RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Üçlü Tohum Tragus Küpe AS93PC AltınSepeti
(0)
1.209,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beyaz Altın Halka Tragus Piercing Küpe As25Pcr3 Altınsepeti

REKLAM

Beyaz Altın Halka Tragus Piercing Küpe As25Pcr3 Altınsepeti
(0)
1.049,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altın Baget Taşlı Helix Küpe As32Pc Altınsepeti

REKLAM

Altın Baget Taşlı Helix Küpe As32Pc Altınsepeti
(0)
1.519,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Kalp Motifli Göbek Piercing AS46PC AltınSepeti
(0)
2.399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Halka Piercing Suyolu 14 Ayar (532212731)
(0)
1.099,38 TL
934,47 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Piercing -A- Harf 14 Ayar Tragus
(0)
1.092,81 TL
928,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Üçtaş Kalp Tragus Piercing 14 Ayar
(0)
1.019,86 TL
866,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Göbek Piercing 14 Ayar Sallantılı Kartanesi
(0)
2.266,56 TL
1.926,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Altın Taşlı Yıldız Tragus Piercing 14 Ayar
(0)
1.019,86 TL
866,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altın Dudak Tragus Piercing 14 Ayar
(0)
1.019,86 TL
866,88 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Chavin Gri Çelik 5 Takım Taşlı Bayan Erkek Küpe Piercing Eb61By (478253230)
(7)
138,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Chavin Gold Ip Çelik 6 Takım Bayan Küpe Piercing Eb64Sr (478253228)
Chavin Gold Ip Çelik 6 Takım Bayan Küpe Piercing Eb64Sr (478253228)
(10)
155,99 TL
Mini İnce Kare Halka Tragus Piercing Helix Küpesi
(0)
69,90 TL
Chavin Beyaz Taşlı Beyaz Çelik Göbek Piercing Dt91By
(2)
58,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın 7 Adet Karanlıkta Parlak Akrilik Dil Burun Piercing Seti
(4)
100,90 TL
Chavin Dört Sıra Taşlı Göbek Piercing Ed05By
(3)
69,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Chavin Çelik Rose Industrial Kulak Piercing Cross Helix Ep34
(0)
124,99 TL
Chavin Cerrahi Çelik 5 Taşlı Beyaz Burun Kulak Hızma Eg25By
Chavin Cerrahi Çelik 5 Taşlı Beyaz Burun Kulak Hızma Eg25By
(0)
58,99 TL

Piercing ve Hızma

Her geçen gün pek çok insan yüzlerine birbirinden farklı aksesuar takar. Bu aksesuarlardan biri piercing adıyla ifade edilir. Cildin altında yer alan yağ ya da kıkırdak kısmının delinmesi sonucu takılan bir takı çeşidi olarak tanımlanması mümkündür. Son derece dikkat çekici bir yapıya sahip olan bu takı türü, yüzde estetik görünümün açığa çıkmasını sağlar. Her geçen gün birbirinden yeni modeller ile kullanıcıların karşısına çıkmayı başaran bu takı türü, bu sebeple geniş bir kullanıcı kitlesinden meydana gelir. Takılar yalnızca yüzde değil, vücudun belli başlı pek çok yerinde de kullanılır. Farklı vücut bölgelerine de uygulanması ile bilinen piercing modelleri genellikle titanyum, çelik ve gümüş gibi pek çok farklı materyaller aracılığı ile hazırlanır. İnsanlar tarafından kullanılması çok uzun zaman önceye dayanan bu takı türü, uzun zamandır pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Çoğu zaman yüz kısmına uygulanan piercing uygulaması, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir süs tarzı şeklinde ifade edilir. Bu piercing uygulamasının yüz üzerinde burun kısmına uygulanması işlemi, hızma adı ile ifade edilir. Çoğu zaman kullanıcıların tercihi bu hızma modellerinin burun kanat kısmına yapılmasından yanadır. Birbirinden farklı boyutlardan meydana gelen piercing ve hızma çeşitleri, vücudun çeşitli yerlerine yaptırılabilir. Bu vücut bölgeleri arasında burun, dudak, göğüs, dil, göbek ve kulak yer alır. Her bir bölgeye uygun farklı şekil ve boyutlardan meydana gelen piercing ve hızma modelleri söz konusudur. Vücudunda değişiklik isteyen, farklı bir hava yaratmayı arzu eden kullanıcılar bu takıları kullanarak arzu ettikleri görünüme rahatça kavuşabilir. Siz de kategoride bulunan pek çok ürünü inceleyip, yüzünüzde hoş duracak piercing ya da hızma modellerini tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Piercing ve Hızma Çeşitleri

Birbirinden Kaliteli Piercing ve Hızma Çeşitleri

Görsel anlamda son derece estetik görünüşe sahip olan piercing modelleri vücudun pek çok bölgesine yapılabilir. Bu bölgeler arasında yer alan piercing kulak bölgesi için son derece uygun bir yerdir. Titanyum ve altın kaplamalı piercing çeşitleri, özellikle kulak için oldukça sağlıklıdır. Bu sayede kullanıcıların kendilerine piercing uygulaması yaptırması esnasında iltihap ya da kaşınma gibi rahatsız edici durumların meydana gelmesi engellenir. Kulağa yaptırılan piercing çeşitleri kulak bölgesinde yer alan birbirinden farklı 12 noktaya da uygulanması mümkün olan takı türlerinden biridir. Vücudun en hassas bölgelerinden biri olarak ifade edilen kulak kısmına yapılan piercing işlemleri son derece kritiktir. Kullanıcılar bu işlemi gerçekleştirmeden önce belli başlı noktalara dikkat etmelidir. Süsleme sanatı olarak bilinen bu işlem, vücutta yer alan belirli bir bölgenin iğne yardımı ile delinerek yapılması işlemine verilen addır. Kullanıcıların bu noktada dikkat etmesi gereken en önemli nokta, düzenli bir biçimde piercing yaptırılan bölgeye bakım yapması gerektiğidir. Bu sayede iltihap, şişlik, kızarma ve aşırı ağrının önüne geçilmesi amaçlanır. İşlem yapıldıktan sonra, uygulamanın yapıldığı bölgeye çok fazla dokunmamak ve darbe almamak ilk zamanlarda zorluk yaşamamak adına son derece önemlidir. Sağlık açısından vücudunuzdaki piercing işlemi uygulanan bölgenin düzenli bir biçimde temizlenmesi ve hijyenik durumda olması gerekir. Temizleme işlemi için sabun ya da anti bakteriyel özelliği bulunan çeşitli jel ve kremleri tercih ederek bölgeyi steril hale rahat bir biçimde getirebilirsiniz. Titanyum, gümüş ya da altın kaplama bir piercing satın almanızda fayda var. Bu şekilde kaliteli malzemelerden meydana gelen ürünleri satın alan kullanıcılar, sağlık açısından sorunlar ile karşılaşmadan vücutlarına piercing işlemi uygulatabilir.

Birbirinden Çeşitli Hızma Modelleri ile Eşsiz Görünün

Birbirinden Çeşitli Hızma Modelleri ile Eşsiz Görünün

Sahip olduğu tarzı etkili bir biçimde yansıtmayı arzu eden kullanıcılar, birbirinden farklı ve göz alıcı hızma modelleri ile tarzlarını sürdürür. Gümüş, altın, titanyum ve çelik gibi malzemeler aracılığı ile kaplanmış bu hızma çeşitleri, çoğu zaman halka formunda üretilmiştir. Vücutlarında bir değişiklik arzu eden kullanıcılar, tercihlerini çoğu zaman burun kanatlarına yaptırmış oldukları hızma çeşitlerinden yana kullanıyorlar. Burun bölgesinde aksesuar kullanmaktan hoşlanan kullanıcıların sıklıkla başvurduğu yöntemlerden biri olan hızma çeşitleri birbirinden farklı modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. Hızma kullanmayı tercih eden pek çok kullanıcı burun kanatlarını deldirmeden ürünü yalnızca geçici bir biçimde kullanmayı tercih eder. Bu sayede kullanıcılar çeşitli iltihaplanma ihtimallerinden kaçınarak aksesuarlarını keyifle kullanır. Burun delinmeden kullanılan hızmalar plastik malzemeler eşliğinde de üretilebiliyor. Vücutta herhangi bir delinme söz konusu olmadığından dolayı, kullanıcıların vücuduna plastik sebebi ile zarar gelmesinin önüne geçilmektedir. Deliksiz hızma çeşitleri, birbirinden farklı modeller aracılığı ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bu modeller arasında mıknatıslı ve yapıştırmalı hızma alternatifleri yer alır. Kullanıcılarına büyük ölçüde kullanım kolaylığı da sunan bu ürünler, acı çekmeden yüz takısına sahip olmanızı sağlar. Sıkıştırmalı hızma modelleri, vücudunuzda piercing için bir delik olmasa bile sizin tarz görünmenize sebep oluyor. Sıra dışı tarz olarak da adlandırılan piercing uygulamaları, yapıştırmalı hızma modelleri sayesinde kendinize ait özgün bir tarzı ortaya çıkarmanızı sağlamaktadır. Hızma çeşitleri hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmeyi başarıyor. Her iki cinsiyet için de birbirinden farklı modellerden meydana gelen bu ürünler, geniş bir ürün ağına sahip olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilir. Farklı bir tarza sahip olmak isteyen tüm kullanıcıların ortak tercihleri arasında yer alan bu ürünler, altın ve gümüş kaplamaları ile tanınmaktadır. Erkek kullanıcıların tercihi çoğu zaman titanyum ve gümüş kaplamalı hızma çeşitlerinden yana olurken kadın kullanıcıların tercihi genellikle altın ve pırlantadan meydana gelen hızma modellerinden yana oluyor. Siz de yüzünüzde şık duracak ve farklı bir tarz yaratacak hızma çeşitleri arasından kendinize en uygun olan modeli tercih ederek tarzınızdan söz ettirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Boyutlarda Piercing ve Hızma Çeşitleri

Birbirinden Farklı Boyutlarda Piercing ve Hızma Çeşitleri

Piercing satın alırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı noktalar söz konusudur. Bu durumlar arasında yer alan, kaliteli malzeme kullanımı çok önemlidir. Kaliteli malzemeler eşliğinde üretilen bir piercing ya da hızma modeli satın alırsanız işlem uygulatacağınız bölgenin iltihaplanması engellenmiş olur. Birbirinden farklı pek çok modeli olan piercing çeşitleri arasında burun, dil, kulak ve göbek gibi bölgeler için üretilmiş ürünler yer alır. Pratik kullanımı açısından çoğu kullanıcının tercih ettiği, rahatça takıp çıkarılabilen piercing modelleri arasında yer alan mıknatıslı alternatifler, geçici kullanım için son derece uygundur. Vücutta herhangi bir bölgenin delinmemesi için tercih edilen bu takı çeşitleri, kullanıcıların tarzlarını daha da güçlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Hızma piercing delme işlemi gerçekleştirmeden takılabilen modeller arasında yer alır. İddialı bir görünüm ortaya çıkarmaktan hoşlanan kullanıcılar için oldukça güçlü bir alternatif haline gelen bu modeller, her geçen gün yeni kullanıcı kitleleri tarafından tercih edilmeyi başarıyor. Vücudun çeşitli yerlerinde kullanılması mümkün olan bu ürünleri kullanabilmek için vücuda piercing delikleri açtırabilir ya da delim işlemine gerek duyulmadan kıstırmalı ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı aksesuar ve takı markaları tarafından özel olarak üretilen bu ürünler, yüz takısı konusunda oldukça başarılıdır. Yüzünüzün neredeyse her noktasında rahatça tercih edebileceğiniz piercing modelleri, bu bağlamda geniş bir ürün yelpazesinden meydana gelmektedir. Bu aksesuarları arzu eden kullanıcılar gündelik kıyafetleri ile uyum sağlaması açısından birbirinden farklı renklerde tercih edebilir. Kulak kısmında da sık sık tercih edilen piercing modelleri, özellikle kulağın üst kısmında kullanılır. Kullanıcılar çoğu zaman arka kulak kısmında da bu ürünleri tercih ederken çoklu ya da tekli seçeneklere başvurur. Her iki şekilde de bu aksesuarların kullanıcılara farklı bir hava yarattığını söylemek mümkün olur. Kıyafetleriniz ya da saç renginizle uyum sağlaması açısından takı üreticisi pek çok firma ürünlerini geniş bir renk yelpazesi eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunuyor. Birbirinden farklı renk ve boyut alternatifleri ile tercih edebileceğiniz piercing ve hızma modellerini, günlük yaşantınızda ya da özel günlerde rahatça tercih edebilirsiniz.

Yüz Bölgenizde Tercih Edebileceğiniz Piercing ve Hızma Modelleri

Yüz Bölgenizde Tercih Edebileceğiniz Piercing ve Hızma Modelleri

Birbirinden farklı modellerden meydana gelen piercing aksesuarları, farklı bir tarz ortaya koymayı arzu eden tüm kullanıcıların vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başarıyor. Piercing dudak seçenekleri, farklı tarza sahip olan, iddialı bir görünüm sergilemekten hoşlanan tüm kullanıcılar için yüksek oranda uygunluk gösterir. Dudak üstü ve dudak altı seçeneklerine sahip olan piercing modelleri birbirinden farklı seçenekleri sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Sağlıklı yapıya sahip olmaları nedeniyle dudak piercingi tercih eden kullanıcıların akıllarındaki soru işaretleri yüksek oranda giderilmiş oluyor. Dudak kadar iddialı olan bir diğer piercing modeli ise kaş için kullanılan ürünler olarak ifade edilir. Piercing kaş bölgesine yapılırken kaşın en kavisli olduğu yer hedeflenir. Bazı kullanıcılar tercihleri kaş ucundan yana da kullanabilir. En yaygın piercing modellerinden biri olarak bilinen kaş piercingi, çoğu zaman gümüşten meydana gelmektedir. Gümüş ürünlere ek olarak, çelik, krom ya da titanyum kaplama ürünleri de markalar belirli aralıklarla piyasaya sürmektedir. Kaş oldukça hassas bir bölge olduğu için, bu bölgede kullanılması tercih edilen takı çeşitlerinin son derece steril parçalardan meydana gelmesi önerilir. Sağlık açısından sorun teşkil etmeyecek takı modellerini kaşlarınızda güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Piercing çeşitleri arasında kaş, dudak ve burun kadar yaygın kullanılmayan modeller de söz konusudur. Sağlıklı yapıları ile adından söz ettiren göbek ve kulak içi olarak adlandırılan tragus piercing de iddialı bir tarz hedefleyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Diş piercingi gibi takılar, son zamanlarda trend olarak kullanıcıların tercih ettiği modellerden biri haline geldi.

Piercing ve Hızma Modelleri ile Marjinal Bir Tarz Ortaya Çıkarın

Piercing ve Hızma Modelleri ile Marjinal Bir Tarz Ortaya Çıkarın

Paslanmaz özelliğe sahip olan piercing çeşitleri sayesinde kullanıcıların sağlık açısından herhangi bir tatsız durum ile karşılaşması engellenir. Günlük yaşantıda sık sık tercih edebileceğiniz bazı piercing modelleri, kullanıcıların isteği doğrultusunda rahatlıkla takılıp çıkarılabilir. Kir tutmayan özellikle sahip olan bu takı alternatifleri, bu noktada kullanıcıların vücutlarının çeşitli bölgelerinde meydana gelebilecek iltihaplanma olayları engellenir. Piercing küpesi çeşitleri yalnızca yüz bölgesinde değil vücudun çeşitli bölgelerinde de kolayca kullanılır. Yüzük görüntüsü elde etmeyi amaçlayan kullanıcılar, son derece marjinal bir görünüş elde etmeye sebep olan yüzük piercing modellerini rahatlıkla tercih etmektedir. Göbek deliğine takılan piercing modelleri daha çok kadın kullanıcıların tercih ettiği güçlü bir alternatif olarak ifade edilebilir. Hem kadın hem erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında kaş ve kulak piercing işlemi yer alır. Altın, titanyum ve gümüş çeşitlerine sahip olan ürün modelleri değişik renkler eşliğinde kullanıcıların hizmetine sunulur. Set halinde de satışa sunulan bu aksesuarları toplu halde satın alarak ürünlerin daha ekonomik olmasını sağlayabilirsiniz. Otantik bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar tercihlerini sallantılı göbek piercing modellerinden yana kullanabilir. Daha farklı bir model denemek isteyen kullanıcılar ise çift katlı ürünleri deneyerek tarzlarından söz ettirebilirler. Kendilerine uygun bir piercing ya da hızma modeli satın almak isteyen kullanıcılar ürünlerin fiyat aralığı hakkında bilgi sahibi olmayı arzu eder. Piercing fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Göbek, diş, kaş, parmak, dudak altı, dudak içi, dil, kulak ve burun gibi vücut bölgelerinde tercih edilen piercing çeşitleri, tercih edilen bölgeye bağlı bir fiyatlandırma aralığına sahip olabilir. Dilediğiniz bölgeye piercing ya da hızma işlemi uygulamayı arzu ediyorsanız, birbirinden renkli ve kaliteli markaların üretmiş olduğu modellere göz atabilirsiniz.

Piercing nasıl takılır?

Kendilerine en uygun piercing modelini satın almayı arzu eden kullanıcılar, ürünün nasıl takıldığı konusunda da merak sahibi olurlar. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gereken bu işlem için yapılacak ortamın tamamen temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Ortamın aydınlatılması piercing takımı için oldukça önemli bir adımdır. İğne yardımı ile işlemi uygulamak istediğiniz vücut bölgesine bir delik açılır. Bu bölgeye açılan delik ardından kullanıcın arzu ettiği piercing çeşidi bu delikten geçirilir. Hafif acı ya da kanamaların olması son derece doğaldır. İşlem bittikten sonra düzenli olarak bölgeye pansuman yapılmalıdır.

Piercing nasıl çıkarılır ?

Piercing çıkarma işlemleri, işlemin yapıldığı bölgeye göre farklı yöntemlerden meydana gelir. Kaş piercingi yaptıran bir kişi öncelikle o bölgenin iyice hijyenik olduğundan emin olmalıdır. Çıkarma işlemi için düzenli olarak temizlenen vücut bölgesi, bu sayede vücutta iltihap meydana gelmesini önler. Ellerinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra çıkarma işlemlerine başlayabilirsiniz. Kıstırmalı piercingler için baş parmak ile işaret parmağınız yardımı ile piercingin alt kısmını tutmalısınız. Diğer elinizin işaret parmağı ve baş parmağı ile de piercingin üst kısmını tutmanız gereklidir. Vidalanan piercinglerin çoğu zaman üst kısmı daha sıkıdır. Bu sebeple piercingin üst kısmını sağa doğru çevirmelisiniz. Bu işlemde başarısız olduysanız eğer aynı işlemi alt kısım için deneyin. Böylece piercing çıkarma işlemi başarılı olur. Sallantılı ya da sabit duran ürünlerin çıkarma işlemi için bir uzmandan yardım almanız bölgenin tahriş olmaması açısından son derece gerekli bir adımdır.

Piercing nasıl temizlenir ?

Vücudunuzda yer alan piercingin size zarar vermemesi açısından düzenli olarak temizlemeniz oldukça önemlidir. Bu sebeple ilk olarak anti bakteriyel sabunlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca zararlı maddelerden meydana gelmeyen bebek şampuanı gibi ürünler ile temizleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Piercing temizleme sabunları da bu işlemleri için son derece yeterlidir. Günde iki kere bu temizlik ürünlerinden biri yardımı ile piercing bulunan bölgeyi temizlemelisiniz. Durulama esnasında hiçbir şekilde köpüklü alan kalmamasına gayret göstermelisiniz. İşleminiz bittikten sonra piercing olan bölgeyi kurutmalısınız.

Hızma hangi tarafa takılır ?

Hızma takımı, kullanıcılar tarafından merak edilen konulardan biri olarak ifade edilir. Burun bölgesinde kullanımı tercih edilen hızma, çoğu zaman burun kanatlarının olduğu bölgeye takılır. Hangi tarafa takılması gerektiği, kullanıcının tercihine bağlıdır. Yaygın olarak hızma burnun sol kısmına takılır. Bazı kullanıcılar yine de burnun sağ kısmına takarak tarz bir görünüş elde eder. Profilden de güçlü görünebilmek için tercih edilen hızmaları, yüzünüzün hangi taraftan daha hoş göründüğünü düşünüyorsanız o tarafa doğru takmanız önerilir.