RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Xcity Mavi Futbol Ayakkabısı
(28)
579,00 TL
SEPETTE
538,47 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Xcity Beyaz Futbol Ayakkabısı  (544327789)

REKLAM

Xcity Beyaz Futbol Ayakkabısı (544327789)
(21)
579,00 TL
SEPETTE
538,47 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Xcity Siyah Futbol Ayakkabısı  (544327591)

REKLAM

Xcity Siyah Futbol Ayakkabısı (544327591)
(5)
599,00 TL
SEPETTE
557,07 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Jump 13258 Halı Saha Erkek Futbol Ayakkabı
(21)
479,99 TL
335,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lotto Offense FG 2PR 101180300 Siyah-Beyaz Erkek Krampon
(8)
479,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Jump 13256 Krampon Futbol Ayakkabısı
(6)
479,99 TL
345,59 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Futbol Krampon Siyah Altın Spor Ayakkabısı
6
Erkek Futbol Krampon Siyah Altın Spor Ayakkabısı
(1)
239,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

W 50 Erkek Sarı Futbol Krampon  Ayakkabı
3
W 50 Erkek Sarı Futbol Krampon Ayakkabı
(13)
319,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Adidas Deportivo Fxg Erkek Çim Zemin Kramponu Q46491 Siyah - 522272994
(0)
1.199,00 TL
SEPETTE
1.115,07 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Walked Erkek Halısaha ,Futbol Spor  Ayakkabı
4
Walked Erkek Halısaha ,Futbol Spor Ayakkabı
(38)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jump Siyah Erkek Halı Saha Ayakkabısı 13258-Siyah
(31)
399,00 TL
SEPETTE
359,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Siyah Bakır Krampon Futbol  Ayakkabısı
7
Erkek Siyah Bakır Krampon Futbol Ayakkabısı
(4)
229,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

LESCON ARES-2 ERKEK KRAMPON
(3)
799,90 TL
SEPETTE
743,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lescon Ares2 Erkek Krampon  Ayakkabı-Kırmızı
Lescon Ares2 Erkek Krampon Ayakkabı-Kırmızı
(6)
889,00 TL
SEPETTE
826,77 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jump 27879 Halı Saha Erkek Futbol Ayakkabı Siyah - Beyaz
(3)
299,90 TL
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Erkek Siyah Turuncu Krampon Futbol  Ayakkabısı
7
Erkek Siyah Turuncu Krampon Futbol Ayakkabısı
(2)
209,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

adidas Copa Sense.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabısı
adidas Copa Sense.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabısı
(0)
1.679,00 TL
SEPETTE
1.561,47 TL

Halı Saha Ayakkabısı ve Krampon

Futbolun vazgeçilmez parçalarından biri olan krampon, yıllardır futbolseverler tarafından giyilmeye devam ediyor. Tarihte 1526 yılından icat edilmiş olan ve günümüze kadar gelen bu ürünler, futbol oynama esnasında meydana gelen yaralanmaları en aza indirgemek amacıyla geliştirilmiştir. Futbolcuların ayaklarını koruyan ve özel çivili sistemler ile üretilen bu ayakkabıların ortalama ağırlığı 500 gr’dır. Futbolun yaygınlaşması ile birlikte kramponlar da geliştirilmeye başlanmıştır. 1800’lü yıllarda ilk çivili yapıdaki bu ayakkabılar ortaya çıkmış ve oyuncular tarafından kullanılmıştır. Kramponların ilk modellerinde burun kısımlar metalden üretilmiştir ve zemin tutuşunu arttırmak için metal çiviler eklenmiştir. Günümüzde ise modern kramponlar hem amatör hem de profesyonel oyuncuların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ayağınıza çeviklik kazandırmak amacı ile geliştirilmiş olan bu ürünler, sağlam iplik sistemleri ile geliştirilmiştir. Böylece ayağınızı sararak koşunuzdan maksimum verimi alabilmenize yardımcı olur. Halı saha ayakkabısı sahip olduğu sert gövde ve plakalar yardımıyla rakiplerinizi alt edebilmenizi sağlar ve zeminde üstün bir tutuş sergiler. Böylece futbol oynarken top üzerinde daha iyi hakimiyet kurabilir ve daha rahat koşu gerçekleştirebilirsiniz. Spor ayakkabı modellerine yer verdiğimiz sayfamızda, halı saha ayakkabılarını ve krampon modellerini keşfedebilirsiniz.

Futbolun Vazgeçilme Ekipmanı: Krampon

Futbolun Vazgeçilme Ekipmanı: Krampon

Dünyanın en önemli sporlarından kabul edilen futbolda, ekipman oldukça önemli bir yere sahiptir. Sporcuların suni çim üzerinde oynadığı bu spor dalında, daha rahat hareket edebilmenize imkan tanıyan halı saha ayakkabıları geliştirilmektedir. Uzun yıllardır futbolcular tarafından kullanılan bu ayakkabılar, zemin üzerinden yüksek performans sağlayarak oyundan daha fazla verim alabilmenize imkan tanıyor. Birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılmış olan krampon modelleri, oyun esnasında topa daha fazla hakim olmanıza yardımcı oluyor. Krampon modelleri, yıllar geçtikçe yeni özellikler ve tasarımlar kazanmaya devam ediyor. İlk başlarda futbolcuların ayaklarını yaralanmalardan korumak amacı ile geliştirilmiş olan bu ekipmanlar, sonradan bir ayakkabı modeli olarak kullanıcılara sunulmuştur. Top üzerinde kontrol sağlayabilmeniz amacıyla geliştirilmiş olan kramponlar, şut atmanızda, pas vermenizde ve top sürmenizde oldukça etkili bir destek sağlar. Sahadaki performansınızı arttırmak için geliştirilmiş olan bu ürünler, futbolun vazgeçilmez parçalarından biridir. Futbol oynayabileceğiniz her zemin üzerinde giymek için uygun olan bu parçalar, tasarımı ile etkileyicilik sunuyor. Profesyonelden amatöre kadar her oyuncu tarafından kullanılabilen bu ürünler, taban tasarımı ve ayakkabı yüksekliği ile dikkat çekiyor. İleri teknoloji ile geliştirilen parçalar, maksimum seviyede performans sergilemenize yardımcı oluyor. Ayağınıza ağırlık yapmayan hafif tasarımları sayesinde dilediğiniz gibi ayaklarınızı hareket ettirebilirsiniz. Rahat hareket edebilmek için geliştirilmiş olan bu ürünler, bilek hareketlerinizi geliştiriyor. Böylece dilediğiniz gibi top üzerinde hakimiyet oluşturabilirsiniz. Ayak ortopedisinde önemli bir yere sahip olan orijinal krampon, model ve tasarımları ile hem erkeklere hem de kadınlara hitap ediyor. Futbolu bir yaşam biçimi olarak benimseyenler için oldukça ideal olan bu ürünler, yenilenen teknoloji ile ayak sağlığına katkıda bulunuyor. Oyunlarınızdan daha yüksek verim alabilmeniz için geliştirilmiş olan bu ürünler, her adımınızda sizleri bir üst seviyeye taşıyor. Futbol oynamaktan keyif alıyorsanız, alacağınız kramponlar ile birlikte performansınızın arttırılmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle çim sahalar üzerinde daha rahat hareketler sergileyebilmenizi ve daha hızlı koşmanızı sağlıyor. Futbol için özel olarak geliştirilen Nike halı saha ve krampon modelleri rakiplerinizin önüne geçmeye imkan tanıyor.

Üstün Kavrayış Sunan Krampon Modelleri

Üstün Kavrayış Sunan Krampon Modelleri

Farklı zeminler için özel olarak geliştirilen kramponlar, futbolcular için oldukça gerekli bir ekipmandır. Daha hızlı ve pratik bir şekilde ilerleyebilmeniz için üretilen bu ayakkabılar sağladığı teknolojiler ile ayağınıza üstün konfor oluşturur. Kramponun içerisinde ayağınızın kaymasını engelleyen bir sistem bulunmaktadır. Böylece dilediğiniz kadar hızlı koşabilir ve kayma riskiyle boğuşmak zorunda kalmazsınız. Özel tutuş sağlayan bir teknoloji ile geliştirilmiş olan bu ayakkabılar, mikro olukları sayesinde sizlere gelişmiş bir hızlanma deneyimi sunuyor. Sahanın yapısına göre belirleyeceğiniz kramponlarda gövde yapısı ve çivi yapısı değişim gösteriyor. Üstün tutuş deneyimini yaşayabilmeniz için ayakkabılarınızın sahaya uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Krampon ayakkabısı ile birlikte modernliği ve hızı yeniden keşfedebilirsiniz. Sağlam iplikli bir sistemle ayağınızı çevreleyen bu ekipmanlar, rakiplerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olur. Gövdeleri ve plakaları ile dayanıklılık sunar. Oldukça ikonik tasarımlara sahip olan bu ürünlerde geniş bir renk ve model çeşitliliğe bulunuyor. Spor ekipman üreten markalar, birbirinden farklı tasarımları her sezon kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Tarzınıza uygun olan rengi ve modeli satın alarak sahada şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Esnek yapısı ile ayaklarınızı sıkmayan bu ürünler, ayağınızı çorap gibi saran bir teknolojiden oluşuyor. Özellikle bilek kısmında dikişsiz yapısı ile karşınıza çıkan modeller, esnek kumaş sayesinde ayak bileğini sarıyor. Kramponlarınız sayesinde her adımınızı güvenle atabilir ve rahatça topun peşinden koşabilirsiniz. Çim sahalar üzerinde, yağmurlu havalarda bile tam performans sunar. Ayağınızın kaymasını engelleyen bir teknoloji ile geliştirilmiş olan bu ürünler, her koşulda hız kesmeden koşmanıza yardımcı olur. Yüksek performans sunan yapısı ile sizleri bir adım öne taşıyacak olan kramponlar, ultra rahatlık sağlamaktadır. İçerisinde bir yastıklama sistemi bulunan halı sahaya uygun ayakkabılar, ayak konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Dayanıklı dış yüzeyler, sert deriden veya sık dokunmuş iplikten oluşturulmaktadır. Böylece topa daha sert bir şekilde vurabilmenize imkan tanır. Aynı zamanda vuruş esnasında ayağınızın incinmesine engel olur. Krampon yetişkin modellerinin yanı sıra çocuklar için de modeller bulunmaktadır. Ayak numarasına uygun olarak çocuğunuz için de Çocuk halı saha ve krampon modelini satın alabilir ve onu geleceğin futbolcusu yapabilirsiniz.

Ultra Hız İçin Halı Saha Ayakkabısı

Ultra Hız İçin Halı Saha Ayakkabısı

Kramponlar, futbolcuların saha üzerinde daha yüksek performans göstermesini sağlamak amacı ile geliştirilen ekipmanlardır. Genel olarak bağcıklı modellere sahip olan bu ürünler, ayaklarınızı tamamen kavrar ve bilek hareketlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır. Ultra hız için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürünler, gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni teknik özellikler kazanmaktadır. Ayağınızı iyice kavrayarak konforlu bir hareket edebilme alanı tanıyan halı saha ayakkabıları ise, aynı zamanda zemin üzerinde güçlü bir performans sergilemektedir. Tek parça astara sahip olan bu ürünler, sahada ayağınızı sıkıca sararak sabitlenmesine yardımcı olur. Tüm hava koşullarına uygun olarak geliştirilen krampon çeşitleri, özel yüzeyi sayesinde hızlı manevralar gerçekleştirebilmenize fırsat sunuyor. Topa daha yakın olabilmenizi sağlayan bu teknoloji hem yağışlı hem de yağışsız hava koşullarında sizlere üstün hizmet sunmaya devam ediyor. Ayak tarağı plakasının desteğiyle birlikte kramponlarınızla daha iyi şekilde hızlanma sağlayabilirsiniz. Açılı çiviler ve sert gövde her adımda ivmenizi arttırmaya yardımcı oluyor. Saha üzerinde topu takip eden izleyicilerin de dikkatini çeken kramponlar, şık görünümleri ile dikkat topluyor. Farklı renk seçenekleri ve tasarımlar ile ilgi çekici bir görünüm sunan ürünler arasından sizin stilinize uyum sağlayan modeli kolayca bulabilirsiniz. Geniş renk yelpazesinden oluşan ürünler canlı renkleri ile gözleri üzerine toplamayı başarıyor. Sahadayken herkesin dikkatini çekebilmenizi sağlayan bu ayakkabılar çeşitli modeller ile hem amatörlere hem de profesyonellere hizmet sunuyor. Hafif yapısı ile ayağınızı yormuyor ve topu konforlu ayak yapısı ile kontrol edebilmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı markalar, tasarımları ile hem yetişkinleri hem de çocukları etkiliyor. Futbolla iç içe olan ve spordan keyif alan çocuklarınıza daha konforlu bir alan oluşturabilmek için kramponlar tercih edebilirsiniz. Çoraplı krampon modelleri rahat bir şekilde giyme ve çıkarma imkanı sunuyor. Saha içerisinde daha konforlu bir şekilde hareket edebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürünler, top üzerinde de hakimiyetinizi kolaylaştırıyor. Pozisyonlarınızı daha iyi kontrol edebilmeniz amacı ile geliştirilen ayakkabılar, sahada yepyeni bir stil oluşturabilirsiniz.

Sahanın Parlayan Yıldızı: Krampon

Sahanın Parlayan Yıldızı: Krampon

Futbol maceralarınızda devrim yaratacak olan bu halı saha ayakkabıları, maçlarınızda bir sıfır öne geçmenize yardımcı oluyor. Daha hızlı hareket edebilmenize destek olan bu ürünler, tasarımları ile etkileyici bir görünüm oluşturuyor. Sahalarda dikkat çekici bir görünüm için geliştirilmiş olan ürünler, performansınızı arttırmak için oldukça idealdir. Kullanışlılığı ve rahatlığı ile dikkatleri üzerine topluyor. Popüler bir spor dalı olan futbolda, amatörden profesyonel oyuncuya kadar herkes için halı saha ayakkabıları üretilmeye devam ediyor. Bu ayakkabı türleri halı sahada kullanımın dışında günlük olarak da kullanım için idealdir. Dilerseniz çivili dilerseniz çivisiz modeller tercih edebilirsiniz. Böylece çivisiz yapısı ile günlük hayatınızda da kullanım için idealdir. Dilerseniz halı sahada arkadaşlarınızla maç yapmak veya altyapısında oynadığınız spor kulübünün maçlarında giymek için kramponlarınızı kullanabilirsiniz. Krampon fiyatları ürünün markasına, teknik özelliklerine ve sezonuna bağlı olarak değişim göstermektedir. Oldukça geniş bir fiyat skalasına sahip olan ürünler arasından sizin bütçenize uygun olan kramponu satın alarak performansınızı ikiye katlayabilirsiniz. Üstün donanımı ile kullanıcılarına yepyeni bir deneyim yaşatan kramponlar, futbol sahalarında sergileyeceğiniz başarıyı arttırmak amacı ile geliştirilmiştir. Ayağı kavrayan ve ayağınıza iyice oturan bu ürünler, daha rahat bir şekilde hareket edebilmenize yardımcı olur. Top üzerinde kontrol sağlayabilmenize imkan tanıyan bu ürünlerde taban kısmı yastıklamalar ile desteklenmiştir. Oldukça dayanıklı bir yapıdan oluşan bu ayakkabı modellerinde ayağı çorap gibi sarıp sarmalayan bir tasarım bulunuyor. Bileklerinize rahatlık sağlayacak olan ürünler dokulu yapıları ile yumuşak ve sentetik malzemelerden üretilmiştir. Yüksek hızda performans sunabilmeniz için gereken teması sizlere sağlar. Kauçuk dış taban, halı sahada çok yönlü tutuş sergileyerek kaymanızı engeller. Böylece oyun esnasında istediğiniz gibi hareket edebilir ve olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Krampon bilekli yapısı ile ayağınızı iyice kavrayarak sizlere yeni bir deneyim yaşatır. File panelleri ve bağcıkları sayesinde pratiklik sunan bu ürünler, sizleri maça hazır hale getiriyor. Hem doğal çimde hem de suni çimde kullanılmak için oldukça uygundur.

Krampon Modelleri ile Üst Düzey Performans

Krampon Modelleri ile Üst Düzey Performans

Profesyonelden amatöre kadar birbirinden farklı modeller ile karşınıza çıkan halı saha ayakkabıları, futboldan üstün yeteneğinizi göstermenize yardımcı oluyor. Çeşitli özellikleri sayesinde performansınızı arttıracak olan bu ürünler, halı saha üzerindeki zeminde kontrol kabiliyeti sunuyor. Çok yönlü yapıları sayesinde top üzerinde dilediğiniz gibi hakimiyet oluşturabilirsiniz. Yüksek kalitesi sayesinde uzun yıllar boyu kullanım için ideal olan bu ürünler, topu ayağınızda daha fazla hissedebilmenize yardımcı olur. Daha sert vuruşlar gerçekleştirebilmenizi sağlayan krampon çivisiz ve çivili modeller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hafif tasarımları sayesinde ayağınıza ağırlık yapmayan bu ürünler rahatça tabanlarından esneme yapmaktadır. Bu ayakkabılarda, özellikle yağmurlu havalarda tabanda çamur birikimi gerçekleşebiliyor. Bunun önüne geçebilmek için markalar çamur birikmesine karşı özel olarak geliştirilmiş tabanları kullanıcıları ile buluşturuyor. Her hava koşulunda futbol maceranıza devam edebilir ve hız kaybetmeden oyununuzu oynayabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarına kolaylık sağlayan bu ürünler hem tasarımı hem de kullanışlılığı ile fayda sağlıyor. Hem kadın ayağına hem de erkek ayağına uygun olarak geliştirilen bu ürünler, ayağınızı sarmalıyor. Böylece daha rahat şekilde hareket edebilmenize imkan tanıyor. Kramponlar ile birlikte oynamaktan keyif aldığınız futbolu daha zevkli ve güvenli hale getirebilmek için kramponlarınızı kullanabilirsiniz. Geniş bir renk skalasına sahip olan bu ürünler arasından ayağınıza uyum sağlayan halı saha ayakkabısını alabilirsiniz. Hızlı tepki verişi ile dikkatleri üzerine toplayan bu ayakkabılar geliştirilmiş doku malzemeleri sayesinde sahada esneklik kazandırıyor. Yumuşak yastıkları ile ayağınıza konfor kazandıran kramponlar, rahatlığı keşfetmenize yardımcı oluyor. Halı saha ayakkabı fiyatları ve teknik özelliklerine göre değişim gösteriyor. Ayak numaranıza ve bütçenize uygun olan modeli seçerek maça hazır hale gelebilirsiniz. Sayfamız üzerinden krampon ve halı saha ayakkabısı çeşitlerine ulaşabilir ve ayağınıza uygun olan teknolojideki modeli kolayca seçebilirsiniz.

Krampon Nasıl Genişletilir?

Eğer kramponlarınız ayaklarını sıkıyor ve darlık hissi yaratıyorsa ayakkabınızı açtırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ayaklarınızda ortopedik rahatsızlıklar oluşabilir ve yürüyüşünüzü engelleyebilir. Dilerseniz buzdolabı poşetinin içerisine yarıya kadar su koyabilir ve bu poşeti ayakkabınızın içine yerleştirebilirsiniz. Ardından buzdolabınıza koyduğunuz ayakkabıları oda sıcaklığında çözdürerek gevşediklerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra gazete kağıdından veya kurutma makinesinden de faydalanarak ayakkabılarınızı açabilirsiniz. Sıkı olan ayakkabılarınızı çeşitli yöntemler ile açtırmayı denediğiniz halde başarılı olamadıysanız bir ayakkabıcıdan yardım alarak kalıba koydurabilir ve ayakkabılarınızı açtırabilirsiniz. Böylece yeniden kramponlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Krampon Nasıl Temizlenir?

Halı saha ayakkabılarınızdan maksimum verim alabilmek için bakımını ve temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikli olarak kuru fırça ile fırçalayabilir ve dış tabandaki kirlerden kurtulabilirsiniz. Eğer ayakkabı fırçanız bulunmuyorsa eski diş fırçalarından da yararlanabilirsiniz. Sıcak suyun içerisine ekleyeceğiniz çamaşır deterjanı ile birlikte yumuşak bir temizlik çözeltisi hazırlayabilirsiniz. Ardından ayakkabınızın bağcıklarını bu çözelti ile temizleyebilir ve durulayabilirsiniz. Ayakkabının tabanları yumuşak kıllı fırçalar ve çözelti ile temizledikten sonra yumuşak bir bezle kurulamanız önerilmektedir. Ardından ayakkabılarınızın bütün bölümlerini açık havada ve oda sıcaklığında kuruttuktan sonra tertemiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Krampon Nasıl Bağlanır?

Futbolda oyuncu performansını arttırmak için kullanılan ekipmanlardan biri olan kramponların bağlama şekilleri sporcular için önem taşımaktadır. Koşu halinde iken bağcıkların açılmasıyla birlikte sahada çeşitli sakatlıklar ve kazalar meydana gelebilir. Bu yüzden halı saha ayakkabılarının düzgün bir şekilde bağlanması gerekmektedir. Bağcıkların kenardan sarkmayacağı bir şekilde yapılan tasarımı ile birlikte olası problemler engellenebilir. Ayak içi paslarda, krampon bağcıklarının iç bölgeyi kapatması topa yön vermeyi zorlaştırabilir. Bu yüzden bağcık uzunluğuna ve bağcık sıklığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda çok sıkı olması da ayak kan dolaşımını etkileyeceğinden dolayı ne sıkı ne de gevşek bir bağlama yapılmalıdır.

Krampon Nasıl Seçilir?

Kramponun seçimlerinde dikkat edilmesi gereken öncelikli durum hangi zemin üzerinde kullanacağınızdır. Çim üzerinde ve düz zemin üzerinde kullanılan kramponların özellikleri birbirinden farklıdır. Çim sahalarda çivili modellerden tercih edilirken, düz zeminlerde çivisiz kramponlar kullanılmaktadır. Ayağınıza konfor veren kramponu ve taban modelini seçtikten sonra ayakkabının tasarımını belirleyebilir ve kramponunuzu satın alabilirsiniz.

Halı Saha Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı sahalardaki verimliliğinizi arttırmak ve top üzerinde daha rahat bir hakimiyet kurabilmeniz için geliştirilmiş olan bu ayakkabılarda dikkat etmeniz gereken öncelikli özellik ayağınızı yeterince sarıp sarmadığıdır. Ayağınızı adeta bir çorap gibi çevreleyen ürünler, daha rahat bilek hareketleri sergilemenize yardımcı olur. Aynı zamanda ayakkabının iç yastıklaması ve tabanı da dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Ayağınıza konfor sağlayan bu ürünler zemine tutuş performansları ile maçlarda kusursuz olmanıza yardımcı oluyor.