ÜCRETSİZ KARGO

Renkli Şişme Çocuk Havuzu Yeşil 122 x 25 CM 51025
(12)
108,90 TL
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Şişme Tabanlı Kare Bebek Havuzu 86x86x25 CM 51116
(1)
251,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eğitici Oyun Seti 122 x 25 CM 3 Boğumlu Havuz + 100 Adet 6cm Havuz Top
(3)
299,00 TL
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şişme Havuz Kimyasal Seti Full Bw709
(9)
670,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 51033 Şişme Havuz 70 x 30 CM Mavi
(24)
119,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 51104 Şişme Taban Oyun Havuzu + 100 Oyun Topu + Pompa
(0)
281,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 51024 Çocuk Havuzu 102 CM X 25 CM 3 Bölmeli Kırmızı Renk
(1)
129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 51128 Çocuk Havuzu Zemin Şişme Havuz Küvet 70 x 24 CM
(2)
124,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Prefabrik Çocuk Havuzu 183 CM X 51 CM 57392
(0)
526,00 TL
Bermuda Bebek Yüzme Boyun Simidi 6677 Pembe
(8)
74,70 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şişme Deniz Ve Havuz Botu Bestway
(0)
149,90 TL
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

62008 Pompalı Bestway 51009 Desenli Çocuk Havuzu 122x25 Cm
(0)
229,90 TL
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Jumbo Dikdörtgen Havuz 201x150 54005
(1)
440,00 TL
Bestway Devirdaim Motoru Filtresi 58093
(6)
90,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Elektrikli Pompa 4.8v
(1)
331,09 TL
297,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şişme Aile Havuzu 54009
(275)
1.045,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 62139 Elektrikli Havuz & Yatak Şişirme Pompası
(24)
263,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Intex 57412 Şişme Havuz-Yumuşak Tabanlı Çocuk Havuzu 114 x 25 CM
(5)
178,90 TL

Şişme Havuz

Tatile gitmeden yazın keyfini çıkarmanızı ve doyasıya serinlemenizi sağlayacak şişme havuzlar, sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerin de serinleme, eğlence hatta içerisinde mis kokulu köpüklerin olduğu serin sularda rahatlama aktiviteleri arasında bulunur. Sıcak yaz günlerinde kilometrelerce yol gitmeden su keyfini bahçe veya balkonlarınıza getiren bu ürün güvenli, sağlıklı bir keyfe ve her an eğlenceye olanak sunar. Şişme havuzlar geniş ebat seçenekleri ile hem çocuklara hem de yetişkinlere ferah bir eğlence alanı sunar. Çocuklar için üretilen farklı renk ve oyuncaklarla süslenen çocuk havuzlarının yanında aile boyu keyif yapacağınız şişme havuz modelleri de bulunur. Bebeklerin güvenle serinleyip oynayabileceği bebek havuzları ise bir başka alternatiftir. Bahçenize veya balkonunuza kolayca kuracağınız modeller kullandıktan sonra yine eski haline getirerek, fazla yer kaplamadan saklayabilirsiniz. Geniş kapasiteli seçenekler ile aile boyu kendi alanınızın tadını çıkarmanın mutluluğunu yaz boyunca yaşayabilirsiniz. şişme havuz modelleri ile yaz mevsiminin tadını doyasıya yaşayabileceğiniz bir ürüne sahip olacaksınız. Kullanacağınız alana uygun olan genişlik ve yükseklikteki şişme havuz çeşitleri, kolay kurulum imkanı ile eğlence ve serinlik istediğiniz anda kısa süre içerisinde keyfile kullanmaya hazır. Bu ürünlere ek olarak alabileceğiniz diğer şişme havuz eşyaları ile birlikte ürüne farklı bir işlev ve boyut katabilir ve ürünün kullanım alanını genişletebilirsiniz. Çocukların çocuk kullanımı sırasında yetişkinlerin de yanlarında bulunması ve sürekli gözetim altında olması çok daha güvenli olmaktadır. Ürünlerin bütünlüğüne zarar verecek sert ya da pürüzlü bir yüzeyde kullanılması ürünün tabanına zarar verebilir. Eğlenceniz bittikten sonra mutlaka suyunu boşaltın ve yıkayın böylece kullandığınız deterjanlardan etkilenmez ve uzun süreler eğlenmenize yardımcı olur. Hemen şişme deniz ve havuz ürünleri kategori sayfamıza göz atarak, farklı özelliklere sahip şişme havuzları keşfedebilirsiniz.

Şişme Havuz ile Sağlıklı Serinlik

Şişme Havuz ile Sağlıklı Serinlik

Yaz aylarında artan sıcaklar fiziksel olarak rahatınızın ve sağlığınızın bozulmasına neden olabilmektedir. Bu sıcaklarla başa çıkmak ve bir nebze olsun rahat vakit geçirmek için soğuk içeceklere, klimalı ortamlara, havuza veya denize girmek gibi serinlemenizi sağlayacak şeylere daha çok yönelmektesiniz. Sürekli olarak tüketilen soğuk içecekler ya da karşısından ayrılmak istemediğiniz klimalar, üst solunum yolları enfeksiyonları ya da kaslarda tutulma gibi pek çok sağlıksız duruma yol açabilmektedir. Sürekli ortak kullanımda olan havuzlar ise sizin ve aile bireylerinizin sağlığına etki edip olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Her ne kadar ortak kullanımlı olanlar sürekli olarak dezenfekte edilse de aynı anda onlarca insanın kullanımına açık olduğu için sizi de olası sağlıksız durumlara karşı açık hale getirebilir. Başınıza gelebilecek bu tür aksaklıkları önlemek ve sıcaklıklarla kolay ve sağlıklı bir biçimde başa çıkmak için bahçenize ya da balkonunuza konumlandırabileceğiniz şişme havuz çeşitleri sizi bunalmaktan ve sağlıksız ortamlardan korumak içi mükemmel bir alternatif olabilir. Günümüzde oldukça gelişen ve artan şişme havuz modelleri sayesinde konfor ve sağlık seviyenizi rahatlıkla üst noktalara taşıyabilir, mevsimin getirdiği olumsuz koşulları kendinize eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmek bir zaman olarak lehinize çevirebilirsiniz. Şişme havuzunuzu alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri yapıldığı malzeme ve bu malzemenin kalitesidir. Yüzeyi direk olarak teninize temas ettiğinden dolayı cildinizde istenmeyen reaksiyonlara neden olabilir. Bu yüzden alacağınız ürünün kalitesine önem vermelisiniz. Bu ürünleri kullanırken sağlığınız için dikkat etmeniz gereken diğer şey ise içerisinde kullandığınız suyun günlük olarak yenilenmesidir. Eğer küçük bir model tercih ettiyseniz günlük kullanımda içerisinde suyu boşaltıp temizledikten sonra yeniden doldurmanız sağlığınız için en doğru davranış olacaktır. Eğer elinizdeki şişme havuz aile boyu ise suyun sürekli olarak temizlenmesi için filtre kullanabilirsiniz. Büyük seçenekleri dezenfekte etmek için kullanabileceğiniz diğer bir ürün klordur. Ürünün aldığı su miktarına göre ayarlanmış doğru miktarda klor, şişme havuz sayesinde bahçenizde ya da balkonunuzda yaşamayı tercih ettiğiniz keyfinizi daha sağlıklı hale getirebilir. Doğru olan klor miktarı ve fiyatı için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şişme Havuz Çeşitleri

Şişme Havuz Çeşitleri

Büyük küçük tüm herkesin severek eğlendiği ve serinlediği şişme havuz aile boyu geniş aileler için iyi bir seçenek olsa da kurulması ve yerleştirilmesi için istediği yer biraz fazla geniş olduğu için alan açısından yeterli büyüklüğe sahip bir yeriniz yoksa kullanışlı olmayabilir. Eğer alanınız varsa mükemmel ve eğlenceli anlara sahip olabilirsiniz. Aile boyu olmasa da çocuklarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz orta boy alternatifler de vardır. Seçeceğiniz 3 metrelik şişme havuz modellerinden şekli kare ya da dikdörtgen olan birini kuracağınız yere göre seçebilir yaz tatilinin keyfini evinize getirebilirsiniz. Bu ürünlerin eğlence için kullanabileceğiniz modelleri dışında evde çocuğunuza veya bebeğinize yüzme öğretebilmeniz için yüksek şişme havuz modelleri de vardır. Bu modeller sayesinde bebeğinize doğduğundan itibaren su sevgisini aşılayabilir ve anne karnında sahip olduğu yüzme refleksini unutmamasını sağlayabilirsiniz. Bahçenizde kullanabileceğiniz dev modellerin filtreli olanlarından tercih ederek yaz aylarında her gün kullanmak isteyeceğiniz şişme havuzunuzun kullandığınız her günün sonunda suyunu boşaltmak zorunda kalmazsınız. Şişme havuz filtreli olduğu için içindeki suyu temizler. Keyfinize keyif katacak kendinden koltuklu modeller hem dinlenmek hem de serinlemek için harika bir alternatif olabilir. Bebeğiniz için evde, havuzda ya da deniz kenarında güvenli bir şekilde eğlenebilmesi için iki dakikada kurulan katlanabilir seçenekler sayesinde hem siz hem de bebeğiniz huzurlu bir şekilde eğlenebilirsiniz. Çocuklarınız sıcak yaz günlerinde arkadaşıyla keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacak basketbol potalı modeller çocuklarınızı oynarken sizi de onları izlerken çok mutlu edebilir. Yine çocuğunuz için içerisinde küçük bir şişme kaydırağı olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Şişme Havuz Aksesuarları

Şişme Havuz Aksesuarları

Sıcak yaz aylarında tatile gidemeyen ya da tatil keyfine evde de devam etmek isteyen herkesin tercih ettiği bu ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak veya keyfini daha eğlenceli hala getirmek için kullanabileceğiniz şişme havuz eşyaları ile kullanımı zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Yaz aylarında serinlediğiniz şişme havuz aile boyu eğlence sağlarken aynı zamanda her kullanımdan sonra temizlemesi zahmetli ve can sıkıcı olabilir. Şişme havuz keyfinden sonraki zahmetli olan kısmı kolaylaştırmak için ürünün ölçülerine göre bir filtre kullanabilirsiniz. Bu filtrelerin kullandığınız suyun kaç litre olduğuna göre seçeceğiniz birden fazla çeşidi mevcuttur. Şişme havuzunuza en uygun olan filtreyi seçmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Keyfinize başlamak için ilk yapmanız gereken şişme havuzunuzu kuracağınız yeri hazırlamaktır. Kuracağınız yerin ölçülerinin ürüne uygun olduğuna emin olmalısınız. Su dolduktan sonra kurduğunuz havuzun biraz daha genişleme yapacağını göz ardı etmemelisiniz. Kuracağınız yerin ölçülerinden emin olduktan sonra en önemli şey siz havuzunuzu kullanırken ürünün tabanının zarar görmemesidir. Bunun için havuzunuzu kurmadan önce tabanına herhangi kesici ya da delici bir cismin zarar vermesini engellemek için ürünün taban ölçüsüne göre kendi tabanı hariç kaydırmaz bir plastik taban edinebilirsiniz. Böylece uzun süreler kullanım sağlayabilirsiniz. Siz şişme havuzunuzun keyfini çıkarırken çocuklarınızın eğlenmesini sağlamak için ürünün boyutuna göre tercih edebileceğiniz şişme havuz kaydırağı edinebilirsiniz. Bu sayede siz keyif çıkarırken çocuklarınıza da hem eğlenebilecekleri hem de oyalanacakları bir alan sunmuş olursunuz. Hatta suya girmekten korkan çocukları suya alıştırmak için çok iyi bir araç olabilir. Yine siz serinlerken bir yandan da şişme havuz topu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Yazın sıcaklarından az da olsa uzaklaşmak için seve seve tükettiğiniz gazlı ya da gazsız buz gibi içeceklerinizi keyif çıkarırken aynı anda sürekli elinizde tutmak can sıkıcı olabilir. Siz içeceğinizin keyfini çıkarırken bir yandan da sürekli elinizde tutup yorulmayın diye üretilmiş şişme içecek tepsilerinden faydalanabilirsiniz. Özel olarak üretilmiş bu şişme tepsiler sayesinde içeceğiniz havuzun yüzeyinde zahmetsizce durabilir. Çocuğunuza yüzme öğretmek ya da çocuğunuzun suya alışmasını sağlamak amacıyla aldığınız şişme havuza girmekte zorlanan, sudan korkan ya da çok çabuk sıkılan çocuklarınız için kullanabileceğiniz ve çocuğunuzun dikkatini çekerek içeri girmesini ve eğlenmesini sağlayacak aksesuarlar mevcuttur. Ürünün yüzeyinde durarak çocuğunuzun oyalanmasını sağlayan şişme ördeklerden, dipte renkli balıklar yüzüyormuş gibi görünmesini sağlayarak çocuğunuzun dikkatini çeken silikon balıklara kadar pek çok aksesuara sayfamızdan göz atabilirsiniz. Eğer kullanmak için aile boyu olan dev alternatifleri tercih ettiyseniz çocuğunuzun güvenliğini sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz çeşitli boyut ve desenlerde olan kolluklar ya da çocuğunuz kolluk kullanamayacak kadar küçükse içerisinde oturma alanı ve üzerinde küçük bir gölgeliği olan simitler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun güvenliğini sağlayıp sizde huzurlu bir şekilde şişme havuzunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta sizin de havuz yüzeyinde güneşlenmenizi sağlayacak çeşitli boyut ve şekillerdeki yataklar keyfinize keyif katacaktır.

Şişme Havuz Pompaları

Şişme Havuz Pompaları

Şişme havuzunu hazırlarken işinizi kolaylaştıracak şeylerden biri de ürünün kullanıma hazır hale gelmesini sağlayacak şişme havuz pompası olacaktır. Bu pompaların şişme havuzunuzun büyüklüğüne göre seçebileceğiniz birden fazla seçeneği mevcuttur. Elinizde bebeğiniz için aldığınız küçük boylardan olan bir şişme model varsa bu şişme ürünü elinizle manuel olarak şişirmenizi sağlayacak basit pompalardan tercih edebilirsiniz hatta bu basit manuel pompaların kullan at şeklinde olan modelleri bile vardır. 3 veya 4 kişilik orta boy sınıfına giren bir alternatife sahipseniz ya da sahip olmayı düşünüyorsanız o tür bir havuzu basit bir el pompası ile şişirmeniz saatlerinizi alabilir. Onun yerine orta boy modeller için ayakla pompalama şeklinde yine manuel fakat tek seferde daha fazla hava verme hacmine sahip bir ayak pompası tercih edebilirsiniz. Bu ayak pompaları sayesinde hem daha az enerji harcamış hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda ayak pompasını kullanarak sadece orta boy değil bebeğiniz için olan küçük boy olanları da daha kısa zamanda şişirebilirsiniz. Keyfini çıkarırken kullanacağınız şişme havuz kaydırağı, yatağı veya bebekleriniz için kullanacağınız şişme simitleri gibi şişme havuz eşyaları adı altında nitelendirebileceğimiz pek çok aksesuarı uygun bir başlık sayesinde ayak pompası ile kullanıma hazır hale getirebilir ve şişme havuzunuzun keyfini bir an önce çıkarmaya başlayabilirsiniz. Tüm aileniz ile eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz şişme havuz aile boyu olduğunda ürünü kullanıma hazır hale getirmek sandığınızdan biraz daha fazla vakit alabilir. Bu vakti kısaltmak ve bir an önce havuzunuzu kullanıma hazır hale getirmek için elektrikli şişme havuz pompası kullanabilirsiniz. Böylece hiç çaba sarf etmeden havuzunu şişirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken pompanızı fişe takıp hazır olmasını beklemek. Elektrikli pompayı uygun aksesuarlar ya da başlık sayesinde arabanızın çakmaklık gözünü kullanarak da çalıştırabilirsiniz. Elektrikli pompaların şişme havuzunuzun boyutuna göre farklı güç ve büyüklükte seçebileceğiniz çeşitleri mevcuttur. Elektrikli pompanızı kullanarak her boy şişme havuzu hatta uygun başlıklar sayesinde aksesuarları şişirmekte de kullanabilirsiniz. Elektrikli pompalar ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edip havuzunuzun keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

Şişme Havuz Kullanımı

Şişme Havuz Kullanımı

Bu ürünler sayesinde yaz sıcaklarında serinliği ve havuz keyfini en sağlıklı biçimde evinizde yaşayabilirsiniz. Fakat bu keyifli zamanların kötü anlara dönüşmemesi ve size, sevdiklerinize zarar vermemesi için dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Şişme havuz kullanımı sırasında sizin ve sevdiklerinizin sağlığınızı korumak için temizliğe büyük önem verilmelidir. Balkonda veya bahçenizde çocuklarınızı eğlendirmek ve serinletmek için tercih ettiğiniz orta boy şişme havuz ve çocuğunuzun eğlenmesi için aldığınız şişme havuz kaydırağı bir yetişkin gözetiminde kullandırılmalıdır. Kullandığınız şişme havuz aile boyu ise çocuklarınıza mutlaka bir simit veya kolluk kullandırmalısınız. Ürününüzün yüzey bütünlüğüne zarar verecek sert bir zeminde kullanılmamasına ve kullanılan zeminde havuzunuzun tabanına zarar verecek kesici ve delici cisimler bulunmamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde şişme havuzunuzun yüzeylerine zarar vererek patlatabilme ve hem havuzunuza hem de size zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Şişme havuzunuz kullanıma hazırlanırken elektrikli pompa kullanıyorsa eğer elektrik sisteminin güvende, kuru bir zeminde ve çocuklarınızın ulaşamayacağı şekilde çalışıyor olduğundan emin olunuz. Şişme havuzunuz kullanıma hazır hale geldikten sonra pompanın elektrik ile temasını kesip çocuklarınızın ve suyun ulaşmayacağı şekilde kaldırmaya özen gösteriniz. Şişme havuzunuzu kullandıktan sonra mutlaka temizleyiniz ve düzgün bir şekilde katlayıp kaldırmaya özen gösteriniz.

Şişme Havuz Nasıl Söndürülür?

Ailenizle birlikte eğlenceli vakitler geçirdiğiniz şişme havuzunuzun kullanımını tamamladıktan sonra havasını söndürmeden önceki adım temizlemektedir. Havuz kullanımı sırasında kullandığınız deterjan ve türevlerinin ürüne zarar vermemesi için iyice yıkadığınızdan emin olun. Sonrasında tıpasını açarak havanın yavaş yavaş sönmesini bekleyebilir ve en sonunda katlayabilirsiniz. Eğer aceleniz varsa tıpasını açtıktan sonra tıpaya en uzak kısımdan başlayıp hafif hafif bastırarak daha kısa zamanda sönmesini sağlayabilirsiniz.

Şişme Havuz Kaç Litre Su Alır?

Yaz aylarında hem serinlediğiniz hem de tatili eve getirdiğiniz şişme havuzların bebekler için olan boyutundan tutunda aile boyu kullanabileceğiniz dev boyutuna kadar pek çok çeşidi mevcuttur. Seçeceğiniz boyuta göre litre kapasitesi değişecektir. Bebek boyu olarak geçen en küçük boyları yaklaşık 42 litre su almaktadır. Orta boylarda 3 kişilik olan şişme havuzlar 300 litre civarı su alır. Dev boy olanlar ise 1000 litreye kadar su alabilmektedir.

Şişme Havuz Nasıl Temizlenir?

Şişme havuzunuzun boyutunu büyük olanlardan tercih ederek havuz keyfini her gün yaşamak istediyseniz havuzunuzun yüzeyine yaprak, dal vb. gibi istenmeyen nesneler girebilir. Bu şekilde olan havuzunuzu temizlemek için fileli havuz temizleme setlerini kullanabilirsiniz. Havuzunuzun kullanımı tamamen bittiğinde ise söndürmeden önce havuzun yüzeylerinin deterjan ve türevlerinden tamamen arındığından emin olmak için bir hortum yardımıyla tamamen yıkamalısınız. Deterjan artığı kalmadığından emin olduktan sonra temizleme işleminiz bitmiş olur.

Şişme Havuz Nasıl Kurulur?

Şişme havuzunu kullanıma hazırlarken ilk önce kuracağınız yerin havuzunuza uygun olup olmadığını belirlemelisiniz. Bunu belirlerken şişme havuzunuzun su ile doldurduktan sonra bir miktar daha genişleyeceğini unutmayınız. Yerini hazırladıktan sonra havuzunuza uygun olan pompa ile şişirebilirsiniz. Şişirdikten sonra tıpasını hava kaçırmayacak şekilde kapattığınıza emin olunuz. Son olarak bir hortum yardımıyla havuzunuzun suyunu doldurabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.