ÜCRETSİZ KARGO

Lightinghm Askeri Kamp Spor Matı Kamp Çadırına Uygun 60-180-10mm Haki
(40)
135,00 TL
108,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso Cmp-100 Kamp Minderi
Busso Cmp-100 Kamp Minderi
(2)
137,03 TL
51,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pavillo 68058 Şişme Kamp Matı 180x50x2.5 Cm
(12)
265,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Outdoor Nem Geçirmez Kumaş Piknik Plaj Matı 200x150 CM Kırmızı

REKLAM

Outdoor Nem Geçirmez Kumaş Piknik Plaj Matı 200x150 CM Kırmızı
(0)
539,00 TL
SEPETTE
524,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Out-4300 Paracord Hayatta Kalma Bilekliği Siyah
(1)
110,81 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Prado Çantalı Kamp Matı Yoga Matı Gri 60x190cm
(0)
114,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Cbtx Outdoor Taşınabilir Waterproof Hızlı Kuruyan Piknik Plaj Matı Turuncu 200x145 CM
(0)
365,90 TL
SEPETTE
350,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Nurgaz 450 Gram Kartuş
Nurgaz 450 Gram Kartuş
(26)
125,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Naturehike Akordion Mat Turuncu Egg Nest
(3)
725,00 TL
SEPETTE
695,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kamp Taburesi Katlanır 120kg Dayanık Mini Tabure
(1)
125,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kamp Çadırı Soba Altı Yanmaz Mat -Yanmaz Kumaş Mat 50 x 50 CM Kare
(7)
167,31 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kamp Matı 60x190-10mm 50kg-Densite
Kamp Matı 60x190-10mm 50kg-Densite
(30)
124,60 TL
115,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alpinist Camper 5 Air Şişme Mat Green
(0)
999,00 TL
SEPETTE
954,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

9658 Polar Kamp Battaniyesi Bej 215-175 Cm
9658 Polar Kamp Battaniyesi Bej 215-175 Cm
(1)
170,73 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Makalu Fuzzy Şişme Mat 3,0 Cm Mkl-12480
(11)
800,00 TL
SEPETTE
770,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mat Sünger 10 Mm
Mat Sünger 10 Mm
(0)
175,00 TL
165,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Katlanır Eva Kamp Matı Su Tutmaz 180-50-1.6cm 320gr
(1)
212,43 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Harbinger Harbinger Power Grip
Harbinger Harbinger Power Grip
(0)
249,00 TL

Kamp Matı

Hiç şüphesiz seyahat ve tatil planlarını, ani kaçamak organizasyonları herkes çok sevmektedir. Bu ani tatil planları kimi zaman konforlu otel organizasyonları kimi zaman ev tatilleri olabileceği gibi kimi zaman da doğa ile iç içe olabilir. Kamp tatilleri; doğa ve huzur ile baş başa, kişilerin kendilerine yarattıkları özgür alan içerisinde sorunsuz bir tatil ve zaman geçirmelerine olanak sunmakta, doğasever kişiler ve gruplar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kamp tatillerinin kişilere sunduğu birçok avantaj ve dezavantaj bulunduğu bilinmekte ve doğru ekipman seçimi ile bu dezavantajları avantaja çevirmek de mümkündür. Kamp yaşantıları tamamen doğal ortamlarda olması sebebiyle kimi zaman konfor imkanı sunmamakta olup, tam da bu nokta devreye kamp matı ürün seçenekleri girmektedir. Kamp matları kullanımı dahilinde yüksek kalitede bir kullanım ve konforlu, rahat bir kamp süreci geçirilmesine olanak sunmakta olup bu nedenler doğrultusunda da her doğa organizasyonunda güvenle tercih edilmektedir.

 Üretim Malzemesine Göre Kamp Matı Model Seçenekleri

Üretim Malzemesine Göre Kamp Matı Model Seçenekleri

Doğa tatili ve huzur denildiğinde elbette kişilerin akıllarına ilk olarak kamp organizasyonları gelmektedir. Kamp, aktivitesi öncesinde uzun bir hazırlık süreci gerektiren bir seyahat türü olarak bilinmektedir. Kamp yapılan alanlar genellikle; orman, deniz kıyısı gibi toplu yaşam ve şehir hayatından uzak konumlar olması sebebiyle kamp aktivitesi esnasında gereksinim duyulan ürün ve ekipmanların edinilmesi oldukça zorlu bir süreçtir. Bu nedenle kişiler kampa başlamadan önce hazırlık süreçlerinde seyahat boyunca ihtiyaç duyacakları; temel gıda, barınma, yaşamsal ürün ve ekipmanları hazır hale getirmelidir. Kamp kurmak denildiğinde ise hiç şüphesiz en temel gereksinim barınma olarak bilinmektedir. Kamp aktivitelerinde barınma işlemi taşınabilir ve seyyar yollarla gerçekleştirilmekte olup bu olgu genellikle çadır ürün seçenekleriyle gözlemlenmektedir. Çadırların kolay kurulabilir ve toplanabilir olması, kişilerin istedikleri her yer ve konumda konaklayabilme imkanı sunulması, çadırların önemini ve kamp aktivitesinin keyfini arttıran unsurlar arasında yer almaktadır. Çadırlarda konaklamak, ev ve otel seçeneklerine göre daha düşük bir rahatlık ve konfor sunsa da birçok ekstra ekipman kullanımı ile bu konfor seviyesini zirvelere taşımak mümkündür. Kamp matları olarak bilinen ve zemine serilerek kişilere yüksek kalitede konforlu bir alan sunan ürün seçenekleri her kamp organizasyonunun temel ve olmazsa olmaz ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Kamp matları birbirinden farklı birçok ürün seçeneği sunmakta olup bu seçenekler arasında en temel farklılık üretiminde kullanılan kamp malzemeleri türü ve yapısı olarak bilinmektedir. Alüminyum kamp matı ürün seçenekleri birinci kalite yumuşak dokulu alüminyum maddesinden üretilmiş olan seçeneklerdir. Alüminyum kamp matları ile kişiler kamp süreçlerinde çadırlarında konforlu ve kusursuz bir uyku deneyimi yaşayabilmekte olup bunun en önemli etkenlerinden biri de alüminyum maddesinin sabahları çadıra vurması mümkün olan gün ışığını dışarı yansıtarak kişileri rahatsız etmesini ve uykularını bölmesini önlemektedir. Eva kamp matı ürün seçenekleri ise eva adı verilen birinci kalite yumuşak sünger modellerinden titizlikle geliştirilerek kişilere kusursuz bir kullanım ve yüksek konfor sunması üzerine geliştirilmiş modeller olarak bilinmektedir. Kamp matı modelleri üretim malzemesine göre farklılıklar gösterse de her birinin esas amacı kişilerin konforlu ve rahat bir şekilde konaklama geçirerek kamp aktivitelerini tamamlamaları olarak bilinmektedir.

 Kalınlık Seçeneklerine Göre Kamp Matı Modelleri

Kalınlık Seçeneklerine Göre Kamp Matı Modelleri

Kamp aktivitelerinde kişilerin en büyük korku ve tedirginliklerinin başında hiç şüphesiz sorunlu ve düşük konforlu, rahatsız bir süreç geçirme ihtimalleri yer almaktadır. Kamp tecrübesi olan ve bu süreci daha önce deneyimlemiş olan kişiler ise kamp esnasında barınma anında konfor ve rahatlığı nasıl arttıracaklarını bilmekte, kamp matı ürünlerini tercih etmektedir. Kamp matları üretiminde kullanılan ana malzemelerin yanı sıra kalınlık ölçülerine göre de farklılıklar sunmaktadır. Genellikle kamp çadırı içlerinde zeminde kullanılan kamp matları uyku öncesinde ve gün içerisinde çadırlarda yumuşak ve rahat bir zemin oluşmasına neden olmaktadır. Kalınlık ölçülerine göre çeşitlilik gösteren kamp matı ürün seçeneklerinde en çok tercih edilen modellerden biri kamp matı 15mm ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. 15 mm kalınlığa sahip kamp matları uyku esnasında kişilere konforlu ve ortopedik bir yatak görevi görmekte ve yeterli rahatlığı sunmaktadır. Bu ürün seçeneklerinin yanı sıra daha ince kamp matları olarak da bilinen kamp matı 12mm seçenekleri ve daha kalın modeller olarak da bilinen kamp matı 20mm çadır içlerinde birçok farklı kullanıma, işleme de uygun olmasının yanı sıra kamp seyahatlerinin en büyük problemlerinden biri olarak adlandırılan düzensiz ve rahatsız uyku sorunları için en büyük kurtarıcı ve çözüm yöntemi olarak bilinmektedir. Kamp matlarının kalınlıkları oldukça geniş bir sınıf ve aralık sunmasının yanı sıra kişiler kendi konfor ve beklentileri doğrultusunda bir seçim yapabilmekte ve kullanıma başlayabilmektedir. Kalın kamp matı kullanımı kamp seyahat süresi boyunca kişilerin verimli bir uyku ve dinlenme süreci geçirmesine olanak sunmasının yanı sıra sundukları zemin kalitesi ile de dinlenme süreleri boyunca omurga, sırt ve bel sağlığının korunmasına etkili bir rol oynamaktadır. Kusursuz bir kamp süreci için kamp matı kalın olması ve yerden belirli bir yükseklik seviyesinde bulunması kadar sahip olduğu sertlik seviyesi de büyük bir önem arz etmektedir. Kamp matlarının sertlik seviyeleri ürün seçenekleri arasında farklılık göstermekte olup bu noktada belirleyici temel unsur kişilerin talep ve istekleri olarak bilinmektedir. Daha yumuşak ve rahat bir zeminde uyumayı tercih eden kişiler yumuşak kamp matı model seçeneklerini tercih edebileceği gibi daha sert ve sıkı yerlerde uyumayı seven kişi ve kullanıcılar sert kamp matı model seçeneklerini tercih edebilmekte ve büyük bir beğeni ile kullanmaktadır.

 Doğru Kamp Matı Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru Kamp Matı Seçimi Nasıl Yapılır?

Kamp aktiviteleri her ne kadar uzun hazırlık süreçleri, uğraş ve yoğunluklar gerektirse de çok keyifli bir süreç ve tatil türü olarak bilinmektedir. Kamp aktivitelerinde kontrol tamamen kullanıcılarda olup; konaklamak istedikleri yeri, yemek istedikleri yemekleri ve birçok durumu kendi istek ve talepleri doğrultusunda tercih edebilmekte olup bu durum da kişilere rahat ve özgür bir alan olanağı sunmaktadır. Kamp aktivitesinde kişilerin barınma gereksinimlerini karşılayan çadır alanlarında konforu ve rahatlığı arttıran birçok ürün, ekipman ve yardımcı aksesuar model seçeneği bulunmaktadır. Kamp mat modelleri de hiç şüphesiz hem dinlenme hem uyku hem de kamp aktivitesi boyunca gerçekleştirilen tüm işlemlerde kişilere yüksek kalitede rahat bir kullanım sunmayı hedeflemektedir. Tam da bu noktada daha önce kamp aktivitesi gerçekleştirmemiş ve herhangi bir tecrübesi olmayan kamp seyahati adaylarının akıllarına doğru ve etkili kamp matı seçimi nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Kamp matı seçimi her ne kadar basit bir işlem gibi gözüküyor olsa da doğru bir kamp matı seçimi yapılmadığı takdirde tüm seyahat süresi boyunca kişilere düşük konfor ve rahatsız bir kullanım sunabilen ve seyahat esnasında ne yazık ki telafisi olmayan bir duruma dönüşmektedir. Bu nedenle de doğru kamp matı seçimi seyahat öncesi hazırlık sürecinin en önemli adımları arasında yer almaktadır. Kişilerin ilk olarak kamp matı seçimi yapmadan önce konaklama ihtiyaçlarını karşılayacakları çadır tipini ve çadırın sahip olduğu boyut ölçülerini belirlemesi, bu ölçülere uygunluk gösteren kamp matı modellerini incelemesi önerilmektedir. Kamp matı boyutunun çadır içerisine entegre edilebilir ve rahatlıkla kullanılabilir olmasının ardından ise tek kişilik kullanıma uygun geliştirilmiş tek kişilik kamp matları ve çift kişilik kullanıma uygun olarak tasarlanmış çift kişilik kamp matı model seçeneklerinden hangisine gereksinim duyduğuna karar vermesi gerekmektedir. Tekli veya çoklu kamp matı modelleri arasında da kullanıma uygunluk gösteren kriterleri belirlemesinin ardından kamp zemin matı tercihi yapılarak kişiler kendi kamp seyahatlerine en uygun ürün seçeneğini tercih edebilmektedir. Kamp matı seçiminde belirleyici unsur tamamen kullanıcının istekleri ve talepleri olarak bilinmekte olup; kamp matının kalınlığı, üretim malzemesi, sertlik seviyesi gibi tüm unsurlara göre geliştirilmiş seçenekler olduğu bilinmektedir. Kamp matı tavsiye kategorisi adı altında tecrübeli kamp kullanıcıları kamp matı kullanımını kişilere önermekte ve kamp matı model seçeneklerini de tavsiye etmektedir. Uyku tulumları da sayfamızda sizleri bekliyor.

 Konforlu Kamp Seyahatlerinin Vazgeçilmez Ekipmanı Kamp Matı Modelleri

Konforlu Kamp Seyahatlerinin Vazgeçilmez Ekipmanı Kamp Matı Modelleri

Kamp matları kullanımı dahilinde kamp aktivitelerinde ve barınma alanı olarak da bilinen çadır içlerinde kişilere büyük bir rahatlık, kalite ve yüksek verimlilik sunmaktadır. Kamp matı kullanımı kişilerin en temel enerji kaynağı olan uyku kalitelerini doğrudan etkilemekte ve bu durum gün içlerindeki enerji seviyelerine, ruh hallerine, fiziksel aktivitelerine direk olarak yansımaktadır. Kişilere tüm bu etkenler doğrultusunda huzurlu, sorunsuz ve rahat bir seyahat süreci sunmayı hedefleyen kamp matları kullanım seçeneklerine göre de farklılık göstermekte olup kişilere geliştirilmiş ürün seçenekleri ve olanakları ile hizmet vermektedir. Özellikle kamp seyahati boyunca çok daha yüksek bir konfor seviyesi arayan, yatak rahatlığını çadırlara taşımak isteyen kişi ve kullanıcıların çok sık tercih ettiği kendiliğinden şişen kamp matı ürün seçenekleri kullanımı dahilinde birçok kolaylık ve avantaj sunmayı hedeflemektedir. Kendiliğinden şişen kamp matı model seçenekleri, kullanıcının istediği anda şişirilerek yerden istenilen seviyede yükselen ve adeta bir yatak konforuna ve görünümüne kavuşan kamp matı modelleri arasında yer almaktadır. Şişme kamp matı ürünleri de tıpkı tüm ürün seçenekleri gibi; tek kişilik veya çift kişilik kapasiteye sahip olma, sertlik ve yumuşaklık seviyeleri, kalınlık ve yerden yükseklikleri, üretiminde kullanılan temel malzeme, boyut ve ölçü seçenekleri gibi birçok kriter ve unsur dahilinde çeşitlilik göstererek her kullanıcının taleplerine uyumluluk gösteren ürün seçenekleri sunmaktadır. Konforlu ve sorunsuz kamp seyahatlerinde en önemli kullanıma sahip olan kamp matı model seçeneklerinin çok geniş görünüm ve özellikler dahilinde çeşitli bir ürün yelpazesi sunuyor olması tüm kullanıcı tiplerinin kendi istek, talep ve beklentilerine göre geliştirilmiş en yüksek uyumluluğu gösteren ürün seçeneğini tercih ederek kullanıma başlayabilmesine olanak sunmaktadır.

 Kamp Matlarının Fiyatları Nelerdir?

Kamp Matlarının Fiyatları Nelerdir?

Kamp seyahatleri kullanıcılara gerçekleşmesi durumunda birçok olumlu etkiyi ve avantajı bir arada sunmayı hedeflemektedir. Hiç şüphesiz bu etkilerin en başında ise kamp tatillerinin diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı ve düşük maliyetli bir yol olması olarak bilinmektedir. Kamp seyahatlerinde konaklama gereksinimleri çadır ekipmanları ile karşılanmakta, yeme içme ihtiyaçları kişilerin kendi istek ve arzuları doğrultusunda gerçekleşmekte ve kendi imkanları ile karşılanmakta olması gibi birçok farklı durum kamp tatillerinin otel ve ev tatil organizasyonlarına göre çok daha uygun fiyatlı bir yöntem olmasına neden olmaktadır. Kamp süresi boyunca kaliteli ve verimli bir tatil geçirmek için geliştirilmiş olan birçok ürün seçeneği olduğu bilinmekle beraber kamp uyku matı model seçenekleri de bu kategorinin başında yer almaktadır. Kamp uyku matları her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da içerisinde bulunan binlerce farklı ürün özelliği ve kriter dahilinde çeşitli bir katalog ile hizmet vermektedir. Kamp matı fiyatları da tıpkı kamp mat modellerinde bulunan ürün çeşitliliği gibi geniş ve çeşitli bir aralık ile hizmet vermektedir. Kamp matı fiyatları ürün seçeneğine göre çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Kamp matı fiyatlarının geniş bir fiyat aralığı ile hizmet veriyor olması; neredeyse tüm kullanıcı tiplerinin kendilerine uygun ürün seçenekleri arasında en uyumlu modeli tercih edebilmesine olanak sunmaktadır. Çok geniş bir fiyat aralığına ve ürün yelpazesine sahip olması; her ekonomik sınıf, bütçe ve durumda bulunan kullanıcıların uygun kamp matı ürünleri edinebilmesine ve kaliteli, konforlu, sorunsuz bir kamp tatili süreci geçirebilmesine neden olmaktadır. Siz de kamp seyahatinize çıkmadan önce hazırlık aşamasında; istediğiniz ölçü, boyut ve kalınlık seviyesine sahip olan, şişirilebilir veya zemin matları seçenekler arasından kriter ve taleplerinize en uygun ürün seçeneğini tercih ederek güvenle kullanıma başlayabilir ve kamp süreçlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Kamp Matı Nedir?

Kamp matları; kamp seyahat ve aktivitelerinde çadır alanı içerisinde zeminlerde kullanılan ve kullanımı dahilinde kişilere büyük bir konfor ve rahatlığı bir arada sunmayı hedefleyen geliştirilmiş ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Kamp matları birbirinden farklı ve üretiminde kullanılan temel birçok üretim malzemesi, boyut, ebat ve ölçü seçenekleri, sahip olduğu sertlik seviyeleri ve doku seçenekleri ile üretilmiş olan kamp aksesuarları olarak bilinmekte ve bu aşamada kişiler kendi kullanım rahatlıklarına, taleplerine en uygun ürün seçeneğini tercih edebilmektedir. Özellikle kamp süreçleri boyunca düzensiz uyku, konforsuz alanlar dinlenme ve uyku süreçlerinin çok verimsiz geçmesine neden olmaktadır ve bu durum birçok unsuru da etkilemektedir. Kalitesiz bir uyku kişilerin gün içerisindeki fiziki halini ve psikolojilerini de derinden etkilemekte olup planlananın aksine sorunlu ve olumsuz bir tatil sürecine neden olabilmektedir. Kaliteli ve konforlu uykunun temeli ise hiç şüphesiz rahat bir zemindir ve çadır alanlarında bu zemini kamp matları sağlamaktadır. Kamp matı ürünleri kullanımları dahilinde kişilere adeta ev ve otel rahatlığı sunmakta ve bu nedenle de verimli, keyifli, rahat bir seyahat olanağı ile hizmet vermektedir.