ÜCRETSİZ KARGO

Limonian Kopmaz Toka Renkli
(23)
19,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Limonian Kopmaz Toka Siyah
(6)
19,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siyah Metal Taç Erkek Kadın Sporcu Saç Tacı 5 Parçalı
(1)
49,90 TL
2
100 Adet Soft Gökkuşağı Serisi Lastik Toka Seti
(6)
36,39 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Croc 1215 Büyük Boy Bigudi 6Lı + Saç Pensi 12Li Cırtlı - Yapışkanlı Bigudi Mor
(1)
100,00 TL
50 Adet Nude Lastik Toka Seti- Yetişkin
(4)
51,86 TL
2
100 Adet Neon Renkler Serisi Lastik Toka Seti
(4)
36,39 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Renkli Kız Çocuk Disney Frozen Lastik 2’Li Paket Destiny Toka 447
(0)
29,90 TL
20,93 TL
So-Much Kadın 66'lı Renkli Saç Lastik Toka Seti-Kutulu-Neon Mix
(7)
49,90 TL
45,41 TL
So Much Çocuk Lastik Toka Seti 20 Adet
(1)
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

So Much Çocuk Pens Çıt Çıt Toka Seti 9 Adet Beyaz Tavşanlı
(1)
159,90 TL
145,51 TL
RECTANGLE
SO-MUCH Kadın Gold Mandal Metal Toka Kedi Şeklinde
(2)
46,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Star Tel Toka No: 5 200 Adet Li
(8)
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bagdatlicosmetics Star Tel Toka Siyah No: 7 Büyük 125 Adetli
(4)
64,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Croc 1210 Cırtlı Sünger Bigudi 14Lü Karma Paket +25Li Alüminyum S
(2)
129,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Lastik Toka 200 Adet 127722
(3)
87,44 TL
86,28 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Simit Toka 12 Adet 127439
(0)
77,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mavi Kız Çocuk Disney Frozen Akordiyon 2’Li Paket Star Toka 44709
(1)
29,90 TL
20,93 TL

Saç Aksesuarları

Saç, her insan için önemlidir. Çok eski zamanlardan bu yana insanlar saçlarına farklı aksesuarlar takarak şık olmayı başarmışlardır. Saç aksesuar çeşitleri özellikle kadın ve kız çocuklarına özel zengin ürün portföyüne sahiptir. Saç aksesuarları çeşitleri uzun kısa fark etmeksizin tüm saç modellerine uygun, farklı alternatifler sunar. Taçtan farklı toka çeşitlerine kadar çeşitlenen saç aksesuarları, saçları toplama ve tutturma işlevi görür. Bununla birlikte üzerinde yer alan renkli boncuk, kurdele, çiçek gibi objeler, ürünlere aksesuar özelliği kazandırır. Bazı saç aksesuarları ise işlevden ziyade sadece süs görevi görür. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaşa hitap eden modeller, saçı uzun olanlara birden fazla saç modeli yapabilme olanağı da sağlar. Kullanıcılar farklı aksesuar modelleriyle kendi saçlarına şekil verebilirler. Anne babalar için ise lastik toka gibi saç aksesuarları kurtarıcıdır. Çocuklarının saçını rengarenk tokalarla süsleyen ebeveynler, kendi saçları için de şık tokalar tercih ederler. Saç aksesuarları zengin ürün seçeneğiyle kullanıcılarının her ortamda şık görünmesine destek olur. Günlük kullanım için olan modellerin pratik yapısı hayat kolaylaştırır. Düğün gibi özel günlerde ise taşlı, incili tokalar saçlara zarafet katar. Saç tokalarının yanında bandana gibi aksesuarlar özellikle yazın ya da dış mekan aktivitelerinde kullanılır. Ayrıca saç topuzu yapmaya yarayan aparatlar, saçlara profesyonel ellerden çıkmış görüntüsü verir. Gelin tacı, gelin tokası olarak da kullanılabilen saç aksesuarları ise şık tasarımlarıyla göz doldurur. Klipsli, lastikli, mandal, çıt çıt toka, tel toka gibi modeller, saçları toplarken ya da şekil verirken tercih edilen saç aksesuarları arasında yer alır. Taşlı, incili, altın ya da gümüş renkli metal tokalar ise işlevselliğinin yanında aksesuar olarak da beğeni kazanır. Bu tür süsler, açık saça uygulanmasının yanında toplu saça takıldığında da oldukça şık durur. Çocuklarda kullanılan tokalar ise daha minimaldir. Özellikle ince lastikler çocukların saçını farklı şekillerde örgü yapabilmeye olanak sağlar. Paket halinde kullanıma sunulan çeşitleri de vardır. Ayrıca genellikle ürünler farklı renklere sahiptir. İnce ve spiral taçlar daha çok sporcuların tercih ettiği taçlardır. Bu taçlar hem erkek hem de kadınların kullanımına uygundur. İnce tel olduğu gibi spiral formları da mevcuttur. Unisex taç modellerini kullanıcılar tek tek alabildikleri gibi set olarak da alabilirler. Siyah çeşitleri hem saç hem de her türlü kıyafetle uyumu kolaydır. Siz de saç aksesuarları arasında aradığınız ürünleri bulabilir; dilerseniz takı aksesuarları sayfamızı ziyaret ederek ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Saç Aksesuarları Çeşitleri Nelerdir?

Saç Aksesuarları Çeşitleri Nelerdir?

Saç aksesuar kullanımı kültürden kültüre değişir. Geçmişte hem kadın hem de erkeklerin saçlarına yaprak, çiçek, doğal saç tacı gibi malzemeler taktıkları bilinmektedir. Teknolojinin de gelişmesiyle saç aksesuarları sektöründe farklı malzemeler kullanılmaya başlamıştır. Metal, ip, plastik, ahşap gibi farklı malzemelerin bir araya gelmesiyle ortaya işlevselliğinin yanında şık görsellere sahip saç aksesuarları çıkmıştır. Saç aksesuar çeşitleri zengin ürün gamına sahiptir. Saçı bağlamaya yarayan modeller esneyebilen ve her türlü saç ile uyum sağlayan elastik malzemelerden üretilir. Farklı renklere sahip olması ise kullanıcıların kıyafetlerine ya da zevklerine göre toka kullanmasına olanak sağlar. Bandana ise saçı kapatırken aynı zamanda güneş ve rüzgardan da korunmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Kare şeklinde ve küçük bir eşarbı andıran bandanalar daha çok dış alanda kullanılır. Bunun yanında mutfakta yemek yapan yetişkinler gıda hijyeni için de saçlarına bandana takmayı tercih edebilirler. Bandana saçı tamamen kapatacak şekilde eşarp gibi bağlanarak kullanılabildiği gibi sadece alnı kapatacak şekilde de kullanılabilir. Birbirinden renkli saç aksesuarları bandana olarak tasarlanmış modelleriyle de dikkat çeker. Kırmızı, siyah, mavi, yeşil, lacivert zemin üzerindeki etnik ya da kafatası baskısı içeren tasarımlar bandanaya ayrı bir hava katar. Ayrıca tek renk, taç şeklindeki tasarımlar elastik yapıya sahiptir. Bağlamak gerekmez, sadece saça takmak yeterlidir. Bandana motosiklet ya da bisiklet sürerken kullanıldığında rüzgardan saçın dağılmasının önüne geçer. Elastik olduğu için kullanımı kolaydır. Şapka olarak tasarlanan modeller ise pratik kullanımıyla öne çıkar. Malzeme olarak penye kullanılan bandana çeşitleri esnek ve nefes alabilen yapısıyla farklı şekillerde kullanılabilir. Bazı modeller ise üçgen şeklinde tasarlanmıştır. Daha çok yöresel detaylar içeren bu modeller aksesuar olarak oldukça şık durur. Fular olarak kullanılabilmesi ise ayrıca avantajdır. Saç aksesuarları taç çeşitleri de oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. İnci ve taş detaylı formları daha çok düğün ve kına gecesi gibi özel günlerde kullanılır. Kristal ve inci süslü modeller gösterişli tasarımıyla dikkat çeker. Basit tasarımlı taçlar ise saçın göz önüne gelmemesi için takılır. İş ya da spor yaparken kullanılır. Saçlarını toplatmak istemeyen çocukları olan anne babalara da taç önerilir. İnce ve basit tasarımlarının yanında örgü veya farklı renklerden tekstil kaplamalı modeller de kullanıcıların beğenerek taktığı saç aksesuarları arasında yer alır. Saç tacı kadın kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilse de çocuklar ve erkekler de rahatlıkla kullanabilir.

Şık Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Saç Aksesuarları Modelleri

Şık Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Saç Aksesuarları Modelleri

Uzun saça şekil vermek hem kolay hem de keyiflidir. Saç aksesuarları geniş ürün yelpazesiyle saçlarında aksesuar kullanmayı sevenlerin istedikleri ürüne ulaşabilmelerine yardımcı olur. Saç aksesuarları arasında yer alan taçlar, çocukların sevdiği çizgi film figürleriyle süslenerek de beğenileri kazanır. Çiçekli taç modeli ise genç kızların severek kullandığı saç aksesuarları arasındadır. Çiçekli taçlar romantik kıyafetlere de ayrı bir zarafet katar. Bunun yanı sıra doğum yapan kadınlara özel tasarlanmış incili ve çiçekli modeller de vardır. Saç tokası modelleri de en az taç modelleri kadar gösterişli tasarımlara sahiptir. Lastikli tokaların üzerinde yer alan renkli figürler çocuk kıyafetleriyle de tamamladığında oldukça şık durur. Çıtçıtlı tokalar ise daha çok çocukların saçının iki tarafına takılır. Genellikle iki tokanın da aynı olmasına özen gösterilir. Tokalar saça şık bir görsel katarken aynı zamanda saçların öne düşmesine de engel olur. Kelebekli, çiçekli, uğur böcekli, tüylü tokalar, çıtı sayesinde kolay takılır. Çocukları rahatsız etmediği için en beğenilen saç aksesuarları arasında yer alır. Saç aksesuarları toka çeşitlerinin en eski modeli siyah tel tokalardır. Siyah ya da altın rengi modelleri daha çok saçı tutturmak için kullanılır. Tek başına aksesuar özelliği olmasa da üzerine eklenen inci gibi zarif malzemeler ile tokalar aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği kazanır. Mandal toka modelleri de oldukça sevilir. Daha çok küçük topuzlarda saçı tutturmak için kullanılan saç aksesuarlarıdır. Küçük modelleri çocuklar için kullanılır. Nazar boncuklu, çiçek ve kelebek şeklindeki tokalar, çocukların saçlarında çok sevimli durur. Tek tek kullanıma sunulduğu gibi farklı renklerin bir arada olduğu paketler de anne babalar tarafından tercih edilir. Küçük, orta ve büyük boy olarak tasarlanan tokalar, renklerinin yanında farklı modelleriyle de ilgi çeker. Leopar desenli tokalar kadınların en beğendiği modeller arasında yer alır. Bazı anne babalar ince lastik tokaların yanında yer alan pratik saç toplama setini çocuklarının saçlarını toplamada kullanırlar. Sonrasında ise mandal tokayla tutturmayı tercih ederler. Böylece şık örgü ya da topuzlara mandal tokaların şirin figürlerini kondurarak çocuklarını mutlu ederler.

İşlevselliği ile Öne Çıkan Saç Aksesuarları

İşlevselliği ile Öne Çıkan Saç Aksesuarları

Saç aksesuarları her ne kadar aksesuar olarak adlandırılsa da işlevselliği ile de ön plana çıkar. Saçları toplayarak şık görünmeyi sağladığı gibi iş yaparken saçın öne gelmesini de engeller. Anne babalar çocuklarının saçlarına onları okula gönderirken toka takarlar. Nedeni ise öne düşen saçların konsantrasyonlarını bozmasını engellemektir. İş yaparken başa takılan taç ve bandanalar da iş performansına olumlu yansır. Dış mekan aktivitesi, spor gibi aktivitelerle ilgilenenler de rahat etmek için taç, toka, bandana gibi aksesuarlar kullanırlar. Saç örgü lastiği, saçlar örüldükten sonra dağılmasının önüne geçer. Saçın özelliğine göre kalın ya da ince lastikler kullanılabilir. İnce lastikler daha ince örgülerde kullanılır. Kalın lastikler ise lastik üzerine sarılı farklı renklerdeki ipleriyle dikkat çeker. Dayanıklı olması sayesinde yoğun ya da ince saçlarda kolaylıkla kullanılır. Saça birkaç kez dolanabildiği için saçları istenilen formda tutmak kolaydır. Kolay kolay kopmaz ve yıpranmaz. Uzun süre kullanılması mümkündür. Zengin renk skalası sayesinde her türlü kıyafetle birlikte kullanmak mümkündür. Bazı kullanıcılar tokanın aynı zamanda saç renkleriyle de uyum sağlamasına özen gösterirler. Sarı saçlarda krem rengi ya da açık kahverengi toka renkleri oldukça şık durur. Siyah saça sahip olanların tercihi ise genellikle siyah renklerdir. Saçları tepeden, alttan ya da yandan toplamaya olanak sağlayan lastikler klasik toka çeşitleri arasında yer alır. Saçlar tepeden toplandıktan sonra bazı kadınlar ayrıca kelebek mandal toka gibi toka çeşitleriyle saçlarını topuz yapmayı tercih ederler. İki tokanın bir arada farklı işlevlere sahip olması kullanıcılara pratik kullanım sağlar. Kelebek tokaları ayrıca saçı topuz yapmakta da kullanılır. Lastik kullanıldıktan sonra yapılan topuz daha sıkıdır. Bunun yanında büyük kelebek mandal tokayla yapılan topuzlar ise daha çok dağınık topuz olarak adlandırılır. Şık modelleri gelin saçında da kullanılabilir. Klipsli toka modellerinin de tarihi oldukça eskidir. Tel toka gibi o da klasikler arasındadır. Basit tasarımı zamanla değişmiş ve estetik, şık toka modelleri ortaya çıkmıştır. Taş, fiyonk, hayvan figürlü modeller her yaştan kullanıcının ilgisini çeker. Saçı yarım toplamak isteyen ya da topuz yapmak isteyen kullanıcılar klipsli modellerin pratik kullanımından faydalanabilirler. Daha çok kuaförlerin kullandığı pens tokalar da üzerine yerleştirilen renkli taşlarla şık birer aksesuara dönüşür.

Saç Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Saç Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Saç aksesuarlarının kullanımı saçın boyuna ve yapısına göre değişir. Bunun yanı sıra kullanıcıların tarz ve zevkleri de kullanılacak saç aksesuarlarını belirler. Hemen hemen her evde bir ya da birden fazla toka çeşidi vardır. Saçları kısa olanlar bile zaman zaman şık toka çeşitlerini saçlarında kullanırlar. Her kıyafet ya da aksesuarda olduğu gibi günlük kullanılan aksesuar ve özel günlerde kullanılan saç aksesuarları farklıdır. Günlük kullanım için uygun olanlar daha basit ve pratik formlara sahiptir. Saçların gelişigüzel toplanmasına yarayan farklı modeller günlük hayatta rahatlık sağlar. Saç aksesuarları alınlık gibi modeller ise özel günlerde tercih edilir. Kafanın alın çevresine takılan alınlık modelleri kına gecesi, düğün, bekarlığa veda gibi partilerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Daha çok oryantalist kültüre özgü olan modeller gösterişli tasarımıyla göz doldurur. Kraliçe tacını anımsattığı için gelin adaylarının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Alınlık modellerinin alına düşen kısımlarında Hint kültürüne de gönderme vardır. Kristal taşların kullanıldığı alınlık modellerinde bordo, yeşil, beyaz gibi farklı renklerde taşlar kullanılmıştır. Saç aksesuarları ipleri de renkli yapısı ile dikkat çeker. Klips ile saça takılan bazı modellerde sentetik tüy kullanılmıştır. Bazılarının ucundaki tüy ise gerçektir. Sentetik çıtçıtlı ara saçlar da saça uyum sağlayan doku ve renkli yapılarıyla öne çıkar. Pratik bir şekilde takılan sentetik saçlar 130-140 dereceye kadar ısıya dayanabileceğinden maşa yapmak, fön çekmek mümkündür. Örgülü postişler de saçlarını örmeyi sevenler için idealdir. Otomatik klipsli fiyonk toka modelleri ise saçlar yarım toplandığında arkada çok zarif durur. Farklı renk ve boyutlarda sunulması kullanıcıların ihtiyacına göre seçim yapma kolaylığı sağlar. Ekosenin oldukça şık durduğu modeller, genç kızların sıklıkla kullandığı tokalar arasında yer alır. Farklı renklerdeki kadife fiyonklu modeller ise romantik havasıyla beğeni kazanır. Tül fiyonklu tokalar ise çocuk ve genç kızların saçlarına ve kıyafetlerine uygun renklerde takılır. Saç aksesuarlarının kullanımı yere ve duruma göre değiştiğinden kullanıcılar, genellikle her duruma uygun saç aksesuarlarını aksesuar çekmecelerinde bulundururlar. Tek renk ya da tek model yerine farklı renk ve modellerdeki saç aksesuarlarını kombinlerinize göre kullanarak şık olabilirsiniz.

Her Stile Uyumlu Saç Aksesuarları Fiyatları

Her Stile Uyumlu Saç Aksesuarları Fiyatları

Saçlarında aksesuar kullanmayı tercih edenler tarzlarına göre bir aksesuar modeli seçerler. Saç aksesuarları fiyatları modele göre değişse de geniş fiyat skalası kullanıcılarına kolaylık sağlar. Sadece günlük kullanımda aksesuar tercih edenler, genellikle sade tasarıma sahip modellere yönelirler. Bu ürünlerin daha çok fonksiyonel yanları öne çıkar. Diğer yandan postiş gibi saça eklenen aksesuarlar da farklı bir tarz yakalamak isteyenlerin tercihidir. Saçın arasına eklenebilen farklı renkteki sentetik saçlar, tüyler, örgülü saçlar gibi seçenekler, her yaşa uygun modelleriyle dikkat çeker. Çocuklar için üretilen modeller ise sevimli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar. Diğer yandan mandal, klipsli, çıt çıtlı gibi modelleriyle saç ve aksesuar çeşitleri oldukça zengin bir ürün portföyü sunar. Mandal özelliğiyle dikkat çeken tokalar daha çok plastik malzemeden imal edilmiştir. Sert plastik olmasına rağmen saçı nazikçe kavraması tokanın en önemli avantajıdır. Bunun yanı sıra küçüklü büyüklü modelleri gür saçlardan ince telli saçlara kadar her türlü saç modeliyle uyumunu kolaylaştırır. Ayrıca renkli ve sevimli modeller çocukların hoşuna gider. Özellikle metal bazlı tokalar üzerine yerleştirilen inci, taş, fiyonk gibi şık detaylar, kullanıcılara görsel bir zarafet kazandırır. Özellikle özel günlerde tercih edilen gösterişli modeller ile şıklığı tamamlar. Alınlık olarak anılan aksesuarlar da zarif tasarımlarıyla özel günlerde şıklığı garantiler. Saç aksesuarlarının önemli olduğu günlerden biri de düğündür. Düğünlerde saç gelinlikten sonra en önemli detaydır. Saç aksesuarları gelin modelleri, gelin tacından tokasına ve özel tasarlanmış farklı tasarımlara kadar geniş bir yelpaze sunar. Gelinler saçlarına taktıkları aksesuarı gelinlik ve duvak modeline göre seçerler. Daha gösterişli ve klasik gelinlik modelleriyle bol taşlı ve incili taçlar kullanılırken, sade modellerde alınlık ya da gelin tokası tercih edilir. Bunun yanında saç ile birlikte şekil alabilen saç aksesuarları da gelin adaylarının tercih ettiği modeller arasındadır. Saç aksesuarları hem pratik hem de şık modelleriyle kullanıcılarını bekler. Siz de her yerde şık olmanın avantajından faydalanmak isterseniz, saç aksesuarları arasından kendi bütçenize ve tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz.