499 TL
SEPETTE
1.469 TL

Amazfit Akıllı Saat

Huawei Technology'nin sahip olduğu Amazfit markası, Eylül 2015'te kurulmuştur. Red Dot Tasarım Ödülü, Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olan Amazfit, yenilikçi ürünleri ile gereksinimlere yanıt verir. Amazfit; Basic serisi, Fashion serisi, Flagship serisi, Outdoor serisi, X serisi ve Health serisi dahil olmak üzere yedi farklı akıllı saat ve bileklik modeli ile kullanıcı karşısına çıkar. Giyilebilir teknolojiye sahip ürün grubunda yer alan akıllı saatler, birbirinden farklı model alternatifleriyle insan yaşamına hızla dahil olur. Her yaştan kullanıcının ortak zevkine hitap eden Amazfit akıllı saat modelleri, zaman ve organizasyon yönetimi konusunda oldukça fayda sağlar. Akıllı telefon özelliklerini minik bir ekrana sığdıran bu cihazlar, sahip oldukları özellikler ve uygulamalar sayesinde günlük işlerinizi halletmenize yardımcı olur. Kullanıcı beklentilerine ve gereksinimlerine uygun olarak geliştirilen akıllı saatler; rutininizi daha verimli geçirmek, gün içerisinde hareket etmeye motive olmak, yaşam kalitenizi artırmak ve spor alışkanlığı kazanmak açısından oldukça idealdir. Şık duruşu ve modern tasarımı ile kadın ve erkek kullanıcıların ilgisini çeken Amazfit akıllı saat modelleri, telefonla yapılabilen hemen hemen tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilmenize imkan tanır. Akıllı telefonlar ile senkronize edildikten sonra kolunuzda rahatlıkla taşıyabileceğiniz cihaz hem işlevselliği hem de dış tasarımı ile dikkat çeker. Farklı özellikler ile donatılan akıllı saatler; mesajları okuyabilme, aramalara yanıt verme ve bildirimleri görebilme gibi birçok telefon özelliğini gözünüzle kolunuza baktığınızda görebilmenize imkan tanır. Farklı tasarımlara sahip dijital ekranlardan kalp ritim sayınızı, ne kadar adım attığınızı ya da saatin kaç olduğunu görebilirsiniz. Üstün nitelikleri ve kalitesi ile farkını ortaya koyan Amazfit akıllı saat modelleri, planlamalarınızın gerçekleşmesine ve kişisel ajandanızın yönetilebilmesine katkıda bulunur. Estetik görünümleriyle kıyafet kombinlerinde de kendine yer bulan Amazfit akıllı saatler, ergonomik tasarımı sayesinde kolda rahatça kullanılır. Teknik donanımları ile üstün bir performans sergileyen Amazfit akıllı saatler, hareketlilik seviyenizi ve uyku kalitenizi de ölçer. Vaktinizin daha nitelikli geçmesini destekleyen cihazlar; ev, ofis, iş yeri, okul ve spor salonu gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Amazfit akıllı saat adımsayar, pedometre, nabız ölçer, uyku takibi, kronometre, GPS, hava durumu, yürüme mesafesi, yakılan kalori miktarı gibi çeşitli özellikler ile dizayn edilir. Siz de sosyal yaşamınızın her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz Amazfit akıllı saat modelleri içerisinde aradığınız çeşitleri bulabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünü değerlendirebilirsiniz. Farklı markalara ait çeşitli modelleri görmek için akıllı saat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Amazfit Akıllı Saat Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Amazfit Akıllı Saat Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Pratik kullanımları ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Amazfit akıllı saatler, internet üzerinden veri alma ve gönderme özelliği ile geliştirilmiş bir giyilebilir teknolojidir. Akıllı telefon özelliklerini minik bir ekrana sığdıran Amazfit akıllı saatler, sahip oldukları nitelikler ile yaşamınızı kolaylaştırır. Bluetooth ve hücresel bağlantı özelliklerine sahip akıllı saatler, mesajlarınızı takip edebilmenizi ve aramalarınızı kontrol altında tutabilmenizi sağlar. Renk alternatifleriyle kullanıcıların farklı beğenilerine hitap eden Amazfit akıllı saat modelleri, ergonomik ve şık tasarıma sahip olmasından dolayı günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılır. Yaşamı kolaylaştıran özellikleriyle öne çıkan Amazfit akıllı saatlerin kullanımı da son derece basittir. Öncelikle Amazfit akıllı saat kurulumu için akıllı telefonunuza Mi Fit uygulamasını indirmelisiniz. Mi Fit uygulamasını indirdikten sonra cihazı akıllı telefonunuz ile eşleştirmeniz yeterlidir. Kişisel sağlık verilerinizi uygulama üzerinden tamamlayarak cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlık verilerini ve telefon bildirimlerinizi dokunmatik ekran üzerinden görebilirsiniz. Mi Fit uygulaması ile egzersizlerinizi, uykunuzu, adımlarınızı ve kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. GPS, pusula, kronometre ya da kalp atışı ölçüm cihazı olarak da kullanılabilen Amazfit akıllı saat modelleri, gün içinde yaptığınız aktiviteleri değerlendirir. Amazfit akıllı saat ile bisiklet sürme, yürüyüş ve koşu gibi bazı antrenmanları da takip edebilirsiniz. Klasik analog saat görünümünden akıllı saat tasarımına kadar pek çok model bulunur. Android ve iOs işletim sistemi ile çalışan Neo retro akıllı saat bu modellerden biridir. Siyah ve turuncu renklerine sahip retro akıllı saat, şıklığından ödün vermeyenlerin tercihleri arasındadır. Kıyafet kombinlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayan retro akıllı saat, kalp atışlarınızın ne kadar yavaş ya da hızlı olduğunu gösterir. Eski dönem saatlerini andıran bu model, modern bir bakış açısıyla dizayn edilmiştir. Geçmişin modern çizgilerle harmanlandığı retro akıllı saat modeli, gün içindeki adımlarınızı sayarak kilo vermek motivasyonuna da destek olur. 28 günlük pil ömrüne sahip retro model, 50 metreye kadar suya dayanıklılık gösterir. Dört taraflı bir ekrana sahip Neo akıllı saat, BioTracker PPG sensör 3 ile donatılmıştır. Sağlık durumunuzu anlamanıza yardımcı olan model; bisiklet, koşu, yürüyüş gibi farklı spor modlarına göre ayarlanabilir. Uykunuzu da kolayca izleyen cihaz, uyku kalitenizi iyileştirmek için verileri kontrol edebilmenizi sağlar. Arama ve mesajlaşma bildirimlerini anında gösteren cihaz, çok yönlü işlevselliği ile fark yaratır. Sağlam ve kaliteli materyallerden üretilen Amazfit Neo akıllı saat modelini uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Amazfit Akıllı Saat Modelleri Nelerdir?

Amazfit Akıllı Saat Modelleri Nelerdir?

Teknoloji ve spor tutkunlarının ilgi ile takip ettiği Amazfit akıllı saat modelleri, telefonlar ile senkronize çalışarak gün boyu size eşlik eder. Suya dayanıklı yapısıyla işlevsel bir kullanım sunan Amazfit akıllı saatler, farklı özellikler ve tasarımlar eşliğinde üretilir. Amazfit akıllı saat modelleri; renk, tasarım, garanti türü, su geçirmezlik, nabız ölçer, pedometre, uyku takibi, Bluetooth desteği, pil türü, titreşim, GPS, uyumlu işletim sistemi, bildirim alma, şarj süresi, spor modları, aktivite takibi gibi ürün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Amazfit Bip A1608 akıllı saat modeli, donanım özellikleriyle nabzı kontrol etmek, uzaktan görüşmeler yapmak, tarihi bilmek ve daha pek çok işlemi yapabilmek için idealdir. Android işletim sistemini içinde barındıran A1618 serisi akıllı saat modeli, Bluetooth ile kablosuz bağlantı gerçekleştirir. GPS performansı oldukça nitelikli bir şekilde çalışan model, konumuzla ilgili sorunlarla karşılaşmanızı önler. Profesyonel sporcular tarafından kullanılabilen cihaz, 4 spor modu ile her hareketi izlemenize yardımcı olur. Kalp hızı, hareket mesafesi ve egzersiz süresini takip eden akıllı saat modeli, tam şarj edildiğinde 45 gün boyunca kullanılabilir. Bunun yanı sıra sadece uyku izleme ya da uzaktan kayıt için kullanıldığı ise bu süre 4 aya kadar çıkabilir. Uzun süre kullanmayan müsait olan cihazın pili tamamen bittiğinde şarj olma süresi ise 2.5 saattir. Cihazının şarjı bittiğinde Amazfit akıllı saat şarj aleti ile tekrar şarj edebilirsiniz. Yepyeni tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çeken GTS 2 mini akıllı saat modeli de Amazfit ürün çeşitliliği arasında yer alır. Adımsayar özelliğiyle gün içerisinde ne kadar yol kat ettiğinizi gösteren GTS modeli, ayarlanabilir kordon tasarımı ile tüm kullanııclar için uyumludur. Kolunuzda oldukça şık bir görünüme sahip olan GTS mini 2 Amazfit akıllı saat modeli, zamanı doğru biçimde yönetmenize yardımcı olur. Küresel konumlama sistemi, saatiniz kaybolduğunda onu hemen bulabilmenizi sağlar. Ekran paneli, kolay kullanımı ve ayrıcalıklı teknolojisi ile özellikle egzersiz esnasında yaşamınızı kolaylaştıran cihaz, suya dayanıklı yapısı ile tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sıcak yaz günlerinde terlemeye karşı da dayanıklı olan GTS modeli, her zaman açık AMOLED ekran tasarımına sahiptir. 70 ve üzeri spor moduna sahip modelin ekranı 1.55 inçtir. Ayarlanabilir kordona sahip Amazfit akıllı saat modeller arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Amazfit Akıllı Saat Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Amazfit Akıllı Saat Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Amazfit akıllı saat modelleri arasından seçim yaparken kişisel beğeniler, zevkler, gereksinimler, beklentiler, istekler ve ürün özellikleri dikkate alınır. Günün her anında size eşlik eden Amazfit akıllı saat modelleri arasından seçim yaparken bazı hususlara önem vermek gerekir. Akıllı ve doğru bir alışveriş deneyimi için Amazfit akıllı saat yorumları, önerileri, inceleme ve değerlendirme yazılarını okumakta fayda vardır. Hem şıklık hem de işlevsellik arayan kullanıcılar için son derece uygun olan Amazfit akıllı saatlerin seçiminde ilk olarak ürünün gereksinimlerinize karşılık verip vermediğinden emin olmanız gerekir. Kamp gezileriniz ve doğa yürüyüşleriniz için pusula özelliği ile GPS teknolojisi gelişmiş akıllı saatleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonunuz ile satın alacağınız akıllı saatin işletim sisteminin uyumlu olması da dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Cihazın hangi işletim sistemiyle uyumlu olduğunu kontrol ederek bir seçim yapabilirsiniz. Android ve iOs işletim sistemleri ile uyumlu çalışan Amazfit akıllı saat modelleri, kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşamanızı önler. Depolama alanı da akıllı saat alırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer alır. İhtiyaç duyduğunuz uygulama sayısını göz önünde bulundurarak depolama hacmi yüksek modellere öncelik verebilirsiniz. Eğer akıllı saati ofis ya da iş ortamında kullanacaksanız sesli görüşme yapacağınız ve sesli komut verebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda seçim sırasında kullanım amacınızı dikkate almalısınız. Sosyal medya entegrasyonu olan Amazfit akıllı saatleri tercih ederek kullanım amacınızı genişletebilirsiniz. Amazfit akıllı saatler gelen mail, çağrı ve mesajları anında size bildirir. Akıllı saatin ekranı da dikkate almanız gereken bir diğer noktadır. Işıklı ve güneşli ortamlarda parlama yapmayan ekranlara sahip modelleri daha rahat görüş için tercih edebilirsiniz. Pil ömrü ile şarj süresi de dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında bulunur. Amazfit akıllı saat seçiminde renk unsurunu da dikkate alabilirsiniz. Amazfit akıllı saat renkleri arasında haki, mor, altın-siyah, krem, gri, beyaz, turuncu, mavi, yeşil, pembe, siyah ve çok renkli tonlar yer alır. Amazfit akıllı saatlerin kordonu değiştirilebildiği için kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Seçim esnasında dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında Amazfit akıllı saatlerin fiyatı da yer alır. Amazfit akıllı saat fiyatları, sahip oldukları özelliklere ve donanımlara göre değişkenlik gösterir. Amazfit akıllı saat satın almadan önce tüm bu kriterleri ve detayları incelikli olarak gözden geçirebilirsiniz.

Amazfit Akıllı Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Amazfit Akıllı Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Gelişen teknolojilerin getirilerini en iyi şekilde yansıtan Amazfit akıllı saatler, bileğiniz uyum gösteren ölçülerde tasarlanır. Özellikleri, ekranları ve renkleri ile günlük yaşamdaki pek çok işlemi yapabilmenize olanak veren Amazfit akıllı saat kordonu, her bilek ölçüsüne göre ayarlanabilir. Telefonlarınızı sık kullanmadığınız anlarda size yardımcı olan Amazfit akıllı saatler; günlük hayat, iş yaşamı ve spor aktivelerinizi yönetebilmenizi sağlar. Gün içerisinde zaman göstermenin yanında pek çok başka veriye ulaşmanızı sağlayan modeller, şık ve zarif görünümleriyle beğenileri kazanır. Uzun şarj ömrü ile dikkat çeken akıllı saatler, dokunmatik ekranı ile kullanım kolaylığı sağlar. Kalp atış hızı ölçümü, fitness takibi gibi özelliklerle de detaylandırılan Amazfit akıllı saatler, zamanınızı daha verimli kullanmanıza imkan verir. Şık bir aksesuar olarak kıyafet kombinlerinde yer alan Amazfit akıllı saatler, bireyleri sağlıklı ve aktif bir yaşama teşvik eder. Amazfit akıllı saatler işlemci, sürüm, depolama alanı, seri ve frekans gibi özelliklere bağlı olarak farklı modellere sahiptir. Hafif tasarımı ile öne çıkan Verge serisi, gün boyunca antrenmanlarını ölçer. Verilere anında ulaşmanızı sağlayan bu seri kolda yokmuş gibi hissettiren tasarımı ile sporda kullanmak için idealdir. BIP serileri; kalp atışı, uyku takibi ve adımsayar ölçüleriyle sağlığınızı her daim takip edebilmenize yardımcı olur. Su geçirmez tasarımlara sahip BIP serileri, pil gücü ile uzun süre kesintisiz kullanım olanağı sunar. Suya dayanıklı yapısı ve şık tasarımı ile öne çıkan GTS serisi de kronometre, alarm ve sayaç verileriniz ekrana taşımaya imkan tanır. Sağlam işçiliğiyle dikkat çeken T-Rex serisi ise sert görünüme ve metal düğmelere sahiptir. Amazfit akıllı saat özellikleri arasında toz, çarpma, kar ve yağmur gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığı da yer alır. Farklı beklentilere bağlı olarak çeşitlilik içerisinde sunulan Amazfit akıllı saatler ayrıca optimum aydınlatma seviyesi ile en güneşli günlerde dahi verileri görebilmenizi sağlar. Amazfit akıllı saat siyah, pembe, yeşil, mavi, turuncu, beyaz, gri, krem, haki ve mor renkleriyle farklı beğenilere hitap eder. Renk seçenekleri arasından zevkinize ve beğeninize hitap eden modeli satın alabilirsiniz.

Amazfit Akıllı Saat Fiyatları

Amazfit Akıllı Saat Fiyatları

Gelişmiş bir işletim sistemine sahip olan Amazfit akıllı saat modelleri, özellikle sportif bir yaşam tarzını benimseyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sesli görüşme yapmanıza olanak veren Amazfit akıllı saat modelleri; bellek kapasitesi, ekran boyutu, renk ve tasarım gibi unsurlara bağlı olarak farklı ürün gruplarına ayrılır. Kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çeken Amazfit akıllı saat çeşitleri, Bluetooth'un yanı sıra GPS, Bip gibi donanımlara da sahiptir. Hem sevdiklerinize hem de kendinize armağan etmek için benzersiz bir ürün Amazfit akıllı saat modelleri; sosyal medyanızı, mesaj bildirimlerinizi, çağrılarınızı ve dinlediğiniz müziği ekrandan kontrol edebilmenizi sağlar. Antrenman sürenizden kalp atış hızınıza, harcanan kalori miktarından attığınız adım sayısına kadar gerçek zamanlı tüm sağlık verilerinizi takip edebilmenizi sağlayan Amazfit akıllı saat modelleri, geniş fiyat aralığı ile kullanıcıları memnun eder. Amazfit akıllı saat fiyatları; şarj süresi, Bluetooth desteği, bildirim alma, uyku takibi, pedometre, garanti türü, GPS, titreşim, uyumlu işletim sistemi, nabız ölçer, kronometre, SMS okuma, renk, model, seri gibi ürün özelliklerine bağlı olarak farklı seviyelerde belirlenir. Cihazın su geçirmez olması ve darbelere karşı dayanıklı olması da fiyatı doğrudan etkiler. Akıllı saatin uzun pil süresine sahip olması, kullanıcıya sunduğu avantajlar, dayanıklılığı, sağlamlılığı, işçiliği, malzeme kalitesi ve kullanım ömrü de fiyatlandırma aşamasında öne çıkar. Üretim esnasında kullanılan teknoloji, kordonunun değiştirilebilir olması ve sahip olduğu modlar da fiyatlandırma noktasında önemli bir rol üstlenir. Akıllı saatin hangi seri içerisinde satışa sunulduğu da fiyatını etkiler. T-Rex serisi, GTS serisi, BIP serisi ve Verge serisi olmak üzere pek çok model bulunur. Her seri farklı özelliğe sahip olduğundan fiyatlar da değişkenlik gösterir. Siz de modeller arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun Amazfit akıllı saat alabilirsiniz. Amazfit akıllı saat modelleri ile ilgili önerileri, yorumları, inceleme ve değerlendirme yazılarını okuyarak cihazlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Amazfit akıllı saat modelleri arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.