ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Büyük Beden Erkek Kapri Şort İki İplik 4XL-5XL6XL-7XL-8XL-9XL-10XL-11XL
(31)
218,49 TL
209,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek UA Baseline Woven Şort 524641508
(2)
969,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halı Saha & Futbol Astarlı - Bağcıklı Şortu Siyah
(6)
165,00 TL
109,95 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Under Armour - Şort - Ua Project Rock Terry Shorts
(1)
479,00 TL
409,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek UA Vanish Dokuma Şort 524639420
(0)
889,00 TL
709,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mooly Unisex Koşu Ve Antrenman Sporcu Şortu 2 In 1 Antrasit
Mooly Unisex Koşu Ve Antrenman Sporcu Şortu 2 In 1 Antrasit
(1)
499,00 TL
399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Ua Woven Emboss Şort
(0)
669,00 TL
539,00 TL
Futbol Şortu - Spor Şort
Futbol Şortu - Spor Şort
(29)
75,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek UA Raid 2.0 Şort 524640024
(0)
850,00 TL
589,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

adidas Erkek Kapri HS7235
(0)
879,00 TL
SEPETTE
735,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gymwolves Erkek Spor Şort Çift Katmanlı | Comfortable Serisi | (496471295)
(3)
399,00 TL
319,20 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Nike Erkek Şort Cw6107-011 Acd21 Short
Nike Erkek Şort Cw6107-011 Acd21 Short
(0)
289,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nike Dri-Fit Şort Erkek Şort CV1467-010-Siyah
(1)
649,90 TL
SEPETTE
604,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mapf1 Sweat Shorts
(0)
949,90 TL
SEPETTE
883,41 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Siyah Oranj Baskılı Günlük Spor Antrenman Fitness Şortu
(0)
370,00 TL
270,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Quiksilver Crucial Battle Erkek Şort Eqyws03456 (544042520) Lacivert 30
Quiksilver Crucial Battle Erkek Şort Eqyws03456 (544042520) Lacivert 30
(0)
568,57 TL
SEPETTE
528,77 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Under Armour - Şort - Ua Launch Sw 7'' 2N1 Short (473178465)
(0)
859,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Project Rock HeatGear® Bike Şort 1366005-001
(0)
459,00 TL
299,00 TL

Spor Şort

Şort, genellikle bazı sporlar yapılırken giyilen bir kıyafettir. Paçaları dizlerin yukarı kısmında yer alan kısa pantolon olarak bilinmektedir. İngilizce bir kelimeden dilimize yerleşmiştir. Paça kısmı genelde bacağa değmez daha bol bir görünümü vardır. Özellikle yaz aylarında sıcak havalardan kaynaklı daha sık kullanılan bir kıyafettir. Şortun farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Spor şort bu şort çeşitlerinden biridir. Tenisten voleybola, futboldan basketbola, fitnesstan koşuya pek çok sporu yaparken daha rahat hareket etmeyi sağlayan parçalardır. Bu şortlar tasarımları itibariyle spor aktivitesini yerine getirirken esneklik, rahatlık ve konfor sağlar. Spor şortlarının da birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Ancak genel itibariyle kadın veya erkekler için özel olarak tasarlanan rahat parçalar olma özelliği taşırlar. Spor giyim ve aksesuar kategorisi içerisinde satışa sunulmaktadır. Spor türüne göre spor şortları da farklılık göstermektedir. Örneğin yüzme, sörf, su voleybolu için tasarlanan spor şortları daha çok mayo özelliği gösteren şortlardır. Aynı şekilde futbol oynamak için tasarlanan futbol şortları vücudu tamamen sararak daha rahat bir hareket imkanı sağlamaktadır. Bu sayede koşarken futbolcular daha rahat hareket edebilmektedir. Basketbol şortları ise daha uzun ve geniş yapılı olarak tasarlanmış şortlardır. Bunun sebebi daha büyük adımlar atabilmeyi yardımcı olmaktır. Ayrıca oldukça hafif olarak tasarlanırlar. Bu sayede siz adım atarken veya koşarken size ağırlık yapmayacaktır aksine hızlanmanıza yardımcı olacaktır. Kick boks sporu için tasarlanmış kick boks şortları ise daha esnek dokuludur. Ayrıca bu esnek dokunun yanı sıra güçlü bir tasarımları vardır. Kolayca tekme atabilmenizi sağlayacak formda geliştirilmişlerdir. Bunun yanında dikiş bölümleri oldukça sağlamdır. Bu yüzden tekme atarken yırtılma, sökülme gibi durumlar yaşanmaz. Spor için özel olarak tasarlanan bu şortlar size hareket kolaylığı sağlayarak yaptığınız spordan daha fazla verim elde etmenizi sağlayacaktır. Yapacağınız spor dalına göre özel olarak seçip satın alabileceğiniz şortlar türüne göre kimi zaman vücudunuzu sararak kimi zaman da daha geniş tasarımları ile size hareket kolaylığı sağlayacaktır. Genellikle spor için tasarlanan bu şortların bel kısımları lastikli olarak tasarlanır. Bu yapıları sayesinde bel kısmı sizi rahatsız etmeyecek ve sıkmayacaktır. Lastik kısmı belinizi sararak hem şortun düşmesini engelleyecek hem de hafif genişleme payıyla belinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Ayrıca çoğu şortta bulunan ayarlama ipleri sayesinde şortunuzun genişliğini ve darlığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

 Birbirinden Farklı Formlarda Spor Şort Çeşitleri

Birbirinden Farklı Formlarda Spor Şort Çeşitleri

Şort modelleri spordan spora farklılık göstermektedir. Bunun yanında farklı formlardaki yapılarıyla tercihinize göre şekillenmektedir. Örneğin taytlı spor şort çeşitli spor dallarında ve outdoor aktiviteler sırasında tercih edilen şort çeşitlerindendir. Doğa yürüyüşüne çıkmak istediğiniz bir günde rahatlıkla giyerek yürüyüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Taytlı spor şortların bir kısmı erkek bermuda şort biçiminde üretilmektedir. Bu şekilde üretilen şortlar uzun paçaları sayesinde kolay bir kullanım rahatlığı sağlar. Taytlı bermuda şortlar aynı zamanda en fazla tercih edilen koşu malzemeleri içerisinde bulunmaktadır. Bermuda erkek şortları özellikle sıcak yaz günlerinde kendinizi daha ferah ve rahat hissetmenizi sağlayacak modelde üretilmiştir. Taytlı bir biçimde üretilen spor şortları bermuda şortların haricinde tenis şortlarında da kullanılmaktadır. Tenis de diğer çoğu spor dalı gibi hız gerektiren sporlardan birisidir. Servis atarken veya tenis topunu karşılarken esnek olabilmek ve hızla karşılık vermek gerekebilmektedir. Bu sebeple taytlı olarak tasarlanan bu şortlar bu yönleri itibarıyla oldukça kullanışlı olacaktır. Taytlı olarak üretilen diğer bir şort şekli voleybol şortlarıdır. Voleybol şortları yapıları itibariyle vücudu sararlar. Bu sayede voleybol şortları topları karşılarken vücudunuzu dilediğiniz yere hızlıca yönlendirebilmenizi ve servisleri esnek bir biçimde karşılayabilmenizi sağlar. Aynı şekilde çoğu futbol şortu da taytlı olarak üretilmektedir. Futbol şortları da vücudu saran ve daha kolay bir hareket imkânı sağlayan şortlardır. Taytlı bir şekilde tasarlandıklarında ve kullanıldıklarında tayt vücudu daha fazla saran bir kıyafet olduğu için ekstra bir rahatlık sağlamaktadırlar. Bunun haricinde daha pek çok spor dalında taytlı şortlar kullanılabilmektedir. Vücudun şekillenmesinde oldukça etkin rol oynayan bu taytlı kısımlar sporda gösterdiğiniz performansı artırmaktadır. Böylece yaptığınız sporu daha rahat bir şekilde icra edebilirsiniz. Boks yapılırken de genelde taytlı şortlar tercih edilmektedir. Bu sayede bacakları saran tayt ile boks yaparken ayak hareketleri daha rahat bir biçimde yapılabilmektedir. Taytlı şortun tercih edilebileceği başka bir spor dalı da koşudur. Özellikle arazi koşusunda ekstra bir rahatlık sağlayan şort dışarıda daha konforlu bir koşu sağlar. Pilates yaparken de taytlı şortlar vücut sarma özellikleri ile sizin hareketleri daha kolay yapmanızı sağlayarak sporunuzu yaparken daha çok keyif almanızı sağlar. Jimnastik de esneklik gerektiren spor dallarından birisidir. Bu yüzden vücudu saran daha rahat kıyafetler jimnastikte daha çok işinize yarayabilir. Taytlı şortlar da bu noktada tercih edebileceğiniz kıyafetlerden olacaktır. Sayfamızdan Nike şort modellerine de ylaşabilirsiniz.

Çift Katlı Spor Şortlarıyla Rahatlığı Yaşayın

Spor için özel olarak üretilen şortlar çok çeşitli yapılarda tasarlanabilmektedir. Çift katlı spor şort bu modellerden bir tanesidir. Yapı olarak taytlı şortlara benzese de bu şortların iç astar kısmı genel olarak dışarıdan bakıldığında görülmemektedir. Daha şık bir görünüme sahiptir. İç astarı olduğundan dolayı çift katlı olarak anılmaktadır. Dış katmanında ise normal şort dış yüzeyine sahiptir. İç astarı vücudu tamamen sarar. Bazı modellerinde cep de bulunmaktadır. Bu cep iç astarda bulunur. Bu sayede telefon gibi değerli eşyalarınızı bu iç astarda bulunan cebe koyabilirsiniz. Cepler iç kısımda yer aldığı için düşme gibi durumlara pek rastlanmamaktadır. Bu cebi bulunan şortlar cepli spor şort adıyla bilinmektedir. Bu şortlar cep bulundurması sebebiyle eşyalarınızı rahatça koyabileceğiniz tasarımdadır. Spor yaparken telefonunuzu, cüzdanınızı veya başka değerli eşyalarınızı rahatça koyabilirsiniz. Bazı durumlarda eşyalarınızı koyabileceğiniz yerler bulamayabilirsiniz ya da değerli eşyalarınızı güvenmediğiniz alanlara bırakmak istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda cepler büyük kurtarıcınız olacaktır. Spor yaparken çanta vb. eşyaları taşımak zor olacaktır. Bu sebeple çantaya eşyaları koymak yerine şortta bulunan bir cebe bu eşyaları koymak ve yanımızda bulundurmak daha sağlıklı olabilir. Pek çok şort çeşidinde ceplere rastlamak mümkündür. Şortları renk olarak değerlendirdiğimizde pek çok farklı renk çeşidinin olduğunu görmekteyiz. Siyah spor şort bu renk çeşitlerinden birisidir. Siyah rengi şık görünüşü dolayısıyla tercih edilme sıklığı çok olan bir üründür. Şortlarda da sıklıkla tercih edilen bir renk olma özelliği taşımaktadır. Sayfamızda da istediğiniz renk ve modelde pek çok şort modeli bulabilirsiniz. Gri spor şort yine sıklıkla tercih edilen bir renk çeşididir. Şık bir görünüm kazandıracak olan gri renk sportif görünümü sayesinde şort üretici markalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu renkler haricinde de pek çok renk şortlarda kullanılmaktadır. Bu tamamen sizin zevkinize ve tercihinize bağlı olarak değişmektedir. Kendi tarzınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek bu farklı renk ve modellerde şortlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız spor dalına göre bir seçim yaparsanız daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Quiksilver şort modelleri birçok farklı seçeneği ile sayfamızda!

Uzun ya da Kısa Spor Şort Tüm Tercih Size Ait

Uzun ya da Kısa Şort Tüm Tercih Size Ait

Spor için özel olarak tasarlanan şortlar yapacağınız spora veya tercihinize bağlı olarak kısa veya uzun olarak karşımıza çıkabilmektedir. Kısa spor şort özellikle sıcak havalarda vücudunuzun nefes almasını sağlar. Size ferahlık sağlayan bu şort modeli sayesinde spor yaparken daha rahat hareket edebilirsiniz. Uzun spor şort daha uzun yapılı olan genelde diz kapağına kadar gelen ya da diz kapağının altına inen şort çeşididir. Özellikle basketbol şortları bu formda hazırlanmaktadır. Çünkü basketbol oynarken genelde sporcular büyük adımlar atarlar. Uzun spor şortlar basketbol şortu olarak tasarlanıyorsa aynı zamanda daha geniş yapılı olarak tasarlanmaktadır. Bu iki özellik basketbol oyuncusuna daha rahat bir adım atma kolaylığı sağlar. Ayrıca bu şortlar oldukça hafif yapıda üretilirler. Bu sayede basketbol oyuncusuna ağırlık yapmaz ve hızlanmasına karşı yardımcı olur. Bu sebeplerden dolayı genelde basketbol şortları uzun formda üretilmektedir. Ayrıca deniz şortları olarak adlandırdığımız yüzme sırasında kullanabileceğiniz şortların bazıları da uzun olarak tasarlanabilmektedir. Genelde erkekler için tasarlanan bu şortlar çok farklı desen ve renklerde üretilebilmektedir. Genelde diz altına kadar inen şortlardır. Yaz tatilinde denize giderken gönül rahatlığı ile alıp kullanabileceğiniz parçalardır. Basketbol, yüzme, futbol, tenis gibi sporlarda giyilebilen ve spor dalına göre özel olarak üretilen bu sporcu şortlarının yanında günlük hayatta kullanabileceğiniz günlük spor şort da mevcuttur. Evde spor yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca spor yapmayacağınız zamanlarda da rahat yapısı ile günlük hayatınızda da tercih edebilirsiniz. Özellikle sıcak yaz günlerinde giyip çıkabileceğiniz bu günlük spor şortlar yürüyüşleriniz sırasında size oldukça yardımcı olacaktır. Terletmeyen yapıları sayesinde bu spor için tasarlanan şortlar yürüyüş veya koşu sırasında ya da evinizde vakit geçirirken sizin için oldukça kullanışlı kıyafetler olacaktır. Başka bir şort çeşidi ise mini spor şort olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha kısa yapılı olan bu mini şortlar kısa şortlara oranla daha kısadır ve vücudu tam olarak sararlar. Bu özellikleri sebebiyle hareketlerinizi daha rahat meydana getirebilirsiniz. Ayrıca spor yapmadığınız zamanlarda da giyebilir ve daha rahat edebilirsiniz.

Kadın ve Erkek Spor Şortlarıyla Rahat Edin

Kadın ve Erkek Spor Şortlarıyla Rahat Edin

Kadın ve erkek için ayrı ayrı modelleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. Erkek spor şort için çok farklı modeller karşımıza çıkmaktadır. Modeli, kullanım alanı, rengi, yapısı ile birçok farklı şort çeşitleri tercihine sunulmuştur. Nefes alabilen kumaşlarla sizi daha fazla rahat hissettirebilmek için tasarlanan şort çeşitlerinin birçoğunun ön ve arka taraflarından fermuarlara rastlamak mümkündür. fermuarlı spor şort çeşitleri anahtar, kulaklık, telefon gibi yanınızda taşımanız gereken küçük eşyalarınızı taşıyabilmeniz için size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Farklı özellikteki şort çeşitleri, sitemizde yer alan birçok marka tarafından farklı boylarda üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre birçok farklı uzunlukta ve modelde şort çeşidine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sayfamızda kadın spor şort modellerini de ulaşmak mümkündür. İlgilendiğiniz spora göre şort tercihinizi sitemiz üzerinden rahatça yapabilirsiniz. Bu markaların çoğunluğunda Dri-FIT teknolojisiyle teri vücudunuzdan uzaklaştıran bir yapıda üretilen şort çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dri-FIT teknolojisiyle üretilen şort çeşitleri ile spor esnasında terleseniz bile rahatsız olmayacak ve sporunuza devam edebileceksiniz. Yapısı ve kullanım amacı itibariyle paçaları diz üstünde biten şortlar bu özellikleri ile spor esnasında hareket kabiliyetinizi artırarak spor sonuna kadar yüksek efor göstermenizi kolaylaştırır. Şortlar spor haricinde günlük kullanımlarınız için de rahat ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Kullanıcıların rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilen şort çeşitleri yaz aylarında günlük kullanımlarınızda ya da 4 mevsim boyunca sporlarınızda tercih edebileceğiniz kurtarıcı parçanız haline gelecektir. Taytlı olarak üretilen spor şort çeşitlerini sonbahar kış aylarında da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 Spor Şort Modelleri ve Özellikleri

Spor Şort Modelleri ve Özellikleri

Şort fiyatları modelden modele, markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bu markalar ve modelleri incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan değerlendirmeler kısmından kullanıcıların ürünlere dair memnuniyet mesajlarına ulaşabilir, beğendiğiniz spor şort modelini sepetinize ekleyerek gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Spor şortlar esnek yapıları sayesinde sporcuların rahat hareket almasını sağlar. Diz üstü paçalar optimum hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Şort futbol, voleybol, tenis, yürüyüş gibi tüm spor dalları için uygun spor şort modeline sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Taytlı olarak üretilen bermuda olarak ifade edilen spor şortları soğuk havalarda dahi gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Böylece soğuk havalarda sporunuza ara vermek zorunda kalmazsınız. Cepli olarak üretilen spor şortları tercih ederek yanınızdan ayırmamanız gereken özel eşyalarınızı spor esnasında yanınızda bulundurabilirsiniz. Böylelikle spor esnasında yalnızca sporunuza odaklanabilir ve sporunuzdan en üst düzeyde verim alabilirsiniz. Spor şort edinmeye karar veren kullanıcılar için bir kriter olarak renk de oldukça önemlidir. Sayfamızda her spor dalı için her renkte spor şorta ulaşabilirsiniz. Kırmızı, siyah, mavi, beyaz, sarı renkler parlak, neon, yandan çizgili veya cep gibi farklı özelliklerle birleşerek sayfamızdaki yerini almış ve tercihinize sunulmuştur. Spor şortlar farklı kullanım alanları göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Farklı tasarımları ile ilgilendiğiniz spor ne olursa olsun istediğiniz her özellikte spor şort bulmanız mümkündür. Hem spor yaparken hem de günlük olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz spor şort modelleri Dri- FIT özellikte olması halinde teri dışa atarak terleseniz dahi kuru hissetmenizi sağlar ve rahat bir kullanım sunar. Dri- FIT özellikteki şortlarla yaptığınız sporlar size daha fazla zevk verecek ve spordan tam bir verim almanızı sağlayacaktır. Astarlı olarak üretilen spor şort modelleri size ekstra rahatlık sağlayacaktır. Spor esnasında rahat hissedebilmek kadar şıklık da kendimizi iyi hissetmek açısından önemlidir. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz spor şort modelleri size kendinizi hem şık hem de rahat hissettirecektir.