Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Oto Hoparlör  için 4879 sonuç bulundu

4879 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Hoparlör

Müzik tutkunları tarafından oldukça talep gören oto hoparlör modelleri, mükemmel bir ses kalitesi sağlıyor. Arabanın içinde adeta bir konser havası yaşatan oto hoparlör, şık tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Oto hoparlör fiyatları ise farklı fonksiyonel özelliklerine ve güç kapasitesine göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Yeni Nesil Oto Hoparlör Modelleri

Yeni Nesil Oto Hoparlör Modelleri

Oto hoparlör modelleri, gelişmiş teknik özellikleri ve yeni nesil teknolojisiyle kullanıcılara yolculuk sırasında eşsiz bir müzik keyfi yaşatıyor. Ayrıca ergonomik ölçüleri ile rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Aracın amplifikatörü, ana üniteden aldığı sinyalin gücünü ve kalitesini artırarak hoparlörlere iletiyor. Bu sayede araç içinde ses çıkışı sağlanmış oluyor. Oto hoparlör, sahip olduğu yüksek frekans aralığı ile kullanıcılarına etkili bir bas performansı sergiliyor. Yüksek ses seviyesinde dahi ses kalitesi düşmüyor ve seste herhangi bir bozulma olmuyor. Oto hoparlör çeşitleri, frekans ve ses kapasitesi bakımından birbirinden farklılık gösteriyor. Aynı zamanda her birinin boyutu da değişiyor. Bu nedenle aracınıza en uygun olan hoparlörü seçmek büyük önem taşıyor. Aramid liflerinin karışımından imal edilen oto hoparlör set, son derece dayanıklı bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede uzun ömürlü kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Üzerindeki vida delikleri ile de kolaylıkla monte edilebiliyor ve çıkarılabiliyor. Böylece kullanıcıyı yormuyor ve oldukça tercih ediliyor.

Oto Hoparlör ile Yüksek Ses Kalitesi

Oto Hoparlör ile Yüksek Ses Kalitesi

Oto teyp hoparlör seti, otomobilinizin müzik sisteminin vazgeçilmez parçası olarak öne çıkıyor. Oto hoparlör, teybinizden ya da CD üzerinden dinlediğiniz müziklerin çok daha kaliteli ve yüksek ses seviyesinde olabilmesini sağlıyor. Bu sayede sürüş keyfiniz en üst seviyeye çıkıyor. Aynı zamanda aracınıza bağladığınız herhangi bir akıllı cihazdaki müzikleri de yüksek ses kalitesinde dinlemenize yardımcı oluyor. Böylece uzun yolculuklar çok daha keyifli bir hale geliyor. Yüksek sıcaklık değerlerine karşı üstün dayanıklılık gösteren oto hoparlör setleri, yeni nesil havalandırma ve soğutma sistemi ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu sayede ekstra koruma sağlıyor ve hoparlörün kullanım ömrünü artıyor. Bunun yanı sıra ekstra bas ve tiz dengesi sağlayan modeller, oto hoparlör tavsiye sayfalarında da öne çıkıyor. Çok katmanlı mika matrisli koni yapı ile donatılan bu oto hoparlör çeşitleri, yüksek performanslı ve kaliteli bir ses üretiyor. Şık görünümlü tasarım çizgileri ise aracınızın içine estetik bir detay katıyor.

Şık ve Fonksiyonel Oto Hoparlör

Şık ve Fonksiyonel Oto Hoparlör

Oto hoparlör markaları, su geçirmez özelliğe sahip olan oto hoparlörler üreterek dayanıklılığı artırıyor. Bu sayede müzikseverlerin ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacak yeni nesil teknolojiler sunuyor. Hoparlörün tasarımında kullanılan hafif elastik polimer Surround, su geçirmezlik sağlıyor. Böylece araç içinde, hoparlör üzerine herhangi bir sıvı dökülse dahi ses kalitesini kaybetmiyor. Çok delikli desenlerle üretilen Tweeter özellikli hoparlörler de mükemmel bir ses çıkışına imza atıyor. Tweeter hoparlör, tiz sesleri kusursuz bir şekilde aktarıyor. Geliştirilmiş ses sistemi sayesinde de kullanıcıya konser havasında bir deneyim yaşatıyor. Eşsiz tasarımı ve şık görünümü ile de göz dolduruyor. Oto kapı hoparlörü ise kalitesi, araçlara uygun tasarımı ve performansı ile müzik tutkunlarının tercihi oluyor. Oto kapı hoparlörü, seyir halindeyken tüm ortamı saran bir ses deneyimi yaşatıyor. Yüksek ses seviyelerinde dahi herhangi bir parazit yapmıyor. Aynı zamanda aracınızın içine sportif bir görünüm katıyor. Çift kabin özelliği ile desteklenen oto hoparlörler, oldukça net ve ayrıntılı bir ses kalitesine erişim sağlıyor. Daha fazla araç ses sistemi ürünü için Oto Ses Sistemleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.