Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan
3814 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Araba ile yolculuk yaparken mesafe ne kadar olursa olsun her zaman müzik dinleme ihtiyacı hissedilir. Geçmişte yalnızca kasetçalar aracılığı ile müzik dinlense de günümüzde gidilecek uzaklığı, trafik çilesini ya da diğer sıkıntıları atarak deşarj olmayı sağlayan Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar gibi bir eşya lazımdır. Yolculuk sürecini keyifli hale getiren müzik çalarların birçok çeşidi vardır. Bazı oto teyp çeşitleri teknolojik ögeleri bünyesinde barındırırken bazıları da gelenekselleşen unsurlara sahiptir.

Oto Teyp Çeşitleri

Oto Teyp Çeşitleri

Arabada müzik dinlemeyi sağlayan aletler CD, radyo, mikro SD kart ya da flash bellek çalabilme gibi özelliklerine göre birbirinden farklılık gösterir. Teknolojinin gerisinde kalmak istemeyenler için Bluetooth bağlantısına sahip, uzaktan kumandalı ve cep telefonu ile görüşmeyi sağlayabilen LCD ekranlı mp3 çalarlar uygun bir seçimdir. Ayrıca bazı oto teyplerde bulunan Android telefonlara bağlanabilme özelliği cep telefonunuzdan müzik dinleyebilme olanağı sağlar. Bunların yanı sıra radyo kanallarını kaydederek sevilen frekanslar takip edilebilir. Oto CD çalar ve oto DVD çalar özelliğinin yanı sıra mp3 çalabilen modeller de tercih edilenler arasında yer alır. Birçok modelde bulunan gürültü önleyici özeliği sayesinde kulağı rahatsız eden cızırtılı seslerin önüne geçilmiş olunur. SD kart takılabilme özelliği ise, telefondaki müzikleri dinleyebilmenin başka bir yöntemidir. Birçok oto teyp modelinin desteklediği SD kart, içerisine yüzlerce şarkı sığdırabilmesi nedeniyle tercih edilir. Video oynatabilme özelliği olan birçok ürün vardır. Oto teyp başlığı altında geçen video ve film oynatabilen aletler, uzun yolculuklarda keyifli zaman geçirmek isteyenler için idealdir. Bunca seçenek arasında oto MP3 çalar tavsiye edilmek istendiğinde ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmek en doğrusudur. Sadece müzik dinlenmek isteniyorsa birçok oto teyp bu özelliği sağlar. Ancak biraz daha geliştirilmiş video ve Bluetooth gibi özelliklere ihtiyaç duyuluyorsa üst sekmedeki ürünler arasından seçim yapılmalıdır.

Oto Teyp Özellikleri

Oto Teyp Özellikleri

Birçok marka tarafından üretilen araba mp3 çalarlar ses performansı ve donanım özelliklerine göre çeşitli gruplara ayrılır. Bazı oto teypler kendiliğinden Bluetooth, mikro SD kart ve flash bellek takabilme özelliklerine sahip olsa da bazılarında sadece mp3 çalabilme özelliği vardır. Kendiliğinden mp3 özelliği gösterebilen oto teyplerde müzik dinlenmek istendiğinde bilgisayara takarak müzik aktarımı yapılır. Tasarım ve özellikler açısından da farklılık gösteren ürünler, birçok müziğe kolaylıkla ulaşabilme kolaylığı sağlar. Görüntülü oto teypler; dokunmatik ya da normal ekranlı olabilmesinin yanında bazı modellerinde navigasyon özelliği de bulunur. Bu sayede başka bir ürüne ihtiyaç duymadan gitmek istediğiniz adrese kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oto teyp seçiminde görsel açıdan tatmin etmesinin yanı sıra sahip olduğu donanımlara da dikkat edilmelidir. Bazı ürünler teknolojiyi yakından takip eden üstün performansa sahiptir. Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar özellikleri arasından ihtiyacınıza uygun ekipmana sahip olabilirsiniz. Oto MP3 çalar fiyatları sahip olduğu donanımlara göre değişim gösterir.

Oto Teyp Fiyatları

Oto Teyp Fiyatları

Şarkı dinlemeyi eğlenceli hale getiren oto MP3 çalar, hoparlör desteği ile birlikte eşsiz müzik deneyimi yaşatır. Bu sayede araç sürmek, bir yerden bir yere gitmekten ziyade stres atılabilen bir serüven haline gelir. Araç içi teyplerin en büyük avantajlarından biri de müzikleri istediğiniz gibi düzenleyerek sıradaki şarkıya kolaylıkla karar verebilmeyi sağlamasıdır. Kontrolü size veren birçok araba teyp çeşidinin kumanda özelliği sayesinde kolaylıkla seçimde bulunabilirsiniz. Ayrıca çalmasını istediğiniz şarkının hangi numarada olduğunu bilirseniz kumandanız sayesinde rakamları tuşlayarak istediğiniz şarkıyı açabilirsiniz. Fiyat açısından oto CD çalar fiyatları ile oto DVD çalar fiyatları birbirine yakındır. Bütçenize ve zevkinize hitap eden ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Tüm oto ses & navigasyon ürünleri için Ses Sistemleri & Navigasyon kategorimizi inceleyebilirsiniz.