Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Outdoor Giyim  için 64122 sonuç bulundu

64122 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Outdoor Giyim

Outdoor aktiveteler ve kampçılıkla uğraşanların konforu ve güvenliği için tasarlanmış olan outdoor giyim ürünleri geniş model seçeneğiyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Outdoor giyim ürünleri diğer giyim ürünlerinden kumaş türü ve esneklik bakımından farklılık göstermektedir. Bu yüzden bu kıyafetler zorlu doğa koşulları için oldukça elverişlidir. Outdoor montlardan çoraplara, pantolon ve şortlardan iç giyime kadar aradığınız tüm outdoor giyim ürünlerini kategorimizden bulabilirsiniz.

Pantolon & Şort

Pantolon & Şort

Kampçılık, dağcılık, tırmanma, yürüyüş, koşu gibi outdoor aktiviteler için outdoor pantolon ve şort kullanılır. Sizlere yüksek konfor ve esneklik imkanı sunan outdoor pantolon ve şortlarla spor yapmak şimdi hiç olmadığı kadar keyifli olacak.

Buff & Bandana

Buff ve bandana outdoor sporcuların vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Boyunluk, saç tokası, bileklik gibi pek çok farklı şekilde kullanabileceğiniz buff’lar ve özellikle baş bölgesini soğuktan korumak amacıyla kullanılan bandanalar kategorimizde sizlere sunuluyor. Buff, Trekmateks, Wind gibi markaların bandana ve buff’larını buradan inceleyebilirsiniz.

Mont, Yelek, Ceket

Outdoor sporlar çoğu zaman soğuk havada ve zorlu hava koşullarında gerçekleştirilir. Outdoor mont, yelek ve ceket gibi ürünlerle soğuktan korunmanız gerekir. The North Face, Adidas, Hummel, Free Camp, Jack Wolfskin gibi markarların ceket, mont ve yeleklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Gömlek & Tişört

Gömlek & Tişört

Standart gömlek ve tişörtlerden farklı olarak esneyebilen ve nefes alabilen, terletmeyen, micro-fiber özelliklerine sahip olan outdoor gömlek ve tişörtler hem soğuk havalarda hem de sıcak yaz aylarında outdoor sporcularının yardımına koşuyor.

Şapka, Bere, Eldiven

Doğa sporları çoğu zaman zorlu hava koşullarında gerçekleştirilir. Kampçılık, avcılık, tırmanış, kayak gibi aktiviteler özellikle soğuktan korunmayı gerektirir. Pek çoğu termal olan şapka, eldiven ve atkılarla soğuklara karşı meydan okuyabilirsiniz.

Termal İç Giyim

Gömlek, pantolon, mont, yelek gibi giyim ürünleri çoğu zaman soğukla mücadelede tek başına yeterli değildir. Özlelikle kış aylarında ve soğuk iklim yerlerinde bu giyim ürünlerinin içine termal iç giyim ürünleri giyilmektedir. Kategorimizde hem kadınlar hem de erkekler için termal iç kıyafetler yer almaktadır.

Polar Giysiler

Polar Giysiler

Yine soğuktan ve rüzgardan korunmak için giyilebilecek bir diğer outdoor giyim ürünleri de polar giysilerdir. Polar sweatshirt’ler, polar ceketler en çok tercih edilen polar giysilerdir. The North Face, Jack Wolfskin, Columbia gibi markaların polar giysilerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Çorap & Tozluk

Trekking, hiking, tırmanma, kayak, kampçılık gibi pek çok outdoor aktivitenin yanı sıra günlük yaşamınızda da kullanabileceğiniz outdoor çorap ve tozluklar ayak ve bileklerinizi soğuktan korumanıza yardımcı olur. Ayrıca ayaklarınızın ayakkabı, bot ya da çizmenin içinde çok daha rahat etmesini sağlar.

Outdoor Gözlük

Outdoor gözlük modelleri; bisiklet sürücüleri, tırmanış yapanlar, kayak ve snowboard’cular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Dağ, nehir, kar gibi parlak koşullar için özel olarak tasarlanan bu gözlüklerin çoğu; UVA, B ve C radyasyon ışınlarına karşı koruma sağlama özelliğine sahiptir.