ÜCRETSİZ KARGO

On Off Kamp Çatal Kaşık Bıçak Seti Katlanır Çantalı
(14)
119,00 TL
104,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Unisex Baslıkı Beslenme Çantası Öğle Ofis Piknik Gıda Çantası
(1)
134,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4 Adet Çelik Shot Kahve Kamp Bardağı Df37
(22)
79,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Orgaz Piknik Kamp Tüplü Soba
Orgaz Piknik Kamp Tüplü Soba
(2)
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alocs Kamp ve Seyahat Bardağı 400Ml
(1)
149,00 TL
129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nostalji Emaye Çaydanlık Takımı Küçük Boy 11/16 Sarı
Nostalji Emaye Çaydanlık Takımı Küçük Boy 11/16 Sarı
(1)
409,00 TL
SEPETTE
394,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alocs Isı Yalıtımlı Termal ve Şeffaf Kapaklı 400Ml Bardak
(0)
179,00 TL
156,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nurgaz Campout Emaye Çaydanlık Set
Nurgaz Campout Emaye Çaydanlık Set
(3)
525,00 TL
SEPETTE
510,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alocs 2 3 Kişilik Kamp Tencere Tava Çaydanlık Seti Pro Seri
(2)
1.210,00 TL
SEPETTE
1.045,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Nurgaz Orman Şöminesi  Izgaralı
Nurgaz Orman Şöminesi Izgaralı
(3)
610,00 TL
SEPETTE
580,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Darkbear Ceviz Kuksa Bardak
Darkbear Ceviz Kuksa Bardak
(27)
240,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Katlanır Çelik Kampçı Bardağı 140 Ml
Katlanır Çelik Kampçı Bardağı 140 Ml
(11)
92,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Piknik Seti 32 Parça Kamp Piknik Seti Plastik 6 Kişilik
(10)
109,90 TL
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kamp Tencere Tava Çaydanlık Seti 2-3 Kişilik
(9)
589,00 TL
SEPETTE
514,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Coghlans Paslanmaz Çelik Çaydanlık
(0)
1.214,53 TL
SEPETTE
1.154,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kamp Çaydanlık 1.2Tl  Su Isıtıcısı Yeşil
(0)
299,00 TL
269,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Thermo Bag Piknik Çantası - Piknik Sepeti Pembe
(4)
189,90 TL
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Square Askeri Matara Kamuflaj Kılıflı Taslı
(2)
315,00 TL
SEPETTE
300,00 TL

Kamp Pişirme Setleri ve Yemek Kapları

Kamp yapmak, doğayla iç içe vakit geçirmede en sık tercih edilen aktivitelerden biridir. Kamp alanında konforlu zaman geçirebilmek için birçok eşyaya ihtiyaç vardır. Temel kamp ekipmanları arasında çadır, uyku tulumu, mat, kamp sandalyesi gibi malzemeler bulunur. Özellikle uzun süre kamp yapılacaksa sıcak yemek oldukça önemlidir. Bunun için kampta yapmaya uygun pek çok pişirme ürünü bulunur. Kamp pişirme setleri, kamp sırasında yemek pişirme ve yemeyi sağlayan belli ürünlerden oluşur. Her setin içeriği ihtiyaca ve isteğe göre farklıdır. İçerisinde tava veya tencere gibi pişirme gruplarının yanı sıra çatal-kaşık-bıçak veya tabak gibi yeme gereçlerini de içeren setler bulunur. Bu setler ile kamp sırasında düzenli ve sağlıklı beslenme ortamı yaratılır. Kamp pişirme setleri aynı zamanda piknik yaparken de kullanılabilir. Her iki etkinlikte de malzemelerin tam olması konfor açısından oldukça önemlidir. Yiyecekler kolayca muhafaza edilir. Güvenli pişirme ortamı yaratılır. Bütün malzemeler kolayca saklanabilir ve temizlenebilir. Çoğu ürün kamp sırt çantasına sığacak boyutlardadır. Katlanabilir kamp pişirme setleri de yerden tasarruf sağlamaya yönelik farklı tasarımlara sahiptir. Siz de kamp alanında istediğiniz yemeği yemek istiyorsanız bu ürünlere göz atabilirsiniz. Daha fazla kamp ürününü incelemek için kamp malzemeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Kamp Pişirme Setleri Nedir?

Kamp Pişirme Setleri Nedir?

Kamp pişirme setleri, içerisinde yemek pişirmek ve yemek için çeşitli malzemeleri bulunduran ürünlerdir. Kamp etkinliğinin sorunsuz devam etmesi için bu ürünler büyük önem taşır. Özellikle uzun süre kamp alanında kalınacaksa sıcak yemek gerekir. Ayrıca yemekler bozulmadan depolanmalıdır. Bunun için kamp pişirme setleri ve yemek kapları kullanılır. Pişirme setleri içerisinde en sık kullanılan malzemelerin başında kamp tenceresi gelir. Üretildiği malzemelerden dolayı ciddi yapışma veya yanma gibi durumlar olmaz. Bu sayede tencereler suyla veya silinerek kolayca temizlenebilir. Yer kaplamaması açısından genellikle katlanabilir sapları bulunur. Ayrı olarak yemek saklama kabı taşınacak yer yoksa kapaklı tencereler saklama alanı olarak kullanılabilir. Çoğu ürün BPA gibi kanserojen maddeleri içermez. Fazla ısıya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Suda batmaz. Yapılacak yemeklere göre çap olarak büyük, orta veya küçük birçok boyut seçeneği bulunur. Derinlik olarak da farklı seçenekler yer alır. İlk defa kampa gidecekler için birden fazla tencere gerekli olabilir. Bunun için değişik boyutları içeren kamp tenceresi seti de tercih edilebilir. Bu sayede her yemeğe ve kişi sayısına uygun ürünler set halinde elde edilebilir. Kamp tavası da pişirme grubunda yer alan önemli bir üründür. Mini döküm tavalar özellikle et yemeği sevenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Et mühürleme konusunda oldukça iyidir. Hem ham döküm hem de emaye kaplı olmak üzere iki çeşit bulunur. Emaye kaplı ürünler ham döküme göre daha kolay temizleme imkânı sağlar. Ufak boyutları sayesinde az yer kaplar ve daha hafiftir. Eğer hem tava hem de tencereye ihtiyaç varsa birbiriyle uyumlu kamp yemek pişirme setleri tercih edilebilir. Bu setler farklı malzemelerden üretilir. Alüminyum kamp pişirme setlerinin pişirme süresi oldukça hızlıdır. Ancak iyi kalitede üretilen alüminyum ürünler tercih edilmelidir. Çelik kamp pişirme seti de en çok tercih edilenlerden biridir. Uzun ömürlüdür. Paslanmaz çelikten üretilenler diğer çeliklerden farklı olarak pasa karşı dayanıklıdır. Yemekleri belli bir süre boyunca sıcak tutar. Titanyum kamp pişirme setleri ise paslanmaz çelik ve karbon karışımından oluşur. Alerjik reaksiyonlara neden olmaz ve dayanıklıdır.

 Kamp Pişirme Setleri İçinde Neler Bulunur?

Kamp Pişirme Setleri İçinde Neler Bulunur?

Kamp pişirme setleri ve yemek kapları parçaları her ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Eğer daha önce hiç kamp yapılmadıysa daha kapsamlı setler tercih edilebilir. Kamp pişirme setleri ve yemek kapları çeşitleri; malzeme, ürün sayısı, ürün modeli gibi özelliklere göre çok farklılaşır. Kamp pişirme setleri içerisinde öncelikle pişirme grubu ürünleri yer alır. Tencere veya tava setleri bu alanda öne çıkar. Kamp yapmaya uygun ve taşınmada kolaylık sağlayan bazı özelliklere sahiptir. Kıvrılabilen saplar, sıcak tutmayı yarayan dış kaplama, esnek kapak gibi kamp yapmayı kolaylaştıran özellikleri vardır. Yemek pişirirken bazı mutfak araçları gerekir. Maşa veya tahta kaşık en önemli aletlerdendir. Çatal, kaşık ve bıçak seti ise bir diğer önemli parçadır. Doğayı korumak adına plastik yerine daha uzun ömürlü setler tercih edilebilir. Kamp sırt çantası ile gezecekler için az yer sorunu olabilir. Bunun için çakı gibi katlanabilir çatal-kaşık-bıçak ürünleri tercih edilebilir. Bir şey doğramak veya kesmek için küçük kesme bıçakları da gerekebilir. Ateş yakmak, ışık kaynağı gibi çok çeşitli şekillerde kullanılabildiği için birden fazla çakmak almak da önemlidir. Doğayla daha iç içe bir ortam yaratılmak isteniyorsa en popüler kamp etkinliklerinden biri ateş yakmaktır. Yakılan ateş hem ısı ve ışık kaynağı hem de yemek pişirmek için kullanılabilir. Odunlar ıslak olursa veya istenilen şekilde odun bulunamazsa ateş yakmak zorlaşabilir. Bunun için mangal kömürü de önemli kamp parçaları arasında yer alır. Daha önce ateş yakmakta acemi olanlar kolay tutuşturmayı sağlayan çıra tutuşturucu gibi ürünler kullanabilirler. Isınmak için piknik tüpüne takılan ısıtıcılar da kullanılabilir. Sıcak içecek hem keyif hem de ısınmak için kamplarda sıkça yapılır. Bunun için çaydanlık ve emayeden yapılan kupalar da kamp pişirme setleri parçaları arasında yer alır. Su için ise katlanabilir su bidonu da tercih edilebilir. Kamp pişirme setleri ve yemek kapları özellikleri genellikle ürün malzemesi ve modeline göre değişiklik gösterir. Özellikle kırılmama, darbelere dayanıklı olma, kolay temizlenme ve az yer kaplama gibi özellikler kampta önemlidir. Ürün sayısı belirlenirken kullanacak kişiler dikkate alınmalıdır. Kamp pişirme setleri ve yemek kapları 32 parça, kalabalık gruplar için iyi bir tercih olabilir. Kamp pişirme setleri ve yemek kapları büyük boy, aynı anda çok yemek yapmak isteyenlere uygun bir üründür. Büyük tencere ve tavalar sayesinde aynı anda birkaç porsiyon yemek pişirilebilir. Kalabalık gruplara da bu yönden oldukça uygundur.

 Kamp Pişirme Setleri Fiyatları

Kamp Pişirme Setleri Fiyatları

Kamp pişirme setleri ve yemek kapları markaları çok çeşitlidir. Her alanda birçok farklı kalitede marka vardır. Nurgaz kamp malzemeleri de üreten bir markadır. Nurgaz kamp pişirme setinin yanı sıra; kamp ocağı ve sobası, baharatlık seti, masa, aydınlatma lambası, mangal ızgarası gibi pek çok ürün çeşidine sahiptir. Her kullanıcı ihtiyacına uygun olarak geniş ürün yelpazesi bulunur. Bu sayede kamp yapmada hem profesyonel hem de acemi bütün kullanıcılara hitap eder. Kamp pişirme setleri ve yemek kapları fiyatları; ürün sayısı, malzemesi, boyutları, diğer ürünlerden farkları gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Eğer model konusunda kararsız kalındıysa ürün sayfalarında bulunan kamp pişirme setleri ve yemek kapları kullananlarına yorumlarına göz atılabilir. Bu sayede gerçek kullanıcılardan kamp tencere seti tavsiyesi alınabilir. Siz de kampta vaktinizi konforlu geçirmek ve sağlıklı beslenmek istiyorsanız, sayfada bulunan kamp pişirme setleri ürünlerini inceleyebilirsiniz. Daha sonra beğendiklerinizi sepetinize atıp hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.