ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(221)
11.899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy A04E 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(521)
5.499,00 TL
SEPETTE
5.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi 10C 4 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(59)
5.790,00 TL
SEPETTE
5.590,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy A34 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(135)
10.598,00 TL
10.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi 12C 4 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(56)
5.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Reeder S19 Max Pro 6 GB 256 GB (Reeder Türkiye Garantili)
(136)
4.021,44 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy A14 4 GB 64 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(14)
6.050,00 TL
SEPETTE
5.850,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy M14 5G 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(129)
7.499,00 TL
SEPETTE
7.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili)
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili)
(57)
2.687,04 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy S23 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(16)
29.850,00 TL
SEPETTE
29.050,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 12S 8 GB 256 GB (İthalatçı Garantili)
(7)
8.200,00 TL
SEPETTE
8.000,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 12 6 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(88)
9.099,00 TL
SEPETTE
8.899,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy A54 5G 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(76)
14.249,00 TL
SEPETTE
13.849,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8 GB 256 GB (İthalatçı Garantili)
(44)
11.700,00 TL
SEPETTE
11.300,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Redmi 10 4 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(113)
5.949,00 TL
SEPETTE
5.749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Reeder S19 Max Pro 4 GB 128 GB (Reeder Türkiye Garantili)
(44)
3.309,00 TL
3.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung Galaxy S23 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili)
(78)
29.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Poco X5 Pro 5G 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
(105)
14.899,00 TL
SEPETTE
14.499,00 TL

Cep Telefonu

Akıllı özellikleri ile öne çıkan cep telefonu modelleri, teknolojinin sunduğu olanaklardan etkin şekilde yararlanarak günlük hayatta zaman kazanmanıza yardımcı olur. Farklı markaların tasarladığı çok sayıda telefon sayesinde hem tuşlu modellere hem de dokunmatik ekranlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Akıllı cep telefonu çeşitlerinin sağladığı avantajlar, özel hayatınızda ve iş yaşamınızda maksimum konfor oranına erişmenizi mümkün hale getirir. Ekran boyutlarına göre de birçok cep telefonu alternatifinin bulunması, ihtiyaçlarınız için ideal seçimler yapmanızı kolaylaştırır. İnce ekranları ile dikkat çeken cep telefonları, taşıma ve kullanım kolaylığı kazanmanız için idealdir. Hassas dokunmatik ekran desteği ile kullanıcılarını memnun eden akıllı telefonlar, parmaklarınızı hızlı şekilde kullanarak ekstra zaman kazanmanıza yardımcı olur. Telefonların tasarımını tamamlayan pratik tuşlar da kullanıcıları memnun eden özellikler arasında bulunur. Ses seviyesini kontrol etmeyi sağlayan kısayol tuşlarının yanı sıra ekran kilidini açıp kapatmayı kolaylaştıran tuşları ile dikkat çeken telefonlar da vardır. Öte yandan estetik kasaları ile de fark yaratan cep telefonu modelleri, hem zarif hem de kullanışlı ürünlere sahip olmanız için geliştirilmiştir. Yuvarlak ya da köşeli hatlara sahip olan farklı telefon modellerini inceleyerek beğenilerinize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem dayanıklı hem de hafif materyallerle üretilen kasaları sayesinde cep telefonu çeşitlerini uzun ömürlü bir biçimde kullanabilirsiniz. Farklı fiyata sahip modellerin bir arada bulunması, cep telefonu fiyatları açısından bütçe dostu tercihler gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Telefonları daha kullanışlı ve işlevsel hale getiren özellikler arasında hafıza alanı desteği de bulunur. Dahili hafıza kapasitesi yüksek olan telefonlar yardımıyla ihtiyaçlarınız için uygun özellikler taşıyan modellere erişebilirsiniz. Yüksek depolama kapasitesine sahip cep telefonu seçenekleri, fotoğraf ve video arşivi oluşturmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda çok sayıda uygulamayı ve oyunu bir arada saklamak için de geniş hafıza alanı bulunan cep telefonu modellerini tercih edebilirsiniz. Telefon ve aksesuarları sayfasında yer alan çok sayıdaki ürün, verimli bir kullanım deneyimine olanak tanıyan çeşitli aksesuarlara erişmenizi sağlar. Cep telefonu ve cihazınızla birlikte kullanabileceğiniz aksesuar seçeneklerini incelemek için telefon ve aksesuarları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmiş Kamera Özelliklerine Sahip Cep Telefonları

Gelişmiş Kamera Özelliklerine Sahip Cep Telefonları

Ön ve arka kamera bölümleri ile kullanıcılarına hizmet veren cep telefonu modelleri, fotoğraf ve video çekimi yapmayı kolaylaştırır. Yüksek çözünürlüklü kamera teknolojilerini kullanan Samsung cep telefonu ve Xiaomi cep telefonu modelleri sayesinde son derece net görseller elde edebilirsiniz. Gündüz ve gece saatlerine özel çekim modlarını kullanıcılarına sunan modeller yardımıyla günün her saati kaliteli şekilde video ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Öte yandan sahne modları ile dikkat çeken cep telefonu çeşitleri de bulunur. Aksiyon dolu anları ya da manzara görüntülerini daha kaliteli şekilde kaydetmek için bu telefonların sağladığı sahne modu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlaştırma özelliği de cep telefonu seçeneklerinin dikkat çeken fonksiyonları arasında bulunur. Farklı seviyelerde yakınlaştırma yapabilen telefonlar, uzaklarda yer alan nesneleri daha yakın kılmanızı mümkün hale getirir. Ekranlarını dikey ya da yatay olarak kullanabileceğiniz cep telefonu modelleri, farklı açılardan yaratıcı bir şekilde yararlanmanızı sağlar. Tuşlu cep telefonu çeşitleri ile de oldukça kaliteli şekilde fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Art arda çekim yapmaya imkân tanıyan ürünler geliştiren cep telefonu markaları, mutlu anlarınızı ölümsüz kılmanızı kolaylaştırır. Otomatik çekim özelliği bulunan modeller, belirli aralıklarla otomatik olarak fotoğraf çekmeyi başarır. Video ve fotoğraf düzenleme özelliklerini kullanıcılarına sunan cep telefonu çeşitleri, çekim sonrasında gerekli ayarlamaları yapmanıza imkân tanır. Böylece görselleri sosyal medyaya yüklemeden önce bu görsellere son şekillerini verebilirsiniz. Yazı ekleme, bulanıklaştırma, efekt ekleme gibi özellikleri bulunan cep telefonu çeşitleri, hayalinizdeki görselleri oluşturmanızı kolaylaştırır. iPhone cep telefonu modelleri de fotoğraf ve video düzenleme işlemleri konusunda öne çıkan özelliklere sahiptir. Çektiğiniz videoları USB kablo desteğiyle bilgisayarınıza aktarabileceğiniz gibi Bluetooth özelliği yardımıyla da bilgisayarınızla ya da diğer cep telefonları ile paylaşabilirsiniz. Akıllı cep telefonu modellerinin sosyal medya uygulamaları ile uyumlu olması, mobil bağlantı üzerinden video ve fotoğraf paylaşımı yapmanıza imkân tanır. Öte yandan Wi-Fi özelliğini kullanmaya da imkân tanıyan bu telefonlar, kablosuz olarak internete bağlanıp veri paylaşımı yapmanızı mümkün hale getirir. Cep telefonu modelleri son derece hızlı olan işlemcilere sahip olduğu için bu ürünleri takılma ve donma gibi sorunları bertaraf ederek kullanabilirsiniz. İşlemci kapasitelerinin yanı sıra RAM bellek kapasitelerine bağlı olarak da küçük cep telefonu modelleri arasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. RAM kapasitesi yüksek olan modeller, verilerinizi kısa bir sürede size ulaştırarak zaman kazanmanıza yardımcı olur. Gelişmiş kamerası ve özellikleriyle öne çıkan seçeneklere ulaşmak için Xiaomi cep telefonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ses Kalitesi Yüksek Olan Cep Telefonu Modelleri

Ses Kalitesi Yüksek Olan Cep Telefonu Modelleri

Müzik dinlemeyi, video izlemeyi ve telefon görüşmelerini daha keyifli hale getiren cep telefonu modelleri, yüksek ses kalitesi desteği sağlar. Modern teknoloji ürünü hoparlörlere sahip olan bu telefonlar, sesleri yüksek desibelle ve net olarak almanıza imkân tanır. Sesleri cızırtısız şekilde aktarmayı başaran cep telefonu çeşitleri, sevdiğiniz parçaları oldukça kaliteli bir biçimde dinlemeniz için üretilmiştir. Öte yandan kulaklık yardımıyla da müzik dinlemeye imkân tanıyan cep telefonu 128 GB kapasiteli modeller, toplu ulaşım araçlarında çevrenizdekileri rahatsız etmenizi önler. Pratik kulaklık girişi bulunan cep telefonu 64 GB telefonlar da oldukça işlevseldir. Farklı hafıza seçenekleri arasından kullanımınıza uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Telefonuna fazla sayıda uygulama yüklemek isteyen kişiler 128 GB kapasiteye sahip modelleri tercih edebilir. 64 GB hafıza kapasitesine sahip modellerle de birçok oyunu ve uygulamayı telefona indirmek mümkündür. Gelen aramaları hoparlör yardımıyla almaya olanak tanıyan telefonlarla görüşmelerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda iki farklı numarayı birden kullanmak için çift hatlı cep telefonu çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Uzun süreli konuşma desteği sunan cep telefonu modelleri, aralıksız şekilde dostlarınızla ve müşterilerinizle iletişim kurmanız için elverişlidir. Radyo özelliği ile dikkat çeken cep telefonu modelleri de tercih edebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında bulunur. FM radyo özelliği bulunan telefonlar, radyo yayınlarını anlık olarak takip etmeniz için üretilmiştir. İnternet radyolarını takip etmeye imkân tanıyan kullanışlı cep telefonları da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Dokunmatik cep telefonu çeşitleri sayesinde farklı radyo kanalları arasında pratik bir şekilde gezebilirsiniz. Gelen aramaları daha kolay fark etmek için telefonunuzda yer alan müziklere yenilerini ekleyebilirsiniz. Alarm için de kullanabileceğiniz bu müzikler, hatırlatıcı görevi görecek şekilde ayarlayabilmeniz için uygundur. Kişiye özel müzik ataması yapmaya olanak sağlayan gelişmiş cep telefonu modelleri de bulunur. Böylece sık sık görüştüğünüz kişilere özel melodi ataması yaparak sizi kimin aradığını ekranı görmeden anlayabilirsiniz. Çok sayıda telefon numarasını kaydetmeyi mümkün hale getiren hafıza alanlarına sahip olan cep telefonu modelleri, hem özel hayatınızdaki kişileri hem de iş arkadaşlarınızı rehberinize eklemenize imkân tanır. Renk zenginliği yaratan gelişmiş ekranları ile de dikkat çeken bu ürünler, cep telefonu yorumları açısından olumlu geri dönüşler kazanmayı başarır. Ekran parlaklığı seviyesi hassas bir biçimde ayarlanabilen modeller sayesinde ortamdaki ışık miktarına bağlı olarak cep telefonunuzu ayarlayabilirsiniz. Otomatik ekran parlaklığı ayarlama özelliği bulunan cep telefonu çeşitleri ise ortamdaki ışığı kendiliğinden algılayarak buna göre ürünün enerji tüketimi performansını optimize eder. Aynı zamanda uzun ömürlü pilleri le de dikkat çeken cep telefonu 256 GB kapasiteli modeller, gün boyunca kesintisiz şekilde ürününüzden y