Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Ana Kucağı Modelleri ve Fiyatları  için 236 sonuç bulundu

236 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bebeklerinizin kendilerini rahat etmesini sağlamak için kullanabileceği ev tipi ana kucağı bulunmaktadır. Bu ürünler oldukça rahat ve konforlu bir yapıdan oluşmaktadır. Bebeğin anne karnından çıktıktan sonra kendini rahatsız hissetmeyeceği, kendini evinde gibi hissedebileceği bir ortam sunmaktadır. Ayarlanabilir yapısı sayesinde rahatça uyuyabileceği ve oturabileceği bir alan oluşturulmaktadır. Hem sallanabilen hem de sabitlenebilen ürün sayesinde bebeğinizin rahatlığa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğin Rahatlığını Düşünen Ev Tipi Ana Kucağı

Bebeğin Rahatlığını Düşünen Ev Tipi Ana Kucağı

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren ortalama 2 yaşına kadar kullanabileceği ana kucakları bulunmaktadır. Bu ürün yaklaşık 75 cm boydan ve 45 cm enden oluşmaktadır. Üründe kullanılan metrelik elyaflar yatakların boyutlarına uygun olarak tasarlanmıştır. 150 x 200 gramdan oluşan bu elyaflar oldukça rahat bir yapıdan oluşmaktadır. Üründe kullanılan kumaşlar %100 pamuk üretiminden oluşmaktadır. Bu ürünler 30 derecede rahatça yıkayabilirsiniz. Kolayca temizleyebileceğiniz bu ürünler, bebeğiniz için sağlıklı bir ortam üretmektedir. Bebek cildi hassasiyeti düşünülerek tasarlanmış olan ev tipi ana kucağı modelleri bulunmaktadır. Hem sallanır hem de sabitlenebilir özellikte olan bu ürünlerde farklı teknik özellikler yer almaktadır. Titreşimli ve müzikli olan ürünler bebeğinizin yattığı ortamda eğlenmesini sağlamaktadır. Ana kucaklarında oyuncaklar da bulunmaktadır. Bebeğiniz için eğlenceli bir ortam yaratan bu yatak modellerinde iki farklı titreşim modu yer almaktadır. Hem hızlı hem de yavaş modlarda çalışmaktadır. Titreşimli ev tipi ana kucağı sayesinde bebeğinizin gaz çıkarmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece daha rahat uykuya dalabilir ve mutlu bir uyku geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebeğinizin konforlu bir şekilde oturmasını ve yatmasını sağlayan bu ürünler kolay ve pratik bir kullanım şekline sahiptir. Aynı zamanda anneler için kolay bir kullanım yönteminden oluşmaktadır. Yıkanabilir yapısı ile dikkat çeken üründe baş kısmı çıkarabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Yumuşak baş pedine sahip olan ana kucağında aynı zamanda çıkarılabilir ön bar da bulunmaktadır. Ev tipi ana kucağı kullananlar da ürünün rahat bir yapısı olduğuna dikkat çekmektedir. Rahatça temizlenebilir olan ürünler, anneler için de kolaylık sağlamaktadır. Kolayca sökülebilir özelliği bulunan ürünleri rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Oyuncak ve farklı müzik türleri sayesinde hem bebeğinizin eğlenmesini sağlayabilir hem de konfor sağlamaktadır. 12 kiloya kadar kullanılabilme imkanı bulunan ürünlerde kaymayı önleyen ayak plastikleri yer almaktadır. Ayak dayanakları sayesinde güvenli bir kullanım ortamı oluşturan ev tipi ana kucağı fiyatları ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Fiyat performans açısından kullanıcılarını memnun bırakan bu ürün, bebek sağlığı açısından da uygun olarak tasarlanmıştır.

Bebek Sağlığı İçin Ev Tipi Ana Kucağı

Bebek Sağlığı İçin Ev Tipi Ana Kucağı

Bebeğinizin fiziksel yapısına uygun olarak tasarlanmış olan ürünler %100 ergonomik olarak karşınıza çıkmaktadır. Ekstra yumuşak dolguya sahip olan bu ana kucakları terletmeyen özel kumaştan üretilmektedir. Ürünün sırt dayanağı farklı pozisyonlarda ayarlanabilmektedir. Oturma, yaslanma ve yatma pozisyonu bulunmaktadır. Bebek ev tipi ana kucağı, portatif ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bebeğinizin tıpkı anne kucağında gibi hissetmesini sağlamaktadır. Uykuya dalmadan önce bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Üründe yer alan kılıflar çeşitli figürler ve motiflerden oluşmaktadır. Bu kılıflar rahatça çıkarılıp takılabilmektedir. Aynı zamanda bebeğinizi eğlendirebileceğiniz oyuncak kolu da kolayca çıkarılabilmektedir. Bu ana kucakları demonte olarak satılmaktadır. Kolayca monte edilebilme özelliği taşımaktadır. Ev tipi ana kucağı tavsiye açısından değerlendirildiğine anneler tarafından önerilen bir üründür. Hem bebeğiniz için hem de anneler için kolaylık sunan ürünler konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Birbirinden farklı renk ve boyutları bulunan ürünleri sayfamız üzerinden inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ana kucağı çeşitlerinin yanı sıra bebeğinizi ihtiyacı olan diğer ürünleri de incelemek isterseniz Oto Koltuğu & Ana Kucağı kategorizi ziyaret edebilirsiniz.