Polar Giysiler 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Çocuk Polar Fume-140
(0)
799,00 TL
SEPETTE
584,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Greenland Check Erkek Polar 1704131 7015 Mavi-S
Jack Wolfskin Greenland Check Erkek Polar 1704131 7015 Mavi-S
(0)
740,94 TL
SEPETTE
544,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Çocuk Polar
(0)
799,00 TL
SEPETTE
584,00 TL
RECTANGLERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Erkek Polar Kingsway Jacket
(0)
2.879,99 TL
SEPETTE
2.819,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko M Erkek Outdoor Polar 1709521-6000 Siyah
(1)
749,00 TL
SEPETTE
719,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar - 1704141-6000
(0)
779,99 TL
SEPETTE
749,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Kadın Polar - 1703771-1910
(0)
779,99 TL
SEPETTE
671,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko M Erkek Outdoor Polar 1709521-1010 Lacivert
(0)
749,00 TL
SEPETTE
719,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Dna Grizzly Erkek Polar - 1709981-6350
(0)
3.297,99 TL
SEPETTE
3.237,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar - 1704141-6046
(0)
779,99 TL
SEPETTE
749,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar - 1704141-1010
(0)
779,99 TL
SEPETTE
671,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar - 1704141-5052
(0)
779,99 TL
SEPETTE
749,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Kadın Polar Turkuaz
Jack Wolfskin Gecko Kadın Polar Turkuaz
(0)
749,99 TL
SEPETTE
719,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar Kırmızı
Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar Kırmızı
(0)
749,99 TL
SEPETTE
719,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar Gri
(0)
749,99 TL
SEPETTE
719,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Kadın Polar Gri
(0)
749,99 TL
SEPETTE
719,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Çocuk Polar Lacivert
(0)
649,99 TL
SEPETTE
619,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jack Wolfskin Gecko Erkek Polar Haki
(0)
749,99 TL
SEPETTE
719,99 TL

Soğuk kış ayları ve ilkbaharın serin dönemlerinde vücudu sıcak tutmak üzere mont ve ceket gibi dış giyim ürünlerinden istifade edilebiliyor. Bu temel dış alan parçalarının yanı sıra yumuşaklığı ve güçlü yalıtımı ile polar giyim ürünleri de soğuk hava şartlarına karşı koruma elde edebilmek için tercih edilebiliyor. Alman dış giyim markası Jack Wolfskin polar modelleri ile erkek ve kadınların tarzlarını dikkat çekici kılıyor; sunduğu teknik özelliklerle kış aylarında üstün yalıtımla koruma sağlıyor. Birbirinden farklı görünümler ortaya koyan ve teknik özellikleriyle birbirinden ayrılan Jack Wolfskin polar çeşitleri sayfamızda yer alıyor. Hemen sayfamızı inceleyerek sizin için uygun özellikler taşıyan bir model alternatifini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Jack Wolfskin Polar ile Soft, Zarif ve Dikkat Çekici Kombinler Yaratın

Jack Wolfskin Polar ile Soft, Zarif ve Dikkat Çekici Kombinler Yaratın

Polar, polyester malzemeden üretilerek yumuşak doku kazandırılmış, hafif ve kabarık görünüme sahip kumaştır. Polar kumaşlar, dayanıklı olmalarının yanı sıra yalıtım açısından da verimlilerdir. Bu açıdan özellikle kış ayları için üretilen çeşitli giyim ürünlerinde lokal ya da bütün olarak polar malzemelerden faydalanılır. Bütün itibarıyla polar kumaş kullanılarak üretilen üstlere kumaşın ismi verilir. Jack Wolfskin, dış giyim ürünü üreticileri arasında polar malzemeyi oldukça efektif olarak kullanan isimlerdendir. Kadın ve erkekler için polar tasarımlarını özgün yorumuyla birleştiren marka, doğanın zorlu şartlarına karşı etkin koruma gösteren polarlarında, dikkat çekici görünümler ortaya koyuyor. Jack Wolfskin polar ceket ve sweat seçenekleri olarak piyasada yer alıyor. Her iki cinsiyet için de farklı görünümlerle tasarlanan bu polarlar ayrıca çok sayıda renk seçeneği ile tüketicilere sunuluyor. Markanın ürün sayfası incelendiğinde Jack Wolfskin polar bayan seçeneklerinde sarı, kırmızı, turuncu, yeşil, mavi ve kahverengi gibi canlı, doğal renklerin hakim olduğu görülebiliyor. Kalınlıkları birbirinden farklı olan ve bu nedenle de yüzey dokusu değişkenlik gösteren Jack Wolfskin polar kadın modelleri günün her saatinde sportif giyim tarzınızın tamamlayıcısı olabiliyor. Marka benzer kreatif tasarım niteliklerine erkekler için piyasaya sürdüğü polarlarda da ortaya koyuyor. Jack Wolfskin polar erkek kullanıcılara hitap eden siyah, gri, kahverengi, lacivert, hardal sarısı gibi renklerle tercih edilebiliyor. Farklı tarzlara sahip erkeklerin kendileri için uygun olan modeli tercih edebilmesi için farklı renklerle satışa sunulan modeller ayrıca kesim özellikleriyle de birbirlerinden ayrılıyorlar. Ceket formundaki alternatifler yakadan uca fermuarlı görünümleriyle serin havalara uygun bir ceket gibi kullanılabiliyorlar. Öte yandan sweat tasarıma sahip polar seçenekleri ise mont altından sıcak tutması için giyilebiliyor ya da günlük kombinlerde üst olarak kullanılabiliyorlar. Siz kendi kullanım amacınıza ve tarzınıza uygun olan Jack Wolfskin polar ne kadar fiyatla piyasada yer alıyor öğrenmek, beğendiğiniz modeli hızlı bir şekilde satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Jack Wolfskin Polar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Jack Wolfskin Polar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alman dış giyim markası Jack Wolfskin, ağırlıklı olarak dağcılık ve kampçılık ile uğraşan kitleye hitap eden ürünleriyle piyasada yer alıyor. Son dönemde oldukça büyük popülerlik kazanan giyim ürünlerini genel tüketici kitlesine özel olarak yorumlayan marka, polarlarıyla da beğeni topluyor. Özellikle soğuk hava şartlarına karşı üstün koruma performansı gösteren polarlar, tüketiciler tarafından oldukça ilgi görüyor. Markanın birbirinden şık görünümler sunan polarları teknik özellikleri açısından değerlendirildiğinde, Jack Wolfskin’in teknolojik açıdan gelişmiş standartlarını bir kez daha etkin bir şekilde kullandığı görülebiliyor. Nanuk 150 polar kumaş ile tasarlanan Jack Wolfskin polar kullananlar için hafifliği, sıcaklığı ve rahatlığı yeniden tanımlıyor. Polyester mikrofiber malzeme kullanılarak üretilen polar kumaş, üstün nem aktarım özelliği sayesinde kullanıcının polar içinde sıcak kalmasını sağlarken terleme faktörüne karşı da etkin bir koruma sağlıyor. Zorlu şartlara ve aşınmaya karşı yüksek dayanım göstermesi için gelişmiş endüstriyel teknikler kullanılarak tasarlanan polarlar, rüzgar geçirmiyor; pürüzsüz dokusuyla rahat hissetmenizi sağlıyorlar. Jack Wolfskin polar nasıl şartlara uyum gösteriyor incelendiğinde, NANUK 300 TWINLOFT tasarım modellerin hayvan kürküne benzer kalınlığının ekstrem soğukluk şartlarında dahi üstün ısı yalıtımı sağladığı görülebiliyor. Bu yönden özellikle kış aktivitelerinde ve yüksek tırmanışlarda tercih edilebilen polarlar esnek özellikleriyle de fiziksel aktiviteleri kısıtlamıyorlar. Jack Wolfskin polar yorum ve değerlendirmeleri de incelendiğinde ürün alternatiflerinin ayrıca hafiflik düzeyleriyle de alanlarında fark yarattığı anlaşılıyor. Özellikle koşu ve tırmanış gibi aktivitelerde sporcuların arzu ettikleri hafifliği sunan modeller arasında 350 gram gibi oldukça düşük ağırlıktaki seçenekler yer alıyor. Yoğun fiziksel aktivite esnasında kolların ve bel bölgesinin esnek şekilde hareket edebilmesini sağlayan modeller, vücut sıcaklığınızı korurken meydana gelecek aşırı ısınmaya karşı da nefes aldıran özelliğiyle dengeleyici rol oynuyor. Rüzgara karşı üstün koruma sağlayan polarlarla aktivitelerinize ara vermeden yola devam edebilirsiniz. Jack Wolfskin polar fiyatları modellerin serilerine ve sezonlarına göre farklılık gösteriyor. Fiyatlar ve özellikler hakkında çeşitli bilgileri incelemek üzere sayfamıza göz atabilirsiniz.

Jack Wolfskin Polar ile Günü Konforla Geçirin

Jack Wolfskin Polar ile Günü Konforla Geçirin

Modern moda endüstrisinin bir parçası olarak Jack Wolfskin, sektörde kendisine özgü bir alanda yer alıyor olmasının da verdiği özgüven ile ürünlerini yaratıcı özellikleriyle piyasada tanıtıyor. Geleneksel görünümleri benimseyerek, spor disiplinlerine saygı duruşunda bulunan marka polarlarında bu nedenle özellikle olası zor şartları hayal ederek teknik özelliklere yer veriyor. Kadınlar için onların anatomilerine uygun kesim standartları taşıyan polar seçenekleri tasarlayan marka, tam ve yarım fermuarlı modellerle ürün sayfasında kendisini gösteriyor. Tam fermuarlı polar modellerini isterseniz tek başına ceket olarak kullanabiliyor veya farklı bir ceket ile kombinleyerek içten sıcak tutması için kullanabiliyorsunuz. Jack Wolfskin polar modelleri arasındaki yarım fermuarlı modelleri açık hava antrenmanlarınızda özellikle serin havalar için tercih edebiliyor, konforlu bir koşu gerçekleştirebiliyor ve vücudunuzu sıcak tutarak hareket edebiliyorsunuz. Markanın gücünü temsil eden kurt patisi ile dikkat çeken logosu, polar modellerinde göğüs ve bitimlerde yer alıyor. Jack Wolfskin polar görünümünü şekillendiren ve aynı zamanda işlevsellik kazandıran fermuarlı ceplere de sahiptir. Çeşitli sayılarda fermuarlı cebi bulunan model alternatifleriyle yanınızda taşımanız gereken eşyalarınızı güvenli bir şekilde gittiğiniz her yere götürebiliyorsunuz. Jack Wolfskin polar özellikleri çevreci yönleriyle de kullanıcıların beğenisini topluyor. %100 geri dönüştürülebilir polyester malzemeden üretilen polarlar, ömürlerini tükettikten sonra yeniden dönüştürülebiliyor. Bu yönden modern dönemin çevreci felsefesine ayak uyduruyor ve markanın doğaya olan sevgisini yansıtan özellikleriyle dikkat çekiyor. Kadınlar ve erkekler için dağcılık aktivitelerine uygun dayanıklılığa sahip olması hedeflenerek üretilen polarlar, uzun süreli kullanımda görünümlerinden ödün vermemelerinin yanında koruyucu özelliklerini de taşımaya devam edebiliyor. Bu yönden hem günü hem de uzun bir sezonu rahatlıkla geçirmenizi sağlayan Jack Wolfskin imzalı polarlar gardırobunuzda uzun süre kendisine yer açıyor. İster soğuk havalarda antrenmana çıkarken, ister tırmanış yaparken ya da kamp gecelerinde giymek üzere kullanabileceğiniz orijinal Jack Wolfskin polar fiyatı ve teknik özellikleri ile keşfedilmek için sayfamızda sizleri bekliyor. Sayfamız üzerinden dilerseniz beğendiğiniz bir ürünü hızlı bir şekilde satın alarak, Jack Wolfskin gücüyle soğuk havaya karşı koyabilirsiniz. Ayrıca tüm polar modellerini incelemek, fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Polar Giysiler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.