ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Çift Kişilik Şişme Yatak 191x137x22 CM 67448
Bestway Çift Kişilik Şişme Yatak 191x137x22 CM 67448
(15)
410,00 TL
SEPETTE
395,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Intex 64765 Çift Kişilik Şişme Yatak / Kamp Seti 2 Yastık+Pompa
(38)
579,90 TL
SEPETTE
564,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Pavillo Şişme Kamp Yatağı 11 CM Janpav0002
(6)
369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 67374 Çift Kişilik Şişme Yatak - Pompa 2 Yastık 203 CM
Bestway 67374 Çift Kişilik Şişme Yatak - Pompa 2 Yastık 203 CM
(563)
579,00 TL
SEPETTE
564,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Ev Tipidir Tek Kişilik Şişme Yatak Elektrikli Pompa
(1)
799,00 TL
Şişme  Yastık 67121
Şişme Yastık 67121
(17)
40,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 67002 Çift Kişilik Şişme Yatak 191x137x22 CM
(0)
399,90 TL
SEPETTE
384,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Intex Kadife Kaplı Şişme Minder Yastık 43x28x9 CM
Intex Kadife Kaplı Şişme Minder Yastık 43x28x9 CM
(0)
49,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Intex Dura Beam 64757 Tek Kişilik Ev Kamp Yatağı Lacivert
(0)
299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Intex 68612 Şişirme Pompası Bot - Deniz -Yatak Havuz Pompası
(21)
90,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pavillo 67703 Aircinch Çift Kişilik Şişme Yatak
(1)
650,00 TL
SEPETTE
620,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 67000 Tek Kişilik Şişme Yatak 185 x 76 x 22 CM
(1)
359,90 TL
289,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 67225. Pavillo Çift Kişilik Kendinde Pompalı Şişme Yatak
(5)
599,90 TL
SEPETTE
509,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Pavillo Tek Kişilik Pompa Dahil Şişme Yatak 67000
Bestway Pavillo Tek Kişilik Pompa Dahil Şişme Yatak 67000
(0)
399,00 TL
SEPETTE
384,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway Kadife Şişme Yastık 67121 42 x 26 x 10 CM
(0)
100,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Elektrik Pompası Havuz-Yatak 62056
Elektrik Pompası Havuz-Yatak 62056
(5)
270,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bestway 14095 Motorlu Şişme 2 Katlı Yatak
Bestway 14095 Motorlu Şişme 2 Katlı Yatak
(1)
695,00 TL
SEPETTE
665,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ayak Pompası 29 CM 62005
Ayak Pompası 29 CM 62005
(11)
140,00 TL

Şişme Yatak

Kampların, yazlıkların ya da yatılı misafirler için evlerin kurtarıcısı ürünlerden biri olan şişme yatak çok tercih edilen ve sevilen bir üründür. Şişme yatak havayı kullanarak şekil alan ve çeşitli dolgu malzemelerine sahip ürünlerdir. Taşınabilen ve portatif olarak kullanılabilme özelliği sayesinde çok kullanışlı olan şişme yataklar zor durumlar için de kullanışlıdır. Üst yüzeylerindeki kumaş dokusu ile kayma vb. bir rahatsızlık duymadan kullanabilirsiniz. Dışarıda yattığınız zamanlarda konforlu bir uyku geçirmenize olanak tanır. Hafif olması ve toplanabilmesi ile de çok az yer kaplar. Havasını çıkararak katlayıp toplayabilir kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Çadırınızda yer kaplamaz. Dayanıklı ve sağlam bir ürün size uzun süre eşlik ederek yolculuklarınızı keyifli hale getirir. Tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik versiyonları ile ihtiyacınıza göre seçim yapıp kullanabilirsiniz. Antialerjik maddelerden üretilen yataklar vücudunuzu rahatsız etmez. Sağlam ve kaliteli bir şişme yatak yaklaşık 350 kg ağırlığı üstünde bulundurabilir. Şişme yatak kamp için çok işe yarar bir eşyadır. Çadırlardaki konfor alanlarının artmasına olanak sağlar. Ya da zemin ve mekana göre açık havada da kullanılabilir. Aynı zamanda oturma alanı yaratarak da başka açıdan işlevsel bir özellik kazanır. Üzerinde sadece yatmak için değil oturmak ya da eşyalarınızı koymak gibi işlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kamp malzemeleri arasında başı çeken bu ürün sağlam ve kaliteli markalardan alınarak kullanılmalıdır.

Şişme Yataklar ile Uykular Rahat

Şişme Yataklar ile Uykular Rahat

Şişme yataklar son derece rahat eşyalardır. Kaliteli ve doğru ürün tercihi yapıldığı takdirde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şişme yatak tavsiyesi ile yatak almak isteyenler yorum ve önerileri inceleyerek fikir sahibi olabilir. Böylece ihtiyaçlarına uygun doğru ürünlere ulaşıp satın alabilirler. Yapılan yorumlar ve tavsiyeler yol gösterici olmaktadır. Olumsuz olarak fazla dönüş alan bir ürünü almaktan böylelikle kaçınabilirsiniz. İyi referansa sahip bir ürünü ise gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kullanıcı deneyimi her üründe olduğu gibi bu üründe de oldukça önemlidir. Herkes için değişik bir tercih durumu söz konusudur. Şişme yatak yorumları incelendiğinde belli başlı noktalar öne çıkar. Öncelikle kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Uzun yıllar kullanmak amacıyla iyi malzemeden imal edilmiş bir ürün sahibi olmak önemlidir. Bir diğer önemli husus da yatağın dokusudur. Kaydırmaz, geçirgen ve nefes alan dokulu ince kumaşlı yüzeyler kullanışlı yatak yüzeyleridir. Kişiyi rahatsız etmez, rahat bir uykuya olanak tanır. Yatağın şişirilmesi için sahip olduğu teknoloji de kullanıcı yorumlarının dikkate alınması gereken bir durumdur. Pompa ya da elektrik gücü ile çalışıp çalışmadığı kullanılacak yerin durumuna göre değişir. Sizin için hangisinin daha iyi olduğunu anlamak için de yorumları dikkatle incelemelisiniz. Bir diğer dikkate değer yorum bilgisi de yatağın ölçüleridir. Ebatların bilinmesi ve yorumların dikkate alınması önemlidir. Hangi ölçülerde bir ürünün işinize yarayıp yaramadığını anlamak için daha önce ürünü kullanan kullanıcıların tecrübeleri fikir edinmeniz noktasında çok işe yarar bir hareket olacaktır. Tek kişilik ya da çift kişilik bir yatağın ne kadar yer kapladığı kaç kiloya kadar taşıdığı bilgilerine ürün bilgilendirmesi dışında kullanıcı deneyimi ile de öğrenmek avantajlıdır. Yorumlara internet üzerinden kullanıcı yorumları ile ulaşabileceğiniz gibi birinci ağızdan da direkt dinleyerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için uyku tulumları sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Şişme Yataklar Herkes İçin

Şişme Yataklar Herkes İçin

Çabuk, kolay ve pratik kullanım için tasarlanmış ürünler olan şişme yataklar onlarca farklı modele sahiptir. Bu çeşitlilik seçim yapma hususunda kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. Şişme yatak modelleri arasında seçim yapmak için yapılacak ilk şey ürünün ölçülerine karar vermektir. Şişme yatak ölçüleri ürünün boyutuna göre değişkenlik gösterir. Tek kişilik standart bir yatak ölçüsü 76 x 191 x 25 cm civarındadır. Bu ölçüler ürünü tek olarak kullanmak için uygundur. Çift kişi için işlevsiz boyutlardır. Tek kişilik şişme yatak standart tekli çadırlarda kullanım için yeterli ölçülerdedir. Rahatlıkla sığar. Genellikle pompaları ile beraber satılır ancak ürün özelinde paket içeriğini kontrol etmek gerekir. Ya da haricen pompasını satın alıp kullanabilirsiniz. Kampçılar için olmazsa olmaz sayılan temel malzemelerden biridir. Kaliteli bir dokuya sahip ürünü senelerce rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çift kişilik şişme yatak ölçüleri takribi 152 x 203 x 25 cm civarında olmaktadır. İki kişi kullanım için ideal ölçülerdir. Rahatça kullanılabilir. Rahatına düşkün olanlar için, geniş bir kullanım isteyenler için de eşsiz bir üründür. Ürün kutu içerikleri ve ölçüleri ürün sayfasında görülebilir. Su geçirmez şilte malzemesi ve kaplamasının kalitesi ürünün ömrünü uzatır. Yıkanabilen modeller hijyenik açıdan çok daha sağlıklıdır. Üç kişilik yataklarda alan değerlendirmek isteyenler için, uygun yeri mevcut olanlar için kullanışlı bir seçenektir. 203 cm x 183 cm x 22 cm ürünün yaklaşık ölçüleridir, farklılık gösterebilir. Taşıması hafiftir, yer kaplamaz. Üç kişilik olmasına rağmen ergonomik yapısı sayesinde rahatlıkla uyunabilir. Tüm kullanıcıların rahat etmesine olanak sağlar. Güzel bir oturma alanı yaratması ile de çok işlevseldir. Bu ürünler için en önemli faktör kalitesidir. Tam şişmeyen ya da dayanıksız malzemeden üretilen yataklar kısa sürede deforme olur. Kısa ömürlü olmaları sebebiyle tekrar maliyet sebebi olur. Bu nedenle seçilen ürünün her zaman kaliteli olması ilk tercih olmalıdır.

Kaliteli Şişme Yataklar ile Kaliteli Uykular Sizlerle

Kaliteli Şişme Yataklar ile Kaliteli Uykular Sizlerle

Şişme yataklar çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerdendir. Bu sebeple bolca çeşidi mevcuttur. Şişme yatak modelleri incelendiğinde isteyen her kullanıcıya uygun bir tane bulunabilir. Tek kişilik ev ve kamp kullanımına uygun modeller mevcuttur. Araç içi kullanıma uygun şişme yataklarda aracınızda konforlu bir uyku alanı oluşturabilmeniz için imkan yaratır. Basit ve kullanışlıdır. Şişme yatak koltuk modelleri de yine fazlaca tercih edilen ürünlerdendir. Farklı açılarda kullanılabilmesiyle fonksiyoneldir. İsterseniz mükemmel bir oturma alanına sahip olabilirsiniz. Bundan başka depolama için de üst zeminini kullanabilirsiniz. Rahat etmek istediğiniz her an ayaklarınızı uzatıp keyifle yayılabilir, birden fazla kişi ile de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre deforme olmadan size eşlik eden bu ürün kolayca söndürülebilir ve taşınabilir. Elektrikli şişme yataklarda kolay kurulum ve dayanıklı yapıları ile sevilen ürünlerdir. Pratik ve portatif olmaları ile her yerde sizlere eşlik edebilir. Şişme yatak elektrikli modellerde tercih edildiğinde kolay şişirilmesi ile avantajlıdır. Elektrikli yataklarda tek kişilik modeller olduğu gibi çift kişilik ya da daha geniş ölçüde modellerde mevcuttur. Dayanıklı ve su geçirmez şilteleri ile kullanımları güvenlidir. Hava kaçırmayı engelleyecek özel donanıma sahiptir. Böylelikle farklı yüzeylerde de kullanabilirsiniz. Şişme yatak çeşitleri kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkıp gelişmektedir. Her kullanıcının alan ölçüsü ve yatağı kullanmak istediği yeri farklıdır. Kaç kişilik kullanım gerektiği de yine bireysel olarak farklıdır. Standart bir yatak kullanımından bahsedilemez. En çok dış mekanlarda kamp vb. alanlarda kullanıldığı düşünülse de ev, ofis, iş yeri, bahçe gibi alanlarda da portatif özelliği ile kullanışlıdır. Örneğin yatılı misafirler için evlerde yer kaplamayan ama yatmak için de alan oluşturan şahane ürünlerdir. Pompası sayesinde kolaylıkla şişirilen ve kullanılmadığında kutusunda sönük halde bekletilebilen şişme yataklar alandan çalmadan alan yaratarak mükemmel bir işlevselliğe imza atar. En önemli unsur ürünün kaliteli olması ve rahat ettirmesidir. Şişme yatağınızı rahatlıkla kurabileceğiniz Marmot kamp çadırı modellerine de mutlaka göz atın.

Her An Her Yerde Uyku Keyifle Yanınızda

Her An Her Yerde Uyku Keyifle Yanınızda

Sporcuların ya da amatörlerin sevdiği etkinliklerden kamp gün sonunda geceyi dışarıda geçirmenize neden olur. Bunun için bir uyku alanına ihtiyaç duyulur. Şişme kamp yatağı bu ihtiyaca cevap veren ve onu eksiksiz karşılayan üründür. Pompası ile beraber kullanılan bu ürün kamp malzemeleri arasında her daim başı çeker. Kaliteli bir ürün seçildiğinde hiç zorlanmaz ve sıkıntı yaşamazsınız. Ergonomik olarak rahat ettirmesi kamp yatakları için elzemdir. Tüm gün spor ile uğraşan kişinin uyduğunda dinlenmiş olması gereklidir. Ürünün dayanıklı malzemeler ile üretilmiş olması ve hava kaçırmaya karşın özel bir teknolojisinin de olması şarttır. 2 kişilik şişme yatak için de aynı durumlar geçerlidir. Çadır, bahçe vb. alanlarda kullanılan bu ürün geniş yüzeyi ile rahattır. Kolaylıkla taşınabilir, patlamaz. Sivri yüzeylerde kullanımına dikkat edilmesi gerekir. PVC kaplaması ile ekstra güçlüdür. Şilte dokusu ile rahattır. Her an her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz ve zorluk çekmeyeceğiniz bir ürün olarak temel eşyalar arasında kendisine yer bulacaktır. Renkleri markasında göre farklılık gösterebilir. Yine modeli de markasının tasarımına göre değişir. En önemli faktör ürünün kalitesidir. Aksi bir durumda servis hizmeti sunabilmesi önemlidir. Kullanıcılar için destek veren markalar her daim en çok tercih edilenler arasındadır. Kaliteyi uygun fiyata sunan ürünler kullanıcılar için her zaman çok daha caziptir. Değişik markaların sunduğu ürünler modellerine göre farklıdır. Ürünü almayı düşünen kişiler çoğunlukla nasıl şişirileceği ile alakalı endişeye kapılırlar. Ürünün şişirilmesinde manuel ya da elektrikli pompalar da kullanılmaktadır. İsteğe göre değişkenlik gösterebilir. Pompası ile beraber satılmayan ürünlerde pompayı ayrı olarak temin edebilirsiniz. Ya da arıza durumunda yine tek olarak alabileceğiniz bir üründür. Şişirmesi gibi söndürmesi de kolay bir eşyadır. Ürünün havası çıktıktan sonra eski haline döner. Yine katlayarak kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Yer kaplamaz ve ağırlık oluşturmaz. Şişme yatağınızın altına sermelik en yeni matlar ilgili kategorimizde sizleri bekliyor.

 Her Zaman Rahat Kolay ve Pratik Bir Uyku İçin

Her Zaman Rahat Kolay ve Pratik Bir Uyku İçin

İster araçta ister çadırda ister ev veya başka iç mekanlarda istenilen şekilde güvenle, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünler size istediğiniz performansı sağlayacaktır. Piyasada onlarca çeşidi bulunan ürünler arasından kendinize uygun modeli bulabilirsiniz. Şişme yatak önerisi almak bunun için önemlidir. Ürün seçimi aşamasında çok dikkatli hareket edilmelidir. Şişme yataklar uyuma için gerekli ergonomik donanıma sahiptir. Uyku dışında oturma alanı yaratmak için işlevseldir. Bunun için koltuk şeklinde olanlar ya da geniş ebatlı yataklar kullanılabilir. 3 kişilik şişme yatak bu geniş yataklara örnek olarak gösterilebilir. Yaklaşık 203 cm yüzey genişliği ile birden fazla kişinin aynı anda ürünü kullanması sağlanabilir. Bu genişlik üründen ürüne değişiklik gösterir. Büyüklüğüne rağmen 4 kg civarı ağırlığı ile söndürülmüş haldeyken de minimum alan kaplar. 4 kişilik şişme yatak yine genişlik arayanlar için kullanışlıdır. Kalabalık grupların kullanımı için uygundur. 2 metreden daha fazla yüzey alanı ile konforludur. Dayanıklı malzemeden üretilen kaydırmaz yüzeyli ürünlerdir. Çoğu kullanıcı için yatağı şişirmek korkutucu gibi görünse de aslında kolaydır. Şişme yatak pompalı olarak satılan ve kullanılan modellere sahiptir. Bunlarda kullanıcı kendisi şişirme işlemini gerçekleştirir. Otomatik şişme yatak kendinden otomatik pompası ile ürün kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Otomatik pompası ile çabuk şişer ve çabuk söner. Hafif olduğundan rahatlıkla elde taşınarak yer değişikliği yapılabilir. Rahat kumaşı ile kaliteli bir malzemeden üretilmiş yüzeye sahiptir. Kullanıcı yorumlarından aldığı olumlu dönüşlerle sevilen ve beğenilen bir ürün olduğu ortadadır. Şişirme için zaman ve emek harcamadan kolaylıkla işinizi halledebilirsiniz. Şişme yatak önerisi ile alınan ürünler genellikle yoğun kullanıcı memnuniyeti içerir. Alıcıların da memnun kalmasına olanak tanır. Bilgi sahibi olduğunuz bir ürünü kullanmak her zaman için çok daha kolaydır.

Şişme Yatak Nasıl Söndürülür?

Dar alanlarda kısa süreli ve konforlu bir rahatlık keyfi sunan şişme yataklar geliştirilmiş teknolojileri ile eskisinden çok daha rahat yapıda ve formlarda piyasada bulunmaktadır. Şişme yataklar küçük evlerin kurtarıcısıdır. Kalabalık aileler için de kullanışlıdır. Yine kamp alanı gibi mekanlarda da hayati öneme sahiptir. Bu kadar işlevsel olan bu ürün taşıma ve kullanım açısından sağladığı kolaylıklar ile de herkes tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Ürünün çalışması ve kullanımına dair bazı temel sorular kullanıcılar ya da yeni sahiplenecek olan kimselerin akıllarında yer eder. Yatağın söndürülmesi bunlardan biridir. Şişme yatağın söndürülmesi sanıldığı kadar zor ya da zahmetli bir eylem olmamaktadır. Tıpası çıktıktan sonra ortaya çıkan boşluktan hava akışı rahatça sağlanır. Daha hızlı havasını boşaltmak için üstüne yatabilirsiniz. Böylelikle basınç ile daha fazla havanın dışarıya çıkmasına olanak tanınmış olur. Hızlı ya da yavaş olsun havasını söndürdükten sonra ürününüz eski formuna ulaşmış olacaktır.

Şişme Yatak Nasıl Katlanır?

Ürün aktif vaziyetteyken yani tam olarak şişmiş haldeyken katlamaya çalışmak doğru değildir. Ürününüz zarar görebilir. Kullanım kılavuzunda tavsiye edilen şekilde katlama işlemi yapılmalıdır. Bunun dışına çıkılmamalıdır. Ürünün havası tamamen boşaltıldıktan sonra formuna uygun olarak katlama işlemi yapılmalı ve eşya paketlenerek kaldırılmalıdır. Bu yüzeyinin korunması ve dayanıklı olması için önemlidir.

Şişme Yatak Nasıl Temizlenir?

Şişme yatak temizliği kolayca yapılabilir. Ürünün kirlenmesi sadece kullanıcının kullanım şekli ile alakalıdır. İç yüzeyinde gezinen hava ile şekil aldığından içinde kirlenen ya da temizlenecek bir alan bulunmamaktadır. Ürünün temizliğe ihtiyacı olan kısımları alt ve üst yüzeyleridir. Kullanılan zeminin durumuna göre ürüne farklı bir temizleme şekli uygulanabilir. Kamp gibi dış yüzeylerde kullanılan yatakların alt zeminlerinde zamanla kir oluşabilir. Bunun için su ve nemli bir bezle silme işlemi yapılması giderilmesi için yeterlidir. Yine üst yüzeyleri kullanıcıların kullanım şekline göre kirli ya da temizliği değişir. Bunun için de nemli bir bez kullanmak yeterlidir. Ağır kimyasallar ürü dokusuna zarar verebilir. Renk değişimlerine ya da yüzeyde incelmelere neden olabilir. Bu nedenle tercih edilmemelidir.

Şişme Yatak Nasıl Tamir Edilir?

Hassas ürünler olan şişme yataklar için tamiriyle alakalı teknik bilgileri bilmek kullanıcıları için önemlidir. Çünkü deforme olan ürünler zaman zaman hava kaçırabilir. Bunun için öncelikle tamire gerek olan yer tespit edilir. Gerekli malzemeler tedarik edilir. Bu iş için uygun yamalarla açık olan kısım kapanır. Yatağın hasarlı yüzeyine yapıştırıcı sürülür. Yamanın da yüzeyine yapıştırıcı uygulaması yapılır ve yapıştırılır. Belirli bir süre beklendikten sonra kullanıma hazır hale gelecektir. Böylelikle ürünün kullanımına devam edebilirsiniz. Yatağınızın daha uzun ömürlü olması için patlaması muhtemel ortamlardan uzak tutmalı ve zeminin temizliğine her zaman dikkat etmelisiniz. Ürünü yerde sürüklemeden kaldırarak taşımanız da güvenliği için önemli bir ayrıntıdır. Yama gibi ek parçaları bulundurmanız acil durumlarda müdahale edebilmeniz için fayda sağlar.