RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Densifique Bain Densite Şampuan 1 L
(2)
499,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Resistance Bain De Force Architecte Şampuan 250 ML
(1)
449,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Resistance Bain Extentioniste Şampuan 250 ML
(9)
485,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ML
(33)
467,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Şampuanı 250 ML + Specifique Bain Prevention 250 ML
(5)
899,90 TL
819,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Chronologiste Pre-Cleanse Regenerant Şampuanı 200 ML
(0)
629,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Elixir Ultime Le Bain Saç Banyosu 250 ML
(5)
549,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Şampuan 250 ML
(4)
467,82 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Resistance Bain Extentioniste Şampuan 500 ML
(1)
775,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Şampuan 250 ML
(24)
540,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Specifique Bain Anti Pellicuilaire Kepek Şampuanı 250 ML
(19)
388,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Chronologiste Bain Revitalisant Şampuan 250 ML
(10)
590,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Genesis Homme Bain De Masse Épaississant Şampuan 250 ML
(1)
485,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml
(0)
549,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Disiplin Şampuanı 250 ML
(46)
388,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Elixir Ultime Le Bain Şampuan 250 ML + Parlaklık Yağı 100 ML
(0)
1.350,00 TL
1.079,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Densifique Bain Densite Dökülen Saç için 250 ML
(8)
734,00 TL
499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kerastase Densifique Bain Densite Şampuan 250 ML
(81)
485,10 TL

Uzman saç bakımının öncüsü olan Kerastase, saçları güçlendirici ve yeniden yapılandırıcı ürünleri ile saçlara uzun süren sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saç bakımının ilk adımı şampuanlar ile sağlanır. Saç bakımı işlemi, saç derisinin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Cildin sağlığına önem verildiği kadar saç derisinin sağlığına da gereken önemi ve hassasiyeti göstermek gerekir. Zira sağlıklı saçlara ve saç derisine sahip olmanın en önemli detayı doğru şampuan kullanımında saklıdır. Doğru şampuan kullanıldığı takdirde hem saçlar doğal ve parlak görünüm kazanır hem de saç derisinin beslenmesi daha sağlıklı olur. Kerastase şampuan, saçın ihtiyaç duyduğu gerçek beslenmeyi sağlar ve saçların daha canlı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda saç köklerinin de beslenmesini sağlar. Kerastase şampuanlar, mat ve yıpranmış saçlar için en etkili bakım şampuanları arasında yer alır. İçerisinde yer alan özel vitaminler sayesinde saçlar, yoğun bir şekilde beslenmiş olur. Kerastase şampuanların hem erkekler için hem de kadınlar için ayrı ayrı çeşitleri bulunur. Erkekler ve kadınlar kendi saç tiplerine göre istedikleri ürünleri özelliklerine bakarak seçebilirler. Kerastase şampuan erkek serileri ve Kerastase şampuan kadın serileri olarak birbirinden farklı çeşitler yer alır. Kerastase’ın şampuanların yanı sıra saç kremi çeşitleri, farklı türdeki jelleri, saç bakım setleri gibi birbirinden değişik ürünleri de mevcuttur.

Saç Tipine ve Özelliklerine Göre Kerastase Şampuanlar

Saç Tipine ve Özelliklerine Göre Kerastase Şampuanlar

Kerastase şampuanlarının saç tipine ve özelliklerine göre birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Bu sayede tek tip şampuanlar kullanmak yerine Kerastase şampuanın farklı özellikteki şampuanları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kerastase şampuanlarının erkeklere özel olan ürünleri de mevcuttur. Daha hacimli ve daha parlak, aynı zamanda kepeksiz bir saç isteyen erkekler Kerastase şampuanlarını kullanarak diledikleri saçlara sahip olabilir. Kerastase erkek şampuanları kendi içinde ayrıca kepeğe karşı etkili, hacimli saçlar, parlak ve gür saçlar için olmak üzere çeşitli türlere ayrılır. Böylelikle türlerin çoğalmasıyla birlikte saçlara ve saç derilerine uygulanması gereken işlemler daha titiz ve doğru bir şekilde yapılabilir. Kadınlar, erkeklere göre saçlarına ve saç derilerine daha çok özen gösterir. Bunun temel nedenlerinden biri kadınların erkeklere göre daha bakımlı ve özenli olmak istemesinden kaynaklanır. Ancak unutulmamalıdır ki kadınların bakımının ve güzelliğinin en önemli parçalarından biri de saçlarıdır. Dolayısıyla saçların daha parlak, daha gür ve daha hacimli olması kadınların bakımında önemli bir rol oynar. Kerastase şampuanları ise bu bakımı en üst kaliteye çıkaracak özel formüllere sahiptir. Kerastase şampuan kullananlar daha bakımlı ve özenli saçlara sahip olur. Seyrek saçlara sahip olmak hem erkeklerin hem de kadınların hiç istemediği durumlardan biridir. Saçların gür veya hacimli olması hem görünüşü daha güzel seviyeye çıkarır, hem de kişinin sahip olduğu özgüveni yükseltir. Kerastase hacimlendirici özel şampuanlar, hem erkekler hem de kadınların saçlarını tedavi ederek besleyici bakım yapar. Dolayısıyla seyrek ve dökülen saçlara sahip olanlar, Kerastase’ın özel formüllü şampuanları sayesinde istedikleri hacimli saçlara kısa sürede sahip olabilir. Kadınlar ve erkeklere özel, ayrı olarak üretilen şampuan serileri, kullanıcılara şampuan seçiminde kolaylık sağlar. Seyrek saçlara sahip olan erkekler hacimlendirici şampuanları kullanabilir; ancak erkekler için özel olarak üretilmiş yoğunlaştırıcı şampuanları da tercih edebilirler. Seyrek saçların daha yoğun bir görünüm kazanmasını sağlayan Kerastase özel yoğunlaştırıcı şampuanlar sayesinde daha gür ve yoğun saçlara sahip olabilmek mümkündür. Her saç tipine sahip olan kişilerin en büyük korkularından biri olan saç dökülmeleri, günümüzde neredeyse her dört erkek veya kadından birinde görülür. Saç dökülme probleminin temel nedenlerinden biri saçların ve saç derilerinin doğru beslenmemesidir. Doğru şampuan ve nemlendiriciler sayesinde saç dökülmesini önlemeniz mümkündür.

Kerastase Şampuan Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kerastase Şampuan Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kerastase şampuan seçimi yaparken en önemli noktalardan biri saçların tipinin ve özelliğinin iyi bilinmesidir. Saç tipinizi ve özelliklerini bilmeniz, saçınız için en sağlıklı ürünü seçmenizi kolaylaştıracaktır. Kepekli saçlara sahip olan biri eğer hacimlendirici şampuan türü kullanırsa saçlarında oluşan kepeği tam olarak yok edemez. Burada en önemli nokta saç tiplerini tanımak ve saçlara en uygun, en doğru şampuanı seçebilmektir. Eğer saçları ve saç tiplerini tanımak konusunda yeterli bir bilgiye ve donanıma sahip değilseniz, uzman bir doktora danışarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Kullanmanız gereken saç bakım ürünlerinin içeriği konusunda onlar da size gerekli bilgiyi verecektir. Saçlarınızı tanındıktan sonra artık kendiniz için doğru şampuanı kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Kepekli saçlar için Kerastase şampuan kepek karşıtı türü kullanılabilir. Seyrek saçlar için ise hacimlendirici ya da yoğunlaştırıcı özelliğe sahip Kerastase şampuanlarından birini seçebilirsiniz. Saç dökülmelerine karşı, dökülme önleyici özelliği bulunan Kerastase şampuanlar en doğru tercih olacaktır. Kerastase dökülme önleyici şampuan ile çok büyük bir problem haline gelen saç dökülmesinin önüne geçebilir; saç ve saç derisini doğru besleyen Kerastase sayesinde ileride oluşabilecek saç dökülmelerini önleyebilirsiniz. Kerastase şampuan çeşitleri her saç tipine ve özelliğine göre farklı içeriklerle üretildiğinden dolayı saçın ihtiyacına göre tercih yapılabilmesi mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, saçların ihtiyacına göre doğru ürünün tercih edilmesidir. Çeşitli sağlık problemlerinden dolayı ya da saçın doğru beslenememesinden kaynaklı olarak saçlarda kepek oluşabilir. Kerastese şampuan kepek karşıtı özelliğiyle saçların kepeklenmesine engel olunabilir, süregelen kepek sorunu düzenli bir kullanım sonrasında ortadan kaldırılabilir. Kerastase kepek karşıtı şampuanlar kadın ve erkek saç derisinin özelliklerine göre farklı içeriklerle geliştirilir. Bu sayede hem kadınlar hem de erkekler kepek karşıtı Kerastase şampuan çeşitleri kullanabilir.

Kerastase Şampuan Fiyatları Ne Kadardır?

Kerastase Şampuan Fiyatları Ne Kadardır?

Kerastase şampuan fiyatları, üretilen şampuanların çeşitlerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca şampuanların hacimleri de fiyatları konusunda belirleyici bir rol oynar. Kerastase şampuanlar tekli ya da çoklu paketler halinde satışa sunulur. Dolayısıyla ihtiyaca göre dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Tekli paket yerine çoklu paketleri tercih ettiğiniz takdirde sizin için daha avantajlı olabilir. Örneğin bazı indirim dönemlerinde üç şampuanlık bir çoklu paketi, iki şampuan fiyatına alabilmeniz mümkündür. Kerastase şampuan yorum ve puanlamaları da ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kullanıcı deneyimlerine bakıldığında; Kerastase şampuanların saç köklerini tam ve doğru bir şekilde beslediği, saçların bu bakım sonrasında daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandığı görülebilir. Kerastase şampuanlar saç tiplerine ve özelliklerine göre de çoklu paketler halinde satılır. Paket dahilinde bulunan şampuanların özelliklerine bakarak sizin için en uygun şampuanı tercih edebilirsiniz. Kerastase şampuan erkek ve Kerastase şampuan kadın serilerinden dilediğiniz çoklu paketi seçerek sevdiğiniz şampuanı uygun bir fiyata alabilir ve daha uzun süre kullanabilirsiniz. Tüm Kerastase bakım şampuanı çeşitlerini sayfalarımızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.