Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

FM Transmitter  için 1482 sonuç bulundu

1482 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Yol boyunca kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlayan FM Transmitter, müzikseverlerin beğenisini kazanıyor. Bu cihaz, farklı fonksiyonel özellikleri ve zengin donanımı sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Özellikle radyo kanallarının çekmediği yerlerde devreye girerek müzik dinleme keyfinize devam etmenizi sağlıyor. FM Transmitter fiyatları ise yüksek performansına ve işlevselliğine göre ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor.

FM Transmitter ile Kesintisiz Müzik Keyfi

FM Transmitter ile Kesintisiz Müzik Keyfi

FM Transmitter, aracınızın kulaklık girişine kolaylıkla bağlanarak belirli bir frekans aralığında yayın yapmasını sağlıyor. Bu frekans, oto radyosundan hızla bulunuyor. Bu sayede birçok cihazı araçtaki ses sistemi ile dinleyebiliyorsunuz. FM Transmitter araç kiti, aracın çakmak yuvasına takılıyor ve güç açık duruma getiriliyor. Çalışmaya başladıktan sonra da LED ekranı aracılığıyla frekans noktasını görüntülüyor. Bluetooth özellikle FM Transmitter modelleri ise herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlıyor. FM Transmitter, telefonunuzun Bluetooth eller serbest özelliğine ilk kez bağlanıyorsa cihazlar arasında eşleştirme yapmak gerekiyor. Cihazlar eşleştikten sonra ise eller serbest özelliği ile telefonunuzdan arama yapabiliyor ya da gelen aramaları rahatlıkla cevaplayabiliyorsunuz. Araç FM Transmitter, telefonunuzdaki müzikleri çalmayı sağlayan A2DP işlevini de mükemmel bir şekilde destekliyor. Müzikler, arabanızın ses sistemine FM fonksiyonu üzerinden aktarılıyor. Bu sayede kaliteli ve yüksek performanslı ses sisteminin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Yankı engelleme ve gürültü azaltma teknolojisi ile de parazit yapman pürüzsüz bir ses çıkışı sağlıyor.

Konforlu Yolculuk Sağlayan FM Transmitter

Konforlu Yolculuk Sağlayan FM Transmitter

USB desteğiniz de beraberinde getiren FM Transmitter modelleri, USB disk içindeki şarkıları hızla algılıyor ve otomatik olarak çalıyor. FM Transmitter, cihazın kullanım konsolunun alt tarafında yer alan bu USB girişi ile rahatlıkla bağlantı kurabiliyor ve dilediğiniz müzikleri rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Bunun için arabanın müzik sistemini, FM radyo durumunda açmanız ve cihazları aynı frekansa getirmeniz yeterli oluyor. Çift USB girişine sahip olan cihazlar ise hem şarj için hem de müzik dinlemek için kullanabiliyor. Böylelikle akıllı telefonunuzun şarjı azaldığında ya da bittiğinde şarj etmenize yardımcı oluyor. Düşük voltajı yapısı ise enerji tasarrufunu beraberinde getiriyor. Böylece uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Micro SD kart girişi ile desteklenen modeller de FM Transmitter tavsiyesi içinde öne çıkıyor. Bu sayede Micro SD kartınızda bulunan müzikleri rahatlıkla cihazınıza aktarabiliyor ve müzik keyfinizi en üst seviyeye çıkarabiliyorsunuz. Otomatik bellek fonksiyonu sayesinde de sürekli dinlenen müzik kanallarını kaydediyor ve hazır hale getiriyor.

Şık ve Fonksiyonel FM Transmitter Modelleri

Şık ve Fonksiyonel FM Transmitter Modelleri

FM Transmitter markaları, şık tasarımlı ve son derece fonksiyonel olan ürünleri ile müzik tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Bu yenilikçi cihazlarda bulunan FM verici, radyo kanallarına bağlanabilmenize yardımcı oluyor. LED göstergeli ekran ile desteklenen FM Transmitter, aracınızın konsolunda görsel bütünlüğü bozmuyor ve modern bir görünüm katıyor. LED aydınlatmalı ekran teknolojisi sayesinde de karanlıkta dahi dilediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. FM Transmitter Bluetooth, ergonomik tasarımıyla fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda kullanışlı yapısıyla kullanıcının ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeye çalışıyor. FM Transmitter, uzaktan kumanda teknolojisi sayesinde dilediğiniz yerden ayarlanabiliyor. Böylece arka koltukta oturan kullanıcılara, tam kontrol imkanı veriyor. Yeni nesil kumandası sayesinde dinlemiş olduğunuz müzikleri rahatlıkla değiştirebiliyor ve ses ayarlarını yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda radyo kanallarında dahi hızlı bir şekilde gezinebiliyorsunuz. Gelişmiş Bluetooth mesafesi sayesinde herhangi bir takılma ya da donma gibi problemler de olmuyor. Dilediğiniz müzik çalar listesi ile FM radyo çekmese dahi yol boyunca müzik keyfiniz devam ediyor.Daha fazla araç ses sistemi ürünü için Oto Ses Sistemleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.