Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Ev Temizliği  için 54755 sonuç bulundu

54755 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Ev Temizliği

Kategorimizde yer alan ürünler arasında evinizi temizlemek için gerekli olan birçok temizlik ürününü bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam alanını yaratmak için çeşitli kimyasallarla evinizi temizleyebilir, klozet ve lavabo gibi yerlerde hijyen sağlayabilirsiniz. Temizlik yapmaya başlamadan önce ellerinize mutlaka eldiven giyin. Çeşitli kimyasallarla yapacağınız temizlik cildinize zarar verebilir ve ellerinizin tahriş olmasına neden olabilir. Temizlik eldivenlerini, yıprandıkça yenisi ile değiştirmeyi de ihmal etmeyin. Kategorimizde yer alan ürünler arasında yüzey çeşitlerine göre temizleyici çeşitleri bulunmakta. Cam gibi parlak yüzeyleri temizlemek için cam silme spreylerinden yararlanabilirsiniz. Çelik camsil çeşitleri ile camlarınızı temizleyerek lekesiz, tertemiz camlara kavuşabilirsiniz. Parkelerinizi ya da mobilyalarınızı temizlemek için de ahşap yüzey temizleyici çeşitleri oldukça ideal. Yerleri silmek için paspasa ve paspas kovasına ihtiyacınız olacak. Bunları tek tek satın alabileceğiniz gibi paspas kovası seti olarak da alabilirsiniz.

Mobilyalarınızı temizlemek için sprey ahşap yüzey temizleyicilerinden faydalanabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan bu ürünler ile istediğiniz zaman toz alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Temizlik ürünleri arasındaki en olmazsa olmazlardan biri de temizlik bezleri. Temizlik bezlerinden maksimum performans almak ve uzun süre kullanmak için kaliteli olanları tercih etmek önemli. Tuvalet için ayrı, banyo için ayrı temizlik bezi kullanırsanız daha hijyenik olacaktır. Temizlik bezlerinin yetmediği alanlarda ise fırça ve sünger çeşitlerinden yardım alarak kolayca lekeleri çıkarabilirsiniz. Halılarınızı temizlemek ve yeni gibi olmasını sağlamak için halı temizleme şampuanı kullanabilirsiniz.

Mutfakta büyük kolaylık sağlayan buzdolabı poşeti çeşitlerini, ambalaj malzemelerini, folyoları ve çöp torbalarını da bu kategorimizde bulabilirsiniz. Evinizdeki çöpleri direkt çöp kovasına atmak yerine, çöp poşeti yerleştirilmiş çöp kovasına atmak daha sağlıklıdır. Çöp kovasındaki çöp poşetini kolayca çıkarabilir, ağzını kapatarak pratik bir şekilde çöp konteynerine taşıyabilirsiniz. Ayrıca çöp poşetleri, çöplerin oluşturduğu kötü kokuların dışarı yayılmasını engeller. Koku demişken, evinizin her zaman temiz ve ferah kokması için oda kokularından yararlanabilirsiniz. Oda kokusu makineleri ile evinizin her zaman güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca koku giderici kimyasallar, evinizin her yerinin temiz kokmasına yardımcı olur. Tuvalet koku giderici, lavabo koku giderici, akvaryum koku giderici, rutubet koku giderici, pisuvar koku giderici, buzdolabı koku giderici gibi ürünleri kategorimizde kolayca bulabilirsiniz. Banyonuzda temizlik ve hijyen sağlamak için krem temizleyicilerden, sprey banyo temizleyicilerden ve çamaşır suyundan yararlanabilirsiniz. Evinizde böceklenme sorunu varsa, haşere öldürücü spreyler ile bu duruma çözüm bulabilirsiniz. Tüm bu kimyasal ürünleri çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklamayı unutmayın.