ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Ocean Can Yeleği 50 Newton Yüzdürme Yardımcısı
4
Oceanmarine Ocean Can Yeleği 50 Newton Yüzdürme Yardımcısı
(69)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alizemarin Holdman Can Yeleği 100 Newton
Alizemarin Holdman Can Yeleği 100 Newton
(2)
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Protackle Protackle Fv02 Balıkçı Can Yeleği Xl
Protackle Protackle Fv02 Balıkçı Can Yeleği Xl
(21)
563,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Plastimo Şişme Can Yeleği Manuel 165 Newton
Oceanmarine Plastimo Şişme Can Yeleği Manuel 165 Newton
(1)
2.138,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Can Yeleği Feneri Çakarlı Virmaklı
Can Yeleği Feneri Çakarlı Virmaklı
(0)
193,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Mesica Gdr 002 Can Yeleği Fermuarlı 100 Newton
Oceanmarine Mesica Gdr 002 Can Yeleği Fermuarlı 100 Newton
(4)
459,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Holdman Çocuk Can Yeleği 50 Newton
Holdman Çocuk Can Yeleği 50 Newton
(1)
133,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Eksiksepeti Bestway 621110 Çocuk Can Yeleği
(12)
230,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Metropolstore Havuz Can Yeleği
(6)
115,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gildron Gildron Gdr-101 Can Yeleği Yüzdürme Yardımcısı
2
Gildron Gildron Gdr-101 Can Yeleği Yüzdürme Yardımcısı
(4)
234,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tekneyataksesuarları 100N Tse Sertifikalı, Yetişkin Can Yeleği
(7)
224,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Oceanmarine Mesica Gdr-100 Yüzme Yardımcısı Can Yeleği
(19)
313,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Soleshopping Bestway 32069, Tropikal Desenli Can Yeleği 3-6 Yaş
(0)
99,90 TL
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Soleshopping Top Hediye- Bestway 32069, Tropikal Desenli Can Yeleği 3-6 Yaş
(0)
119,90 TL
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Soleshopping 62008 Pompasıyla- Bestway 32069, Tropikal Desenli Can Yeleği 3-6
(0)
124,90 TL
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi Xxl
Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi Xxl
(0)
283,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi L
Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi L
(0)
274,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi M
Oceanmarine Martek Water Sport Can Yeleği Mavi M
(0)
266,80 TL

Can Yeleği

Can yeleği, hayati tehlike veya acil durum esnasında, kullanıcısını su üstünde tutma ve boğulma tehlikesine karşı koruma amacıyla üretilmiş, giyilebilen bir üründür. Yetişkin ve çocuk can yeleği ; denize açılacak olan her taşıtta, seyahat eden kişi sayısı kadar bulundurulmalıdır. Karayolu için emniyet kemeri ne ise deniz yolu için de can yelekleri odur. Meydana gelen deniz kazalarındaki can kayıplarının önlenmesi açısından hayati önem taşıyan can yelekleri, uygulama alanına göre her mevsim kullanılabilir. Kışın denize açılanlar için esas ve önemli bir ekipman olmasının yanında, yazın da su sporları için olmazsa olmaz gereklilikte bir ekipmandır. Sadece yüzme bilmeyenler için değil, denizciler için de olmazsa olmaz bir gereçtir. Açık deniz ve akarsularda olduğu kadar, durgun sularda da ihtiyaç duyulur. Can yeleği modelleri , birçok marka tarafından üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Moda ürünü değil de bir gereklilik olduğu için ihtiyaç durumu her zaman mevcuttur. Her dönem ve mevsim için ihtiyaç duyulan bu ürün su sporları ile uğraşanların dışında denizcilerin de vazgeçilmez ekipmanları arasındadır. Bu anlamda, herkesin talebine göre bir model bulunabilir. Üst ekipmanlarından biri olan şişme can yeleği ile daha güvenli tecrübeler yaşanabilir. İhtiyaç duyabileceğiniz farklı modeller ve farklı deniz, havuz ürünleri için şişme deniz ve havuz ürünleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk ve evcil hayvanlar için de pek çok ürün seçeneği bulabilirsiniz.

 Can Yeleği Nedir?

Can Yeleği Nedir?

Can yeleği olarak isimlendirilen bu ürünlerin adı, ciddi bir tehlike anında insan sağlığını koruma ve kurtarmaya ciddi ölçüde katkısının olması sebebiyle verilmiştir. 1912 yılında yaşanan Titanik faciasının ardından 1914 yılında bir dizi karar alınmış ve deniz araçlarında can yeleği bulundurulması zorunlu hale gelmiştir. Yani can yeleği isminin bu şekilde anılmasının en önemli ve esas sebebi de gerçekten de can kurtaran bir yelek, ekipman olmasıdır. Can yelekleri; kadın, erkek, yetişkin, çocuk ve evcil hayvanlar için üretilir. Kategori içerisinde bebek can yeleği modelleri de bulunur. Ürünler pek çok farklı modellerinin olmasıyla, her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde üretilmiştir. Can yelekleri, hem kullanım hem de görünüm açısından kolayca ön plana çıkar. Zaten bir acil durum ekipmanı olduğu için dikkat çekmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Canlı renklerden üretilen bu ekipmanlar üzerinde fark edilmeyi sağlayan özel detaylar ve parçalar yer alır. Bununla birlikte özellikle ebeveynler için aranılan bir ürün olan çocuk can yeleği oldukça önem arz etmektedir. Çocuk can yeleği, hem eğitim esnasında hem de ailenizle eğlenirken çocuklarınızı korumada önemli bir katkıda bulunur. Özellikle küçük çocuklar, gerek havuz gerekse denizde bu ekipmanlar ile güvende tutulabilir. Yaşanabilecek kazaların doğurabileceği kötü sonuçlar can yeleği kullanımı ile önlenebilir. Bu ürünler sürekli kullanıma hazırdır. Kategori içerisinde; kullanılacak alana, yapıldığı malzemeye, rengine ve barındırdığı daha birçok özelliğe göre farklı ürün seçenekleri yer almaktadır. Siz de birbirinden farklı pek çok model arasından dilediğiniz bir tanesini hemen seçebilirsiniz.

Can Yeleği Çeşitleri Nelerdir?

Can Yeleği Çeşitleri Nelerdir?

Can yeleği çeşitleri, kullanan kişiye ve kullanım alanına göre seçenekler sunar. Ancak temel mantık olarak can yelekleri aynı amaç için üretilmiştir. O da, kişinin canını ve sağlık durumunu olabildiğince korumaktır. En önemli özelliği, kullanıcının suya batmasını önlemek olan can yelekleri buna göre tasarlanır. İçerisinde hava bulunan ürünler suyu kaldırma kuvveti sayesinde kişileri yukarıda tutar. Bu temel amaç dışında üzerindeki ışık yansıtıcı şerit ve düdük gibi malzemelerle yardım çağrısına katkı da sağlamaktır. Karanlıkta parlayan reflektörlü parçalar içeren yelekler gece vaktinde bile kişilerin uzaktan fark edilmesini sağlar. Can yelekleri ile suya atlanması gereken ihtiyaç durumlarında, üzerinde bulunan kayışlar vücuda zarar vermeyecek şekilde ayarlanır. Daha sonra yelek göğse doğru bastırılarak dik bir pozisyonda suya atlanır. Can yeleğini şişirme şekli modelden modele değişebilir. Basınçlı havayla şişen tüplü modeller gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Kullanım pratikliği ve ürünün hafif olması, en çok tercih edilme sebeplerinden birisidir. Bir de, genellikle uçaklarda kullanılan, ağızla şişirilen modeller vardır. Uçaklarda basınçlı hava bulundurmak sakıncalı olduğundan, şişirmeli can yelekleri tercih edilir. Bunun yanında, görünüş açısından ise, ürünlerin pek çok farklı renk ve tonu da bulunabilir. Evcil hayvanlar için üretilmiş olan köpek can yeleği modellerinden de can dostunuz için istediğinizi tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinden sizi uygun pek çok seçenek bulabilirsiniz. Bebek sahibi kullanıcılar için ise bebek can yeleği tercihi daha ön planda olacaktır. Özellikle yüzmeyi bilmeyenler için can yeleği önde gelen bir ihtiyaçtır. Tedbir amaçlı olduğu için yetişkinler açısından önemi büyük olan can yeleği çocuk için de büyük önem taşır. Ürünlerin kullanıcı tarafından şişirilebilen çeşitleri olduğu gibi, su ile temasta kendi kendine şişebilen türleri de mevcuttur. Farklı tip renkte pek çok seçenek bulundurması, kullanıcı için oldukça kolaylık sağlar. Üzerinde bulunan ışık yansıtıcı şeritler sayesinde, acil durum halinde, gece dahi hayati bir rol oynar. Acil durum için üretilmiş olması, rahat bir kullanım ve hızlı bir giyim imkanı sağlar. Bütün bu özelliklerin yanında can yeleği kategorisinde birçok farklı markanın ürünleri bulunmaktadır. Farklı ağırlık ve boyutlarda ürün çeşitleri de mevcuttur. Böylelikle kısa bir arama sonucu en iyi can yeleği seçeneği bulunabilir.

En Çok Tercih Edilen Can Yeleği Çeşitleri

En Çok Tercih Edilen Can Yeleği Çeşitleri

Can yeleği modelleri, yüzme bilen ve bilmeyen herkes için uygun olarak tasarlanmıştır. Ebat olarak büyük olan bazı modellerde gazla çalışanlar kullanılmaktadır. Eğlence veya eğitim deneyiminizi daha güvenli hale getiren can yeleği modellerinden size uygun olan birini seçebilir ve kendinize uyumlu hale getirebilirsiniz. Zamana ve mekana göre değişmeksizin, ihtiyaç halinde her yerde uyumlu olması, can yeleğinin diğer bir önemli özelliğidir. Böylece kıyafetlerinize göre de kişisel can yeleğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kaliteye önem veren herkes için sertifikalı can yeleği bulabilmek önemli bir durum arz etmektedir. Arzunuza göre otomatik can yeleği de tercih edebilirsiniz. Can yeleği kategorisinde her bedene uyumlu seçenekler bulunmaktadır. Kullanım durumunuza göre kendinize en uygun ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu belirlemeyi yaparken ürün detaylarından yararlanabilirsiniz. Farklı can yeleği seçenekleri arasından hangisinin size hitap eden ürün olduğunu seçmek için yorumlardan da faydalanabilirsiniz. Ürünü daha önce kullanmış olan kullanıcı yorumları, can yeleği seçiminde sizin için oldukça aydınlatıcı olacaktır. Satın alınan ürünü kullanırken de kullanım şekline dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların en başında da kullanım talimatları gelir. Bu konu, ürünü doğru şekilde kullanmak hakkında size ek fayda sağlayacaktır. Bu anlamda, can yeleklerinin kullanılması gerektiği durumlarda ve kullanım talimatına uygun şekilde hareket edilmelidir. Doğru şekilde kullanım, ürünün verimliliğini de arttıracak ve kullanıcıya ek fayda sağlayacaktır. Su sporları ve eğlence amacıyla kullanımı bir gereklilik olan can yeleği ve köpük can yeleği için kategori içerisinde gezinebilir ve beğendiğiniz parçaları sepetinize ekleyerek alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.