ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Apple Iphone Orjinal Şarj Aleti Cihazı + Usb Kablosu Orjinal (505986983)
(10)
499,90 TL
299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Xiaomi 67W Turbo Hızlı Şarj Cihazı Ve 6A Usb Type-C Şarj Kablosu
(39)
650,00 TL
350,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Apple Iphone Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Adaptör X-Xs-11-12-13 (514645594)
(39)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mobilgo Apple Iphone 20 W Usb-C 11 - 12 Pro Max Hızlı Şarj Cihazı Aleti
Mobilgo Apple Iphone 20 W Usb-C 11 - 12 Pro Max Hızlı Şarj Cihazı Aleti
(15)
229,90 TL
129,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Redmi Xiaomi 33W Turbo Hızlı Şarj Adaptör Ve Kablosu %100 Orjinal
(160)
350,00 TL
250,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Xiaomi Kutu Çıkması 33W Turbo Hızlı Adaptör Ve Kablo %100 Orjinal
(232)
350,00 TL
250,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Xiaomi Orjinal Turbo Şarj Mdy-11-Ez Type-C 33W5A Adaptör (Başl...
(61)
180,00 TL
150,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi %100 Orjinal Turbo Şarj Aleti Mdy-11-Ez Type C 33W
Xiaomi %100 Orjinal Turbo Şarj Aleti Mdy-11-Ez Type C 33W
(59)
265,00 TL
225,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

12-32 Volt Araç Çift Port Usb Şarj (180064351)
(117)
109,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Apple Iphone Orjinal Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Adaptör
Apple Iphone Orjinal Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Adaptör
(7)
299,00 TL
279,00 TL
Samsung Micro Usb -Sharj Ve Data Kablosu
Samsung Micro Usb -Sharj Ve Data Kablosu
(12)
25,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Zuidid Hızlı Şarj Qc 3.0 4 Usb Portlu 3.1A 48W Çoklu Şarj Cihazı (493755369)
(25)
149,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Havit Uc10 65W Gan Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü 2 Type-C, 1 Usb
(6)
549,00 TL
429,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Travel Hızlı Şarj Seti 45W Şarj Adaptörü+Type -C Kablo
(5)
279,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Apple Iphone 13 12 11 Pro Orijinal Şarj Aleti Seti 20W Başlık
Apple Iphone 13 12 11 Pro Orijinal Şarj Aleti Seti 20W Başlık
(6)
299,00 TL
279,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Axya Apple Iphone 20W Usb-C Şarj Cihazı Aleti Adaptör Başlık (454861699)
(99)
142,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Orjinal 18W 3.0 Note Mi3 4 5 6 7 8 9 10 Şarj Cihazı Aleti (461768298)
(55)
199,00 TL
139,00 TL
Nokia Ince Uçlu Sharj
Nokia Ince Uçlu Sharj
(29)
26,90 TL

Cep Telefonu Şarj Cihazı

Cep telefonları günümüzde insanların vazgeçilmez olarak kullandığı ürünlerin başını çekmektedir. Bu cebinizde taşıyabildiğiniz ve üstelik içinde teknolojinin kaydettiği ilerleme ile beraber sayısız özellik barındıran cep telefonlarının enerjileri, cep telefonu şarj cihazları üzerinden sağlanmaktadır. Evinizde, iş yerlerinde, okulda hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz prizlere takılan bu cep telefonu şarj cihazları telefonların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlaması için vazgeçilmez aletlerdir. Genelde satın aldığınız cep telefonlarının kutu içeriklerinde bulunan ve telefon ile birlikte satılan cep telefonu şarj cihazları ömrünü doldurduğunda kullanımı sonlandırılır. Bunun için satın alacağınız cep telefonu şarj aleti uzun ömürlü olduğunda siz kullanıcıların beğenisini kazanacak ve uzun bir kullanım süresi elde etmenizi sağlayacaktır. Günümüzde cep telefonlarının günlük kullanım saatleri oldukça yüksek sayılara ulaşmış durumdadır. Haliyle bu kullanım koşullarının getirdiği durumla beraber cep telefonu şarj cihazları da cep telefonları kadar önem kazanmış durumdadır. Cep telefonunuza uygun şarj cihazlarını satın alarak telefonunuzun ihtiyaç duyduğu enerji ihtiyacını kolayca karşılayabilirsiniz. Teknolojinin kaydettiği ilerlemeler sayesinde cep telefon şarj cihazları yeni ve pratik kullanım sağlayan çeşitleriyle göz doldurmaktadır. Bu şarj aletleri gün geçtikçe hızlı şarj edebilme yetenekleriyle sürekli olarak ilerleme kaydetmektedir. Cep telefonu bahsettiğiniz kablosuz şarj cihazlarına uyumlu olan kullanıcılar da bu yeni teknolojiden faydalanarak kablo sorununu ortadan kaldırmak için kablosuz cep telefonu şarj aletlerini tercih etmektedirler.

Fonksiyonel Cep Telefonu Şarj Cihazı Çeşitleri

Fonksiyonel Cep Telefonu Şarj Cihazı Çeşitleri

Günlük hayatta iletişim, iş, eğitim vb. hemen hemen her konuda kullanabildiğiniz cep telefonlarının vazgeçilmezi olan cep telefonu şarj cihazları kullanıcıların kullanım tercihlerine göre çeşitlenmektedir. cep telefonu şarj cihazı fiyatları da bu çeşitlilikle beraber yelpazeizsi geniş bir aralıktadır. Yoğun bir şekilde kullanarak neredeyse her işinizi yapabildiğin cep telefonlarının bataryalarındaki enerji tükendiğinde hızlı bir şekilde tekrar doldurabilmek için cep telefonu hızlı şarj cihazı tercih edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan biri de telefonumu hızlı bir şarj cihazıyla şarj edeyim derken telefon ile uyumsuz şarj cihazları kullanarak telefona hasar vermenin önüne geçilmelidir. Cep telefonlarını şarj eden şarj aletlerinin genel olarak adaptör prensibi ile çalışmaktadır. Yani bir güç istasyonuna (prize) bağlayarak güç iletimi sağlanır. Bugünlerde cep telefonların bataryaları teknoloji ile gelişmesine rağmen kapasiteleri, kullanım süreleri kullanıcıların arzu ettiği aralıklarda değildir. Her ihtiyaç olduğunda bir güç istasyonu(priz) bulmak zor olduğundan yakın tarihte büyük kapasiteli bataryalar kullanılarak taşınılabilir güç istasyonları üretilmiştir. Bu taşınılabilir cep telefonu şarj cihazları cep telefonu kullanıcıları tarafından çokça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Cep telefonlarının şarj girişleriyle arası iyi olmayan kullanıcıların çaresine ise kablosuz cep telefonu şarj cihazı koşmaktadır. Cep telefonu üreticileri kullanıcılara kolaylık sağlamak amacı ile ürettiği bu kablosuz şarj cihazları kablo derdine son vermektedir. Bir prize bağlı olarak çalışan bu cihazlarla telefonunuza bir kablo takmadan şarj girişi ile uğraşmadan keyifli bir şekilde şarj edebilmenizi sağlayacaktır. Metropol şehirlerin ortak sorunlarından olan trafikte, uzun yolculukta arabanızda veya kullandığınız bir başka taşıtta aracı güç sağlayıcı olarak kullanıp cep telefonlarınızı şarj edebilmeniz de artık mümkün. Genelde çakmaklık soketini güç kaynağı olarak kullanabileceğiniz cep telefonu şarj cihazlarını da kullanım tercihinize göre tercih edebilirsiniz. Tüm cep telefonu aksesuarları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kablosuz Cep Telefonu Şarj Cihazı

Kablosuz Cep Telefonu Şarj Cihazı

Her türlü ihtiyaçların karşılamak artık cebinizdeki küçük ama çok marifetli cihazlar sayesinde mümkün. Bu cihazların da insanlar gibi enerji ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Bu da cep telefonu şarj cihazı sayesinde sağlanmaktadır. Bu cep telefonu şarj cihazı çeşitleri kullanıcıların kullanım alanına uygun cihazı satın alabilmesi için birçok seçenek bulunmaktadır. Hızlı şarj cihazları, taşınılabilir şarj cihazları, araç içi şarj cihazları ve kablosuz şarj cihazları bu çeşitlerin en çok tercih edilenlerindendir. Kablolar günümüzde teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa da hala hayatınızdan çıkamamıştır. Güç, görüntü, veri aktaran kablolarla neredeyse her yerde karşılaşmak mümkün. Bu kablolardan bir nebze kurtulabilmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği kablosuz cep telefonu şarj cihazı ile cep telefonunuzu şarj ederken kablo görüntüsünü görmeyecek ve telefonunuzu kolaylıkla şarj edebileceksiniz. Bir güç istasyonuna bağlanarak aldığı enerjiyi kablosuz bir şekilde cep telefonlarına aktarmayı amaçlayan bu teknoloji aynı zamanda cep telefonu şarj cihazlarını, telefonların şarj soketine yerleştirmesine gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlayacaktır. Birçok cep telefonu kullanıcısı bu teknoloji sayesinde telefonlarını şarj etmek istediklerinde tek yapmaları gereken şeyi yaparak; telefonlarını kablosuz cep telefonu şarj standının üstüne bırakarak kolaylıkla cep telefonlarını şarj edebiliyor ve bunu eğlenceli bir aktiviteye dönüştürebiliyorlar. Sizler de kablosuz cep telefonu şarj cihazı sahibi olduğunuzda hem kablo görüntüsünden kurtulup hem de pratik bir şekilde cep telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Taşıt kullandığınızda ve cep telefonunuzun şarjı tükendiğinde kablo ile uğraşmak sizin dikkatinizi dağıtacak ve kazalara sebebiyet verebilme ihtimalini doğuracaktır. Kablosuz araç içi cep telefonu şarj cihazı kullanarak bu gibi felaketlerin önüne geçerek aracınızda kolaylıkla cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Taşınılabilir Cep Telefonu Şarj Cihazı

Taşınılabilir Cep Telefonu Şarj Cihazı

Sürekli olarak kullanılan ve işleri büyük ölçüde kolaylaştıran teknoloji harikası akıllı cep telefonlarını şarj ederek ihtiyaçları olan enerjiyi düzenli olarak doldurmak gerekir. Bu cihazları şarj edebilmek için ihtiyacınız doğrultusunda size ve telefonunuza en uyumlu cep telefonu şarj cihazı kullanmanız siz kullanıcılara pratiklik ve kolaylık sağlayacaktır. Prizleri enerji kaynağı olarak kullanan adaptörlü bataryasız şarj aletlerinde cep telefonunuzu şarj etmek istediğinizde bir prizin olma zorunluluğu bulunmaktadır. Prizlere her an kolayca ulaşamayan ve bu durumla karşılaşmak istemeyen cep telefonu kullanıcılarının tercihi genelde taşınılabilir cep telefonu şarj cihazı yönünde oluyor. Bu taşınılabilir şarj cihazı sayesinde sadece cep telefonlarınızı değil tablet, fotoğraf makinesi gibi cihazları da şarj etme seçeneğiniz bulunuyor. Taşınılabilir şarj cihazları fiyatları marka ve batarya kapasiteleri gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Batarya kapasitesi yüksek olan cep telefonu taşınılabilir şarj cihazları tek bir dolumla telefonunuzu defalarca tam şarj edebilme özelliğine sahiptir. Birden fazla çıkışı bulunan taşınabilir şarj cihazlarında ise aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilme imkanına sahip olunuyor. Yani kendi cep telefonunuzun şarj sıkıntısını çözmekle kalmıyor aynı zamanda sosyal çevrenizde etrafınızdaki insanların da cihazlarını şarj edebilerek cihazların şarj sıkıntısını çevrenizde bir priz olmasa dahi çözebiliyorsunuz. Bu özellikler sayesinde kullanıcıların öncelikli tercihlerinden olan taşınabilir cep telefonu şarj aletleri aynı zamanda boyutlarıyla da kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kol veya sırt çantanızda hatta cebinizde bile taşıyabileceğiniz boyutlarda olan bu taşınabilir cep telefonu şarj cihazları düzgün kullanıldığında kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü sağlıyor. Günümüzde insanların yoğun yaşam temposuna ayak uydurması gereken cihazların başında cep telefonları yer almaktadır. Bu günlük yoğun tempoda cep telefonlarının şarj dolum süreleri de günden güne kısalmakta ve kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çoğu kullanıcı bu durumu göz önünde bulundurarak cep telefonu şarj aleti satın alırken hızlı şarj özelliği olan şarj cihazlarını tercih etmektedir. Bu özelliklere ek olarak cep telefonu şarj cihazı üreticileri, kullanıcıları kablo derdinden kurtarmak amacıyla kablosuz şarj cihazlarını üreterek piyasaya sunmuştur. Ayrıca bluetooth kulaklık modellerine de bakabilirsiniz.

Hızlı Cep Telefonu Şarj Cihazı

Hızlı Cep Telefonu Şarj Cihazı

Zaman bütün insanlık için önemli bir kavramken, günümüz insanı için daha da önem kazanmıştır. Cep telefonlarınızı kullanırken şarjınız bittiğinde kullanacağınız şarj aleti telefonu belli bir süre içerisinde şarj edecektir. Cep telefonu hızlı şarj cihazı telefonunuz şarj olurken geçen süreyi kısaltmak için geliştirilmiş bir şarj aletidir. Bu hızlı cep telefonu şarj aletlerini kullanarak şarj ederken beklediğiniz süreyi kısaltarak zamandan tasarruf etme şansına sahip olabilirsiniz. Çeşitli markaların lansmanında kendi cep telefonlarının hızlı şarj olma yeteneklerini ve bu cihazlara özel hızlı cep telefonu şarj aletlerini tanıtmaktadır. Bu özellik üzerinde markaların rekabetleri son zamanda artmış durumdadır. Bu da kullanıcıların çok daha kısa süreler içerisinde telefonlarımızı şarj edebilmenize imkan sağlamakta. Cep telefonunuzu normal bir şarjla şarj ettiğiniz süreyle hızlı şarj aletiyle ettiğiniz şarj süresini kıyasladığınızda yarı yarıya gibi bir oranla karşılaşabilmekteyiz. Bu ve buna benzer oranlar bahsettiğimiz hızlı cep telefonu şarj aletlerinin şarj etme hızlarını ortaya koyuyor. Birçok kullanıcının da tercih ettiği taşınabilir cep telefonu şarj aleti de aynı zamanda hızlı şarj etme özelliğine sahip olabilmektedir. Fiyatlar değişkenlik gösterdiği cep telefonu şarj cihazı kategorisinde birden fazla özellik istendiğinde haliyle fiyatlar da yükselmektedir. Hızlı şarj dolumu yapabilen bir cep telefonu şarj aletinin aynı zamanda taşınabilir olması gerçekten kullanıcılara büyük kolaylık sağlamakta ve günlük hayatlarını oldukça kolaylaştırmaktadır. Hem bir güç kaynağına bağlı kalmadan özgürce dolaşarak telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda hızlı şarjın da keyfini çıkararak zamandan tasarruf ediyorsunuz. Hızlı şarj diyerek alınan ve kullanılan bazı hızlı cep telefonu şarj cihazları kullanıcı telefonu ile uyumlu olmadığından telefona hasar verebilmektedir. Cep telefonunuza hızlı bir şarj aleti aldığınızda cep telefonunuz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir.

Cep Telefonu Şarj Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Cep Telefonu Şarj Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Cep telefonu kullanıcıları cep telefonu satın aldıklarında genelde kutu içeriğinde cep telefonu şarj cihazına da sahip olmuş oluyorlar. Ancak hasar görmüş ve kaybolmuş cep telefonu şarj cihazı yerine alınabilecek birçok çeşit şarj cihazı bulunmaktadır. Kullanım alanına göre alınabilecek şarj cihazları geniş fiyat ve çeşit yelpazesi ile kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Cep telefonlarının bataryalarına uygun cep telefonu şarj cihazı almak bir kullanıcı olarak cep telefonu şarj cihazı alırken en önemli husustur. Yanlış, uyumsuz şarj cihazları uzun kullanımda cep telefonlarına hasar verebilmektedir. Kullanıcılar bu şarj cihazlarının cep telefonlarını hızlı şarj ettiğini sansa da uyumsuz cep telefonu şarj cihazı zamanla cep telefonu bataryasının sağlığını kötü yönde etkileyerek kalitesiz bir kullanım ömrüne sebep olmaktadır. Cep telefonuna uygun cep telefonu şarj cihazı almak telefonunuz açısından çok önemlidir. Kullanıcıların bir diğer dikkat etmesi gereken husus da kullancağı alana uygun cep telefonu şarj cihazını tercih etmesidir. Cep telefonu şarj adaptörü alındığında taşınabilir cep telefonu şarj cihazını da bu adaptörle şarj edeceğini bilmelidir. Unutulmamalıdır ki aldığınız taşınabilir cep telefonu şarj cihazının da kendisi bir bataryadır ve doldurulması gereklidir. Bu doldurma da tekrardan bir adaptör yardımıyla sağlanabilir. Araç içi bir cep telefonu şarj cihazı alınmak istendiğinde bilinmelidir ki bu cihazlar gücünü aracın çakmaklık soketinden almaktadırlar. Yani bir prize bağlantı sağlayarak cep telefonunuzu şarj etmeniz mümkün olmayacaktır. Aldığınız cep telefonu şarj cihazını eğer su geçirmezlik özelliği belirtilmemiş ve yoksa güvenliğiniz açısından suyla teması olmadan kullanmanız gerekmektedir. Su ile etkileşiminizin çok olduğu bir yer için Trust cep telefonu şarj cihazı almak istiyorsanız su geçirmezlik sertifikası olan cep telefonu şarj cihazlarını tercih etmeniz sizin açınızdan daha güvenli olacaktır. Cep telefonu şarj cihazını kullanacağınız alanlardaki güç istasyonları (prizler) kullanım kolaylığı açısından kullanıcılara uzak konumlarda bulunduğunda alacağınız cep telefonu şarj cihazının adaptör ve cep telefonu arasındaki güç iletici kabloyu, prizle kullanıcının konumunu göz önünde bulundurarak tercih yapmak kullanıcılar için daha doğru olacaktır. Kullanıcıların alacağı cep telefonu şarj cihazının kullanıcı cep telefonun rengi ile uyumu da cep telefonu kullanıcılarının dikkat ettiği özelliklerden biridir. Kendi tercihinize göre istediğiniz rengi tercih ederek şarj cihazınız ve şarj cihazınız arasındaki renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

Cep Telefonu Şarj Cihazı Kaç Volt?

Cep telefonu şarj cihazları klasik ev elektrik prizlerini yani kullandığımız güç istasyonlarındaki 220 volt elektiriği 5 volta indirir ve telefona iletilmesini sağlar. Yeni teknoloji ile birlikte piyasaya sürülen cep telefonlarının şarj cihazları 9, 12 volt gibi değerleri görebilmektedir. Bu değerlerdeki volt’larla çalışan cep telefonu şarj cihazları daha hızlı şarj dolumu yapabilme kapasitesine sahiptir. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan biri de cep telefonu şarj cihazlarının 220 voltu alçak volt değerlerine indirirken yaşadığı voltaj dalgalanmaları olacaktır. Yaşanan voltaj dalgalanmaları cep telefonlarına hasar vermekle kalmayıp aynı zamanda yangına kadar kazalara sebebiyet vermektedir. Alacağınız cep telefonu şarj aletini tercih ederken voltaj dalgalanmaları olmamasına dikkat etmeniz önerilir. Cep telefonu şarj cihazı alırken dikkat etmeniz gereken bir başka değer de şarj cihazın akım değeridir. Cep telefonu şarj cihazları akım değerlerine göre de çeşitlilik göstermektedir. Yüksek akım değeri olan cep telefonu şarj cihazını tercih ettiğinizde telefonunuzun şarj olma hızındaki değişimi gözlerinizle farketmeniz mümkün. Bu özelliği kullanabilmeniz için hem cep telefonunuzun hem de cep telefonunuzun şarj aletinin hızlı şarj teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Akım değeri cep telefonunuzun alabileceği akım değerinden yüksek olsa dahi cep telefonunuz kendisine yetecek kadarını alacağı için yüksek akım değerine sahip olan cep telefonlarını tercih etmeniz siz kullanıcılar açısından daha iyi olacaktır.

Cep Telefonu Batarya Şarj Cihazı Nasıl Kullanılır?

Bilinenin aksine cep telefonlarının batarya sağlıkları için şarjlarının tamamen bitinceye kadar şarj edilmemesi doğru bir cep telefonu şarj cihazı kullanımı değildir. Yeni nesil tasarlanan cep telefonları bataryalarının yüzde kırk ile yüzde otuz aralığına düştüğünde şarj edilmesi gerekir prensibiyle üretilmektedir. Yani cep telefonunuzu şarj etmek için bataryasının tamamen bitmesini beklemek bilindiği gibi cep telefonunuzun yararına olmayacak aksine batarya ömrüne hasar vererek kısaltacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesini yüzde seksen ile yüzde kırk arasında tutmak cep telefonunuz açısından en sağlıklı olan şarj döngü aralığıdır. Cep telefonunuza uyumlu olan cep telefonu şarj cihazını kullandığınızda cep telefonunuz hasar görmeyecektir. Cep telefonunuzla şarj cihazının aynı marka olma zorunluluğu yoktur ve uyumlu olması yeterli olacaktır.