Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Kağıt Ürünleri  için 4899 sonuç bulundu

4899 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Kategorimizde yer alan ürünler arasında kağıt havlular, kağıt peçeteler ve tuvalet kağıtları bulunmaktadır. Tamamı kağıttan üretilen bu ürünler hayatımızı kolaylaştırmak ve pratikleştirmek için tasarlanmıştır. Mutfaklarda ve tuvaletlerde en çok kullanılan ürünler arasında kağıt havlular yer almaktadır. Kağıt havluları, ellerinizi ve yüzünüzü silmek için kullanabileceğiniz gibi, dökülen şeyleri temizlemek için de kullanabilirsiniz. Mutfakta, tezgahın üzerine ya da masanın üzerine bir şey damlattığınız zaman emici kağıt havlulardan yardım alarak kolayca silebilirsiniz. Bunun için Papia kağıt havluları tercih edebilirsiniz. Rulo kağıt havlu için mutfağınıza ve banyonuza kağıt havluluk koyabilirsiniz. Kağıt havlu çeşitleri arasında bir de Z kağıt havlular bulunmaktadır. Özellikle alışveriş merkezi ve iş yeri gibi kalabalık yerlerin tuvaletlerinde Z kağıt havlular ve Z kağıt havlu dispanserleri kullanılmaktadır. Z kağıt havlular, Z şeklinde katlandığı için kolay ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Özellikle problemli ve hassas yüzü olan kişiler, yüzünü kurulamak için kağıt havlu kullanmayı tercih ederek hijyen sağlayabilirler.

Tuvaletlerde en çok kullanılan ürünler arasında tuvalet kağıtları yer almaktadır. Temizlik ve hijyen sağlamak için kullanılan tuvalet kağıtları rulo halinde satılmaktadır. Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız 24'lü veya 32'li tuvalet kağıtlarından satın alarak daha uzun süre kullanabilirsiniz. Papia tuvalet kağıtları ve Familia tuvalet kağıtları en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Tuvalet kağıdı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ucuz tuvalet kağıdı arıyorsanız kategorimizde yer alan indirimli fiyatları inceleyebilirsiniz.

Kağıt mendiller ve peçeteler de özellikle sofralarda fazlasıyla kullanılmaktadır. Yemek yerken ellerinizi ve ağzınızı silmek için kağıt peçetelerden yararlanabilirsiniz. Kağıt peçete çeşitleri arasında da birçok farklı renge ve desene sahip olan modeller bulunmaktadır. Büyük bir özenle hazırladığınız yemeklerinizi şık bir yemek masasında sunmak için en renkli ve baskılı peçeteleri kullanabilirsiniz. Yemek masası süslemede bir de tekstil peçeteler kullanılmaktadır. Yemek masası peçetesi kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek en güzellerini satın alabilirsiniz. Yemek masası peçetelerini tekrar kullanmak için yıkamak ve ütülemek gerektiği için kullanımı biraz zahmetlidir. Bunun için günlük hayatta kağıt peçeteleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kağıt mendiller arasında bir de cep mendiller bulunmaktadır. Küçük paketler halinde satılan cep mendillerini çantanızda ya da cebinizde kolayca taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabilirsiniz.