Broş 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Atölye Bigi El Yapımı Kirpi Broş BR9N Mor
(0)
110,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Atölye Bigi El Yapımı Kuş Figürlü Broş BR10N
(0)
110,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

El Örgüsü Broş - Frida
El Örgüsü Broş - Frida
(0)
61,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doktor - Hemşire Aksesuar Broş Yaka İğnesi
Doktor - Hemşire Aksesuar Broş Yaka İğnesi
(0)
99,00 TL
79,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Kararmaz Çelik Lüks İncili Kurdele Broş
Kadın Kararmaz Çelik Lüks İncili Kurdele Broş
(0)
273,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tavus Kuşu Telkari Gümüş Broş 152
Tavus Kuşu Telkari Gümüş Broş 152
(2)
371,07 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yusufçuk Model Gümüş Oksitli Telkari Bayan Broş
Yusufçuk Model Gümüş Oksitli Telkari Bayan Broş
(1)
160,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kök Yakut Taşlı Telkari Gümüş Broş 114
Kök Yakut Taşlı Telkari Gümüş Broş 114
(1)
383,87 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kırmızı Yildiz S.S.C.B. Orak Çekiç Sovyet Pin Rozet İğne RZ059
(0)
150,00 TL
99,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Atölye Bigi El Yapımı Kirpi Broş BR9N Yeşil
(0)
110,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Atölye Bigi El Yapımı Kuş Figürlü Broş Br3N
Atölye Bigi El Yapımı Kuş Figürlü Broş Br3N
(1)
95,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Monemel Swarovski Taşlı Kuğu Yaka İğnesi Altın Kaplama
(1)
2.250,00 TL
1.800,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Harry Potter Squishy Anahtarlık
(0)
109,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Avon Saral Takı Süsü Kalp
(1)
21,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gül Broş Swarovski Taşlı Elmas Montur Sevgiliye Hediye
Gül Broş Swarovski Taşlı Elmas Montur Sevgiliye Hediye
(0)
200,00 TL
139,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Atölye Bigi El Yapımı Kirpi Broş BR9N Pembe
(0)
110,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Rhinestone Buğday Çiçek Formlu Aksesuar Altın Broş
Kadın Rhinestone Buğday Çiçek Formlu Aksesuar Altın Broş
(2)
117,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ayyıldızlı Türk Bayrağı Rozeti Gümüş Yaka İğnesi Bay Bayan Model
Ayyıldızlı Türk Bayrağı Rozeti Gümüş Yaka İğnesi Bay Bayan Model
(1)
214,97 TL

Broş

Her biri kendine özgü tarzlarda tasarlanmış olan broş modellerini başlıca gümüş içerikli ve altın içerikli bulabilmeniz mümkündür. Kullanıcısına ayrı bir şıklık kazandıran bu ürünler başlıca gömleklerde, ceketlerde ve benzeri giysilerin yaka bölümlerinde kullanılan bir aksesuar olmaktadır. Aksesuar olarak kullanılabilmelerinin yanı sıra ayrıca birleştirici nitelikte de değerlendirilebilmektedir. Birleştirici olarak kullanıldıkları alanlar da gömleklerin yakaları ve eşarpların iki ucu veya kenarları olmaktadır. Günümüzde sıklıkla ceketlerin yakasına iliştirilmek suretiyle kullanımı sağlanmaktadır. Altın ve gümüş broşların yanı sıra seramik ve çelik materyalli modelleri de sayfamızda bulabilmeniz mümkündür. İçerik olarak sınıflandırılmalarının yanında kadınlar için ve erkekler için olmak üzere iki farklı kategoriye de ayrılmaktadır. Her çeşit renkte ve farklı tasarımlarda üretilebilmekte olan broşlar mevcuttur. Oldukça klasik olan başlıca ürün çeşitleri bayrak motifli broşlar, hayvan motifli broşlar ve amblem – logo motifli broşlar olmaktadır. Son zamanlarda çok daha popüler olan broşlar için ise kişiye özel karikatür tasarımlı broşlar, emoji motifli broşlar ve üzerinde esprili yazıların yer aldığı broş modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünlerin kullanımı, önceleri özellikle resmi davetlerde şık bir görüntü elde edilebilmesi üzerine sağlanmaktaydı. Günümüzde hala bu amaçla kullanılmakta olan oldukça estetik modeller yer almaktadır. Zamanla ise daha renkli ve eğlenceli modellerin üretilmiş olmasıyla daha farklı tarz sahipleri tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Bu durum broşlara olan ilgiyi de fazlasıyla artırmaktadır. Broşların kullanım olarak genellikle tercih edildiği renginin gümüş olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Bu tasarımlar kararmaz yapıları sayesinde oldukça kullanışlı modeller olduklarından dolayı herkes tarafından çokça tercih edilen ürün çeşitlerinden olmaktadır.

Uzun Ömürlü Gümüş Broş Modelleri

Uzun Ömürlü Gümüş Broş Modelleri

Birbirinden şık tasarımların oluşturulduğu gümüş madeninden üretilen bu broş modelleri, uzun ömürlü yapıları ile de diğer çeşitler arasında dikkatleri üzerine çeken çeşitler olabilmektedir. Gümüş broş ürünleri arasında yer alan başlıca çeşitler ametist, akik, telkari ve oniks gibi pek çok farklı doğal taşlardan imal edilmiş modeller olmaktadır. Ayrıca safir ve zümrüt gibi oldukça değerli taşlardan üretilmiş broşlar da olmakta olup, bu ürünlerin genellikle mineli yaka iğneleri bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan telkari ürün çeşitlerinin pek çok farklı tasarımları mevcuttur. Telkari, bir el emeği gümüş işleme sanatıdır. Bu işçilik genellikle Mardin ve çevresi cogafyada yapılmaktadır. Yapılış biçimi olarak gümüş materyalin ince bir tel haline getirilerek örülmesi suretiyle hazırlanmaktadır. Sayfamızda başlıca gümüş broşlar, hayvan figürleri şeklinde tasarlanmaktadır. Bu figürler güvercin, baykuş gibi kuşlar, kelebek, kedi, çiçek ve oldukça popüler olan yusufçuk gibi motifler olmaktadır. Ayrıca gümüş broş modelleri arasında dinsel temada ürünler de oldukça popüler olmaktadır. Başlıca dini ibarelerin yer aldığı Arapça yazılı modeller de bulunabilmektedir. Ayrıca dünya çapında bulunabilen yaygın bir demir sülfür olan markazit taşı bulunan yaka iğneleri de tercih edebileceğiniz estetik tasarımlar arasındadır. Markazit işçilik ile bir araya getirilen zirkon, akik ve inci gibi taşlardan birçok ürün modeli beğeninize sunulmaktadır. Sayfamızdaki en çok ilgi gören başlıca ürünler, öncelikle ay yıldızlı gümüş broşlar olmaktadır. Bu tasarımlar arasında da en çok tercih edilenler 925 ayar gümüş madenden üretilen olmaktadır. Üretim tipi el işçiliği olmakta olup, +/- 1,0 g ağırlığa sahip şık bir aksesuar olmaktadır. Markazit taşlı olan hayvan figürlü broşlar arasında da sincap tasarımlı 925 ayar gümüş modeller oldukça hoş bir model olmaktadır. Bu tasarımların ağırlıkları ise 9,82 g kadardır. Zirkon taşlı modeller arasında ise kadınların kullanımına sunulan 925 ayar gümüş ve bronz otantik ürün çeşitleri yer almaktadır. Bu tasarımlar ise diğerlerine göre daha büyük bir yapıda olmakta olup, 28,40 g ağırlığa sahiptir. Bu özelliklerdeki ürünlerden edinmeniz ile bütün gözleri üzerinize çekeceğinizi bilmeniz gerekir. Bu ürünler görsel olarak çok zarif ve gösterişli modeller olmalarının yanı sıra ayrıca çok da dayanıklı tasarımlardır. Kaliteli yapıları oluşturulurken birbirinden güzel renkler kullanılmıştır. Hem şık hem de kaliteli olan bu modeller ayrıca her yaştan bireye hitap edebilen çeşitler olmaktadır. Bu kapsamda rahatlıkla hediye olarak bir model tercih edilebilir, hediye seçiminde de zorluk yaşanmamış olur. Bu ürünler kullanıcılarına daima kendilerini özel ve önemli olduklarını hissettirecektir.

En Değerli Altın Broş Modelleri

En Değerli Altın Broş Modelleri

Sayfamızda yer alan altın broş ürünlerin oldukça fazla farklı modellerde tasarımları bulunmaktadır. Başlıca altın ürün çeşitlerimiz safir, elmas, pırlanta ve zümrüt gibi birbirinden değerli taşlardan imal edilmiş çeşitlerdir. Bu doğal taşlar haricinde ayrıca bir de incili altın broşlar da mevcuttur. Aynı zamanda beyaz renkte, pembe (rose) renkte, kırmızı renkte ve sarı renkte taşlı altın broşlar da bulunabilmektedir. Farklı altın renklerinin birlikte kullanıldığı eklektik modeller de istenildiği takdirde bulunabilmektedir. Farklı tasarım isteyenler için özel olarak hazırlanmış olan bu modeller kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Farklı renklerde tasarlanmış olan altın broşlar çift renkli veya üç renkli olmak üzere oluşturulabilmektedir. Bu renk karışımları beyaz, sarı ve pembeyi içeren modeller veya sadece pembe ve sarıyı içeren modeller olabilmektedir. Altın broş modelleri içerisinde bebekler için oldukça şık yaka iğneleri de bulunabilmektedir. Başlıca bebek yaka iğneleri nazar boncuklu ve mineli figürlü çeşitlerdir. Bebeklere özel bu tasarımlar mevlit, sünnet ve doğum günü gibi bebeğin özel günlerinde takılabilecek oldukça zarif hediyeler olabilmektedir. Bünyemizde yer alan altın tasarımlı broşların başında hayvan motifli tasarımlar gelmektedir. Bunlar genellikle kanaryalar, kelebekler, baykuşlar ve arılar olmaktadır. Özellikle arı figürlü pek çok farklı broşları bulabilmeniz mümkündür. Siyah gözlü arı motifli ürünlerin kalınlıkları 40 m olmakta olup, uzunlukları ise 30 mm kadardır. Ağırlıkları ise yaklaşık olarak 16 g olmaktadır. Gümüş gövdeli yeşil gözlü arı motifli tasarımlar 40 mm kalınlıkta, 30 mm uzunlukta ve 16 g ağırlıkta modellerdir. Diğer bir yeşil göz tasarımlı arı motifli ürün çeşidi ise 50 mm kalınlık, 35 mm uzunluk ve 12 g ağırlıkta ürünler olmaktadır. Son olarak geniş kanat yapısına sahip komple altın renginde olan arı figürlü broşlar ise 40 mm uzunlukta, 20 m kalınlıkta ve 8 g ağırlıkta ürünlerdir. Kanarya figürlü tasarımlar ise bir broşta iki faklı renkte kanaryanın yer olduğu tasarımlar bulunabilmekte olup, diğer ürün gupları ile benzer ebat ve ağırlıklarda modellerdir. Kelebek ve baykuş tasarımlı çeşitler de en az bu modeller kadar şık ürün çeşitleri olmaktadır. Bu şık broşları kullanabileceğiniz bütün kıyafetleriniz, gömlek yakalarınız, kazaklarınız, şallarınız, abiye elbiseniz ve paltonuz olmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olunabilinmesi ile tarzınızı rahatlıkla gösterebilecek, dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Bünyemizde kadınların tarzlarını rahatlıkla ifade edebilmelerine yardımcı olacak birçok özel tasarım mevcuttur. Bu tasarımlar kaliteli kaplamalara ve oldukça dikkat çekici şık dizaynlara sahiptir.

Eğlenceli Tasarımlarıyla Metal ve Ahşap Broş Çeşitleri

Eğlenceli Tasarımlarıyla Metal ve Ahşap Broş Çeşitleri

Üzerinde birbirinden renkli çizgi karakterlerin yer aldığı modeller bulunabilmektedir. Hemen herkesin severek kullanacağı birçok farklı tasarımı sayfamızda bulabileceksiniz. Bünyemizde yer alan başlıca ürün çeşitleri Küçük Prens figürlü ürünler, Rick And Morty figürlü broş çeşitleri ve Sünger Bob tasarımlı ürün çeşitleri olmaktadır. Çizgi karakterli broşlar ortalama olarak 5 g ağırlıkta modeller olmakta olup, oldukça canlı renklerde üretilmişlerdir. Bazı çizgi figürleri üçlü setler halinde bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Her biri de yüksek detaylara sahip olan bu ürünler kıyafetlerinize ayrı bir renk katacaktır. Ahşap içerikli olarak üzerinde esprili yazıların ve repliklerin yer aldığı broşları bulabilirsiniz. Üzeri yazılı olan broşlarla ilgili detayları ögenmek isterseniz sayfamızı inceleyebilmeniz mümkündür. Sevdiğiniz filmlerden alıntı veya argo barındıran söz öbeklerinin yazdığı çeşitli tasarımları kolaylıkla görebileceksiniz. Ayrıca emoji tasarımlı broşlar da çok hoşunuza gidecek olan popüler ürün gubunda yer alan modellerdendir. Bu ürünleri gülen yüz emojisi, öpücük atan emoji veya gözlerinden dolar işareti çıkan emoji gibi çeşitlerde bulabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra yeşil elma ve ananas gibi çeşitli meyvelerin farklı biçimlerde dizayn edildiği ürünler de mevcuttur. Bu modellerin genel itibariyle boyutları 5 cm ile 8 cm arasında değişmektedir. Ayrıca bu tasarımlar el işi ile imal edilmiş ürünler olmaktadır. Ahşap materyalli tasarımların renkleri el ile boyanmıştır. Daha başka olarak sarı fil motifi, unicorn motifli, ying yang motifi ve hemşire aksesuar ürünleri olan broşlar da vardır. Hemşire aksesuarı olan ürünler böbrek tasarımlı yaka iğneleri, kalp tasarımlı broşlar, diş tasarımlı broşlar ve steteskop tasarımlı yaka iğneleri olmaktadır. Bu modern tasarımlardan zevkinize ve ilgi alanınıza uygun olan ürün çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı ve renkli olan bu eğlenceli tasarımlar, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olacaktır. Dilerseniz birden fazla farklı broşlar ve yaka iğneleri alabilir, günlük ruh halinize göre kullanım deneyiminde bulunabilirsiniz. Çocuktan yetişkine bu ürün çeşitleri herkes tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Bu ürünlerin her biri de çabuk solmaz, kırılmaz ve yıpranmaz yapıda olmaktadırlar. Müşterilerin memnuniyetlerini yapılan yorum kısımlarından teyit edebilmeniz de mümkündür. Yaka kısmına iliştireceğiniz bu eğlenceli ve şık broş iğnesi çeşitleri sadece özel günlerin anlam ifade edeceği bir aksesuar olmadığını gösterecektir. Aynı zamanda günlük ve spor kıyafetlerinizde de oldukça önemli bir tamamlayıcı takı konumunda olabilirler. Ancak klasik tasarımlara benzer modern broşlara da sayfamızdan rahatlıkla erişebilir ve inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı göz alıcılığı ve asaleti bu modern ürün çeşitlerinde de bulabilirsiniz.

Karikatürlü Broş Aksesuar Çeşitleri

Karikatürlü Broş Aksesuar Çeşitleri

Bulabileceğiniz en keyifli ve eğlenceli tasarımları karikatür içerikli broşlarda görebilirsiniz. Bu tasarımları diğer çeşitlerden ayıran en önemli faktör, kendi resminizin karikatürize edilmesiyle oluşturulan figürü broş aksesuar olarak teslim alıyor olmanızdır. Bu modeller kişiye özel harika bir hediye olacaktır. Bu ürünlerden teslim alabilmek için öncelikli olarak fotogafınızı hizmeti veren ekibe iletmeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz fotogafın kalitesi; çözünürlüğü ve ışık yoğunluğu, karikatürün kalitesini de önemli bir ölçüde etkilemektedir. Bu bakımdan yüksek çözünürlüklü ve dogu bir ışıkta çekilmiş bir fotogaf iletmenizde fayda vardır. Fotogafınız sizin için çizgi bir karakter haline dönüştürülmekte olup, uygun bir tema ile işlenmektedir. Baskısı ise birinci sınıf 5 mm ahşap MDF malzeme üzerine uygulanmaktadır. Teslim alacağınız ürünlerin arkasında iğne klipsi de yer almaktadır. Bu broşların ebatları karikatür ile kullanılan temaya göre küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Maksimum ebat ise 7x7 cm olmaktadır. Tasarımlar, siz talep etseniz bile bu ölçüden daha büyük olacak şekilde imal edilmemektedir. Geçmişi çok eski bir tarihe dayanmakta olan broşlar, önceleri kraliyet aileleri gibi soylu bir sınıfı temsil eden takılar olmaktayken zamanla anlamı ve kullanıcıları farklılık göstermiştir. Geçen yüzyıla kadar şık ve resmi bir giyim tarzı bulunan kadınlar ve beyler tarafından çeşitli sosyal etkinliklerde takılabilmekteyken, günümüzde dahi hala süslü kıyafetlere farklı bir estetik kazandırması için broşlar takılabilmektedir. Ancak broşun en popüler düzeye gelmesi, giyilen kıyafet önemsenmeksizin broşun her tarza takılabileceği modellerde üretilmesiyle olmuştur. Bu sayede çok daha geniş bir kullanıcı – tüketici kitlesi de oluşmuştur. Bu durum, broşları artık herkesin nezdinde daha sevimli ve sempatik göstermekte olup, insanların algılarında süsten çok daha fazlasını ifade eder bir duruma bürünmüştür. Böylelikle broşlar insanların zihninde nostaljik bir aksesuarmış gibi bir düşünce uyandırmamaktadır. Ancak modern tasarımlardaki bu ürünler de tıpkı klasik tasarımlardaki ürünlerde olduğu gibi kullanım sağlayanın tarzını ve kişiliğini yansıtacak ürünler olacaktır. Nostaljik tasarımlardaki broşların kullanıcılarına bir asalet aşıladığı aşikârdır. Ancak bu modern broşlar da sizlerin ne kadar renkli ve samimi bir kişilik olduğunuzu rahatlıkla yansıtabilecektir. Ürünler hakkında genel bir yorum incelemesinde bulunduğunuzda kullanım deneyimini yaşayanların üründen ne kadar da memnun kaldıklarının yorumlarını görebileceksiniz. Karikatürlü tasarımlar dahi sizlere ciddi kıyafetlerde hoş bir hava kazandırabilmektedir. Yorum yapan kullanıcıların genel itibariyle broşları ile katıldıkları davetlerde nasıl ilgi odağı olduklarını ve dikkatleri üzerlerine çektiklerini okuyabilirsiniz. Bu ürünler sizlerde mevcut olan güzelliği dışarı vurmada olduğu kadar mizahınızı da ortaya koymada en büyük yardımcılarınız arasında olmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Broş Takı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Broş Takı Fiyatları

Broşlar ile ilgili maliyetler, eğer ürünün içeriği altın veya gümüşse özellikle çok değişebilmektedir. Bunun sebebi bu ürünlerin değerli maden olmasıdır. Altın ve gümüş piyasası sürekli olarak günlük kur bakımından değişmektedir. Altın ve gümüş malzemeli broş takı maliyetleri de bu duruma göre şekillenmektedir. Altın ve gümüş haricinde bulunan diğer ürünler çelik malzemeli, bronz malzemeli, ahşap malzemeli, seramik malzemeli, altın kaplamalı ve gümüş kaplamalı ürünler olmaktadır. Altın ve gümüş materyalli broşlar haricinde kalan diğer her bir ürün çeşidi de hemen hemen sabit bir fiyatta seyir etmektedir. Üzerinde yer alan desenin detaylarına göre, ürünün ebatlarına göre ve üretiminde kullanılan el işçiliğine göre modellerin maliyetleri belirlenebilmektedir. Genel itibariyle aynı materyalden üretilmiş ürünler arasında büyük fiyat farklılıkları oluşmamaktadır. İki tane aynı materyalden imal edilmiş ürün, ancak ebadına ve üzerinde yer alan motifin detaylarına göre daha pahalı veya daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bütün bu broş modellerinin her biri de birbirinden kaliteli markalar tarafından imal edilerek hizmetinize sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesinde yer alan birbirinden şık ürünleri sayfamızdan istediğiniz özellikte aratabilirsiniz. Arzu ettiğiniz özelliklerdeki broşlar arasından bütçenize uygun olan bir tasarımı da rahatlıkla bulabileceksiniz. Her biri birbirinden eşsiz bir yere sahip olan bu modelleri incelerken, her çeşitten bir tanesine sahip olmak isteyeceksiniz. Hem klasik hem de modern tasarımlarda olan ürün guplarının hepsi de kullanıcısına kendisini iyi hissettiren bir aksesuar olacaktır. Bu birbirinden şık broş iğnelerini tarzınızı ön plana çıkarmak için rahatlıkla kullanabileceksiniz. Hem beylerde hem de hanımlarda oldukça şık bir tamamlayıcı olan bu tasarımlar, sizlere sosyal çevrenizde kolaylıkla fark edilmenizde ve ilgi çekmenizde de oldukça estetik bir yardım sunmaktadır. Özellikle göz alıcı bir parlaklık sunan zirkon taşlar ile tasarlanmış broşlar, sizlerin göz kamaştırıcı olmanızda oldukça büyük bir etken oluşturmaktadır. Bu tasarımlar sayesinde ekstradan küpe veya kolye takmaya gereksinim dahi duymayacaksınız. En şık davetlerde kolaylıkla en göz alıcı kişi olacağınızdan hiç şüpheniz olmayacaktır. İsterseniz sayfamızdan bu ürün modellerini bütün detayları ile beraber inceleyebilmeniz mümkündür. Bu şık ve eğlenceli tasarımlardan edinmek isterseniz de dilediğiniz zaman sayfamızdan siparişinizi verebilirsiniz.