Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bluetooth Kulaklık  için 11367 sonuç bulundu

11367 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Cep telefonlarının en önemli aksesuarlarından biri olan kulaklıklar telefonlarımızla daha eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmemize yardımcı olurlar. Üstelik yalnızca cep telefonlarıyla değil; bilgisayarlarımızla, tabletlerimizle ve müzik çalarlarımızla da kullanabileceğimiz kulaklıklar; kimi zaman en iyi arkadaşımızdırlar. Seyahat ederken, yürürken, kumsalda güneşlenirken ya da egzersiz yaparken müzik dinlemek ya da bir performans izlemek isteyenlerin imdadına yetişen bluetooth kulaklıklar kablosuz oluşlarıyla kullanıcıya büyük kolaylık sağlarlar.

Kablosuz Özgürlüğün Adı: <strong>Bluetooh Kulaklık</strong>lar

Kablosuz Özgürlüğün Adı:Bluetooh Kulaklıklar

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cep telefonu aksesuarları da kullanıcıya kolaylık ve pratiklik sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. Bu aksesuarlardan biri olan bluetooth kulaklıklar, sizleri kabloların karmaşasından ve hareketlerinizi sınırlamasından kurtarıyor. Bluetooth kulaklıklar ile spor yaparken, bir işle uğraşırken ya da dışarıdayken kolayca müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik bu kulaklıklarla yapabileceğiniz tek şey müzik dinlemek değil elbette. Bluetooth kulaklıklar ile gelen çağrıları yanıtlayabilir, telefonunuz elinizdeyken arama yapabilir ve sevdiğiniz dizi ve filmleri kablo sorununa takılmadan rahatça izleyebilirsiniz. Günlük hayatınıza büyük kolaylık kazandıracak olan bu kulaklıklar aynı zamanda çalışırken de en büyük yardımcınız olacak. Ofiste çok yoğun olduğunuz bir günde; telefonunuzu masanızın üstünde bırakarak gelen çağrıları cevaplayabilir ve dilerseniz konferans görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth <strong>Kulaklık Özellikleri Nasıl Olmalı</strong>

Bluetooth Kulaklık Özellikleri Nasıl Olmalı

Doğru bir Bluetooth kulaklık seçiminde bulunmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Tüm kulaklık seçimlerinde olduğu gibi Bluetooth kulaklık seçiminde de göz önünde bulunduracağınız en önemli nokta, kullandığınız cihaz ile kulaklığın uyumlu olup olmamasıdır. Piyasada pek çok markaya ait Bluetooth kulaklık bulunmaktadır. Bunlar; modellerine, markalarına ve kullanım tiplerine göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin; Samsung’un bazı kulaklık modellerinde (HM1500 gibi) aynı anda iki telefonu cihazınıza bağlayabilme imkanına sahipsiniz. Bunun yanı sıra, Pump markasının ürettiği HD kablosuz Bluetooth spor kulaklıklar; yağmur altında spor yaparken, yürürken bile rahatça müzik dinleyebilmenizi sağlar. Ayrıca Sony, Ttec, Nokia, Laxon gibi üretici markalar; her cihazla ortak çalışabilen kulaklıklar üretmektedir. Bu yüzden alacağınız kulaklığı hangi amaçla kullanacağınızı ve beklentilerinizi doğru bir şekilde tespit etmeniz ve buna yönelik bir seçim yapmanız doğru olacaktır.

Bluetooth <strong>Kulaklık Fiyatları</strong>

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm Bluetooth kulaklıklar; Bluetooth 1.2 ve 3.0 desteğini barındırmaktadır. Ancak bu kulaklıkları birbirinden ayıran pek çok özellik de bulunmaktadır. Bu yüzden Bluetooth kulaklıklarının fiyatları; markaya, modele, kalitesine ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde; Jabra Samsung, Bose, Motorola, Apple ve daha fazla markaya ait pek çok kulaklık modeli bulunmaktadır. Bunların fiyatlarına kategori içinden detaylı olarak göz atabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun fiyatlara sahip kulaklıklardan birini tercih edebilirsiniz. Ancak daha profesyonel kullanımlar için bütçenizi biraz daha genişletmeniz gerekiyor. Özellikle oyun oynarken kablolardan kurtulmak isteyen oyun tutkunu kullanıcılar için yüksek performans kalitesine sahip birçok Bluetooth kulaklık, kategorimizde onları bekliyor. Siz de ihtiyacınızı, kullanım amacınızı ve beklentinizi doğru bir şekilde saptayarak bu yüzlerce kulaklıktan birini tercih edebilirsiniz. Eğer dinlediğiniz sesin tüm alanda yankılanmasını istiyorsanız Hoparlör kategorimizden arzu ettiğiniz birini seçebilir ve eğlenceyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.