Köstekli Saat 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Smael Tren Tasarımlı 47 MM Köstekli Cep Saati
Smael Tren Tasarımlı 47 MM Köstekli Cep Saati
(3)
329,00 TL
149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samstar İsim Yazılabilir 47 MM Retro Köstekli Cep Saati
(0)
292,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samstar Osmanlı Tuğra İşlemeli Kişiye Özel 50 MM Köstekli Cep Saati
Samstar Osmanlı Tuğra İşlemeli Kişiye Özel 50 MM Köstekli Cep Saati
(4)
298,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samstar Kişiye Özel TCDD Tren Kabartmalı 47 MM Köstekli Cep Saati
(0)
292,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Osmanlı Tuğra Kabartmalı İsim Yazılabilir 47 MM Retro Köstekli Cep Saati
(0)
305,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

G-Sport POLO Atatürk Imzalı Gümüş Köstekli Cep Saat ATATÜRKİMZALI
G-Sport POLO Atatürk Imzalı Gümüş Köstekli Cep Saat ATATÜRKİMZALI
(1)
109,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kronen & Söhne KSP04 Köstekli Cep Saati

REKLAM

Kronen & Söhne KSP04 Köstekli Cep Saati
(0)
1.299,99 TL
1.039,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Smael Ay Yıldız Kabartmalı 50 MM Köstekli Cep Saati
(3)
239,00 TL
219,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kronen & Söhne KSP02 Köstekli Cep Saati
Kronen & Söhne KSP02 Köstekli Cep Saati
(2)
1.299,00 TL
1.039,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Coliseum İki Kalpli Eskitme 27 MM Kolye Saat
Coliseum İki Kalpli Eskitme 27 MM Kolye Saat
(1)
129,00 TL
110,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gogoey Tren Tasarımlı Türk Bayrağı Zincirli Köstekli Cep Saati
(1)
219,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mustafa Kemal Atatürk Resimli İmzalı Cep Saati
(1)
287,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Nacar NC11-496838-Asa Köstekli Cep Saati
Nacar NC11-496838-Asa Köstekli Cep Saati
(2)
2.390,00 TL
2.270,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tren Logolu Köstekli Zincirli Bronz Cep Saati
(0)
169,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kronen & Söhne KSP03 Köstekli Cep Saati
Kronen & Söhne KSP03 Köstekli Cep Saati
(0)
1.299,00 TL
1.039,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

İsim Yazılabilir 45 MM Köstekli Cep Saati
(0)
293,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Skmei Ay Yıldız Türk Bayrağı Tasarımlı Zincirli Ouartz Köstekli Cep Saati
(0)
219,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Daks ABD Hava Kuvvetleri Armalı 24 MM Köstekli Cep Saati
(0)
191,54 TL

Köstekli Saat

Saat, gün boyunca hangi saat diliminde olduğunuzu görebilmeniz açısından oldukça işlevsel bir üründür. Gün içerisinde zaman planlamanızı daha iyi yapmanıza yardımcı olan saatler kadın, erkek ve çocuk gibi her kategoriden kişilerin tercihidir. Herkes kesimden insan için aksesuar oldukça önemli bir konudur. Giyilen kıyafete uyum sağlaması ve kıyafet ile bir bütün halinde durması bakımından hem kadınlar hem de erkekler aksesuar seçimine önem verir. Oldukça etkileyici ve modern bir kombin tamamlayıcısı olan aksesuarlar arasında yer alan en önemli aksesuar saatlerdir. Kombinin tamamlayan bir aksesuar olmasının yanı sıra çok daha işlevi bulunmaktadır. Her zevke ve isteğe göre farklı saat seçenekler yer almaktadır. Kıyafetleriniz ile bir bütün oluşturacak olan saatler, bazı kişiler için bir tutku halindedir. Bu tutkunun nedeni saatin manevi değeri ya da saat modellerinden alınan zevktir. İlk zamanlarda tek tip saat modelleri bulunuyorken gün geçtikçe teknolojinin ve dünyanın değişmesi ile birlikte daha pek çok çeşitte saat üretilmektedir. Zamanı takip etmenize yardımcı olan saatler, hayatınızı daha kolay bir hale getiriyor. Zamanı daha iyi takip etmenizin yanı sıra modern ve şık görüntüleri ile de ilgi odağı oluyor. Bazı kişiler eski zamanlarda kullanılan saat modellerini tercih ederken bazı kişiler de daha modern saat modellerini tercih etmektedir. Yüzlerce saat çeşidi bulunmaktadır. Bu saat çeşitleri arasında karar vermek de oldukça zor bir durum olabiliyor. Günümüzde zamanın iyi bir şekilde yönetilmesi ve zamanın iyi bir şekilde değerlendirilmesi önemlidir. Öylesine bir şekilde tercih etmiş olduğunuz saat, sizlere yalnızca saati söyler. Ancak kendi tarzınıza uygun bir saat tercih ettiğinizde kendi zamanınızı nasıl ve ne şekilde değerlendireceğinize karar veren kişi siz olacaksınızdır. Kol saati, duvar saati ve telefon saati gibi pek çok saat modeli bulunuyor. Bu saat çeşitlerinin yanında daha klasik bir yapıda olan saat modeli ise köstekli saat modelidir. Bu saat halk arasında serkisof saat ya da cep saati olarak da bilinmektedir. Bu saat modeli kendi içerisinde de farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Nostaljik ve antika ürünlerden hoşlanan ve bu ürünleri kullanmaktan zevk alan kişilerin tercih ettiği bu saat modeli günümüzde farklı markalar tarafından hâlâ kullanılmaktadır. Köstekli saat, oldukça ilgi çekici ve şık bir görüntüye sahiptir.

 Köstekli Saat Özellikleri

Köstekli Saat Özellikleri

İnsanların hayatını büyük oranda kolaylaştıran saatler özellikle gün boyunca pek çok işi yapmaya çalışan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Günlük hayatın daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlaması ile hayatınıza pratiklik katıyor. Üretilmiş olduğu ilk günden itibaren farklı modeller ve tasarımlar ile kişilerin karşısına çıkan saat modelleri günümüzde teknolojinin gelişmesi ile daha da farklı tasarımlar ile yer almayı başarmıştır. Zamanı takip etme ihtiyacı kişilere göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kişiler maddî açıdan zamanı takip etmek isterken bazı kişiler eğitim açısından, iş açısından ya da takip ettiği bir dizinin yeni bölümü açısından zamanı takip etmek ister. Her türlü saate bakma ihtiyacının olması günlük hayatın vazgeçilmez eylemlerinden birisidir. Saat çeşitlerinin en ilgi çeken modellerinden olan köstekli saat, özellikle geçmiş zamanlarda çok sık kullanmıştır. Günümüzde de bazı saat tutkunları tarafından hala saklanan ve üretilen bu saat modeli, tarihî bir atmosfer yaratıyor. Antika koleksiyonu bulunan kişiler bu saat modellerine koleksiyonlarında kesin olarak yer vermektedir. Eğer bir koleksiyonunuz yoksa ve koleksiyon yapmak istiyorsanız bu saat çeşitleri koleksiyonların vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Bütün ürün kategorilerinde olduğu gibi bu köstekli saat kategorisinde de pek çok modelde ve tasarımda ürün seçeneği yer alıyor. Bu geniş ürün seçeneği ile de farklı tarzlara sahip olan kişilere kolay bir şekilde hitap etmek mümkündür. Bu saat modellerinin en önemli özelliği cepte taşınabilir olmasıdır. Geçmiş zamanlara bakıldığında özellikle erkeklerin ceplerinde sürekli olarak taşıdığı görülmektedir. Cep saati modelinin ucuna koyulabilen zincir ile de bu saati cebinize kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Günümüzde de saatin daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için farklı boyutlarda bulunan köstekli saat modelleri üretilmektedir. Bu durum kullanıcıların daha kolay bir şekilde saat taşımaları ve zaman takibi yapabilmeleri için tasarlanmaktadır. Eski zamanlardaki saat modelleri, günümüzde tasarlanan saat modellerine göre daha küçük yapıda bulunmaktadır. Çünkü kişilerin ceplerinde daha küçük yer kaplaması açısından kullanıcıya büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Sahip olduğu boyut dışında model ve tasarım bakımından da farklı şekillerde üretilmektedir. Bu tasarımlar tamamen kullanıcıların tarzına ve beğenisine hitap edecek şekilde bulunmaktadır. Oldukça geniş ürün seçeneğine sahip olan bu cep saati modelleri kombinlerinizi daha ilgi çekici bir hale getirecektir.

 Köstekli Saat Çeşitleri

Köstekli Saat Çeşitleri

Her üründe olduğu gibi saatte de birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Bu modeller tamamen kişilerin beğenisine ve tarzına hitap edecek şekilde olmasının yanı sıra onların ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Saat çeşitleri arasında özel bir yere sahip olan köstekli saat diğer saatler ile aynı işleve sahip olmasının yanında sahip olduğu tasarımlar ile de dikkatleri çekiyor. Özellikle iç ceplerde taşınan bu saatlerin sahip olduğu farklı hava ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Köstekli saat çeşitlerinden ilki kurmalı köstekli saat modelidir. Bu saat modeli herhangi bir pile ya da elektrik kaynağına gerek duymadan çalışmaktadır. Diğer saat modellerine göre daha farklı bir çalışma şekline sahiptir. Zemberek yayı sistemi ile çalışan bu saat çeşidi bu yaya bağlı olarak bir çalışma işlemi gösterir. Elle sıkıştırılan bu yay, gevşeme gösterdikçe bir gücün oluşmasına yardımcı ve bu sayede saat çalışmaya başlar. Saatin yan tarafında bulunan parça ile de manuel şekilde sıkıştırılır ve bu sayede sürekli olarak bir güç üretimi sağlanır. Bu saat modelinin bir diğer adı mekanik köstekli saat olarak bilinmektedir. Bir başka saat modeli de pilli köstekli saat modelidir. Bu saat modeli ise gücünü pilden almaktadır. Şimendiferli saat modeli ise yine eski zamanların vazgeçilmez saat modelleri arasında yer almaktadır. Genel olarak tren alanlarında kullanılmaktadır. İstasyon şefleri tarafından oldukça sık kullanılan bu saat modeli, trenin hareket saatini belirlemekte yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan günümüzde son derece önemli bir yere sahiptir. Demiryolu kullanımının oldukça yaygın olduğu dönemde yalnızca demiryolunda çalışan kişilerde görülen bu saat modeline sahip olmak günümüzde oldukça kolaydır. Eğer saat koleksiyonunuza bir ekleme yapmak istiyorsanız bu saat modeli oldukça güzel bir parça olacaktır. Geleneksel ve antika tarzından hoşlanan kişilerin tarzına hitap eden kişiler için son derece ilgi çekici bir ürün olan bu saatler, modelleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bazı saat modellerinde rakamlar roma rakamları ile belirtilirken bazı saatlerde de normal rakamlar yer alıyor. Bu durum da tamamen kişilerin isteğine ve tercihine bağlı şekilde değişmektedir. Koleksiyonlar için eşsiz bir parça olan bu saatler dijital köstekli saat ve çelik köstekli saat modelleri ile de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Köstekli Saat ve Nostalji

Köstekli Saat ve Nostalji

Eski zamanlardan itibaren hem bir aksesuar hem de zamanı öğrenebilmek açısından oldukça kullanışlı olan saatler kişilerin tarzını tamamlayan bir ürün olarak da kullanılmaktadır. köstekli saat çeşitleri kişilerin beğenisine uygun olacak şekilde sunulmaktadır. Zamanı daha iyi bir şekilde değerlendirebilmek ve yönetebilmek için kullanılan saatler kişilerin kullanımı için gerekli olmaktadır. Bu saatler sayesinde her an telefona bakmaya ya da yanınızda saat taşımaya gerek kalmıyor. Bu durum da günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi olan telefon bağımlılığının önüne geçiyor. Her yaştan kişiye hitap etmeyi başaran cep saati modelleri sizlere büyük oranda kolaylık ve konfor sunuyor. Farklı tasarım ve renklerde karşınıza çıkan bu ürün, kendi tarzınızı belirlemede de büyük oranda yardımcı oluyor. Özellikle koleksiyoncu ve antikacı kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir model olsa da nostaljik havayı sürdürmek isteyen kişiler tarafından da günümüzde kullanılmaktadır. Yalnızca erkekler için üretilmeyen bu saat modeli aynı şekilde kadınlar için de üretilmektedir. Erkekler için üretilen köstekli saat modellerinin yanı sıra kadınlar için üretilen köstekli saat modeli daha feminen bir havadadır. Aksesuar denildiğinde akla ilk gelen ürün saattir. Saatler şık ve estetik tasarımları ile kullanıcılar tarafından vazgeçilmez bir üründür. Geçmiş zamandan itibaren popülerliğini hala koruyan cep saati, kişilerin ilgisini çekmektedir. Bu saat modelini kullanan kişiler aynı zamanda belirli bir kişiliğe de sahiptir. Geçmiş zamanlarda giyilen yeleklerin ya da gömleklerin ceplerinde taşınan bu saatlerin köstek adını almasının sebebi sahip olduğu zincirdir. Özellikle erkeklerde kombinin tamamlanmasını sağlayan köstekli saat, kişiye şık ve klasik bir görünüm katıyor. Moda takipçisi olan ve görüntüsüne önem veren kişilerin klasik bir kombin gerçekleştirdiğinde tercih ettiği bu saat modeli geniş bir kesim tarafından tercih ediliyor. Kombinin detayları arasında yerini alan bu saat sahip olduğu zincir ile şık bir detay olarak görünür. Koleksiyonunuzda bulundurduğunuz saat modelini ise kılıfında saklamanız gerekmektedir. Bu sayede herhangi bir darbeye karşı daha korunaklı olur. Bu da saati uzun yıllar boyunca güvenle kullanmanıza ve korumanıza imkân sağlar. Oldukça kaliteli ve orijinal köstekli saat modellerinin bulunması kullanıcıların da ilgisini çekmektedir. Farklı modellerde yer alan saat çeşitleri arasından istediğiniz modele filtre kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 Köstekli Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köstekli Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geleneksel ve nostaljik tasarımdan hoşlanan kişiler için özel olarak üretilen cep saati, son derece estetik bir görüntüye sahiptir. Geçmiş zamanların duygusuna sahip olmak ve o zamanları daha iyi hissetmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen köstekli saat çeşitleri, hem günlük kullanım hem de özel kullanım bakımından rahatlıkla kullanılıyor. Birbirinden farklı ve çarpıcı tasarımları ile bu saat modelleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sahip olduğu etkileyici ve estetik görüntüsü ile bu saat modelleri oldukça iyi bir hediye alternatifidir. Eşiniz, babanız ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız için oldukça güzel bir hediye tercihi olan bu ürünler ile kişiye özel köstekli saat modelleri arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Doğum günü, babalar günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz oldukça nostaljik bir hediye seçeneğidir. Bu saat modelinin yanı sıra böyle özel günler için resimli köstekli saat modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde sevdiğiniz kişinin ya da hediye alacağınız kişinin resmini koyarak onlara güzel bir hediye verebilirsiniz. Böylece ömür boyu unutamayacağı ve her gördüğünde sizi hatırlayacağı bir hediye verebilmeniz mümkündür. Her üründe olduğu gibi saat seçiminde de dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Köstekli saat modeli genel olarak nesilden nesle aktarılan bir saat modeli olduğu için oldukça anlamlı ve özel saatlerdir. Bu nedenle eğer bir kişiye hediye olarak almayı düşünüyorsanız uzun süre boyunca korunabilecek bir yapıda olan modeli tercih etmek gerekir. Alacağınız saatin seçiminde zincir ya da kılıf gibi parçaların bulunması önemlidir. Çünkü bu parçalar bu saat modelinin vazgeçilmez parçalarındandır. Eğer satın almak istediğiniz ürünün bir yandan da modern bir havaya sahip olmasını istiyorsanız günümüzde bu modellerde ürüne ulaşmak son derece kolaydır. Eğer daha nostaljik bir yapıda cep saati arıyorsanız da kurmalı köstekli saat modelleri tercih edilebilir. Antika bir görünüme sahip olmasının yanında zamanı daha iyi görebilmenize ve takip edebilmenize yardımcı olan bu saat modellerine daha havalı bir görüntü katmak istiyorsanız pusulalı köstekli saat modellerini tercih edebilirsiniz. Her zaman kaliteli ve orijinal ürünlerin bulunduğu ürün sayfası, her zevke ve tarza hitap edecek şekilde sizlere sunuyor.

 Köstekli Saat Fiyatları

Köstekli Saat Fiyatları

Çok eski zamanlarda erkek modası açısından önemli bir aksesuar olan cep saati, günümüzde de satılmaya devam etmektedir. Günümüzün şıklığını koruyan ve sürdüren bu saat modelleri geleneksel ve nostaljik görünümü ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Orijinal ve klasik ürünleri kullanmayı seven kişiler için eşsiz bir ürün olan köstekli saat, kullananların sahip olduğu tarzı yansıtmaktadır. Sahip olduğu tasarımlar ile de ilgi odağı olmaktadır. İşlemeli köstekli saat modelleri sahip olduğu klasik çizgiler ile kullanıcısına uzun yıllar boyunca eşlik ediyor. Üretiminde kullanılan malzemeye göre de farklı tasarımlara ve modellere ayrılan bu saat, gümüş köstekli saat ve altın köstekli saat şeklinde yer almaktadır. Herkes satın aldığı ürünün oldukça kaliteli ve sağlam olmasını ister. Kaliteli köstekli saat çeşitleri ile istediğiniz ve beğendiğiniz modeli sevdiğiniz kişiye ya da kendinize satın alabilirsiniz. Antika eşyaları kullanmaktan zevk alan ve koleksiyon yapmayı seven kişiler için eşsiz bir parça olan bu saatler, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Nesiller boyunca kalitesini koruyan ve uzun yıllar kullanılabilen cep saati, herkesin zevkine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu bakımdan oldukça geniş bir model seçeneğine sahiptir. Zamansız ve sıra dışı bir görüntüye sahiptirler. Günümüzde üretilen bu saat modelleri, modern detaylar ile süslenerek sizlere yepyeni bir ürün sergiliyor. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen özel tasarımlı ürünler arasından sevdiğiniz kişilerin fotoğrafını koyabileceğiniz modeller de bulunuyor. Nostaljik açıdan değerli olan saatlerin bakımı oldukça kolaydır. Bir metal cilası ile hafif bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bir bez yardımı ile yapacağınız bu temizleme işleminde saatiniz eski parlaklığına sahip olacaktır. Köstekli saat özellikleri dikkate alındığında bir iki modelin dışında diğer saatler ile aynı işlevi gördüğü görülmektedir. Ancak bu saatler manevî açıdan daha değerli bir yapıdadır. Bu bakımdan geçmişine değer veren kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu saat modelinin sahip olduğu zincirin iki farklı görevi vardır. İlki, saatinizin kıyafetinize sabitlenmesini sağlamaktadır. İkincisi ise saatin görüntü açısından tamamlanmasına yardımcı olur. Bu nedenle saatinizin zinciri için saatinizle aynı malzemeden yapılmış olan bir zincir tercih etmeniz gerekmektedir. Köstekli saat fiyatları ürünün modeline, üretiminde kullanılan malzemesine göre değişkenlik göstermektedir.

Köstekli Saat Nedir?

Köstekli saat bir zincir aracılığı ile kıyafetinizin istediğiniz yerine takılarak kullanılan bir saat modelidir. Zincir ile kullanıldığı için köstekli denilmektedir. Ancak cep saati adı ile de karşınıza çıkabilir.

Köstekli Saat Nasıl Takılır?

Bu saat modelini zincir aracılığı ile kıyafetinizin belirli kısımlarına sabitleyebilirsiniz. Bu sayede ortaya güzel ve estetik bir görüntü çıkacaktır. Eğer saatiniz uzun bir zincire sahip ise karşı cep kısmına da sabitleyebilirsiniz.

Köstekli Saat Nasıl Kurulur?

İç kısımda yer alan mekanizmanın dış kısımda yer alan kol yardımı ile gererek kurulabilen saatler, yavaş bir şekilde gerilimi boşaltmasının sonucu olarak bir sonraki kurma işleminize kadar çalışmaktadır.

Köstekli Saat Nasıl Kullanılır?

Her saat modeli gibi köstekli saat modeli de ilk olarak zaman yönetimi yapmak ve zamanı daha iyi değerlendirebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Bunun dışında kurulumu gerçekleştiğinde normal saat gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.