Teslimat Bölgeniz: İzmir / Çiğli

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
4710 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bluetooh Kulaklık

Her zaman ve her yerde yanınızda olmayı başaran müzikleri sağlamanın en etkili yolu gelişen teknolojidir. Gelişen teknoloji ile sadece kapalı mekanlarda değil yolda giderken, bisiklet kullanırken veya spor yaparken bile eğlenmeye devam edebilirsiniz. Bu imkanı uzun yıllardır sizlere sağlan kulaklıklar ve telefonlar birbirleri ile lan bağlantıları sayesinde bunu sizlere sunuyordu. Teknolojinin daha da ilerlemesi ile cep telefonu aksesuarları arasından bluetooth kulaklık hayatımıza girdi. Rahat kullanımda ve üstün ses kaliteleri ile harika fırsatlar sunan bluetooth kulaklıklar sayfamızda sizleri bekliyor. Artık yürürken, koşarken ya da bisiklet sürerken elinize dolanan bir kablo olmayacak.

Bluetooth Kulaklık Kaliteli Sesin Adresi

Bluetooth Kulaklık Kaliteli Sesin Adresi

Uzun trafikler günlük hayatta insanın en çok vakit geçirdiği yerlerdir. Bu uzun ve can sıkıcı trafikte yapılacak en eğlenceli şeyler ise film izlemek veya müzik dinlemektir. Bu iki sanat dalı insanı bulunduğu ortamdan çıkartarak tamamen farklı bir dünyaya taşır. Bunu yapabilmesindeki en önemli konu ise kaliteli ses ve müziklere sahip olması ile sağlanır. Bunların bizlere en iyi şekilde iletilmesini sağlayan kulaklıklara ise büyük bir görev düşmektedir. Çok uzun yıllardır hayatımızda olan kulaklıları çok daha kullanışlı hale getiren bir özellik getiriliyor. Kablosuz olma özelliği ile sizlere sunulan kulaklıkların sizlere sağladığı ses kalitesi oldukça etkileyici. Müzik dinlerken adeta bir konser havası yaratacak olan bluetooth kulaklık özellikleri sınır tanımıyor. Geniş bir yelpaze seçeneği ile sunulan bu ürünlerin gerek ses kalitesi gerekse tasarımları ile her konuda etkileyici özellikleri bulunuyor. Üretilen normal kablolu kulaklıklarda sık yaşanan bir problem olan ses kalitesinin yeterince iyi iletilememesi de artık son bulan sorunlar arasında. Bu sahip olacağınız bluetooth kulaklık önerisi seçenekleri arasından sizlere sunulan çok sayıdaki kaliteli ürün içinden beğendiğinizi satın alabilir ve konforlu kullanımlara en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Bu sayede son teknolojide sizlere sunulan üstün ses teknolojisi ve üstün bağlantı özellikleri ile kesintisiz müzik ve film keyfinin tadını çıkartabilirsiniz. Hayatınızın en sıkıcı anları olan trafiğin bile eğlenceli ve zevk alınacak bir ortama çevrilebilmesi vazgeçilmez bir fırsat. Yapılan çalışmaların ve geliştirilen teknolojinin sizlere sağladığı bu bluetooth kulaklık kullanımı kolaylığı bu keyifli anları çok daha zevk alınır hale getirecek. Ses kaliteleri üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Bunu ayırt edebilmenin ve doğru ürünü satın alabilmenin en doğru yolu ise ürün özelliklerine dikkat etmek ve bu bağlamda fiyatlandırmayı da kendinize baz almaktır. Alabileceğiniz en yüksek verim ve kalitenin sağlandığı ürün seçenekleri ile ulaşmak istediğiniz yüksek ses seviyeleri artık uzakta değil. Oldukça uyguna ve kaliteli bluetooth kulaklıklara sahip olabilme ve harika günler geçirebilme imkanı sizleri bekliyor. Sayfamızdan Apple bluetooth kulaklık modellerine göz atabilirsiniz.

Konforlu Müzik Dinleme Şansı Bluetooth Kulaklıkta

Konforlu Müzik Dinleme Şansı Bluetooth Kulaklıkta

Günümüzde dışarıda sık bir şekilde görebileceğiniz bluetooth kulaklıklar kullanım rahatlığı ile de dikkatinizi çekmiştir. Kulaklıkta en çok sıkıntı yaşamanızı sağlayan ve zorluk çıkartan kablo probleminin ortadan kalkmasıyla kulaklıkta yeni bir döneme geçiş yapılmış oldu. Geniş bir seçim yelpazesi ile sizlere sunulan bluetooth kulaklık modelleri içinden seçim yapmak için ilk olarak beklentilerinizi belirlemeniz beklenir. Bu şekilde yapacağınız alışveriş sizlerin en verimli ürünleri satın almanızı sağlar. Aksi taktirde kullanılmayan bir yığın eşyadan bir tanesi haline dönüşecektir. Kulaklıkta kullanım şekli kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bu yüzden kulaklık çeşitlerinin de sayısı değişmektedir. İlk olarak bluetooth kulaklık kulaküstü modeli genelikle oyun oynayanların kullandığı bir kulaklık çeşidi iken artık normal hayatta da kullanıma geçmiştir. Küçük olmaması ve dışarıdan gelecek olan sesleri fazlasıyla kesmesi nedeni ile oldukça sık tercih edilen bu üründür. Bu ürün seçeneklerinde bluetooth kulaklık büyük olması tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesi. Kaybolması ve bulunamaması gibi sorunların da tamamen ortadan kaldıran bu kulaklıklar sizlere sunulan harika fırsat ve kampanyalar ile çok daha dikkat çekici hale geliyor. Diğer bir ürün seçeneği olan bluetooth kulaklık kulak içi modeli ise sizlere farklı avantajlar sunuyor. Yanında büyük çanta taşımayı sevmeyenler veya spor gibi hareketli alanlarda da bu kulaklıkları kullanmak isteyenler için tercih edilebilecek en doğru ürün kulak içi kablosuz kulaklıklardır. Gereksiz yer kaplamasını istemeyenler veya kulaklığı sürekli olarak kulaklarında tutmaya alışık olanlar içinde vazgeçilmez bir fırsat olan bu kulaklık çeşidinin sunduğu imkanlar tercih edenler için oldukça fazla. Her ne kadar farklı görünüşlere sahip olsalar da bu iki farklı çeşitteki kulaklığın da sizlere sağladığı ses kalitesi ve konfor sizleri memnun edecek. Ek olarak telefon ile çok fazla konuşan insanlar üstünde de pozitif bir etki bırakmaktadır. Uzun süreli telefon konuşmalarında sürekli bir şekilde önünüzde sallanan bir kablolu kulaklık çok rahatsız edici bir etkiye sahip. Onun yerine konuşma sırasında daha birçok işinizi halledebileceğiniz bluetooth kulaklıklar ise sizlere bu ayrıcalığı da tanıyor. Kolay kullanım ve uzun ömürlü şarj için sayfamızdan taşınabilir şarj cihazı çeşitlerine bakabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklıkların İle En Tarz Tasarımlar

Bluetooth Kulaklıkların İle En Tarz Tasarımlar

Kullanmak istediğimiz ürünler tarzımızı tamamlasın ve bizi yansıtsın isteriz. Her gün özen göstererek seçtiğimiz ve kombinlediğimiz kıyafetleri tamamlayan aksesuarlar önemli söz hakkına sahiptir. Ayrıca her zaman yanımızda taşıdığımız ve hayatta birçok alanda işimize yarayan bluetooth kulaklıklar ise tasarım konusunda mükemmel fırsatlarla sizlere sunuluyor. Bu fırsatlar içinde geniş renk seçenekleri, farklı tasarımlar ve ürün çeşitleri bulunuyor. Bunlar arasında seçim yaparken ister şıklığınızı ister sportif tarzınızı ön planda tutun bir değişiklik olmayacak. Geniş renk skalası içindeki ürünler arasından en sevdiğiniz rengi seçerek en kısa zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu bluetooth kulaklık seçenekleri arasında sadece klasikleşmiş olan bluetooth kulaklık siyah veya beyaz gibi renklere değil çok daha hareketli ve eğlenceli renklere de ulaşabilirsiniz. Bu konuda siyah ve beyaz renginden sonra en çok tercih edilen bluetooth kulaklık pembe trend ürünler arasında yer alıyor. Bluetooth kulaklık modelleri hem kullanışlı hem kaliteli hem de tarzınıza en çok yakışan ürün seçenekleri ile sizleri etkilemeye devam ediyor. Sadece beklentilerinizi karşılamakla kalmayacak aynı zamanda kusursuz ses kaliteleri ile eğlenceli vaktiniz çok daha kaliteli hale gelecek. Çok sayıda markanın ve modelin bir arada bulunduğu sayfamızdan bluetooth kulaklıklar arasından seçim yaparken bu ürünler sadece teknolojiyi kullanmanızı salamayacak aynı zamanda mükemmel bir aksesuar olarak her zaman yanınızda bulunacaklar. İş yerindeki şık tasarımlarınızda kullanabileceğiniz zarif ve iddialı bluetooth kulaklık modelleri bulunurken spor yaparken kullanabileceğiniz spor bluetooth kulaklık modelleri bulunuyor. Bu çok sayıdaki ürün ve marka çeşidi sayesinde hayatınızın her alanında tarzınızı yansıtmaya devam edebileceksiniz. Kolaylıkla seçim yapıp ulaşabildiğiniz bu teknolojik kulaklıklara sahip olmak da oldukça kolay. Sayfamızdan yapabileceğiniz güvenli alıveriş yapabilir ve değerlendirmeler sayesinde bu cihazları kullanmış olan kişilerin düşüncelerine de ulaşabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık İle Son Teknoloji

Bluetooth Kulaklık İle Son Teknoloji

Her ne kadar müzik dinlemek keyfi bir durummuş gibi gözükse de sadece kendi istediğin müziğin dinlenebilmesi için üretilen kulaklıklar eğlence ve ihtiyaçların orta noktasında bulunmaktadır. Kulaklıklar herkesin vazgeçilmez eşyalarıdır. Gençlik yıllarında başlayan ve neredeyse bütün hayat boyunca hayatımızda olan kulaklıkları çok daha kullanışlı hale getirmenin yolu bluetooth kulaklıklardan geçmektedir. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz müziği dinlemenizi sağlayan kulaklıkların çok daha iyi koşullarda sizlere sunulması sizler için vazgeçilemeyecek bir fırsat olacak. Giderek kabloların çok daha azaldığı ve her şeyin dijital ortama döküldüğü bu dünyada en sık kullanılan eşyalardan kulaklığın da kullanımının çok daha rahat olması sizi oldukça memnun edecek. Zor zamanlarda yakalandığınız karışık kablolar ve onları çözme problemi de ortadan kalkmış olacak. Bluetooth kulaklık çeşitleri arasından zevkinize uygun olanı seçmek de oldukça kolay olacak. Çok sayıdaki farklı insanın aynı yerde buluşabildiği bluetooth kulaklıklar için üretilen model sayısı da bir o kadar fazla. Gerek otobüs veya metroda kablolarla uğraşma istemeyen bir öğrenci için gerekse her zaman telefonda konuşması gereken bir iş insanı için vazgeçilmez bir ürün olan bluetooth kulaklıklar tarzlarınıza da hitap etmekte sınır tanımıyor. İş yerlerinde kullanacak olan iş insanlar için sunulan şık ve zarif tasarımlar bulunurken, sporda kullanmak için veya çok daha hareketli bir hayata sahip olan insanlar için ise bluetooth kulaklık renkli ve tarz olan ürünlerini sizler için bulundurmaktadır. Genellikle telefonlar ile kullanılan bu kulaklıkların bluetooth özelliği olan birçok cihaz ile bağlantısının olması da önemli bir konudur. Gerek bilgisayar gerekse tablet gibi iş hayatında veya normal hayatta sıkça kullanılan bu kulaklıklardan oldukça memnun kalacaksınız. Çok sayıda marka ve modelin bir arada bulunduğu bu sayfa sayesinde hem hızlı ve güveli alışveriş yapabilecek hem de o çok beğendiğiniz bluetooth kulaklığa kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Bluetooth Kulaklıkta Fiyat Fırsatları

Bluetooth Kulaklıkta Fiyat Fırsatları

Günlük hayatta dışarıda olduğumuz süre boyunca en çok kullandığımız eşyalardan bir tanesi kulaklıktır. Bu önemli teknolojik ve sık kullanılan eşya sık değiştirilmeye mahkumdur. Çok fazla kullanılmaları onları çabuk eskimeye veya bozulmaya itmektedir. Bunun en büyük nedeni ise kablolu olan kulaklıkların rastgele karmaşık bir şekilde çantaya veya cebe atılmasından kaynaklanmaktadır. Bozulan kablolar ve sesin yeterince kaliteli bir şekilde kullanıcıya iletilememesi büyük yeni bir kulaklığa ihtiyaç duymanıza neden olur. Sizleri bu sıkıntıdan kurtaracak ve uzun kullanımlar sağlayacak olan bu kablosuz bluetooth kulaklıklar bozulma ihtimalini oldukça aza düşürüyor. Teknolojinin gelişmesiyle en aza indirilen ve yavaş yavaş ortadan kaldırılmaya başlayan kablolar bu alanda da ortadan kalkmaya başladı. Her şeyin kablosuz bağlantılara dönerken kulaklıklarında kablosuz olması vazgeçilmez bir fırsat. Bu fırsatlar sayesinde kulaklıklarınızın ömrü düşündüğünüzden çok daha uzun olacak. Ayrıca kabloların neden olduğu gereksiz karmaşa da ortadan kalkmış olacak. Rastgele bir şekilde cebe veya çantaya atılan kablosuz bluetooth kulaklıklar çıkartıldığında bir düğümden farsız hale geliyor ve birçok zaman da çözülmesi oldukça zorlaşıyor. Sunulan bu mükemmel şans sayesinde olmadık zaman ve yerlerde kulaklık karmaşasıyla uğraşmayacak veya bozulma ihtimalini düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Ek olarak sizlere sunulan bu teknolojinin en çok yararlı olduğu müthiş kablosuz kulaklık seçenekleri oldukça avantajlı bir şekilde geliyor. Çok sayıda renk, model ve marka bir arada bulunurken aynı zamanda sunulan fiyat seçenekleri ve kampanyalarda oldukça etkileyici. Herkesin sahip olabileceği ve memnun kalabileceği fiyat seçenekleri de almanız için bir avantaj doğuruyor. Düşündüğünüzden çok daha uyguna satın alabileceğiniz bluetooth kulaklık orijinal ürünler seçim konusunda rahat davranmanızı sağlıyor. Çok sayıdaki alternatif seçeneklerinin getirdiği çok sayıdaki fiyat seçenekleri de işinizi kolaylaştıracak. Sizleri memnun edecek ve her türlü isteğinizi karşılayacak olan bu kulaklıkları aldıktan sonra karlı alışveriş yaptığınızı anlayacaksınız. Gerek tarz açısından, gerek fiyat açsından gerekse kullanım açısından mükemmel bir fırsat olan bu ürünler için en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilir ve ürünlere göz atabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Bluetooth kulaklık kullanılması en rahat olan kulaklık modellerinden bir tanesidir. Kendi içinde de birçok farklı modele ayrılan bu kulaklıkların en büyük avantajı kablosuz olmasıyla sağlanır. Bluetooth özelliği olan bu kablosuz kulaklıkları bluetooth özelliği olan birçok cihaza bağlayabilir ve istediğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz. İki farklı cihazı bluetooth ile birbirlerine eşleştirdikten sonra sizlere sadece müziğin keyfini çıkartmak kalacak.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

İlk olarak bluetooth kulaklığınızı bağlayacağınız cihazın bluetooth özelliğinin açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Kulaklığa bağlanacak olan cihazın bluetooth özelliği açıldıktan sonra kulaklığın açma kapama düğmesine bir saniye basılı tutarak kulaklığın bluetooth özelliğini açabilirsiniz. Daha sonra kulaklığın bağlanacağı cihazdaki bağlanabilir aygıtlarda kulaklığı seçerek aradaki bağlantıyı kurabilirsiniz. Bu aşamalar gerçekleştiğinde kulaklığınız diğer cihaza bağlanmış ve kullanıma hazır olacak.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Şarj Edilir?

Kulaklığın şarj edilmesi önemli bir konudur. Çünkü şarj edilmediği taktirde kulaklığı kulanmaya devam edemeyeceksiniz. Bu yüzden şarj edileceği zaman kulaklığın kutusunun içinde bir adet bağlantı kablosu olduğunu göreceksiniz. Bu bağlantı kablosunun bir ucunu kulaklığa diğer ucunu ise bilgisayara veya adaptöre takarak şarj etmeye başlayabilirsiniz. Işığının yanmasıyla şarj olduğunu anlayabilirsiniz.

Hangi Bluetooth Kulaklık Almalıyım?

Bluetooth kulaklıklar çok sayıda modele ve ürüne ayrılmaktadır. Bunlar arasından seçim yapmak oldukça zordur. Bu nedenle ilk olarak ne amaçla kullanacağınıza daha sonra hangi tarza sahip olduğunuza en sonunda ise fiyat aralıklarına bakarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çok sayıdaki marka ve ürün seçenekleri arasından bu sayede kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Ne İşe Yarar?

Bluetooth kulaklık her şeyden önce sizin rahat etmenizi sağlar. Uzun yıllardır hayatımızda olan ve her şeyi birbirine bağlamak için kullanılan kabloların artık hayatımızdan çıkmaya başlamasıyla birlikte onların yerini kablosuz bluetooth kulaklıklar almaya başlamıştır. Yaşanan karmaşaların ve sık karşılaşılan bozulmaların önüne geçilebilmesi için üretilen bu kablosuz bluetooth kulaklıklar günlük hayatta da bütçenizde de bir süre sonra oldukça büyük avantaj sahibi olmanızı sağlayacak.

Bluetooth Kulaklık Kaç Saatte Şarj Olur?

Bluetooth kulaklık çok sayıda farklı model ve marka ile sizlere sunuluyor. Bu nedenle her birinin özellikleri birbirinden farklı ve değişik şekilde oluyor. Üründen üründe değişen bu özellik ise genellikle 30 dakika ile 3 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ürün içeriğinden detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz bu konu daha sonra bir sürpriz yaşanmaması için önemlidir.

Bluetooth Kulaklık Kaç Metre Çeker?

Bluetooth kulaklıklar sesin dinleneceği cihaza herhangi bir fiziksel bağlantı olmaksızın bağlanmasıyla oluşur bunun en büyük avantajlarından bir tanesi kablonun uzunluğu kadar mesafeye mecbur olunmamasıdır. Ancak kulaklığın çekeceği metre veya güç markadan markaya veya modelden modele değişiklik göstermektedir.

Bluetooth Kulaklık Kaç Saat Dayanır?

Bluetooth kulaklığın kullanım süresi iki farklı noktaya dayanır. Bunlardan bir tanesi ne kadar süre şarj olduğu diğeri ise hangi modelde olduğu. Aldığınız kulaklığın kutusundan veya kitapçığından çok daha detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz bu konu genellikle 2 saat ile 12 saat arasında değişmektedir.