2434 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Çamaşır yumuşatıcısı, çamaşırların mis gibi kokmasını ve yumuşacık olmasını sağlamaktadır. Siz de çamaşırlarınızın yumuşacık olmasını ve mis gibi kokmasını istiyorsanız her yıkamada çamaşır yumuşatıcısı kullanabilirsiniz. Yumuşatıcı, hem makinede hem de elde yıkamada kullanılabilir. En iyi yumuşatıcının hangisi olduğunu merak ediyorsanız, ürünlerin altında yer alan kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve önerileri dikkate alabilirsiniz. Yumuşatıcı nasıl kullanılır gibi sorularınız varsa, ürünlerin arkasında bulunan kullanma talimatlarına bakabilirsiniz. Dalin, Ace, Bingo, Yumoş, Vernel, Amway gibi çeşitli markalar tarafından yumuşatıcı çeşitleri üretilmektedir. Dalin yumuşatıcı, Viking yumuşatıcı ve Yumoş yumuşatıcı en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

Yumuşatıcı çeşitleri arasında bir de bebekler için üretilen yumuşatıcılar bulunmaktadır. Bebekler için yumuşatıcı satın almak istiyorsanız kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bebek yumuşatıcı markaları arasında: Yumoş, Dalin, Bingo gibi çeşitli markalar bulunmaktadır. Bebeğinizin giysilerinin de sizinki gibi yumuşacık olmasını sağlamak için her yıkamada bebek yumuşatıcısı kullanabilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetlerini yıkarken de bebek kıyafetleri deterjanı kullanmanız önerilmektedir. Yumuşatıcı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve ambalajlarına göre değişiklik göstermektedir. Bazı yumuşatıcılar küçük ambalajdayken, bazıları da büyük ambalaja sahiptir. Günümüzde konsantre yumuşatıcılar da üretilmektedir. Konsantre yumuşatıcılar, küçük ambalaja sahip olup daha uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Siz de az yer kaplayan yumuşatıcı satın almak isterseniz konsantre yumuşatıcıları tercih edebilirsiniz. Yumuşatıcı kokuları arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Lavanta kokusunu seviyorsanız, lavantalı yumuşatıcıları; gül kokusunu seviyorsanız güllü yumuşatıcıları tercih edebilirsiniz.

Yumuşatıcı nereye konur diye merak ediyorsanız, çamaşır makinenizin yumuşatıcı bölümüne konduğunu söyleyebiliriz. Çamaşır makinenizin deterjan gözünde, yumuşatıcı koymak için ayrılmış olan özel bir alan bulunmaktadır. Bu özel alana belli miktarda yumuşatıcıyı ve deterjanı koyarak çamaşır makinenizi çalıştırabilirsiniz. Makineniz durulama aşamasına geldiğinde yumuşatıcıyı da durulama suyuna eklemektedir. Bu sayede çamaşırlarınız makineden çıktığında mis gibi kokacak ve yumuşacık olacak. Çamaşır makineniz eskidiyse ve yenisi ile değiştirmek istiyorsanız, çamaşır makinesi kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu kategorimizde; Arçelik, Samsung, LG, Altus, Vestel, Hotpoint/Ariston, Beko, Profilo, Siemens gibi çeşitli markaların çamaşır makinelerini, indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.